Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 sty 2005, 15:52 
Mam nadzieje, że głównie na to pytanie ruwnież odpowie mi kuratorium. A pytanie brzmi: dlaczego Zgorzeleckie szkoły nie są kontrolowane :?: Czy wiecie, że w gimnazjum nr. 3 w Zgorzelcu łamane są przepisy :!: I w dodatku są zmuszani do tego uczniowie :?: :!: :?: Jeżeli chcecie dowiedzieć sie na czym żecz polega piszcie na e-mail :arrow: pytania-co_ja_o_tym_mysle@o2.pl (max czasu czekania na wszystkie odpowiedzi wynosi tydzień)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2005, 16:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Po pierwsze kolega niech sie nauczy pisac w jezyku polskim

ruwnież
żecz


a przede wszystkim zrozumiale. To ze lamane sa przepisy wydaje mi sie smieszne, bo uczniowie nie sa na pewno swieci, a respektowanie przez nich przepisow tez wydaje mi sie smieszne.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2005, 19:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 4
no to slucham .... w jaki to sposob sa lamane przepisy w gimnazjum nr 3 ??? Uczniow nie traktuje sie z nalezytym szacunkiem ?? a moze za bardzo nauczyciele sie z nimi piszcza ?? normalnie chamstwo .. co za nieludzkie katusze oni musza przezywac, bija ich ?? maltretuja ? a moze wyzywaja sie ?? ... ja im wspolczuje .. TRZEBA POWOLAC rzecznika praw czlowieka ..bo napewno owe prawa sa tam lamane .... ale tylko i jedynie prawa nauczycieli !!! czekam na odpowiedz .....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2005, 19:31 
to pewnie chdzi o dwie religie pod rząd w środy, kolega mi mówił, podobno to w klasie IIIe w środy na, chyba siódmej i ósmej lekcji. A W PLANIE JEST W ŚRODE I PONIEDZIAŁEK czekam na odpowiedź. :roll: :evil:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2005, 19:47 
uczniu gim3 skąt wiedziałeś że chodzi mi między innymi o ten temat. Dokładniej pisząc chodzi o to, że kuratorium sie na to nie zgodziło a szkoła to nielegalnie robi, mam nadzieje, że wszyscy mnie rozumieją a kuratorium zareaguje.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za zrozumienie


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2005, 21:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
:lol: >> SKĄT << wy ludzie jesteście? Nie macie nic ważniejszego na głowie ? Jakie prawa są łamane ? Jak już są łamane jakieś prawa w gimnazjach, to są to chyba prawa nauczycieli do własnej godności, bez pardonu łamane przez uczniów. Co za czasy nastały, żeby nauczyciel musiał bać się ucznia !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2005, 15:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 4
hmmm... obywatelu zgorzelca ... nie chce podwazac twojego autorytetu, ale mam takie pytanie ... ile masz lat ?? bo z tego co widze to jestes/jest pan albo rodzicem jednego z uczniow tego gimnazjum, ktory rzecz jasna przedstawia szkole w jak najgorszym swietle, zwalajac na nia i na nauczycieli cala wine za swoje wybryki lub niedokonca chwalebne swiadectwo zwala na szkole i jej pracownikow, usprawiedliwiajac w ten sposob samego siebie lub jestes takim wlasnie uczniem , robiacym dokladnie to samo co pisze powyzej jednak bez posrednictwa rodzica , zastapiajac to internetem ... Tak czy owak nie widze powodow zeby bez podstawnie obrazac ludzi, jakimi sa pracownicy szkoly czy tez samej instytucji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2005, 16:30 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Temat uwazam za zamkniety. Nic sensownego sie tu nie dowiedzielismy poza bezpodstawnymi oskarzeniami. To do niczego nie prowadzi, a tym samym zaniza poziom dyskusji. Jezeli taka sytuacja sie powtorzy ip uzytkownika ktory rozpoczal temat zostanie zablokowane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..