Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 8:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 14:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
Jedyne godne polecenia jest studio bilous.pl na Sienkiewicza poniżej poczty. Tylko tam można spotkać się z profesjonalizmem i fachową obsługą klienta, na drugim miejscu Pan Auksztulewicz powyżej poczty.
Winiarski nie ma kompletnie pojęcia o fotografii, a Szwed zniknął ze zgorzeleckiego rynku, ciągle zmienia lokale a to chyba o czymś świadczy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 14:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
mała_mi pisze:
... a Szwed zniknął ze zgorzeleckiego rynku, ciągle zmienia lokale a to chyba o czymś świadczy...

Przyszedł chyba taki okres, że nie kasa i masówka stają się najważniejsze. http://www.kurierlubelski.pl/rozmaitosc ... ,id,t.html
Poszedł bardziej w stronę artysty niż rzemieślnika :smt023

http://szwed-foto.com/ - na jego stronie, zdecydowanie brak galerii art.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 15:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
mała_mi pisze:
Szwed zniknął ze zgorzeleckiego rynku, ciągle zmienia lokale a to chyba o czymś świadczy...

Ja jestem zadowolony z kilku prac jakie wykonywałem u Szweda. Mimo zmiany lokalizacji wiem gdzie ma siedzibę. Natomiast pierwsze słyszę o studio bilous. Lokalizacja nie ma znaczenia jeśli "warsztat" jest dobry.

mała_mi pisze:
Tylko tam można spotkać się z profesjonalizmem i fachową obsługą

Nie bylem tam ale nie przesadzaj...

Konto od dziś i całkiem przypadkiem na swój pierwszy post wybrałaś ten watek - zapomniany od ponad 8 miesięcy
mała_mi pisze:
a to chyba o czymś świadczy...




Na marginesie
Tutaj panowie odwalają kawal dobrej roboty:
http://www.bnb-studioblog.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 20:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Mimo zmiany lokalizacji wiem gdzie ma siedzibę

To powiedz mi gdzie, bo ja nie wiem...

Gero pisze:
mała_mi napisał/a:
Tylko tam można spotkać się z profesjonalizmem i fachową obsługą

Nie bylem tam ale nie przesadzaj...

Nie przesadzam bo się sama przekonała, dlatego polecam

Cytuj:
Konto od dziś i całkiem przypadkiem na swój pierwszy post wybrałaś ten watek - zapomniany od ponad 8 miesięcy


wybacz Gero, że w pierwszy dzień swojego bycia na forum nie natrzaskałam 290 bezsensownych postów, a temat mnie zainteresował bo robiłam sobie niedawno sesje ślubną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 20:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
mała_mi pisze:
Gero pisze:
Mimo zmiany lokalizacji wiem gdzie ma siedzibę

To powiedz mi gdzie, bo ja nie wiem...

Odpowiem za Gero.
Gdybyś przeczytała linka którego podałem ciut wyżej http://www.kurierlubelski.pl/rozmaitosc ... material_1 dowiedziała byś się, iż
Cytuj:
ostatnio swoje studio fotograficzne przeniósł na Berlińską, do domu pod numerem 38, Tadeusz Szwed - artysta ze Zgorzelca.

Berlińska to taka ulica raczej znana :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2010, 21:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
AdrianMarkowski pisze:
Odpowiem za Gero.
Gdybyś przeczytała linka którego podałem ciut wyżej http://www.kurierlubelski...html#material_1 dowiedziała byś się, iż
Cytat:
ostatnio swoje studio fotograficzne przeniósł na Berlińską, do domu pod numerem 38, Tadeusz Szwed - artysta ze Zgorzelca.


sorry faktycznie, nie doczytałam, ale do Niemiec raczej i tak by mi się nie chciało iść...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 10:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
AdrianMarkowski pisze:

Berlińska to taka ulica raczej znana :P[/quote]
Nie jest na Berlińskiej tylko zaraz za mostem "Am Stadtpark" ktoś zbyt mocno rozpędzony na moscie mógłby mu wjechać do studia :smt044 no ale to pewnie tez będzie odebrane jako wada ;)

mała_mi pisze:
Nie przesadzam bo się sama przekonała, dlatego polecam

Jak na takich profesjonalistów to sądząc po foto w galerii nic nadzwyczajnego

mała_mi pisze:
temat mnie zainteresował bo robiłam sobie niedawno sesje ślubną.

mhmmm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 10:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Nie jest na Berlińskiej tylko zaraz za mostem "Am Stadtpark" ktoś zbyt mocno rozpędzony na moscie mógłby mu wjechać do studia :smt044 no ale to pewnie tez będzie odebrane jako wada ;)

Słabo poinformowany jesteś, od dawna go już nie ma za mostem...

Gero pisze:
Na marginesie
Tutaj panowie odwalają kawal dobrej roboty:
http://www.bnb-studioblog.pl/

te zdjęcia wręcz profesjonalizmem się przepełniają, pierwsze niewyraźne od razu mnie odrzuciło, a reszta kombinowane przez jakiś program do obróbki - zdjęcia marzenie ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 11:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 12:13 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 11:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
mała_mi pisze:
te zdjęcia wręcz profesjonalizmem się przepełniają, pierwsze niewyraźne od razu mnie odrzuciło, a reszta kombinowane przez jakiś program do obróbki - zdjęcia marzenie ;/

Jaasne najlepiej robi bilous a wszyscy inni to dyletanci kombinujący w fotoszopach. Dane exif z pierwszego zdjecia z tej galerii. Program do obróbki: Adobe Photoshop 7,0 CE. Chyba mi nie powiesz ze używa go tylko do zmiany rozmiaru zdjęcia i kadrowania. Wolałbym mieć 30 kombinowanych niż 300 mydlanych i bez pomysłu.
Moze nie doczytałaś chcąc jak najszybciej zareklamować bilousa ale
Bogulek pisze:
żeby zrobił mu zdjęcia artystyczne

...

Żeby nie było nie jestem związany w żaden sposób ani ze szwedem ani z bnb, ale denerwuje mnie taka łatwa degradacja innych słowami.
mała_mi pisze:
nie ma kompletnie pojęcia o fotografii


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 13:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
B&B klasa reportaże, idealne zatrzymanie chwili, super.
Może nie to co B&B, ale młodzież "lokalna" też daje rade
http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/11725/page/1

Obrazek


http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/11193/page/1


Obrazek



BTW Nie znam autorki , po prostu trafione w sieci.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2010, 13:48 przez AdrianMarkowski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 15:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero... zobaczylem wiecej kadrow i EXIFow bilousa i umarlem. C400D z ciemnym szklem (kit?) to "profesjonalne" narzedzie do slubow :smt044 Do tego poucinane kadry i "piekne" bookehy z przeslonami powyzej 16 :)

Miodzio... Wiecej takich fotografow w Zgorzelcu a Ci dobrzy beda mieli wiecej pracy...

Gero pisze:
Na marginesie
Tutaj panowie odwalają kawal dobrej roboty:
http://www.bnb-studioblog.pl/


Swieeeetna robota. Cholernie mi sie te zdjecia podobaja. Sprzet bajka a umiejetnosci za nim podazaja :]

turek pisze:
Wiesz, mała_mi, To akurat jest chyba najwspanialszy, niebanalny reportaż ślubny jaki do tej pory widziałem, zarówno pod względem technicznym, kadru jak i pomysłu jest to majstersztyk sam w sobie :roll: Historia, która opowiada to tak, ze patrząc na te fotki czuję jakbym sam w tej imprezie uczestniczył :) Nawet jeśli niektóre efekty były osiągane przy pomocy "jakiś programów do obróbki" to zamysł był trafiony w dziesiatkę 8) I wyszło to fantastycznie. No ale niektórym bardziej pasuje sesja na łące, wśród zbóż i kwiatków, o gustach nie dyskutujmy ;) A może dla poparcia swych słów, pochwal się swoją niebanalną i profesjonalną sesją? ;-)


Otoz to!!


Ostatnio zmieniony 12 lut 2010, 16:40 przez yARO_81, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2010, 17:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja powtórzę z uporem maniaka - Szwed i Winiarski.
Czy coś mnie z nimi łaczy? Owszem - pana Szweda znam odkąd interesuję się fotografią (czyli ponad 20 lat) , a pan Winiarski to mój były sąsiad. Obydwu polecam , bo są po prostu dobrzy.
A , że o gustach się nie dyskutuje to najlepiej widać na "wystawach" u niektórych pseudo-fotografów... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2010, 17:40 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
wracamy do tematu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 13:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
A , że o gustach się nie dyskutuje to najlepiej widać na "wystawach" u niektórych pseudo-fotografów... :|


No masz rację YELLO rameczki w serduszka i kwiatki wmontowane w zdjęcia na "wystawach" są po porostu cudowne, iście artystyczne i dobre....
a już w ogóle rozbrajająca jest sztuczna papuga w plenerze, na płocie wśród państwa młodych - na takie pomysły wpadają Twoi
YELLO_35 pisze:
po prostu dobrzy
fotografowie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..