Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lis 2008, 17:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarzenia/925905.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 17:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem pewien, że ten artykuł to antypolski masoński spisek Gazety Wyborczej, homoseksualistów i Żydów przeciwko Tobie i NOP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 17:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Nasz stosunek do NPD wygląda tak:
http://www.nop.org.pl/?artykul_id=449

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 6:40 pm ]
Może to jest miłość do NPD:

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=768

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 6:43 pm ]
kolekny przykład:
http://www.nop.org.pl/?artykul_id=771
mozna by je mnożyć tylko co to zmieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 18:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzisz Cichy - macie chyba zły PR i społeczeństwo nie zna waszych poglądów i różnic w stosunku np. do NPD. Musicie "wyjść do ludzi" :grin:
A co do "przyjaźni" z narodowcami z Niemiec. Pamiętam jak tuż po zjednoczeniu Niemiec narodowcy z obu krajów z przeciwnych stron szli na nasz most miejski, gdzie mieli się "spotkać", a raczej miał tam nastąpić Armageddon :grin:
Co do artykułu - jest w nim trochę uproszczeń i bezrefleksyjnego euroentuzjazmu. Co jednak nie znaczy, że was lubię :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 19:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a czy ten artykuł gdzieś twierdzi, ze Wy się z NPD kumacie?
czy informacje mówiące o kierunkach działania NOPu zawarte w tym artykule kłamią?
CICHY ja znów nie rozumiem, czy Ty dumny jesteś ze swojego programu, czy się go jednak wstydzisz?
poza tym chyba Twoje słowa cytuję:
"Burmistrz Gronicz uczestniczy wspólnie z Niemcami w inicjatywie powstania w Görlitz Muzeum "Wspominajmy Razem"- tzw. Centrum Wypędzeń (...). Uczestniczenie strony polskiej w owej inicjatywie w postaci burmistrza przygranicznego miasta jest czynem ewidentnie antypolskim, zwłaszcza że polscy wypędzeni nie mają swojego centrum, a my budujemy taki projekt z Niemcami"

przecież nawet idiota skumałby po takich słowach, że raczej się nie kolegujecie pomimo tego że oni też:
Są przeciwko Unii, aborcji i homoseksualistom
a że postrzegani jesteście jak jeden wrzód to pretensje do garbatego, ja Was widzą, tak Was piszą, nawiasem mówiąc, swego czasu mnie osobiście najbardziej rozśmieszyło rozszyfrowanie Waszego skrótu jako Narodowe Owrzodzenie Polski.
ale to takie nieładne określenie, chyba nie w mieści się we wrażliwości ludzi opowiadających dowcipy o kryminalnych i pedofilach w jednej celi :)


Ostatnio zmieniony 22 lis 2008, 22:05 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 19:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Ty dalej będziesz Rzeki kijem zawracał.

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 7:21 pm ]
neandertalski pisze:
a czy ten artykuł gdzieś twierdzi, ze Wy się z NPD kumacie?

To jest bardziej subtelnie przemycone nie określę Cię bo bym przesadził.

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 7:21 pm ]
neandertalski pisze:
aborcji i homoseksualistom

oj nie wiem

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 7:26 pm ]
neandertalski pisze:
kryminalnych i pedofilach w jednej celi :)

jestem za

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 7:27 pm ]
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 8:53 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
przestańcie karmić trolla a temat nacjonalizmu zniknie z forum i wróci święty spokój :) większość z Was, jak się dumnie nazywacie "nacjonalistów", to życiowi nieudacznicy którzy w żydach i homosiach dopatrują się przyczyn Waszego nędznego życia....mowię to po poznaniu kilku takich co mają takie same poglądy...jesteście przepełnieni złem a na dodatek nazywacie się znającymi biblie katolikami-Bóg kochał wszystkich! nie tylko białych! co tydzień ganiasz do kościoła, robisz tam z siebie pajaca klękając przed księdzem i krzyżem a masz w sobie tyle nienawiści do wszystkich co nie myślą jak Ty...bleee fu nie karmcie już trola niech sobie pójdzie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 10:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 kwie 2007, 11:00
Posty: 70
Lokalizacja: stąd
Brawo Namruf!! Zgadzam się- totalna hipokryzja- niestety, choroba wielu katolików


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 14:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
matryca pisze:
Brawo Namruf!! Zgadzam się- totalna hipokryzja- niestety, choroba wielu katolików


To i ja mogę niestety potwierdzić :|

Namruf pisze:
nie karmcie już trola niech sobie pójdzie...


Byłbym za tym ale sam nie wiem czy wytrzymam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 16:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Namruf pisze:
przestańcie karmić trolla a temat nacjonalizmu zniknie z forum i wróci święty spokój większość z Was, jak się dumnie nazywacie "nacjonalistów", to życiowi nieudacznicy którzy w żydach i homosiach dopatrują się przyczyn Waszego nędznego życia....mowię to po poznaniu kilku takich co mają takie same poglądy...jesteście przepełnieni złem a na dodatek nazywacie się znającymi biblie katolikami-Bóg kochał wszystkich! nie tylko białych! co tydzień ganiasz do kościoła, robisz tam z siebie pajaca klękając przed księdzem i krzyżem a masz w sobie tyle nienawiści do wszystkich co nie myślą jak Ty...bleee fu nie karmcie już trola niech sobie pójdzie...

Obrażanie wychodzi Ci widzę najlepiej. Nie wciskaj mi rasizmu i innych wrogich uczuć do narodów. Jakoś jak do tej pory to Ty i Tobie podobni na tym forum używają sobie np. na Katolikach mieniąc się forpocztą tolerancji którą jak już wcześniej mówiłem brzydzę się bo jest obłudna. Co do mojego Katolicyzmu to zapewne nie wiele o tym wiesz , czy leżę, klęczę, czy siedzę w kościele. Nie bądź sędzią. Za wszystko co czynimy na ziemi odpowiemy przed najwyższym.

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 4:20 pm ]
matryca pisze:
Zgadzam się- totalna hipokryzja- niestety, choroba wielu katolików

YELLO_35 pisze:
To i ja mogę niestety potwierdzić
[quote="Namruf"]jesteście przepełnieni złem a na dodatek nazywacie się znającymi biblie katolikami
Załóżcie sobie temat np:
Wypaczenia w religiach i tam sobie dokazujcie. Mnie to nie rusza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 17:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
mi się zdaje,że ten artykuł jest w 90 procentach prawdziwy ;)
nie jestem pewnie tylko sformułowań :
- mianowice, że ktoreś z zarzutów stawianych burmistrzowi sa nacjonalistyczne
- prawicowi ekstremiści w stosunku do NPD :-? to już kłamstwo...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 18:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Wchodzi w skład międzynarodowej Trzeciej Pozycji, federacji ugrupowań neofaszystowskich.
lipa :grin:

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 6:21 pm ]
Bastiat pisze:
mi się zdaje,że ten artykuł jest w 90 procentach prawdziwy
nie jestem pewnie tylko sformułowań :
- mianowice, że ktoreś z zarzutów stawianych burmistrzowi sa nacjonalistyczne
- prawicowi ekstremiści w stosunku do NPD to już kłamstwo...

zgadzam się

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 6:23 pm ]
W wersji gazetowej drukowanej art. jest dłuższy.

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 6:31 pm ]
Prawicowych ekstremistów łatwo rozpoznać. Mają wygolone głowy, noszą wysokie buty na grubej podeszwie i charakterystyczne kurtki.
Z tego opisu można wywnioskować że panowie Adrian P. oraz Ireneusz O , 90% pracowników firm ochrony, 50 % przedstawicieli subkultur młodzieżowych są nacjonalistami. Przykłady Można by mnożyc.
Co do wysokich butów to może chodzi o kozaczki?

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 6:34 pm ]
A może szpileczki i za chwilę się okaże że to trans....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY - powiem Ci szczerze - ja bym chcial żeby to referendum było. Żebyś odczuł gorycz porażki. I może dał se luzu z tym forum , bo mnie słabią Twoje posty okropnie ;)

CICHY pisze:
Załóżcie sobie temat np:
Wypaczenia w religiach i tam sobie dokazujcie. Mnie to nie rusza.


Sam se załóż ;)
A ruszać Ciebie to nie musi ;) Nawet wolę tę wersję wydarzeń.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 21:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
YELLO_35 pisze:
przestańcie karmić trolla a temat nacjonalizmu zniknie z forum i wróci święty spokój :) większość z Was, jak się dumnie nazywacie "nacjonalistów", to życiowi nieudacznicy którzy w żydach i homosiach dopatrują się przyczyn Waszego nędznego życia....mowię to po poznaniu kilku takich co mają takie same poglądy...jesteście przepełnieni złem a na dodatek nazywacie się znającymi biblie katolikami-Bóg kochał wszystkich! nie tylko białych! co tydzień ganiasz do kościoła, robisz tam z siebie pajaca klękając przed księdzem i krzyżem a masz w sobie tyle nienawiści do wszystkich co nie myślą jak Ty...bleee fu nie karmcie już trola niech sobie pójdzie...


Sam jesteś nieudacznikiem!! Co ty możesz wiedzieć jak żyją nacjonaliści, oprócz ich ideologi nie wiesz kompletnie nic o nich, w większości to jednak nie są nieudacznicy wręcz przeciwnie ludzie po studiach z dobrą pracą, którym się w życiu powodzi ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 22:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Asafa pisze:
YELLO_35 napisał/a:
przestańcie karmić trolla a temat nacjonalizmu zniknie z forum i wróci święty spokój :) większość z Was, jak się dumnie nazywacie "nacjonalistów", to życiowi nieudacznicy którzy w żydach i homosiach dopatrują się przyczyn Waszego nędznego życia....mowię to po poznaniu kilku takich co mają takie same poglądy...jesteście przepełnieni złem a na dodatek nazywacie się znającymi biblie katolikami-Bóg kochał wszystkich! nie tylko białych! co tydzień ganiasz do kościoła, robisz tam z siebie pajaca klękając przed księdzem i krzyżem a masz w sobie tyle nienawiści do wszystkich co nie myślą jak Ty...bleee fu nie karmcie już trola niech sobie pójdzie...


Sam jesteś nieudacznikiem!! Co ty możesz wiedzieć jak żyją nacjonaliści, oprócz ich ideologi nie wiesz kompletnie nic o nich, w większości to jednak nie są nieudacznicy wręcz przeciwnie ludzie po studiach z dobrą pracą, którym się w życiu powodzi ;]


... nie YELLO_35 tylko Namruf jest nieudacznikiem :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..