Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 lip 2007, 22:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 15:34
Posty: 23
Prosimy o kontakt wszystkich bezpośrednich świadków wypadku który miał miejsce dnia 10.07.07 r koło Ręczyna około. godziny 16.00
http://ekurier.info/index.php?option=co ... &Itemid=14
Prosimy dzwonić pod numer : :0 606 913 359
Dziękujemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2007, 23:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 kwie 2007, 12:58
Posty: 18
Lokalizacja: Daleka
Pytanie poco ci swiadkowie potrzebni ... znałem Marte jak i jej ojca oraz pasazera co jechal w tym dniu z nia naprawde to smutne ze juz jej niema ale to jej juz zycie nie wroci ... policja ustalila napewno kto jest winny ale jedyna osoba ktoa najwiecej moze powiedziec jest pasazer tylko n wie w 100% jak bylo i co sie wydazylo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2007, 23:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 15:34
Posty: 23
Kolego pasażer nie będzie pamiętał wszystkiego przy takim wypadku.
Jeśli rodzina prosi o kontakt świadków to chyba nasze forum jest odpowiednią stroną !!!
Ja ze swojej strony łączę się z rodziną w bólu i składam kondolencje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2007, 6:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Mysle że tu dyskusja zbędna . Alex zarządź żeby ten post był jedynie prosba i zakończ dyskusje .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2007, 16:58 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Mire ee.. ten Hexadecimal, weź w końcu się przymknij. Sprawa jest poważna i ludzie potrzebują pomocy, więc jeżeli nie możesz jej udzielić to siedź cicho.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2007, 19:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 kwie 2007, 12:58
Posty: 18
Lokalizacja: Daleka
[quote="aleksander"]Mire ee.. ten Hexadecimal, weź w końcu się przymknij. Sprawa jest poważna i ludzie potrzebują pomocy, więc jeżeli nie możesz jej udzielić to siedź cicho.[/quot]

Jaki Miree co ty chlopie cpasz i sam sie kobieta zamknij pajacu ... wiem co pisze i co mowie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2007, 20:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Hexadecimal pisze:
sam sie kobieta zamknij pajacu ... wiem co pisze i co mowie


Jak dla mnie chłopcze to załapałbyś się na wieczystego bana


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2007, 20:14 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Hexadecimal pisze:
Jaki Miree co ty chlopie cpasz i sam sie kobieta zamknij pajacu ... wiem co pisze i co mowie

BAN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2007, 20:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Hexadecimal (...) chłopie? Zrywaj się z tego forum buraku (...)!

Viper, chyba za mocno sobie pozwoliłeś, nie uważasz ?

admin


Ostatnio zmieniony 15 lip 2007, 10:59 przez viper126pzgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2007, 20:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
falin123 - sprawdz maila. Wyslalem Ci namiary na osobe, ktora brala udzial w reanimacji tej dziewczyny i byc moze bedzie Ci w stanie pomoc. Z tego co wiem ludzie stali w korku i nikt nie ruszyl swoich czterech liter, by pomoc. Ten Pan, jako jeden z nielicznych nie byl biernym gapiem i staral sie pomoc tej dziewczynie do przyjazdu pogotowia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2007, 0:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lut 2007, 16:41
Posty: 96
Lokalizacja: Zgorzelec
Hexadecimal pisze:
aleksander pisze:
Mire ee.. ten Hexadecimal, weź w końcu się przymknij. Sprawa jest poważna i ludzie potrzebują pomocy, więc jeżeli nie możesz jej udzielić to siedź cicho.


Jaki Miree co ty chlopie cpasz i sam sie kobieta zamknij pajacu ... wiem co pisze i co mowie


viper126zgc pisze:
Hexadecimal pajacu co ty kur..a jakiś poje...y jesteś chłopie? Zrywaj się z tego forum buraku pier...y.!


bez komentarza dla obydwu stron dyskusji, jak Wy się ludzie zachowujecie.

Co do faktów:
cytat z podanej strony ekurier:
Było ślisko
Informacje uzyskane od policji nie są zgodne z faktami. Wiem jak było, bo rozmawiałem z Janem M., który jechał z córką. Jej volkswagen był jednym z samochodów jadących kolumną od strony Bogatyni. Nie poruszali się zbyt szybko, na pewno nie przekraczali 60 km/godz. W pewnym momencie pojazd jadący na czele kolumny włączył prawy kierunkowskaz, jednocześnie rozpoczynając skręt. Tym manewrem zaskoczył wszystkich, zaczęło się hamowanie. Moja córka też hamowała lecz miała pecha. Było ślisko i na mokrej nawierzchni zaczęło ją ściągać na lewy pas. Wtedy nastąpiło zderzenie - opowiada Janusz Z.


rozumiem że cała sprawa ma na celu znalezienie kierowcy z przodu kolumny który rzekomo skręcał w prawo bez sygnału świetlnego i dążenie do ewentualnego ukarania go.
całe to wyjaśnienie zamieszczone w artykule jest nieco dziwne - policja jest w stanie bez problemu ustalić po śladach hamowania czy było to 'ściąganie w lewo' czy celowy manewr (np. wyprzedzanie) i zabezpieczenie, udokumentowanie i wyciągnięcie wniosków na podstawie tych śladów jest dla policji chlebem powszednim. Tym bardziej że ślady dla opisanej sytuacji byłyby ewidentne a i osoba z tyłu jadąca raczej jasno mogłaby opisać intencje ofiary.

Łączę się w bólu z rodziną i przyjaciółmi ofiary wypadku [']


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2007, 7:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Przepraszam wszystkich uczestników tej dyskusji. Poniosło mnie po przeczytaniu słów
Hexadecimal .

Jeżeli prawda jest, że jadący na czele kolumny rzeczywiście skręcił bez zasygnalizowania takiego manewru, a w następstwie jego zachowania nastąpiło tragiczne zdarzenie na drodze, musi ponieść surową karę, przykładną dla innych jeżdżących w taki sposób jak on.
Jemu podobnych jest BARDZO WIELU. Ostatnio to chyba jakaś moda - skręcanie bez zasygnalizowania wcześniej takiego manewru. Czasem jadę za takim bucem przez całe miasto, a on ani razu nie użyje migaczy. Jadąc za takim gościem musisz skupić uwagę na jego zachoiwaniu i próbowac przewidzieć niczym wróżka jego kolejne manewry. Czasem mam zamiar jechać za nim i gdy się zatrzyma zwrócić mu uwagę, aby sprawdził, czy nie ma czasem przepalonych żarówek :) lub zwyczajnie wyciągnąć takiego delikwenta z auta i obic mu jego zarozumiałą gębę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2007, 19:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2007, 14:57
Posty: 38
Lokalizacja: Logan Place 1
Najlepsze jest to, że gdyby użytkownik Hexadecimal odezwał się w taki a nie inny sposób do innego użytkownika, a nie admina - bana by nie dostał :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2007, 22:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lis 2006, 1:11
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Killer_Queen pisze:
Najlepsze jest to, że gdyby użytkownik Hexadecimal odezwał się w taki a nie inny sposób do innego użytkownika, a nie admina - bana by nie dostał :)


Widać admin wyznaje zasade co wolno wojewodzie... inaczej mówiąc nie podskakuj bo admin cie tak potraktuje :smt021 ... no cóż - jego cyrk, jego małpy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2007, 13:51 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Znam vipera i wiem jaki ma charakter. Przede wszystkim vip jest z nami bardzo długo i niezmiernie rzadko zdarzają mu się wpadki słowne. Tym razem przesadził, ale to był tylko jeden raz.

W przypadku Hex(...) wypowiedzi były tendencyjne i "docinkowe" za każdym razem nie wnosząc przy tym nic do tematu. W związku z tym jego ostatnia wypowiedź przeważyła o dalszych losach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..