Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 mar 2008, 16:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2006, 15:21
Posty: 113
Lokalizacja: se Zgorzelca
Z informacji jakie posiadam bezpoeśrednio z od osoby zbliżonej bardzo do Nikosa, dowiedziałem się, ze Festiwal Piosenki Greckiej jednak bedzie w Zgorzelcu
i to nie za sprawą "CHOJNEGO" urzędu miasta.
Tylko patrzeć, jak mieszkańcy Zgorzelca zorganizują sobie załatwianie pozostałych spraw urzędowych poza urzędęm i już Urząd Miasta Zgorzelca będzie mógł zająć się tylko urzedowaniem. Będzie mógł siąść na pupie i urzędować i wtedy nie bedzie mu przeszkadzał w tym żadem szwędający sie mieszkaniec, padalec.
Czyż to nie bedzie wspaniałe?

NIKOS BRAWO !!!!!!

Zachęcamy pozostałych mieszkańców do takiej aktywności pod hasłem:
DAJMY URZĘDOWI URZĘDOWAĆ

Niech mu mieszkańcy nie przeszkadzają.


pozdrawiam Mieszkańców

Ball Kani


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2008, 16:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nie za sprawą "CHOJNEGO" urzędu miasta.
a co to jest CHOJNY? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2008, 15:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Dzisiaj podczas konferencji prasowej w związku z Festiwalem Piosenki Greckiej padło kilka nowych informacji dotyczących tegorocznej edycji. Pewne jest to, że Festiwal w tym roku będzie miał miejsce, jednak o tym czy miasto przeznaczy na to środki zależy wyłącznie od Nikosa Rusoetosa, który oświadczył, że zrobi pierwszy krok do nawiązania porozumienia z Burmistrzem Rafałem Groniczem. Na spotkaniu Rusketos przedstawił uchwałę Rady Miasta z 1998 roku, zgodnie z którą Festiwal został wpisany do stałych imprez kulturalnych miasta, stał się imprezą coroczną i zakłada zabezpieczenie w budżecie miasta środków niezbędnych do organizacji imprezy. Radosław Baranowski, Burmistrz ds. Ogólnych oświadczył, że pieniądze pieniądze zostały zabezpieczone, jednak o ich wysokości na razie nic nie wiadomo. Najważniejszą rzeczą, która wynikła z dzisiejszego spotkania jest to, że emocje i buta obu stron powinna zostać schowana do kieszeni, kiedy nastąpi powrót do rozmów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2008, 21:19 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
no, coś się jednak w mieście dzieje :oops: :|
A co z sygnalizowanym wcześniej 'festiwalem różnych kultur', nie tylko greckiej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2008, 14:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Komentarz ADMINA
"Pewne jest to, że Festiwal w tym roku będzie miał miejsce, jednak o tym czy miasto przeznaczy na to środki zależy wyłącznie od Nikosa Rusoetosa, który oświadczył, że zrobi pierwszy krok do nawiązania porozumienia z Burmistrzem"

No tak oświadczyłem na konferencji prasowej i z tego się nie wycofuję.Festiwal się odbędzie w dniach 5,6 września.Poprosiłem wczoraj tj:10-04 Burmistrza Baranowskiego o umówienie mnie na wizytę do Burmistrza Gronicza.Więc czekam.
Po spotkaniu wydam oświadczenie.Natomiast najlepiej by było i zaproponuję wydanie wspólnego oświadczenia.
pozdrawiam
Nikos

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2008 3:43 pm ]
Witam
Komentarz ADMINA
"Pewne jest to, że Festiwal w tym roku będzie miał miejsce, jednak o tym czy miasto przeznaczy na to środki zależy wyłącznie od Nikosa Rusoetosa, który oświadczył, że zrobi pierwszy krok do nawiązania porozumienia z Burmistrzem"

No tak oświadczyłem na konferencji prasowej i z tego się nie wycofuję.Festiwal się odbędzie w dniach 5,6 września.Poprosiłem wczoraj tj:10-04 Burmistrza Baranowskiego o umówienie mnie na wizytę do Burmistrza Gronicza.Więc czekam.
Po spotkaniu wydam oświadczenie.Natomiast najlepiej by było i zaproponuję wydanie wspólnego oświadczenia.
pozdrawiam
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2008, 10:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
W końcu znalazłem chwilę czasu na przesłuchanie nagrania z konferencji prasowej Nikosa, i taka oto myśl nasunęła mi się po jego zakończeniu.
Otóż na "ringu" spotkało się dwóch zawodników (Nikos i Gronicz), obaj pewni siebie, butni, nieco agresywni z domieszką sporej dawki arogancji,... skłonni do wzajemnego obrażania się a w konsekwencji obrażenia się na przeciwnika. :smt021
Co z tego wyjdzie, trudno wyrokować już teraz. :-?
Pewnym jest fakt, że za Nikosem stoi dość spora grupa jego zwolenników,...natomiast do świadomości Gronicza zapewne z wolna dociera myśl o nieuchronności powoli zbliżających się wyborów, a przynajmniej początku kampanii wyborczej.
I być może w końcu rozsądek, a nie obustronne zadufanie w swoją siłę i możliwości, przyczynią się do rozwiązania tego drażliwego tematu, by nie rzec...konfliktu. :smt058

Nikos, na początku konferencji cytowałeś słowa apelu radnych Rady Powiatu w sprawie Festiwalu Greckiego.
Czy mógłbyś zeskanować ów dokument i wkleić go na forum??? Myślę, że wszyscy chętnie zapoznamy się z całością tego tekstu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2008, 17:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam.
Na pewno zeskanuję ten apel Rady Powiatu w sprawie festiwalu, do wiadomości zainteresowanych.Dla ciekawych dostałem termin i jutro jestem na spotkaniu u Pana Gronicza.
pozdrawiam
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2008, 18:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
W związku z tym, że temat jest drażliwy i skomplikowany, proponuję, aby jeden lub grupa radnych zwołała sesję nadzwyczajną, która już dawno powinna zostać zwołana. Myślę, że wtedy problem zostałby rozwiązany raz na zawsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2008, 19:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Osobiście nie wierzę w rozwiązanie ostateczne tej sprawy. Poczekajmy do jutra tzn do czwartku. Może rozmowa burmistrza z Nikosem doprowadzi do wypracowania kompromisu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2008, 14:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Po dzisiejszym spotkaniu nie zdradzę co zostało powiedziane.Trzeba poczekać jeszcze tydzień gdyż mam być w Urzędzie 25 kwietnia.

pozdrawiam
Nikos :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2008, 14:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nikos ---> zastanawiałeś się nad zmianą Festiwalu Piosenki Greckiej na Festiwal Kultury Greckiej, którego częścią (główną) byłby konkurs piosenki ? Taki projekt byłby bardziej "medialny" i rozwojowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2008, 17:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
nikos pisze:
Witam
Po dzisiejszym spotkaniu nie zdradzę co zostało powiedziane.


Z tajemniczego tonu można wnioskować, że się dogadaliście :) jakoś... W porównaniu z poprzednimi rozemocjonowanymi wypowiedziami, ta to.... szczyt lakoniczności. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2008, 18:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
dla tych, którzy jeszcze nie widzieli:
http://www.tomkow.pl/index.php?option=c ... &Itemid=45


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2008, 19:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Google Video u mnie zatrzymuje się gdzieś w 10 minucie. Szkoda, bo zapowiada się smakowicie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2008, 9:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lis 2006, 1:11
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
mrbyte pisze:
Google Video u mnie zatrzymuje się gdzieś w 10 minucie. Szkoda, bo zapowiada się smakowicie :)


U mnie doszło do 14 minuty ale jak odczekałem, to poszło dalej. Podejrzewam, że z powodu długości pliku (ponad 40 min) i zależy jak długo sie buforuje...
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..