Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2007, 14:53 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
"Nie chodż boso po kolcach"
nareszcie robi się kulturalnie :grin: :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2007, 12:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Witam Serdecznie
To ty Krytyczny na tym forum uchodzisz za gwiazdę.i tak niech zostanie.


Widzę , że nie doceniałem kolegi ;)



Cytuj:
Ja z kolei na pewno ci nie wezmę tego zaszczytu.A ja robię za gwiazdę na innych polach, czy ci się podoba czy nie tak będzie.


Obawiam się , że nie miałbyś szans ;)


Jakkolwiek by na to nie patrzeć Twoje krótkie posty odbiegają znacząco od tych długich - co budzi podejrzenia ;) Ale przyjmijmy , że wtedy miałeś po prostu wenę - której teraz zabrakło ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2007, 13:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Cytuj:
Nikos nie jest lubiany przez nową władzę to go urtącili. Wstyd i skandal! ale wielu ludzi kultury też swoje inicjantywty schowało do kieszeni, bo starostwo nie jest lepsze. Żal, że taki festiwal z taką tradycją przestanie isnieć.


No cóż...Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka ]:->
Bardzo dobrze pamiętam jak Nikos wraz ze swym kumplem Adrianem P. tak się panoszyć zaczęli w MDK na samym początku, że poleciała pani Letza a za nią poszła świetna kadra. Nikos dla wprowadzenia swoich prywat tak się rozkręcił że wg. mojego zdania rozpieprzył świetnie prosperujacy Dom Kultury. A moze Nikos sie mylę ? Nie przyczyniłeś się do tego ? W jakiej atmosferze swój Palas otwierałeś ? Pamietasz dlaczego W. Letza. T. Stańczak. Maken, Siwy odeszli? Pamiętasz panią Polanin na miejscu W. Letzy? TO DOPIERO BYŁ SKANDAL !!!!
I DLATEGO BARDZO SIE CIESZĘ ŻE :
- nie ma twojej imprezy :smt026
-nie ma tego wg. mnie kiczowatego Palace i ciebie w MDK :smt026
-nie ma ciebie w radzie miejskiej :smt026
-przez ciebie Grecy źle mi sie kojarzą i ich kultura
-nigdy nie podobał mi się twój festiwal ]:->
I choć nie znam cię osobiście, za twoje zachowanie w stosunku do MDK sprzed 10 laty NIE LUBIE CIĘ!!! :smt021
Uważam że brak ciebie i twoich imprez to żadna strata dla miasta. Chetnie dzisiaj wypiję z kumplami za to, żebyś już nigdy nie namieszał swoja osobą w zgorzeleckiej kulturze! To wszystko.I Basta :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2007, 15:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Andrzej Z. pisze:
Cytuj:
Nikos nie jest lubiany przez nową władzę to go urtącili. Wstyd i skandal! ale wielu ludzi kultury też swoje inicjantywty schowało do kieszeni, bo starostwo nie jest lepsze. Żal, że taki festiwal z taką tradycją przestanie isnieć.


No cóż...Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka ]:->
Bardzo dobrze pamiętam jak Nikos wraz ze swym kumplem Adrianem P. tak się panoszyć zaczęli w MDK na samym początku, że poleciała pani Letza a za nią poszła świetna kadra. Nikos dla wprowadzenia swoich prywat tak się rozkręcił że wg. mojego zdania rozpieprzył świetnie prosperujacy Dom Kultury. A moze Nikos sie mylę ? Nie przyczyniłeś się do tego ? W jakiej atmosferze swój Palas otwierałeś ? Pamietasz dlaczego W. Letza. T. Stańczak. Maken, Siwy odeszli? Pamiętasz panią Polanin na miejscu W. Letzy? TO DOPIERO BYŁ SKANDAL !!!!
I DLATEGO BARDZO SIE CIESZĘ ŻE :
- nie ma twojej imprezy :smt026
-nie ma tego wg. mnie kiczowatego Palace i ciebie w MDK :smt026
-nie ma ciebie w radzie miejskiej :smt026
-przez ciebie Grecy źle mi sie kojarzą i ich kultura
-nigdy nie podobał mi się twój festiwal ]:->
I choć nie znam cię osobiście, za twoje zachowanie w stosunku do MDK sprzed 10 laty NIE LUBIE CIĘ!!! :smt021
Uważam że brak ciebie i twoich imprez to żadna strata dla miasta. Chetnie dzisiaj wypiję z kumplami za to, żebyś już nigdy nie namieszał swoja osobą w zgorzeleckiej kulturze! To wszystko.I Basta :smt021


Na pewno nie lubisz Żydów i Niemców. I kogo jeszcze? Czy to ty malujesz teksty na ścianach MDK pod moim adresem?
Palace otwierałem w 1991 roku, a p. Letzę odwołał ówczesny burmistrz Wojtków, za przygotowanie frakcji w Radzie Miejskiej przeciwko niemu, a burmistrz widział potrzebę przekazania mi dodatkowego pomieszczenia.
Przypominam ci, że od początku lat 90 byłem jedyny w Zgorzelcu, któy organizował po 5 koncertów rocznie komercyjnych i charytatywnych z udziałem gwiazd estrady. Palace był również świetnym miejscem gdzie występowały gwiazdy. Pomimo, że istniała instytucja do tego powołana (MDK) w ilości ponad 20 pracowników lecz nie parali się robieniem dużych produkcji.
Powołanie pani Wolanin było suwerenną decyzją burmistrza. Odejście pracowników o których piszesz było ich własną decyzją.
Czy Dom Kultury przestał istnieć?
Czy przestały działać sekcje?
No nie, przyszli nowi i tak funkcjonuje on do dziś.
Ja pomagałem w wielu inicjatywach Domu Kultury i na pewno się przyczyniłem do rozwoju kultury w Zgorzelcu, a na pewno nic nie rozpieprzyłem.
Dopiero po 95 roku kiedy to ustanowiono Dni Zgorzelca częściowo pałeczkę przejął MDK w organizacji dużych przedsięwzięć.
To, że nie jestem w MDK było suwerenną decyzją spółki mimo, że umowa opiewała na kilka lat.
Festiwal Grecki z moim udziałem na pewno będzie. W Zgorzelcu lub gdzie indziej.
Radnym byłem prawie 3 kadencje. Nie myśl sobie, że te wszystkie okoliczności zostaną zaprzepaszczone. Nie powiedziałem ostatniego słowa pomimo tego co byś chciał usłyszeć. Byłem w Zgorzelcu na pewno przed tobą i twoją rodziną i na pewno tak szybko stąd nie zniknę i zobaczysz mnie w wielu inicjatywach.
Pozdrawiam Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2007, 16:45 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
ie.


Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 18:59 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2007, 18:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Na pewno nie lubisz Żydów i Niemców. I kogo jeszcze? Czy to ty malujesz teksty na ścianach MDK pod moim adresem?


Mnie Nikos ujął tym tekstem ;)

Nikos - kolega Andrzej Z. może tylko Ciebie nie lubi - nie przyszło Ci to do głowy przypadkiem? Nie wplątuj w to narodowościowych akcentów , bo to niezbyt ładnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2007, 18:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Qrcze ja już nie wiem zbyt o co ta kłótnia :lol: . Zaczęło się od Festiwalu, a tu od razu jakieś wątki o nienawiści i wogóle. :oops:
Fakt jest taki, że UM nie chce dofinansować imprezy kwotą, która zadowoliłaby (podobno) Nikosa. Tutaj jednyną konstruktywną rzeczą byłaby kolejna rozmowa (lub rozmowy) z Burmistrzem.
Być może należałoby pofatygować się i rzecz przedstawić także Radzie Miejskiej lub jakiejś komisji, która zajmuje się budżetem czy rozrywką :P ? Jakby nie było to ostatecznie Radni głosują nad budżetem naszego miasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 paź 2007, 16:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Cytuj:
może należałoby pofatygować się i rzecz przedstawić także Radzie Miejskiej
ja także uważam, że samemu festiwalowi, jako takiemu, ta dyskusja słabo służy. nie podnieca mnie ani sam festiwal, ani Nikos, choć jest chłopem na schwał. no i może gwiazdą na swoim podwórku. do burmistrza, lub Rady pokierowałbym nikosa, jak się dogadają, będzie festiwal, jak nie, to nie. i o co tu rozdzierać szaty?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 14:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Nikos:
Cytuj:
Na pewno nie lubisz Żydów i Niemców. I kogo jeszcze? Czy to ty malujesz teksty na ścianach MDK pod moim adresem?

:roll: :roll: :roll: :roll: Bez komentarza
Nikos:
Cytuj:
a p. Letzę odwołał ówczesny burmistrz Wojtków, za przygotowanie frakcji w Radzie Miejskiej przeciwko niemu, a burmistrz widział potrzebę przekazania mi dodatkowego pomieszczenia.

Ha ha ha...
...............Chociaź jestem może starszy od ciebie ale pamięć mam bardzo dobrą :lol: I o czym to świadczy, jak piszesz, że burmistrz wywala kogoś tylko dlatego że ktoś jest jego przeciwnikiem?
Nikos:
Cytuj:
a burmistrz widział potrzebę przekazania mi dodatkowego pomieszczenia.
:smt023 :smt023 :smt023

Nikos:
Cytuj:
Czy Dom Kultury przestał istnieć?
Czy przestały działać sekcje?
No nie, przyszli nowi i tak funkcjonuje on do dziś.


A czy jak skończył się komunistyczny zamordyzm to Pałac Kultury i nauki przestał istnieć? Czy przestały działać sekcje, No nie, przyszli nowi i tak funkcjonuje on do dziś.? :smt021 :smt021


Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 17:34 przez Andrzej Z., łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 14:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam Serdecznie
Oczym ty piszesz?Jakieś wyłuskane wywody z górnej półki.Ludzie dobrze zrozumieli kim ty jesteś.Nie będę odpowiadał na bzdury,temat był festiwal.Myślę że też już się wyczerpał.
Pozdrawiam Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 17:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
no, widzę ostrą dyskusję. Nie wiem, na ile Nikos przyczynił sie do odwołania ówczesnej dyrektorki. To wprawdzie nie temat tego watku, ale na pewno zmiana była związana z dzierżawą . Najgorsze , że ten cały Panek maczał w tym łapy. Makena też na pewno szkoda, bo to była osobowość kultury Zgorzelca, tak, jak i osobowością należy uznać Nikosa. Festiwal Grecki przyciągał wielu byłych mieszkańców do tego miasta, i to bez względu na to, czy ja lub przysłowiowy "Kowalski" ze Zgorzelca lubi Nikosa lub nie. Pozostaje wierzyć, że festiwal jednak w Zgorzelcu będzie, a kto go będzie organizował, to inna sprawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 14:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam serdecznie.
W dniu 12 marca dla portalu zgorzelec.info dałem obszerny wywiad odnośnie rozpoczętych problemów z edycją X Festiwalu jak i wyraziłem niepokój co do XI edycji. 31 sierpnia zwołałem konferencję prasową, w której ponownie bardzo emocjonalnie będąc po rozmowie z burmistrzem miasta wyrażałem się co do losu XI Festiwalu. Zaraz po tym zostałem poproszony przez Przewodniczącego Rady Artura Bilińskiego na rozmowę. Usłyszałem iż trzeba się dogadać, usłyszałem o propozycji zmiany częściowo formuły. Z rozmowy wynikło iż wizerunek rządzących w mieście jest nadszarpnięty i utrata Festiwalu byłaby niekorzystna dla PO. A. Biliński zapewnił mnie , że on i burmistrz Baranowski są zwolennikami Festiwalu i porozmawiają z burmistrzem. Ja wyraziłem wolę, że jeśli będzie chęć co podkreślałem w swoich wywiadach wcześniej to Festiwal zostanie w Zgorzelcu, ale zależy to tylko od strony Urzędu.
Tymczasem dałem również wiele wywiadów w gazetach. Ktoś kto obserwował moje działania jest chyba przekonany co do słuszności moich obaw w stosunku do osób decydujących o Festiwalu. Przewodniczący poprosił mnie o kilkudniowy okres na odpowiedź. Odpowiedź brzmiała nie. "Burmistrz nie jest zainteresowany Festiwalem Piosenki Greckiej i niech tak zostanie, będziemy organizować Festiwal Kultur lub Festiwal Bałkański". Od początku przejęcia stanowiska przez burmistrza i mojego pierwszego spotkania z nim byłem pewny, że osoba ta ma na celu zniechęcenie mnie, zmarginalizowanie X Festiwalu Piosenki Greckiej i doprowadzenie do konfliktu jakobym to ja był tą "czarną owcą', która wywiezie w tej chwili Festiwal ze Zgorzelca i że za tym kryją się nie wiadomo jakie pieniądze, które otrzymam. Przypomnę wszystkim, że to w ugrupowaniu PO jeden z kandydujących w swoich ulotkach pisał: likwidacja Festiwalu Piosenki Greckiej
w innej ulotce: ograniczenie środków na Festiwal.
Chodziła również plotka, że ten sam kandydat mówił, że gdy zostanie radnym weźmie młotek i przecinak i zerwie tablicę pamiątkową z Urzędu Miasta. Przed wyborami kiedy się panowie spotykali w MDK przechodząc na własne uszy słyszałem uszczypliwe uwagi, że jeżeli my wygramy to nie będziesz w klubie Palace i nie będzie też Festiwalu. Traktowałem to z przymrużeniem oka. Dziś jestem już pewny i nie mam żadnych kompleksów kiedy mówię, że została przygotowana przeciwko mnie wielka krucjata. Przede wszystkim likwidacji w białych rękawiczkach (to nie my) Festiwalu Piosenki Greckiej. Jest to totalna bezczelność wręcz chamstwo w stosunku do mieszkających Greków w Zgorzelcu, przyjaciół Greków jak i mieszkańców Zgorzelca - sympatyków Festiwalu. Wymyślenie imprezy pt. Festiwal Kultur czy Festiwal Bałkański w których ewentualnie i łaskawie znajdą się elementy greckie są poniżeniem naszej nacji, zepchnięciem w kąt i zdewaluowaniem idei przedstawicieli rady sprzed lat powołujących uchwałę o powołaniu Festiwalu. Bezdyskusyjna powinna być ta kwestia, a nie kupczenie i poniżanie mojej osoby w stosunku do młodego burmistrza, którego zapytałem przy pierwszym moim spotkaniu czy był pan kiedyś na Festiwalu Piosenki Greckiej na IX-ciu jej dotychczasowych jego edycjach. Powiedział, że nie był.
Zaproponowana kwota 50 tys. zł na XI edycję Festiwalu jak powiedziałem jest bezczelnością. Nie można za te pieniądze zrobić dwudniowego zawodowego Festiwalu przynajmniej na takim poziomie jaki był dotychczas. Informuję iż posiadam dokument z którego wynika, że na I Festiwal Urząd przeznaczył 40 tys. zł. Czy to nie są jaja?
Czy z tego nie wynika, że p. Gronicz celowo chciał mnie zniechęcić?
Zgorzelec i jego Grecy mieszali się z Polakami i nie ma żadnych przesłanek aby organizować pomysły które na dzień dobry są powielaniem imprezy pt. Jakuby.
Organizatorzy i wolontariusze podniecają się faktem, że grecka impreza powinna wyglądać jak Jakuby. A cóż tam takiego charakterystycznego było? Trochę przebierańców, strojów itp. I jak to porównać do stricte muzycznej imprezy. Przypomnę jeszcze, że z płaczem wyszła w tym roku z burmistrza gabinetu p. Letza, która usłyszała od niego,że nie jest zainteresowany organizacją Festiwalu Rodzin Muzykujących. Więc likwiduje się dwie imprezy (jedna z 5-cio, druga z dziesięcioletnim stażem) bo co?
Bo kogoś się nie lubi, bo był politykiem?
Bo p. Letza nie jest etatowym pracownikiem MDK?

Jak można rezygnować z takiego dorobku i wymyślać coś co nie jest sprawdzone i nie wiadomo czy wypali?
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w samym PO jest frakcja.
Przewodniczący Rady, burmistrz Baranowski, którzy mnie zapewniali, że mają problemy z Groniczem. Odpowiedzialność oczywiście spoczywa na tym ostatnim lecz osobiste pretensje mam do R. Baranowskiego, który od ponad 10-ciu lat pracował w MDK, znał szczegóły powstania Festiwalu Piosenki Greckiej i Festiwalu Rodzin Muzykujących był przy każdej ich edycjach i dopuścił do likwidacji tych imprez. Gdzie są radni, gdzie są komisje Rady, które przy tego typu konfliktach przesłuchiwały strony i próbowały pogodzić strony i interes miasta bo przynajmniej Festiwal Piosenki Greckiej jest zadaniem miasta. Nic innego mi nie pozostaje jak tylko podziękować mieszkańcom Zgorzelca za miłe słowa, które otrzymuję codziennie spotykając się na ulicy, które utrzymują mnie w przekonaniu, że Festiwal Piosenki Greckiej był trafionym przedsięwzięciem, promował nasze miasto i był elementem wspólnego zamieszkiwania Polaków i Greków w tym mieście. Dziękuję również, że przy każdej edycji dopisywali swoją obecnością pomimo nie najlepszej zawsze aury.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 15:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
a może te pieniądze na "darmowy" internet są potrzebne? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 16:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Irytująca jest ta twoja pozycja roszczeniowa Nikos. Co ty sobie myślisz, że ty wymagasz a inni dają? A niby z jakiej racji? Masz prywatną agencję, więc zachowuj się jak prawdziwy bisnesmen a nie jak rozkapryszona panienka, która zrobi babci na złość i odmrozi sobie uszy. Teraz masz okazję zorganizować wszystko sam, od podstaw, bez pańskiej łachy i pokazać swoje zdolności menadźerskie. Masz możliwość udowodnienia wszystkim, że pomimo tego wszystkiego potrafisz :lol: Zrób sam festiwal i pokaż żeś Grek z jajami. No chyba że nie i uciekniesz do innego miasteczka wymagać, rządać, może wystartujesz na radnego? I zakręci się koło historii i będziemy mieć swoisty chichot historii.

Cytuj:
Dziś jestem już pewny i nie mam żadnych kompleksów kiedy mówię, że została przygotowana przeciwko mnie wielka krucjata. Przede wszystkim likwidacji w białych rękawiczkach (to nie my) Festiwalu Piosenki Greckiej. Jest to totalna bezczelność wręcz chamstwo w stosunku do mieszkających Greków w Zgorzelcu, przyjaciół Greków jak i mieszkańców Zgorzelca - sympatyków Festiwalu.

Będę może monotematyczny, ale poczułeś to co kiedyś kadra MDK z Letzą na czele. To też była krucjata, totalna bezczelność, wręcz chamstwo w stosunku do mieszkajacych Polaków w Zgorzelcu, przyjaciół Makena i zwolenników Letzy. Takie jest prawo karmy. Co ty komu to potem i tobie :lol:

Cytuj:
Zaproponowana kwota 50 tys. zł na XI edycję Festiwalu jak powiedziałem jest bezczelnością.

bezczelnościa jest w tej kwesti takie twoje zachowanie ]:-> Nie dosyć że chcą ci dać to jeszcze są bezczelni :smt021

Cytuj:
Odpowiedzialność oczywiście spoczywa na tym ostatnim lecz osobiste pretensje mam do R. Baranowskiego, który od ponad 10-ciu lat pracował w MDK, znał szczegóły powstania Festiwalu Piosenki Greckiej i Festiwalu Rodzin Muzykujących był przy każdej ich edycjach i dopuścił do likwidacji tych imprez

Pan Baranowski zawsze był posłuszny władzy. :P Teraz ty juz nie jesteś przy korytku, radny tyś juz nie jest, prostyś człek teraz i musisz tak jak my wszyscy stać w szeregu.

Cytuj:
Organizatorzy i wolontariusze podniecają się faktem, że grecka impreza powinna wyglądać jak Jakuby. A cóż tam takiego charakterystycznego było? Trochę przebierańców, strojów itp. I jak to porównać do stricte muzycznej imprezy.

:roll: :roll: :roll:
Miała ducha, nie jak stricte muzyczna impreza :lol:

A tak w końcowej konkluzji to ja juz wolę te przebieranki niz grecką jak ty to nazywasz muzyke, która dla mnie osobiście jest tandetna, kiczowata, wyrazem niskiej kultury. Grecka muzyka przypomina mi ciebie. Miauczy i utyka.


Ostatnio zmieniony 17 paź 2007, 20:22 przez Andrzej Z., łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 18:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie przebrnąłem przez całość tego bełkotu Nikos - to przedwyborcza propaganda rodem z PiS-u. W zasadzie nie dziwi mnie Twoja postawa. No i znowu taki elokwentny raptem ;) Daruj sobie podrzucanie do góry tego wątku , bo tylko Ciebie on ośmiesza...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..