Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 lip 2008, 15:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Też słyszałem od znajomych, że jest drogo, ale mam nadzieję, że jak powstanie Ta Castorama, obiecywaną nam od lat, to może ceny spadną, i że nie będzie zmowy między dużymi firmami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lip 2008, 16:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
ksavier pisze:
ale mam nadzieję, że jak powstanie Ta Castorama, obiecywaną nam od lat, to może ceny spadną, i że nie będzie zmowy między dużymi firmami.

Podstawa w dzisiejszym handlu to przeważnie kłamstwo i sprawianie wrażenia konkurencyjności. Nie wiem czy np. wiecie, że "konkurujące" ze sobą MediaMarkt i Saturn należą do tego samego koncernu! Przykładów jest o wiele więcej, m.in. na rynku mass mediów. Podstawa to sprawić wrażenie, że to my "ostatecznie" decydujemy, że mamy jakiś "wielki" wybór...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lip 2008, 18:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
A Leroy Merlin i Castorama to firmy Francuskie i też tak może być jak z ...
paawlus pisze:
Nie wiem czy np. wiecie, że "konkurujące" ze sobą MediaMarkt i Saturn należą do tego samego koncernu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2008, 6:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ani Castorama, ani Leroy Merlin nie sa sieciami tanimi. Wielu ludzi nie interesuje nawet to,ze zaplaca troszke wiecej. Moga za to spokojnie pochodzic, poogladac towar czy odlozyc go z powrotem na polke. Czasami jadac bez listy do sklepow budowlanych, czy z armatura zapominalem o kilku rzeczach, lub zdawalem sie na sprzedawce widzac jak rosnie za mna kolejka. Teraz tego problemu nie mam i wlasnie dlatego ciesze sie z tych sklepow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 11:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wiem czy to tylko mój problem z tym sklepem, czy Wy również macie takie samo zdanie na temat kiepskiej obsługi w Leroy Merlin. Odkąd otworzyli ten sklep, na większości działów nie mogłem dowiedzieć się niczego konkretnego, o ile w ogóle doczekałem się na obsługę. Kiedyś stałem parę minut przy kolesiach którzy opowiadali sobie wrażenia z weekendu, zanim się zorientowali, że ktoś coś by od nich chciał. Jakiś czas później idę kupić kosiarkę, pytam sprzedawcę o dane techniczne, a on że nie ma pojęcia. Wreszcie postanowiłem, że nie będę tam robił zakupów, które wymagają jakiej kolwiek pomocy ze strony sprzedawców, np. jeśli chodzi o mnie to Castorama bije na łeb Leroy Merlin odnośnie sprzedawców i kultury obsługiwania, poprzez znajomość asortymentu na działach. Dziś udałem się do Leroy Merlin, chciałem na szybko coś kupić, wchodzę na dział ogród biorę parę rzeczy i udaję się na kasę na tym samym dziale, a pani przy kasie mówi, proszę iść na sklep do kasy bo ja muszę przyjąć towar. Teoretycznie mogłem iść ale nie chciało mi się zasuwać tam skoro byłem już przy kasie, oczywiście nie kupiłem tego. Czy to takie normalne zachowanie kasjerki?? Czy w tym sklepie kierownictwo nie widzi, że sprzedawcy ‘olewają’ klienta??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 11:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
Czy to takie normalne zachowanie kasjerki?? Czy w tym sklepie kierownictwo nie widzi, że sprzedawcy ‘olewają’ klienta??


Kiedyś miałem podobnie - czekałem na kasjerkę w kasie na duże gabaryty , a ta gdzieś się kręciła... Latałem wtedy za ekogroszkiem od ogrodniczego do działu z piecami. Bo sami nie do końca wiedzieli gdzie mam tego szukać - całą zimę był "na sklepie" :-?

I faktem jest - Castorama bije ich na głowę pod każdym względem. A ostatnio sporo rzeczy kupuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 12:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
A ostatnio sporo rzeczy kupuję

A okna już zamontowane ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 14:55 
Potwierdzam, olewanie klientów przez obsługę Leroy Merlin.
Parę tygodni temu miałem nogę w gipsie, byłem z synem w LM przy półkach z domofonami, pomimo że wysłałem syna po obsługę nikt nie przyszedł, stałem przynajmniej15 minut, byliśmy widoczni, 3 osoby z obsługi stały obok paneli zero reakcji. Testowaliśmy domofony, videodomofony bylo trochę hałasu ale i to nikogo nie obudziło, w końcu pojechaliśmy do Castoramy...


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 17:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Atomic pisze:
Testowaliśmy domofony, videodomofony bylo trochę hałasu ale i to nikogo nie obudziło,


Kupiłem tam dzwonek - akurat pomoc przyszła szybko.

Marcopollo pisze:
A okna już zamontowane


Pytasz czy stwierdzasz? Okna zamontowane i kolejne będą montowane ;)
Skoro jesteśmy przy oknach - okazało się , że taniej było mi zrobić okno na wymiar w TOP PLAST niż kupić podobne rozmiarami (mniejsze) w Leroy'u.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 19:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
taniej było mi zrobić okno na wymiar w TOP PLAST

No właśnie te okna miałem na myśli :lol: i obsługa miła, a nie to co w Leroy'u...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 20:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo - na mój nos to maczałeś w tym palce... ;)

Marcopollo pisze:
obsługa miła


Prawda to :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2010, 22:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
na mój nos to maczałeś w tym palce

Nic z tego, ale wiem ze źródła :grin: Też tam brałem okna do siebie i naprawdę obsługa wyjątkowo miła :D
Atomic pisze:
Potwierdzam, olewanie klientów przez obsługę Leroy Merlin

Ale dziwne jest to, że nie od dziś takie praktyki sprzedawców, a dyrekcja co robi, :smt028
Ale jak to się mówi, jaki pan taki kram ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 6:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
dużą przewagą jest wystawianie rachunków przy kasie be z biegania


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 7:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
dużą przewagą jest wystawianie rachunków przy kasie be z biegania

Nie wiem czy przewagą, wczoraj gość brał przede mną, a ja musiałem czekać. Osobne stanowisko do odbioru fakt. vat jest niezbędne. Nie każdy chce rachunek, a czekać muszą wszyscy w kolejce, a jak pani sobie słabo radzi to już masakra :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2010, 7:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
dlategoklienci dzieląsię na tych z fakturami i bez , jestem podatkowo uświadomiony i co roku skladam WZM więc rachunki biorę na większość towarów latanie z paragonami w Castoramie działmi na nerwy bardziej nizpoczekanie za klientem bioracym fakturę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..