Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 cze 2011, 12:19 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
manzir pisze:
Jak zwykle na Dni Zgorzelca powieje nudą, tanią rozrywką, kiepską organizacją i prowadzeniem imprezy, ze straganami jarmarcznymi i grilem z kiłbasakami


brakuje cukrowej waty... i saturatorów no i data nietypowa jak na tego typu imprezy. Powinna być 1 maja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2011, 12:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
brakuje cukrowej waty... i saturatorów no i data nietypowa jak na tego typu imprezy. Powinna być 1 maja.


dobre dobre

kto wie do czego to wszystko dąży :P ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2011, 7:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Wszystko na dziś
XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej Zgorzelec 2011
26 czerwca 2011 Amfiteatr w Zgorzelcu,wstęp wolny od godz 16,00
KONCERT GALOWY -Dedykowany GRIGORISOWI IKONOMU pt"Jestem Synem Zgorzelca"

*zespół "EPOMENI"
* TEOFILIS VAFIDIS- Ekspert Kulinarny
*Grupa 4 MATION
*GEORGIA SOKOLI
* Recital MAJA SIKOROWSKA z zesopołem KROKE
"35 lat pracy artystycznej Nikosa Rusketosa & ORFEUSZ
* Gwiazda wieczoru COSTA CORDALIS z zespołem


Koncert prowadzą Dariusz Świątkowski & Nikos Rusketos

Przewidywane imprezy towarzyszące

25 czerwca 2011godzina 15.30 Mecz piłki nożnej "Zgorzelec Polska" kontra "Zgorzelec Grecja" - Stadion Miejski

25 czerwca 2011roku godzina 20.30 Biesiada Polsko Grecka Zajazd "U Kowala" Tylice impreza za zaproszeniami i biletami wstępu.Bilety z konsumpcją w cenie 90 zł od osoby do nabycia w Tawernie Naousa w Zgorzelcu 075 77 56866. 602387752

26 czerwca 2011 roku godzina 14.00
uroczystość przed tablicą pamiątkową przy Urzędzie Miasta.

SPONSORAMI Zostali - Burmistrz Miasta Zgorzelec,Wójt Gminy Zgorzelec,
Burmistrz Miasta Bogatynia

*PGE Elektrownia Turów S.A,
* PGE Kopalnia Turów S.A ",
* Firma PCH Christos Papanaum,
* Castorama Zgorzelec,
* Firma "CITRONEX" Zgorzelec,
* Panele z Łagowa,
* PGNiE S.A Dolnośląski Oddział Obrotu Gazem Gazownia Zgorzelecka,
* Biuro Podróży Great Travel,
* Hotel "Pod Orłem",
* Gerda Development Zgorzelec,
* Graffstudio Reklama Wizualna,
* Eltur Wapore Sp.z o.o Bogatynia,
* Grupa Tauron Energia Pro
* Egbud Sp z.o.o Bogatynia,
* Eltur Service Sp.z.o.o Bogatynia
* Bogatyńskie Wodociągi,
* Sanechem Warszawa,
* Mirosław Wróbel Sp.z o.o Salon Mercedes Jelenia Góra,
* Firma Jorgan Łagów,
* PHU"RAMA" Mariusz Radzik,
* Danuta i Zdzisław Zak
* Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane SAWEX,
* Salon Samochodowy SKODA Ultima Zgorzelec,
* Kompania Piwowarska LECH,
* Restauracja 'Pasaż" Maciej Dobrzyński,
* Victoria Planet Group sp.z.o.o Warszawa,
* Zakład Szklarski Christoforos Christoforidis Zgorzelec.

Dyrektor festiwalu Nikos Rusketos 0602387752

PATRONAT AMBASADOR REPUBLIKI GRECJI W POLSCE Cabriel Copsidis,Marszałek Województwa Dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec

PATRONI MEDIALNI:

TVP 2,Polska Gazeta Wrocławska, Gazeta Wojewódzka,Nowiny Jeleniogórskie,www.nj24.pl,Muzyczne Radio Jelenia Góra, Radio Wrocław,Radio TRI,Telewizja Tomków,Telewizja "ŁUŻYCE, Gazeta Regionalna, Dziennik ZGORZELEC.INFO,


Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 20:01 przez nikos, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2011, 10:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 cze 2007, 9:27
Posty: 109
Lokalizacja: zgorzelec
Obrazek

Zbliża się XIV edycja MFPG. Z przedstawionego programu widać, że będzie to typowo impreza grecka, nie ma polskich gwiazd. Dla przypomnienia matka Mai Sikorowskiej jest Greczynką. Bardzo dobrze się stało, że będzie ten festiwal dedykowany nie dawno zmarłemu G.Ikonomu. Był on przecież prekursorem, a zarazem twórcą wielu zespołów greckich wywodzących się ze Zgorzelca. Na załączonej fotografii jest właśnie pierwszy skład zespołu Micky-Des z 1966 r. Niestety, z tego składu żyje już tylko jedna osoba. Jeżeli będzie pogoda, to impreza będzie udana, czego organizatorom i widzom serdecznie życzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 cze 2011, 22:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Kazimierz pisze:
Zbliża się XIV edycja MFPG. Z przedstawionego programu widać, że będzie to typowo impreza grecka, nie ma polskich gwiazd.


Chyba jednak było lepiej jak były gwiazdy z Polski. Bo to "coś" co występowało na scenie jako
nikos pisze:
* Gwiazda wieczoru COSTA CORDALIS z zespołem[/b]
to jakieś nieporozumienie. Podstarzały playboy śpiewający z pół (a może full) playbacku gadający i śpiewający po niemiecku (pewnie jest cześć osób, które mogły się nie zorientować ]:-> . I to ma być gwiazda wieczoru festiwalu piosenki greckiej?

NIKOS zaproś może (jak tutaj już ktoś kiedyś proponował) jakieś młodzieżowe zespoły, zespoły będące odpowiednikami naszych (takich jak Myslovitz, Bajm, Kombi, Maanam ...) nie wierze, ze w Grecji wszyscy przynudzają tak jak ten dziś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 cze 2011, 6:57 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Podczas niedzielnego spaceru dwa razy odwiedziłem nasz Zgorzelecki amfiteatr i co zobaczyłem, usłyszałem :-? ok 20 jakaś pani w podeszłym wieku strasznie "zaciągała” do akompaniamentu płyty CD, to było straszne doświadczenie. Następnie ok 22 usłyszałem jakiegoś pana pląsającego także do płyty CD i to po niemiecku, coś w stylu Disco Deutsche. Tegoroczny festiwal był coś na miarę ichniego kryzysu gospodarczego. Słyszałem że Niemcy w zamian za udzielenie pożyczki ratującej Grecką gospodarkę chcieli kilka ich przepięknych wysp, ale że podstępnie wkręcą na Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej swojego rodaka z DDR'owskim repertuarem to bym się nie spodziewał. :smt082 Cztery razy byłem w Grecji i przynajmniej na 6 koncertach w tym pięknym kraju i prosze uwierzyć czegoś takiego tam nie grają :lol: . Ich muzyka jest nieco odbiegająca od tego co nam się tu serwuje. To jakieś nieporozumienie.
Jak zwykle, za Twoje pieniądze mieszkańcu Zgorzelca ktoś inny robi Cię w "uja"...


Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 7:36 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 cze 2011, 8:12 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2009, 9:26
Posty: 86
Lokalizacja: szafy
Po przeczytaniu 2 ostatnich komentarzy żałuję , że nie poszedłem wczoraj toż to musiało być lepsze niż sobotni kabaret :D :smt026 :smt082


Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 8:14 przez czaja_, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 9:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
ej - Panowei i Panie - ten enerdziak z płyty to musi być ktoś :lol: :smt044 , skoro saportował mu Kroke - zespół, który poza naszymi granicami traktowany jest jak prawdziwa gwiazda - koncertują między innymi z Nigelem Kennedy.... :smt044 pewnie się chłopaki zdziwili


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 12:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
...no i co dalej? ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 21:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Mi tam niektóre "elementy" podobały się...

PS. Jakość wypaczona przez dużą kompresję jakby co ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2012, 12:09 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Festiwal Grecki znów z gwarancjami miasta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 8:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Dobrze się stało że burmistrz Gronicz wprowadził do strategii rozwoju zwaśniony festiwal grecki.Myślę że lepiej teraz niż wcale.W końcu jest już 15 rocznica jego istnienia.Nie można udawać że taki festiwal w Zgorzelcu nie istnieje.W tym roku ponownie jest zaplanowany w ramach Dni Zgorzelca.
nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 8:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Witam
Dobrze się stało że burmistrz Gronicz wprowadził do strategii rozwoju zwaśniony festiwal grecki.Myślę że lepiej teraz niż wcale.W końcu jest już 15 rocznica jego istnienia.Nie można udawać że taki festiwal w Zgorzelcu nie istnieje.W tym roku ponownie jest zaplanowany w ramach Dni Zgorzelca.
nikos


To akurat nie do końca powód do radości... :|
Już w zeszłym roku pisałem, że po cichu władze miasta obcięły mieszkańcom jeden dzień z Dni Miasta Zgorzelca, na rzecz FPG. Nie dość, że są skrócone, Dni Miasta, to jeszcze mamy wciśnięty "na siłę" FPG. Kiedyś mieliśmy FPG i Dni Miasta, dziś mamy dwa w jednym.... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 12:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Połączenie tych dwóch imprez jest mocno nie fair. Obcięto mieszkańcom kiedyś nawet trzydniowe Dni Zgorzelca na rzecz jednego dnia i na siłę uszczęśliwiono muzyką grecką.

Nie mam nic przeciwko festiwalowi, ale niech się odbywa w innym terminie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 14:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
niech się odbywa w innym terminie


Niestety w kasie miasta pustka i Rafał nie ma pieniędzy na dwie duże imprezy, nie wspomnę o tym, aby zapraszano ciekawe zespoły, czy solistów - trzeba jeszcze pamiętać o Jakubach -> już niedługo będziemy mieli jednodniową imprezę połączoną Dni Miasta i FPG w godzinach od 18.00 do 20.00 - po godzinie na każde święto :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..