Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 mar 2007, 18:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
mieszczuch:

Myślę, że cierpliwość Twoja wyczerpie się,...kiedy owi piekarze zaczną Ci serwować zakalcowate bułeczki wmawiając przy tym, że ich wyroby są najwspanialsze na świecie.

Miałem nadzieję, ze pozostawisz nam ( w tym i mi również) dowolność interpretacji i swobodę w odczytania przekazu (lub, jeśli wolisz, morału) jaki płynie z Twojej historyjki!!!!! :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2007, 18:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
dę.


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 22:25 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2007, 21:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
przekorny napisał:

Cytuj:
Myślę, że cierpliwość Twoja wyczerpie się,...kiedy owi piekarze zaczną Ci serwować zakalcowate bułeczki wmawiając przy tym, że ich wyroby są najwspanialsze na świecie.


Nie dziw się, ze cierpliwość ludzi (wyborców) wyczerpuje się, gdy podobni tobie "piekarze" serwują na forum same zakalce, jako najwspanialsze na świecie wyroby, które nie są niczym innym, niż na siłę odświeżaną kiełbasą wyborczą... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 1:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
BELUSHI

Cytuj:
Nie dziw się, ze cierpliwość ludzi (wyborców) wyczerpuje się,



Pięciu czy też sześciu etatowych już tutaj "niezadowolonych" ??? Co Ty możesz wiedzieć bliższego o zadowoleniu tudzież niezadowoleniu mieszkańców miasta???
Przesłanki niezadowolenia wyciągasz z tego oto forum???
Wybacz, że...parsknę śmiechem :smt082 :smt044

Jak ja lubię tego typu teksty,... :lol:

Cóż ja Tobie serwuję, powiedz mi, proszę, poza ironią biorącą się ze śmiesznych krytyk chłopców którzy istotę polityki pojmują jako ustawiczne "szczekanie" na oponenta???

Albo wiesz co,...nie mów, proszę,..boję się kolejnego chłamu,...na którego odpowiedź być może sił mi już nie wystarczy a Ty w swym zadufaniu odczytasz to jako swoje,..zwycięstwo 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 10:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 23:26
Posty: 284
Lokalizacja: Wrocław
przekorny

Jak tak dalej pójdzie, to już za parę miesięcy liczba niezadowolonych zostanie zmierzona :D
Wtedy będziesz mógł się zgrzewać, ale być może potem będziesz musiał kadzić komu innemu...

Żeby nie było, że ja tylko szczekam, to napiszę jak wiele dobrego zrobiono w mieście. Naprawdę, nie da się pewnych rzeczy nie docenić:
+ zrezygnowano z durnych pomysłów budowy nowej hali widowiskowej i darmowego internetu
+ ograniczono kumoterstwo obsadzając więcej stanowisk jednym człowiekiem
+ przeprowadzono audyt szukając haków na poprzednią ekipę
+ rewelacyjnie (rewolucyjnie?) dopasowuje się przygotowanie i doświadczenie ludzi do zajmowanego stanowiska
+ nie postawiono chyba jeszcze żadnej "brzydkiej, ocynkowanej latarni"


Ale ja jestem tendencyjny, "skażony" i głupi, pewnie dlatego potrafię znaleźć tak niewiele dobrego. Zakładam jednak, że Ty zauważasz dużo więcej pozytywów. Może więc napiszesz co, Twoim zdaniem, obecni włodarze miasta robią lepiej od poprzednich?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 10:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
batosza:

Po co ja mam Tobie cokolwiek tłumaczyć, skoro:

cyt:
Kod:
Ale ja jestem tendencyjny, "skażony" i głupi,


- jak sam siebie scharakteryzowałeś???

W moim przekonaniu,...nie warto. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 10:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2005, 10:52
Posty: 195
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?
przekorny: ja chętnie jako obserwator z boku, który nie jest "tendencyjny, skażony i głupi", dowiem się co Twoim zdaniem dobrego przez okres od wyborów do dnia dzisiejszego obecna władza zrobiła lepiej od poprzedniej... chyba że uznasz, "nie warto"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 11:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 23:26
Posty: 284
Lokalizacja: Wrocław
Myślałem, że ktoś tak obiektywny jak Ty jest w stanie wymienić choć jeden argument. Niestety, mój nieskomplikowany byt przeliczył się, o mądry :(
Mimo to, uważam, że powinieneś wymienić jeden oczywisty plus nowej władzy, którego ja dostrzec nie mogę. To są Twoi koledzy. To w pewnym stopniu usprawiedliwia tak bezkrytyczne wypowiedzi. Nie oczekuj jednak od Belushiego, ode mnie, czy innych, że będziemy Tobie wtórować.
Które wypowiedzi są chłamem? Oczywiście wszystkie nieprzekorne. Nie musisz więc mi odpisywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 12:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
Tak za władzy pułkownika miasto pieło się na wyżyny szczęcia.....i czerwoności. A jego poplecznicy razem z nim.


Odświeżmy pamięć i róbmy przegląd obecnych władz i kto czym się zajmował za rządów "czerwonych" :

Jan Michalski obecnie wicestarosta - za "czerwonych" prezes spółki miejskiej przez 5 lat - Centrum Sportowego, w wyborach 2002 start z listy Horyzontów Maćka Dobrzyńskiego "wzorowego" poplecznika

Radosław Baranowski - wiceburmistrz wieloletni dyrektor Miejskiego Domu Kultury, w kadencji 2002-2004 radny powiatowy z ramienia "czerwonych" Horyzontów

starosta Piotr Woroniak - Przewodniczącego Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, pracownik starostwa przez 5 lat

burmistrz Rafał Gronicz - najkrótszy staż u "czerwonych" - przed wyborami pracownik starostwa (Equal)

wiceburmistrz Anetta Czułowska - główna księgowa w TBS-ie - spółce miejskiej

sekretarz miasta Jolanta Ptak - asystentka Michalskiego w Centrum Sportowym

Ciekawe jakim cudem wszystkim tym osobom udało się się utrzymać stanowiska przez tyle lat i to pod rządami "czerwonego" pułkownika ? Tacy niezastąpieni byli ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 18:09 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Ciekawe jakim cudem wszystkim tym osobom udało się się utrzymać stanowiska przez tyle lat i to pod rządami "czerwonego" pułkownika ?
to jest dobre pytanie, ale odpowiedź niełatwa :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 20:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 22:26 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 20:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2005, 10:52
Posty: 195
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?
a przekorny dalej szuka odpowiedzi na moje pytanie??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 21:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
SanChin

Błąd,..przekorny najnormalniej w świecie ignoruje teksty tak złośliwego osobnika jak Ty!!! :smt023

Nie pomyślałeś przypadkiem, żeby zamienić fotkę poniżej Twojego nicka na fotką ukazującą Twoją,..zapewne uroczą, emanującą głęboką zadumą twarz???

Póki zdjęcie które tam widnieje nie zamienisz na coś właściwszego,..nie zamierzam z Tobą wogóle dyskutować.

Za złośliwość i brak taktu masz u mnie ignorka!!!!

Nota bene,...Alex w końcu powinien taką funkcję wprowadzić,...aż przykro się robi czytając wywody niektórych stąd!!! :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 21:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
mieszczuch pisze:
Zarzut do obecnej ekipy o zajmowane stanowiska za czasów władzy lewicy to kula w płot. Wymaganie doświadczenia i profesjonalizmu od władzuni bez umożliwienia im praktyki jest sprzecznością.
A może prośbą o wycięcie każdego urzędnika o odmiennych poglądach politycznych? Absurdalność pytania = absurdalności zarzutu.


Zarzut ? To zwykłe stwierdzenie faktu. Suche dane, których nie można przykryć gadką-szmatką. Zarzut postawię teraz : Przez lata pod skrzydłami Fiedorowicza grzali stołki i grzali by je dalej, gdyby wygrał. Trwali na swych posadach, kasowali kasę. Może powinniśmy rozłożyć na części ich dokonania z tego okresu ? To pod czym się podpisywali a teraz z żarliwością neofitów wytykają.

mieszczuch pisze:
Wybór Gronicza na stanowisko burmistrza jest wyborem właściwym. Uchronił nas przed utrwaleniem kolesiostwa i "gwiazdorstwa" Fiedii( tak nazywam zadufanie, którego szczytem był plakat wyborczy z ręką w kieszeni-bardziej znany jako reklama Stomadentu).


Był to czas w którym wyznaczono kierunek w którym podążać będziemy jako miasto.

Cytuj:
Wybór Gronicza na stanowisko burmistrza jest wyborem właściwym. Uchronił nas przed utrwaleniem kolesiostwa i "gwiazdorstwa" Fiedii( tak nazywam zadufanie, którego szczytem był plakat wyborczy z ręką w kieszeni-bardziej znany jako reklama Stomadentu).


Proszę, miej litość dla moich skołatanych nerwów. Podeprę się, może nie książką ale mądrością ludową : "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Było kolesiostwo, powiem nawet, że szerokie (dokładny wypis z szerokości tego kolesiostwa w poście powyżej), teraz za to mamy nową jakość. Kolesiostwo szerokie (nawet można powiedzieć pluralistyczne) zastąpiło kolesiostwo wąskie. Mechanizm się nie zmienił, ba nawet ludzie się nie zmienili, przesunęli się tylko z tylnych szeregów do przodu.
Co do plakatu. To tylko dowód jak można "skaszanić" wizerunek poprzez całkowicie nieprzemyślane działania ludzi odpowiedzialnych za kampanię.

[ Dodano: Nie Mar 04, 2007 9:12 pm ]
krytyczny pisze:
mieszczuch pisze:
Zarzut do obecnej ekipy o zajmowane stanowiska za czasów władzy lewicy to kula w płot. Wymaganie doświadczenia i profesjonalizmu od władzuni bez umożliwienia im praktyki jest sprzecznością.
A może prośbą o wycięcie każdego urzędnika o odmiennych poglądach politycznych? Absurdalność pytania = absurdalności zarzutu.


Zarzut ? To zwykłe stwierdzenie faktu. Suche dane, których nie można przykryć gadką-szmatką. Zarzut postawię teraz : Przez lata pod skrzydłami tzw. "lewicy" grzali stołki i grzali by je dalej, gdyby wygrała. Trwali na swych posadach, kasowali kasę. Może powinniśmy rozłożyć na części ich dokonania z tego okresu ? To pod czym się podpisywali a teraz z żarliwością neofitów wytykają.

mieszczuch pisze:
Wybór Gronicza na stanowisko burmistrza jest wyborem właściwym. Uchronił nas przed utrwaleniem kolesiostwa i "gwiazdorstwa" Fiedii( tak nazywam zadufanie, którego szczytem był plakat wyborczy z ręką w kieszeni-bardziej znany jako reklama Stomadentu).


Był to czas w którym wyznaczono kierunek w którym podążać będziemy jako miasto.

Cytuj:
Wybór Gronicza na stanowisko burmistrza jest wyborem właściwym. Uchronił nas przed utrwaleniem kolesiostwa i "gwiazdorstwa" Fiedii( tak nazywam zadufanie, którego szczytem był plakat wyborczy z ręką w kieszeni-bardziej znany jako reklama Stomadentu).


Proszę, miej litość dla moich skołatanych nerwów. Podeprę się, może nie książką ale mądrością ludową : "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Było kolesiostwo, powiem nawet, że szerokie (dokładny wypis z szerokości tego kolesiostwa w poście powyżej), teraz za to mamy nową jakość. Kolesiostwo szerokie (nawet można powiedzieć pluralistyczne) zastąpiło kolesiostwo wąskie. Mechanizm się nie zmienił, ba nawet ludzie się nie zmienili, przesunęli się tylko z tylnych szeregów do przodu.
Co do plakatu. To tylko dowód jak można "skaszanić" wizerunek poprzez całkowicie nieprzemyślane działania ludzi odpowiedzialnych za kampanię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 22:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
przekorny pisze:
przekorny najnormalniej w świecie ignoruje teksty tak złośliwego osobnika

a mnie temat zainteresowal... jesli nadal chcesz ignorowac SanChin'a do przeslij mi te arumenty na skrzynke wiadomosci - obiecuje ze nie wyjawie tresci publicznie.
ps.
nie mieszkam w Zgorzelcu wiec zwyczajnie nie wiem jak to jest z tym nowym burmistrzem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..