Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 8:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 sie 2008, 21:44 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
nie ja tylko tvp ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sie 2008, 14:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Marko pisze:
Zawsze festiwal dawał - lepsze lub słabsze - możliwość poznanie kultury Greckiej

Tja - szczególnie słuchając greko-polo disco, jedząc tłustą kiełbasę z rusztu i kupując gadżety odpustowe. Co roku mieliśmy do czynienia z popeliną w stylu jarmarczno-biesiadnym. Niestety - Nikos poza swój "poziom" variete rodem z "Palace" nigdy się nie wzniósł i się raczej nie wzniesie.

PS Czy poza Nikosem są w Zgorzelcu jeszcze jacyś Grecy, czy też on jest jednoosobową personifikacją i emanacją tego środowiska...?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 3:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
szczególnie słuchając greko-polo disco

to co piszesz jest żenujące. Bicie piany. Jeśli nie odpowiada ci forma to nie odwiedzaj amfiteatru, nie pisz na forum na ten temat bo nie ma to sensu. Zgadzam się, że Nikos ma wielu przeciwników (szczególnie politycznych), ale to nie znaczy, że można wytykać mu nieudolność w organizacji festiwalu. Bo przecież tegoroczne Dni Miasta były rewelacyjne. :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 4:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
masz rację. to jest w ogóle jakieś dno, że ktoś w swoim programie wyborczym napisał, że zlikwiduje festiwal jakikolwiek, nawet gdyby był gry na dudach. sam nie będę na tym festiwalu, ale wiem, że są tacy, którzy do Zgorzelca przyjadą właśnie na ten festiwal


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 15:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
guru23 pisze:
to jest w ogóle jakieś dno, że ktoś w swoim programie wyborczym napisał, że zlikwiduje festiwal jakikolwiek, nawet gdyby był gry na dudach.


A czym jest powtarzanie bez zastanowienia wypisywanych na forum bzdur na temat programu wyborczego? Przeczytaj program i pokaż mi gdzie jest zapisane to "dno". To nie festiwal był problemem lecz osoba, która go firmowała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2008, 17:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
jeżeli nie było wypisane w programie wyborczym, to przepraszam. ustosunkowałem się do wypowiedzi, która sugerowala, że czyjś program wyborczy zakładał likwidację festiwalu. bo gdyby tak było, to rzeczywiście kicha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 7:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
chyba nikt nie odważyłby się wpisać w program likwidacji festiwalu bo ukręcił by na siebie bat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2008, 21:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lip 2008, 18:54
Posty: 77
Lokalizacja: zgorzelec
paawlus pisze:
Co roku mieliśmy do czynienia z popeliną w stylu jarmarczno-biesiadnym. Niestety - Nikos poza swój "poziom" variete rodem z "Palace" nigdy się nie wzniósł i się raczej nie wzniesie.


I na tym polega główny problem festiwalu. Nikos znalazł dla siebie pomysł na imprezę, obudował "grecką ideologią" i każdy zgłaszający uwagi do poziomu festiwalu jawi się w jego oczach jak wróg greckości.
Grecy są wspaniałym narodem, Nikos ma z pewnością duże zasługi w ukazywaniu nam wielu aspektów współczesnej kultury greckiej ale próba stworzenia dla siebie monopolu na jej prezentację budzi (jak widać z tej dyskusji) duże kontrowersje. Bombas doskonale opisał cechy Nikosa. Za dużo w jego zachowaniu emocji, które popychają Go w kozi róg.
Nikos prezentując bardziej otwartą postawę z pewnością uzyskałby lepszy efekt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 14:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Zapewniam was że taki program jest w ulotce którą posiadam jednego z kandydatów na radnego.Jeśli chodzi o mnie to jak już mówiłem wiele razy"Jeśli ktoś mnie nie lubi czy festiwalu lub greków to niech nie przychodzi na amfiteatr jak również do mojego lokalu" .
Proszę się nie szwendać.Tak będzie dla nas wszystkich lepiej.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 14:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
emocje poszły w górę. chyba niepotrzebnie. nie ma takich, którzy się wszystkim podobają. na szczescie nie słyszałem, żebyś kogoś chciał zabić lub wyrządzać krzywdę. więc rób swoje, a ci, co nie chcą , niech nie przychodzą. na temat gustów sie nie rozprawia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 16:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
"Jeśli ktoś mnie nie lubi czy festiwalu lub greków to niech nie przychodzi na amfiteatr jak również do mojego lokalu" .


No pewnie - pod warunkiem wszak , że sam to sobie finansujesz Kolego ;)
A po drugie to jak zwykle mieszasz niechęć do festiwalu z niechęcią do Greków - celowo manipulujesz? Czy naprawdę tak uważasz?

nikos pisze:
Proszę się nie szwendać.Tak będzie dla nas wszystkich lepiej.


Wrodzona złośliwość nie pozwala mi nie zajść i nie obejrzeć imprezy - bo jak niby potem ją krytykować skoro się nie było? ;)

guru23 pisze:
emocje poszły w górę. chyba niepotrzebnie


Jakoś dziwnie najbardziej Nikosowi... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 18:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
qba pisze:
Jeśli nie odpowiada ci forma to nie odwiedzaj amfiteatru, nie pisz na forum na ten temat bo nie ma to sensu.

Co rok chodzę na ten festiwal z nadzieją, że nastąpi jakiś progres... A idąc tokiem Twojego rozumowania to najlepiej chyba, aby forum było "kółkiem wzajemnej adoracji" z jedynie pochlebnymi postami, wręcz panegirykami na cześć Nikosa. Forum to pluralizm.

qba pisze:
Zgadzam się, że Nikos ma wielu przeciwników (szczególnie politycznych), ale to nie znaczy, że można wytykać mu nieudolność w organizacji festiwalu.

W ŻADNYM poście nie łączyłem opcji politycznej Nikosa z jego dokonaniami/kompetencjami! O nieudolnościach też nie pisałem. Poddaje w wątpliwość "charakter", formułę i "wartość" imprezy przez niego tworzonej.
Proponuję uważniejsze czytanie (ze zrozumieniem) postów, coby repliki dotyczyły faktycznych opinii, a nie tych domniemanych/błędnie wykoncypowanych.
Bez odbioru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 20:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
Nie poddał się po ograniczeniu kasy na festiwal przez Radę Miasta, ;)

bombas3 pewnie ktoś wprowadził Ciebie w błąd. Rada Miasta nie ograniczyła żadnej kasy na festiwal. Podczas zatwierdzania budżetu na rok 2008 MDK otrzymało na swoją działalność - w tym na organizację imprez - nawet więcej środków niż w roku 2007. BM nie poinformował rady o zamiarze rezygnacji z organizacji festiwalu. Może to nie było kłamstwo ale z pewnością rada nic o zamiarach BM nie wiedziała. Pierwsze informacje dotarły do radnych za pośrednictwem mediów. To zresztą znana praktyka w działaniu BM.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 22:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 11:07 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2008, 4:27 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Proszę się nie szwendać.
megalomania i prostactwo, inaczej tego się nie da nazwać. Przy całym szacunku do skuteczności działania, te cechy dyskwalifikują osobę jako menadżera kultury. Niestety.
Cytuj:
bombas3 pewnie ktoś wprowadził Ciebie w błąd. Rada Miasta nie ograniczyła żadnej kasy na festiwal.
wiodocznie mamy różne źródła informacji, ja czytając to forum tak to zrozumiałem i tak to wynikało z całej następującej po tym dyskusji. Przecież to było, na dobrą sprawę, powodem dyskusji :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..