Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 15:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 gru 2011, 18:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
wizjoner pisze:
zwracam honor Panu Gruszeckiemu


wizjoner pisze:
potrafię się przyznać do błędu.


yARO_81 pisze:
Tak mnie zaskoczyles, ze nie wiem co napisac wiecej


W takim wypadku pozwól że ja odpiszę Panu wizjonerowi
Teraz to Pan możesz Pana Gruszeckiego łaskawie cmoknąć w śluzę, u mnie zarobiłeś ignora ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2011, 18:58 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeszcze jedno sprostowanie do tego co napisał Robert Gruszecki...

Robert Gruszecki pisze:
na ilość odbiorców na poszczególne imprezy nie mam wpływu - na propozycję Pana Wojtka dotyczącej promocji nie mamy kasy


Nie kłam, święta idą, byś sobie odpuścił... Nigdy nie było mowy o żadnych pieniądzach, tym bardziej że wszystko co robię robię dla czystej przyjemności. Owszem złożyłem Ci propozycję współpracy ale nie padły żadne sumy - nie mam zwyczaju kasować kogoś na hajs gdy efekty mojej pracy były marne, czytaj: mało ludzi przyszło na imprezę, Ty nie zarobiłeś i nie masz dla siebie, a co dopiero ja.... Ja to rozumiem, Ty nadal ludziom ściemę ciśniesz, proszę zaprzestań tych działań... :smt111

Napisałeś "na ilość odbiorców na poszczególne imprezy nie mam wpływu" - tymi słowami okłamałeś sam siebie. Imprezy są drętwe bo zazwyczaj publika nie dopisuje - wiesz to Ty i wiem to ja. Obaj wiemy, że tylko Ty i Twoi ludzie mają wpływ na frekwencję na imprezach. Ja rękę wyciągnąłem, Ty mi ją oplułeś... fuj... :smt030

MARUNIO pisze:
Teraz to Pan możesz Pana Gruszeckiego łaskawie cmoknąć w śluzę, u mnie zarobiłeś ignora ]:->


Normalnie popłakałem się z tego powodu... :smt044
Zostaw numer do siebie, jak mi się papier skończy to zadzwonię abyś mógł pocmokać mą śluzę 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2011, 22:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
MARUNIO pisze:
u mnie zarobiłeś ignora

i u mnie też


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 8:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Po tym spektakularnym sukcesie wizjonera proponuję wszystkim zaprzestanie karmienia trolla - bo nic tak nie cieszy tych osobników jak dokarmianie postami... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 9:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
MARUNIO napisał/a:
u mnie zarobiłeś ignora

i u mnie też


U mnie jakis czas temu zalapal na FB... Do ignora na forum ma juz nominacje ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 10:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Cieszy mnie, że ożywiłem temat i to forum ;) Znowu coś się dzieje... :smt111


@Robert Gruszecki:
Skoro Stowarzyszenie Kuźnia jest stowarzyszeniem rejestrowym to odpal proszę mój wniosek sprzed 4 miesięcy i odpisz mi na niego - odpowiedź po terminie też z radością przyjmę chociaż to zaniedbanie powinienem już dawno zgłosić do sądu - masz szczęście że ja nie R.G. i nie ciągam ludzi po sądach... ;)
We wniosku proszę Cię o przygotowanie zestawienia danych tak jak to zostało przedstawione poniżej:
nazwa imprezy | data | miejsce | liczba uczestników | wysokość sponsoringu otrzymanego z UM


@przekorny:
Boli mnie tylko to, że rozmawiając z Rafałem Groniczem w sprawie imprezy usłyszałem, że miasto nie ma pieniędzy, że jest bieda z nędzą, etc. Dostałem 3000zł. (brutto), odprowadziłem podatek, zapłaciłem za halę CSR, przyszło 480 osób, dołożyłem z własnej kieszeni do rachunku za telefon.
Po kilku miesiącach dochodzą mnie słuchy, że Robert Gruszecki dostał znacznie więcej niż ja (padła kwota 10 000zł.) a na imprezie było lekko ponad 150 osób. To nawet nie 50% mojej publiki.
Dlaczego Stowarzyszenie Kuźnia ma dostawać tak znaczne środki na imprezy skoro:
- Robert Gruszecki uważa że nie ma wpływu na publikę,
- Justyna C. (manager Kuźni) uważa, że oni nie są profesjonalistami.
Brak profesjonalizmu sprawia, że ten ich wspaniały kulturalny bukiet szybko więdnie. Szkoda bo Robert Gruszecki ma olbrzymi potencjał w swoim lokalu - kozacka miejscówka tylko management do bani.

Nie ukrywam, że nie chodzi mi o Roberta lecz o naszego wspaniałego Rafała Gronicza a dokładniej sposoby przyznawania sponsoringu. Wiem, że dużą rolę w tych sprawach odgrywają "znajomości i wódka". Niestety takie metody realizacji działań są korzystne tylko dla wybranych - w tym przypadku wybrańcem jest Robert. Dlaczego ja chcąc zrobić coś dla młodzieży mam napotykać na same trudności? Oczywiście mogę zrobić bilety w cenie 30zł. ale nie o to chodzi ;) Tym bardziej, że środki płyną bokiem. Wystawy, koncerty rock'owe, warsztaty fotograficzne, itd. - nie wszystkich to bawi, nie wszystkich to kręci. Nie wszyscy także potrafią zorganizować dobry koncert np. donGURALesko - prawda Panie Gruszecki? :smt028

Oczywiście chciałem najpierw zweryfikować to co usłyszałem o współpracy Urzędu Miasta oraz Stowarzyszenia Kóźnia. Niestety ani Wydział Promocji Miasta, ani Pani Sekretarz Miasta, ani Burmistrz Miasta, ani Prezes Stowarzyszenia Kuźnia nie chcą mi udzielić tych informacji... :-? Ciekawe dlaczego? :roll:


@YELLO_35:
:smt096 Piszesz nie na temat w wątku Kuźni, nie jest to Twój wątek lecz Roberta Gruszeckiego ;-) To że jesteś specjalistą od podgrzewania atmosferki to wszyscy wiemy, offtopować też potrafisz - jak widać powyżej ;-)

Przypomnij sobie jak 3,5 miesiąca temu Robert Gruszecki wraz z kolegą Smoluchem łamali netykietę - ujawniali moje prawdziwe dane osobowe (a nie życzyłem sobie tego), obrażali i pomawiali - wszystko aby zgnoić i poniżyć, a gdzie magiczne słowo przepraszam? A może to zbyt trudne i ludziom tworzącym kulturę w mieście nie przechodzi to przez klawiaturę? :roll:
YELLO_35 przypomnij sobie co Ty wtedy robiłeś :smt111
Zamiast reagować na łamanie netykiety to przyznałeś Robertowi Gruszeckiemu oraz Smoluchowi fory, przyzwolenie na obrażanie mojej osoby. Stałeś z boku, dolewałeś oliwy do ognia i czerpałeś z tego radość, jak dziecko....
Mało tego, twierdzę że Robert Gruszecki i Smoluch to jedna osoba - jest na to jakaś definicja gdy obaj mnie obrażali? Może "moderator a'la troll"? :smt096


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 13:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
wizjoner pisze:
Boli mnie tylko to, że rozmawiając z Rafałem Groniczem w sprawie imprezy usłyszałem, że miasto nie ma pieniędzy, że jest bieda z nędzą, etc.


Skoro burmistrz twierdzi, że miasto nie ma pieniędzy, to tym samym przyznaje, że jest kiepskim gospodarzem. Dużo biedniejsze gminy zarządzane przez dobrych gospodarzy stać na dużo więcej niż nas. A dlaczego?? Bo tamtejszymi gospodarzami kieruje dobro ogółu, a nie wyłącznie polityczne korzyści czy osobiste antypatie... O kwestiach charakteru i różnicach w zdolnościach menadżersko - ekonomiczno - organizacyjnych nie wspomnę...
Wierutną bzdurą jest twierdzenie, że z budżetu nie można wydatkować kwoty 10, 20 czy nawet 100 tysięcy zł. na jakąś ciekawą inicjatywę kulturalną, czy nawet kilka takich w roku. Ponadto burmistrz posiada nie tylko klucz do skarbca miasta - ma jeszcze podwładnych, których uruchomienie pozwoliłoby zmniejszyć potrzebną na organizację tej czy innej imprezy kwotę pieniędzy, dzięki skutecznemu pozyskaniu na ten cel środków zewnętrznych z tego czy innego źródła.

Od lat przyglądam się jak własne widzimisię Gronicza zubaża miasto o cenne inicjatywy. Albert Gryszczuk mógł jeździć ze swoim teamem w barwach naszego miasta, promując je jak nikt inny. Tymczasem kaprys Rafałka i jego sławetne "nie, bo nie", pozbawiły nas tak cennego dla miasta człowieka, z którego zresztą skwapliwie skorzystał mądrzejszy burmistrz. Nikos corocznie toczy boje o sfinansowanie Festiwalu Piosenki Greckiej, który przecież mógłby się stać (o czym kiedyś wspominałem) swoistym produktem regionalnym, również promującym miasto na zewnątrz. Niestety, Nikos jest politycznie "na bakier" z Groniczem, w związku z czym festiwal w oczach Rafałka "nie ma racji bytu". Z miasta wyjeżdżają cenni ludzie - animatorzy działań kulturalnych, których powinno się tutaj zatrzymać... Jakiś czas temu "wybył" Sebek z MDK, Krzysiek Witkowski zamieszkał we Wrocławiu...

Dlatego cieszę się z obecności wśród nas wszystkich, którym się jeszcze chce coś robić, i mam tutaj na myśli m.in. Gruchę...
Widzisz, to nie on jest sprawcą Twoich problemów z dofinansowaniem inicjatyw, które zamierzasz realizować. Nie on dzieli kasę na działania kulturalne i nie on odmawiał Ci wsparcia. Mało tego, jestem przekonany, że cieszyłby się, gdyby rozmaitych imprez było więcej - również tych, kreowanych przez Ciebie. Jednak nie ma wpływu na racjonalne myślenie Gronicza, podobnie zresztą jak i Łukasz Relich. Ten ostatni wykonuje polecenia przełożonego i nie jest w stanie pomóc Ci w żadnym zakresie, jeśli burmistrz sobie tego nie życzy... Trudno od niego wymagać, żeby podkładał się Groniczowi bo przecież obaj dobrze wiemy, jak mściwym i bezwzględnym w swojej małości jest burmistrz...

Nasze miasto staje się kulturalną "pustynią", ciekawych ofert jest niewiele i trudno nie dostrzec, że z roku na rok ich liczba maleje... Ja już nawet zaczynam rozumieć tak pozytywnych ludzi jak Pitek... Jedynym sposobem na przetrwanie stało się dla nich "nie wychylanie się"... Z drugiej jednak strony, wbijając czasami szpileczkę w zadki (jak w przypadku Sylwestra "pod chmurką") staram się im uświadomić, że cały czas pracują na swoją markę...


Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 13:49 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 14:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
cały czas pracują na swoją markę...

To zabierzmy się za kreowanie marki...
GLONICZLAND - Loser Mayor City! :smt026


Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 14:36 przez wizjoner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 17:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Przed koncertem , krótka wycieczka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 20:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Fotki fajne, ale przydał by się jakiś opis bo nie łapię gdzie to jest? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 20:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Wczorajszy koncert w MDK , a przed występem pokazałem im ,, naszą '' starówkę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 21:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
MARUNIO pisze:
nie łapię gdzie to jest? :roll:

jakto? przecież to nasze zgorzeleckie najsłynniejsze schody ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 22:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Jako mieszkaniec Pieńska dalej myślę co to za miejsce? przepraszam nooo :oops: .....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 22:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Zwiedzali Altstadt :grin:


Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 22:24 przez andreas, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2011, 22:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Teraz już wiem- thx :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..