Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 8:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 8:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
latanie z paragonami w Castoramie działmi na nerwy bardziej nizpoczekanie za klientem bioracym fakturę.


Ja wolę wersję Castoramy - tym bardziej , że "latania" jest na kilka metrów raptem :roll:
Poza tym fakturę można spokojnie wziąć jedną na kilka rachunków łącząc je wtedy w całość - gdyby się zdarzyło , że nie mamy czasu.

Marcopollo pisze:
Nie każdy chce rachunek, a czekać muszą wszyscy w kolejce, a jak pani sobie słabo radzi to już masakra


Ja miałem 2 rachunki błędnie wystawione z Leroy'a (towar i rachunek pobierał wykonawca) - z Castoramy nigdy. Może dlatego , że tamte panie pracują na spokojnie , a te na kasie już mniej... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 16:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Nie będę się upierał widać że gusta , potrzeby i oczekiwania są różne . Ale to chyba dobrze ,że jest możliwość wyboru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 18:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Ale to chyba dobrze ,że jest możliwość wyboru

No i oto chodzi.
Ciekaw jestem jak by wyglądała ankieta, w której wybieralibyśmy najgorsza obsługę, Leroy raczej przodowalby :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2011, 15:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Podbijam temat - z racji blisko dwuletniej "przygody" z marketami/sklepami budowalnymi.

Marcopollo pisze:
Ciekaw jestem jak by wyglądała ankieta, w której wybieralibyśmy najgorsza obsługę, Leroy raczej przodowalby


W tej kategorii to faktycznie - w Leroy'u ogólnie bardzo ciężko dogadac się z obsługą. Zdarzają się oczywiście wyjątki...

Za to obsługa Castoramy jest bardzo dobra w tej kwestii. Na pytania odpowiadają szybko (sensownie co najważniejsze) , operują numerami alejek gdy czegoś szukamy , interesują się do czego coś nam potrzebne i wtedy proponują zamienne rozwiązania. Przyznaję , że jestem pod wrażeniem niekiedy.

W kwestii cen (bo o tym głównie jest wątek) - Castorama nie zawsze jest tańsza. Kilka rzeczy po rozpoznaniu cen kupiłem w Leroy'u (różnica ceny 299 - 229 - więc dość sporo). A żeby było dziwniej to niektóre sklepy na mieście (z tej branży oczywiście) mają jeszcze niższe ceny niż w obydwu tych marketach. Choć to rzadkie przypadki to jednak zdarza się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2011, 17:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
A szczególnie jeden sklep gdzie ostatnio kupowałem, ceny niektórych produktów były o wiele niższe niż u "większej" konkurencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2011, 19:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Kilka rzeczy po rozpoznaniu cen kupiłem w Leroy'u (różnica ceny 299 - 229 - więc dość sporo)

Mogłeś kupić w Castoramie, a następnie w Leroy Merlin ten sam produkt. Potem wrócić do Castoramy pokazać paragon, że kupiłeś ten sam produkt taniej, a Castorama zwraca bodajże dwukrotną różnicę cen (a może to na odwrót z tymi sklepami było? nie pamiętam dokładnie) Potem zwracasz jeden produkt w którymś markecie i tym sposobem jesteś sporo do przodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2011, 11:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
jasne, ja powiedziałem doradcy w castoramie że w hurtowni na powst. śląskich jest dużo tańszy cement (i dowóz w cenie - a chodziło o 2 palety).
doradca na to że mam przynieść KOSZTORYS.
co to jest i na jakiej podstawie mam tego żadąć od sprzedawcy... chyba w głowę mi się popuka jak powiem że po to żeby w castoramie kupic taniej.
zresztą robić z siebie pajaca i latać jak szczeniak po mieście....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2011, 21:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
a może to na odwrót z tymi sklepami było? nie pamiętam dokładnie


No ja też nie pamiętam - więc sobie tym akurat głowy nie zawracałem ;)
W sumie i tak fajnie wyszło , bo ten towar (nożyce elektryczne do żywopłotu) za 229 na kasie wybiło 220PLN. Więc z milcząca radością zapłaciłem 80PLN mniej niż w Castoramie :)

cortland pisze:
doradca na to że mam przynieść KOSZTORYS.


dowcipas ;)

cortland pisze:
zresztą robić z siebie pajaca i latać jak szczeniak po mieście....


Przy dużej różnicy można - ale z kosztorysem to przesada. Wystarczy inny producent cementu i już będzie to inny towar (wg Castoramy oczywiście). Ja kupowałem dokładnie to samo - więc teoretycznie mogłem taki szwingiel zrobić. Tym bardziej , że Castorama bez problemu przyjmuje zwrot towaru - oddawałem kiedyś po pół roku nawet. I to się im chwali akurat 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..