Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22 kwie 2009, 18:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:57
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy ktoś z was pracuje na strefie? Chce złożyć podanie o prace do którejś z tamtejszych firm a jest tego trochę :) Sa jakieś lepsze i gorsze firmy :lol: Możecie coś polecić/odradzić?

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 1:52 pm ]
serio! nikt tam nie pracuje??? to gdzie można znaleźć robotę w tej okolicy??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2009, 13:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
lazurek pisze:
serio! nikt tam nie pracuje???

myślę, że nikt Ci nie odpisuje bo co niby można odpisać na Twój post?
lazurek pisze:
Czy ktoś z was pracuje na strefie?

tu jeszcze można odpisać tak lub nie ale...
lazurek pisze:
Chce złożyć podanie o prace do którejś z tamtejszych firm a jest tego trochę :) Sa jakieś lepsze i gorsze firmy :lol: Możecie coś polecić/odradzić?

... ale tu to troszkę uogólniłeś :grin: jako kto chcesz tam pracować? jako elektryk? drukarz? dyrektor marketingu? administrator sieci? stróż nocny? jak się określisz to może ktoś Ci odpowie.
;)

przepraszam, nie zauważyłem znaczku płci :oops:
ostanie zdanie powinno brzmieć: ... ale tu to troszkę uogólniłaś :grin: jako kto chcesz tam pracować? jako elektryczka? drukarka? dyrektorka marketingu? administratorka sieci? stróżka nocna? jak się określisz to może ktoś Ci odpowie.


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 12:06 przez tadam, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 9:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:57
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
no tak masz rację! pytałam tak ogólnie o opinię o strefie i firmach. W regionie gdzie wcześniej mieszkałam tez była strefa ale z opinia obozu koncentracyjnego :lol: i tylko desperaci starali się tam o pracę.
Ja pytam tak ogólnie o pracę w mieście bo nie wiem czy oprócz kopalni i Famago coś tu jest ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 10:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Są kasyna(!!!), solaria, fryzjerzy i kantory tudzież kantorki :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 11:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 16:11
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
W Famago są ciągle przyjęcia.
Możesz tam pracować jako: elektryk, drukarz to raczej nie, dyrektor marketingu, administrator sieci, stróż nocny, spawacz, ślusarz, murarz, archiwizator danych, samodzielny referent d/s marketingu i sprzedaży, malarz - lakiernik, magazynier, wydawca magazynowy, pracownik transpotu wydziałowego, operator sprzętu transportowego (tudzież wózków platformowych i widłowych), operator urządzeń dźwigowych (suwnic), rozdzielca robót, tokarz, szlifierz, frezer, wytaczacz, mistrz zmianowy, starszy mistrz zmianowy, stolarz, malarz budowlany...


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 11:27 przez dr Jack Kill, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 15:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
A czy mogą tam dorywczą pracę znaleźć ludzie niepełnoletni <17 lat> c?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 21:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 16:11
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
Raczej nie. Nie jestem jednak pewien. Jakiś czas temu, a dokładniej mówiąc rok, dwa lata temu, przyjmowali takie właśnie osoby na przyuczenie do zawodu ślusarza. Czy jest tak nadal, nie wiem.
Obecnie przyjmują wykwalifikowanych pracowników do biur i na wydziały pridukcyjne.
Ciekawostka jest, że stosunek pracownikó umysłowych do fizycznych w tej firmie wynosi obecnie 1:1, co z ekonomicznego punktu widzenia powinno już położyć zakład na łopatki, a ten wręcz przeciwnie, przędzie sobie w najlepsze i bije grubą kasę.


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 21:26 przez dr Jack Kill, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2009, 22:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
dr Jack Kill pisze:
Ciekawostka jest, że stosunek pracownikó umysłowych do fizycznych w tej firmie wynosi obecnie 1:1, co z ekonomicznego punktu widzenia powinno już położyć zakład na łopatki, a ten wręcz przeciwnie, przędzie sobie w najlepsze i bije grubą kasę.

to ciekawa teoria... u mnie jest 60:0 i też bijemy grubą kasę :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2014, 16:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2014, 15:57
Posty: 1
witajcie
jesli chodzi o prace w Wykrotach to ja mysle ze nie ktorzy maja szczescie i dobrze trafiaja taki np.moj szwagier tam pracuje z tego co wiem praca nie zbyt ciezka bo w czasie zmiany wiecznie na FB ,NK itp jest aktywny do tego ucial sobie w miedzy czasie malutki romansik z kolezanka ze zmiany duzoooo nadgodzin z nia mial w pobliskim lesie delegacje tez sie zdarzaly ...hmmm wiec zyc nie umierac
:smt096


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..