Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 maja 2009, 12:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Muzeum Łużyckie zaprasza wszystkich miłośników swobodnego dostępu do internetu, do korzystania z bezpłatnego hostpotu. Sygnał odbierany jest w odległości ok. 100 m od siedziby muzeum przy ul. Daszyńskiego. Bezpośrednio przed Muzeum użytkownicy mają do dyspozycji mini-ogródek, gdzie można usiąść i pod osłoną parasola skorzystać z dostępu do usługi. Zasady korzystania z hotspotu określa regulamin

Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 maja 2009, 12:43 przez PiotrArcimowicz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 maja 2009, 22:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwie 2008, 15:13
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
zaraz bedzie ze sie czepiam, no ale chcialbym wiedziec co to takiego jest :smt044
PiotrArcimowicz pisze:
bezpłatnego hostpotu

to jakis spocony host?? bo nie czaje :smt044

Ahhhh te literowki... mozna sie chociaz posmiac :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2009, 8:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
to jakis spocony host?? bo nie czaje


Hehehe... no tak głupi wyszło :) . Chociaż z drugiej strony, przebywając na Przedmieściu, przy palącym słońcu można się nieźle spocić... :)

Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2009, 21:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:43
Posty: 5
Lokalizacja: zgol
Nie polecam tego internetu gdyż od kat wprowadzili transfery do 10mb, (teraz 20mb) internet zaczyna mocno przerywać, prawie codziennie odłącza mi się karta sieciowa, nie kiedy pobiera 3-8kb/s, raz pobierałem duży plik z internetu ważący 4Gb, po 5 godzinach pobierania połączenie zostało przerwane i trzeba było pobierać od nowa

Jest to syf, radiówka jest już lepsza... Nie kiedy potrafili odłączyć połączenie na 2 godziny, pisałem do nich @maile ignorowali je lub odpisali ze nie wiemy czego dotyczy usterka, np.2 Pewnego słonecznego dnia pisze z trzema kolegami na GG (każdy z nich jest ze zgorzelca i ma tomkowa) nagle wszystkich w jednym momencie z gg wyrzuciło urwało połączenie na ulicach bohaterów, powstańców, warszawska i batorego I DALEJ W pupie MIELI TO, ICH NIE OBCHODZI jakość POŁĄCZENIA TYLKO szybkość transfera!

ODRADZAM TEN INTERNET, jeśli ktoś ma podobne problemy z tym proszę o wypowiedz .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 4:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Korzystam od kilku lat z uslug Tomkowa i nie moge powiedziec zlego slowa. Owszem, zdarzaly sie jakies przerwy, ale tak tez bywalo w Neostradzie, ktora kiedys mialem.
Dla mnie jedynym minusem jest cena. W wiekszych miastach placi sie ok 10zl za kazdy Mb/s predkosci, u nas wychodzi znacznie drozej.


Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 6:38 przez gobo007, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 6:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ja rowniez mam neta (i tv) z Tomkowa i rowniez nie moge powiedziec o nim zlego slowa (o kablowce inna histroria). polaczenie stabilne, staly zewnetrzny IP, minimalny transfer zawsze na poziomie z umowy (a i tak chyba maja ustawiony margines na plus). do tego jak na swieta byla promocja 24h/dobe zwiekszona predkosc to mi sie skonczyla dopiero na koniec wakacji :]

fakt, ze tak jak napisal gobo007, net moglby byc tanszy o jakies 20zl. za 3Mb/s w Zielonej Gorze placilem 80zl za dwa kompy (kazdy wlasny IP i swoje 3Mb/s) takze jak sie chce to sie da.

pozdro!


Ostatnio zmieniony 17 wrz 2009, 6:35 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 10:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, 8:40
Posty: 47
Lokalizacja: Czekoladowo ;)
yARO_81 napisał:

Cytuj:
jak na swieta byla promocja 24h/dobe zwiekszona predkosc to mi sie skonczyla dopiero na koniec wakacji :]


Miałam podobnie.

Moim zdaniem internet z Tomkowa jest najlepszy wcześniej korzystałam z Neostrady potem Dialogu(totalna beznadzieje) następnie Sieciuch wszędzie były większe problemy a w Tomkowie (odpukać ) nie mam żadnych, nic mi się nie rozłącza nigdzie mnie nie wywala.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 10:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
arek321 mi tez się zdarza że internet z Tomkowa przerywa... ostatnio zdarza się to coraz częściej niestety. Jak się do ich powiadamia to albo mówią że nie wiedzą skąd problem albo ze zostanie usunięty w jakimś niedługim czasie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 11:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
nie powiem złego słowa o tomkowskim internecie, owszem zdarzają się czasem zakłócenia, ale naprawdę bardzo rzadko..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 12:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:43
Posty: 5
Lokalizacja: zgol
Internet MI Chodził dobrze przez pierwsze POL ROKU, potem zaczęły się problemy najczęściej ostatnio wyrzuca w godzinach 14-16 prawie codziennie, a kiedyś 10-13... Najwyraźniej czytając wasze komentarze stwierdzam ze nie we wszystkich rejonach miasta przerywa tomkowa, OCZYWIŚCIE TELEWIZJA chodzi prawie idealnie NIE kiedy na sekundę czarny obraz się pokarze.

Dla "niedzielnych INTERNAŁTÓW" do GG i NK stwierdzam ze to dobra inwestycja zakupić tomkowa, boje się ze jak znowu zwiększa transfery to będzie częściej mi przerywać ;/, dobrze ze zostało jeszcze 3 miesiące do końca umowy, jeden z moich kolegów rozwiał wcześniej umowę to wzięli ponad 200 zeta kary :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 12:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
nie jestem 'niedzielnym intennałtą', z sieci korzystam często i nie potwierdzam kłopotów arek'a321 u siebie. Gdybym miał problemy, najpierw jednoznacznie wykluczyłbym przyczynępo swojej stronie, potem nękał dostawcę dotąd, aż bym był w końcu zadowolony ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2009, 19:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Chuck Norris jr pisze:
nękał dostawcę dotąd, aż bym był w końcu zadowolony ;)


A nieraz bywa tak , że głową muru nie przebijesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2009, 8:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 wrz 2009, 8:15
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja mam takie pytanie odnośnie sieciucha - jak on działa na Ujeździe? Bo widzę, że ktoś usunął antenę, która zakłócała sygnał sieciucha.
Niestety nie mam innej alternatywy realnego dostępu do internetu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2011, 1:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2008, 11:34
Posty: 20
Lokalizacja: zgorzelec
Bardzo zła obsługa, pracownicy nieżetelni, przez któryc wpadłem w taraaty.

Miałem internet w tomkowie gdy wyprowadzałem sie z mieszkania przeniosłem go do lokalu wynajmowanego na nazwisko żony , pracownicy oczywicie pomoglimi w tym, po roku wyprowadziłem sie do innego mieszkania i ponownie postanowiłem przenieść internet przepisując go na brata jako właciciela mieszkania , tez dało radę ,tylko jeden z pracowników coś namieszał w umowie i dopiero sie zaczeło.

Gdy skączyła się umowa ,zdałem sprzęt oczywiście kilkakrotnie byłem w biurze i dopytywałem się czy wszystko jest w porzadku, powiedziano mi że jest oki, nie ma zaległości i wogóle.

Po 6 miesiącach, właściciel mieszkania od którego wynajmowałem mieszkanie powiadomił mnie, że od komornika mam pismo, okazało się że Tomków wysłał że jest za jakiś miesiąc niezapłacone na adres mieszkania wynajmowanego gdzie od roku nie mieszkałem , choć przy przepisywaniu umowy na mojego brata wszystkie opłaty według pracowników były oki.

Okazało sie żę tomków dał mnie do komornika, gdzie zamiast zapłacić 100 zł za internet zapłaciłbym 800 zł , , z kosztami komorniczymi , oczywiście poszedłem się wykłucić do siedziby firmy ..

Okazało się że pracownica sporządziła źle umowę , a ponadto nie miała prawa zezwolić na przeniesienie umowy na inna osobę, powiedzieli że nie znała regulaminu, a do holery ja mam zać ja jestem pracownikiem. Poprostu mają tam jeden sodoma i gomora nic pozatym, a pani która tam pracowała już dawno nie pracuje.

Ponadto rachunki według kierownictwa powinny przychodzić na adres 1 umowy która jeszcze była na mnie , nawet jezeli przenoszę na inna osobę , kolejny złamany punkt regulaminu przez pracowników.

Dlatego odradzam jacy pracownicy taka firma..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 11:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
jacoper - wybacz pytanie ale czy Ty jesteś obcokrajowcem? Jak na zagranicznego gościa dajesz sobie nieźle radę z polszczyzną... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..