Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 gru 2009, 13:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Szanowny "Olku" ja również odsyłam do uchwał Rady Miasta a szczególnie do np. 256/09 z dn. 26.02.2009 (dla nierozeznanych w temacie: uchwała RADY MIASTA podwyższająca opłatę za wodę do 3,15 zł i ścieki do 4,49 zł), z której to jasno wynika, że to radni podjęli takową uchwałę a nie ksiądz proboszcz. Mają prawo nie zatwierdzić podwyżki.
Zgadzam się z tym co napisałeś, że burmistrz ma prawo weryfikacji zasadności podwyżki dołączam zatem także współodpowiedzialność burmistrza. Od radnych natomiast wymagam dbałości o interes mieszkańców i czujności oraz nadzoru w tego typu sprawach.
A, i żebyśmy się dobrze zrozumieli "Olku", radnym zarzucam brak zainteresowania wielkością podwyżki za wodę, po to zostali wybrani aby weryfikować znaczące dla mieszkańców sprawy, mnożna przecież przeznaczyć więcej pieniędzy z miasta na modernizację wodociągów nie obciążając "jak leci" mieszkańców. Ich bezkrytyczna postawa jest problemem a nie kto wyszedł z inicjatywą. To tyle w temacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2009, 13:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lip 2008, 12:34
Posty: 19
Lokalizacja: Zgorzelec
teraz zbliża się Sylwester i pewnie znowu będzie wzruszenie wody, no może nie tak jak na Wigilie, ale tez. Mieszkam na Sienkiewicza i miałem ten sam przypadek - woda dosłownie czarna ze szlamem
jestem ciekaw czy Burmistrz miał czystą wodę oraz prezesi z wodociągów??????

już kiedyś był taki przypadek brudnej wody, gdzie nawet były pisane petycje do prokuratury i ......... ucichło - nic się nie zmieniło, tak i pewnie będzie tym razem

no cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć naszym wodociągowcom w tym nadchodzącym Nowym Roku takiej wody w ich kranach przez cały ROK jaką my mieliśmy w Wigilie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 11:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Może już po świętach... ale problem wody niezdatnej nawet o spłukiwania kupy powraca jak bumerang bez ostrzeżenia.
Panie szanowny Zbigniewie Magistrze Kozłowski - gdzie informacja o tym, że z kranu wraz z wodą dziś tego słonecznego poranka wydobywać się będzie również czarny, dziwnie wyglądający szlam/pyłek czy jak go tam zwał.
W każdym razie mam nadzieję, że nie napoiliśmy tym naszego półrocznego brzdąca, bo woda w czajniku była wczorajsza... :cry: :cry:

Oczywiście przy niedzieli takie muki wAM (PWIK) się zdarzają, żeby nie było na kim się wyżyć, bo co mi po panu portierze, który jak mógł udzielił mi informacji i na tym koniec, bo przecież on nie władny? Szlag mnie trafia, Panie Magistrze!


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 11:07 przez Kubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 11:06 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
Informacja jest na głównej :)


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 11:07 przez te4nik, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 11:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
te4nik pisze:
Informacja jest na głównej :)

Może była na głównej, kiedyś. Teraz, gdy wchodzę (a spodziewałbym się teraz takie informacji) nie widzę tego ostrzeżenia. Jak widać, nie sprawdziła się, bo nic mi nie było wiadomo, a zinfo odwiedzam regularnie. Co z ludźmi pozbawionymi sieci i tymi z darmowym Internetem od miasta???
--

OK, widzę, ale w tej nic nie znaczącej małej kolumnie :P Co z ludźmi "bezsieciowymi"? :P

--
Skóra mi wyschła dziwnie od "tego czarnego"...


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 11:13 przez Kubek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 12:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
U mnie już zgrzewka Żywca (wody :)) poszła na gotowanie i mycie zębów. Trochę nieopłacalny interes jednak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 13:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Na osiedlu "zachód" z kranu leci GNOJÓWKA. Coś okropnego. Zupełnie czarna woda. :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 13:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
te4nik, trzeba było zamiast jednej z najdroższych wód kupić 5 litrowe w Biedronce na przykład.
A info o tym było już kilka dni temu. A ja pomimo mieszkania na osiedlu zachód mam wodę czyściutką :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 13:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 8:20 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 14:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2009, 18:52
Posty: 18
Lokalizacja: Zgorzelec
na osiedlu przy straży pożarnej tez gnojówka leci z kranu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Górna cześć Daszyńskiego też miała syf w kranach ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Gratuluję wam szczęścia mając w kranach czystą wodę.
Ja widocznie szczęścia nie mam, bo woda nadal syfiasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 17:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2005, 12:37
Posty: 127
Lokalizacja: Zgorzelec/Centralne
Na osiedlu centralnym z rur leci jeden syf. Niestety też nie widziałem informacji o wyłączeniu stacji uzdatniania i cały dzień korzystaliśmy z tej wody: żona, małe dziecko i ja. Dopiero teraz zauważyłem w syfonie muszli piach i osad i wszedłem na stronę PWiKu i na forum. Na stronie głównej PWiK żadnej informacji, na podstronie komunikaty i awarie wita mnie tekst
Cytuj:
Tutaj nie ma tymczasem żadnych informacji. Zapraszamy wkrótce

To jest jakieś chore, żebym codziennie sprawdzał w internecie czy mogę normalnie korzystać z wody, za którą płacę jak za wodę pitną. Żeby to zdarzyło się raz czy dwa to jeszcze bym zrozumiał. Na dodatek takiej ważnej informacji nie ma na stronie PWiK! To po jaką "nazwa choroby zakaźnej" jest podstrona komunikaty?!?!
Nie będę pisał jakie słowa cedzę przez zęby, bo nie chcę zostać ukarany na podstawie art. 141 kodeksu wykroczeń.

qbek - pozdrów małżowinę!


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 17:30 przez sloniu_21, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 19:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
turek ja się trzymam osiedla zachód hehe Przedmieście Nyskie to dla wyższych sfer :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 20:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagny blok plecami styka się z Osiedlem Zachód - więc można uznać ;)

Co do zasad informowania - ewidentny błąd PWiK ponieważ powinna również na każdej klatce schodowej (drzwiach wejściowych) zawiesić takową informacje - a nie tylko w necie na który nie kazdy zagląda :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..