Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 18:55 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
bartez nie rozumie twojej wypowiedzi kompletnie?CO TO ZNACZY-TO TYLKO ZGORZELEC ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 19:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
ja dziwie się że ktos komentuje nie widzac wystepu tych dziewczyn.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 21:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
to ze spojrzmy prawdzie w oczy mieszkamy w dziorze i zawsze bedziemy gorsi od duzych miast:P, przed brak pieniedzy gorszych fachowcow no i wiadomo mozna wymieniac , nie widzialem wystepu dziewczyn, ale nie ocenialem ich w zadnym poscie nie napisalem czy tancza wg mnie dobrze/zle. w kazdym razie z pewnoscia nie mozemy sie porownywac do duzych miast bo to bez sensu . jak juz pisalem zawsze zostaniemy w tyle :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 21:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Człowieku ty masz chyba jakieś kompleksy - zamiast płakać nad tym w gdzie mieszkasz to albo się wyprowadz ze zgola albo staraj się to zmienić abyśmy byli na poziomie wawy czy wrocka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 21:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
ja nie placze tylko stwierdzam fakty. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 21:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
bartez, a czy ty uważasz, że wielu wybitnych ludzi którzy są wsławieni wieloma rzeczami: kompozytorzy, przywódcy i inni wybitnie uzdolnieni są z wielkich miast ?

masz przykład: mój kolega z wioski Ruszów studiował we Wrocławiu, wiedział gdzie najtaniej można wypić, kupował za 2 zł ciuchy w lumpexach bo go nie było stać. Teraz zarabia wielokrotność (naście) podstawowej wynagordzenia minimalnego w Polsce i pracuje dla dużego koncernu... ale... był i jest ze wsi... i już wtedy jego wiedza pozwoliła mu się dostać na elitarny kierunek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 21:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
bartez pisze:
to ze spojrzmy prawdzie w oczy mieszkamy w dziorze i zawsze bedziemy gorsi od duzych miast:P, przed brak pieniedzy


tu jest temat o klubie bo cheerleaderkom placi klub za to ze tańczą a raczej zespołowi tenacznemu i nie masz racji mówiąc ze mamy mnie pieniędzy (mowa o klubie) niż Wrocław, Warszawa itd - oprócz Sopotu i anwilu chyba więc to było złe porównanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2006, 23:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
wiem ze ludzi z wiosek tez sie moga wybic. ale bardziej chodzi mi o mozliwosc i poziom przygotowanie dziewczyn niz ich talent.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 1:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2006, 1:57
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
bartez pisze:
Zgadzam sie z kasia. wiem ze dudkowi czy innemu placa, ale sportowca hmmm szkolnym nie. poswiecaja rozniez duzo czasu, jezdza na zawody czesto maja treningi, nawet na wakacjach i swietach. ale to ich pasja. tak samo jak dziewczyn taniec. od kiedy to placa za rozwijanie zainteresowan. a te dziewczyny poprostu lubia byc w centrum uwagi, podziwine itd i maja to .
hmm czirlider to byl by ze mnie swietny :D:D:D



A wiec Bartez:
Powiem tak uczniom tez sie płaci za wystepy w zawodach moze nie w postaci finansowej ale w postaci ocen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 15:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
hehehehe :smt042 a to dobre . no fakt faktem . ale wg mnie to wyjatkowo marna zaplata . no ale coz jednym to odpowiada innym nie. piatka czy szostka z jakiegos przedmiotu wogole mnie nie motywuje ,(co innego fakby placili pieniedzmi :smt040 ) ale wiadomo kazdy ma inne zdanie . rozmawialem ostatnio ze znajomo z zespolu. mowi ze przed kazdym meczem ma darmowego fryzjera i darmowo chodzi na solarium. wiec chyba nie jest tak zle :smt048


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 21:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 gru 2006, 16:32
Posty: 3
Ludzie szkoda miWas z calymszacunkiem ale naprawde jestescie zalosni! Macie pretensje do dziewczyn ze maja przestazale uklady ze CHCA pieniedzy.... kto wam takich glupstw naopowiadal?!?!?>!?! one sie jeszcze nigdy nie upomnialy o swoje! NIGDY!!! to ze Pan Pitura napisal o tym nie znaczy ze sie upominalyo kase! a to ze maja przestarzale uklady to nie ichwina tylko trenerki! nawiazujac dojakies tm wypowiedzi klub wcale im nie wynajmuje zadnej sali czy cos I JUSTYNKO tanczyc w smierdzacej sali mdk nie jest zbyt milo wierz mi! Tanczyc przed 2 tys publicznoscia wcale nie jest tak latwo! trema iinne sprawy wogole zastanowcie sie czasami co piszecie nie potraficie docenic niektorych rzeczy postawcie sie kiedys w ich sytuacji jak ludze je jada i wogole zobaczycie czy to takie mile...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 21:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
blacking tanczysz teraz w chir. prawda ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2006, 21:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Ajak prawda to co? Ty bartez nie jesteś na meczach to poco zabierasz głos ?Aby posty sobie nabić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ...
Post: 28 gru 2006, 1:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2005, 11:41
Posty: 30
Lokalizacja: Zgorzelec / Zielona Góra
ojoj jeszcze mi się dostało.. uspokój się! nerwy do niczego nie prowadzą . czy ja napisałam gdzieś ze klub za to placi czy ze nie placi? istotny jest fakt że warunki bezdyskusyjnie mają lepsze. a to kto za to płaci to już inna sprawa. Moi drodzy może ja tutaj napiszę coś istonego! w innych miastach fakt zarabiają , ale w wiekszości przypadków wygląda to tak że menadżer zespołu , tudzież trener znajduje dziewczynom na sezon indywidualnego sponsora i to on a nie klub wyplaca dziewczynom pensje w zamian za rekleme . Tak więc pretensje powinny być kierowane do pani Iny a nie do zarądu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 13:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
Cypis, to JA zalozylem ten watek, poniewaz chcialem znac wasze zdanie czy dziewczeta powinny dostwac jakis wynagrodzenie, niezaleznie od poziomu tanca w tej chwili. nie po to zeby je oceniach, tylko sie dowiedziec czy waszym zdaniem powinno sie im placic za to co robia. :smt074


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..