Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 16:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011, 20:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
"Fisban, leży u mnie gdzieś w kącie dyplom/podziękowanie podpisane ręką burmistrza Gronicza za współorganizację jednej z edycji Jakubów."

Jak to leży???? Nie powiesiłeś go sobie nad łóżkiem :smt050 podejrzewam, że jak dobrze poszukać i Złota Gwiazda Bohatera Związku Radzieckiego się znajdzie :smt044 a mówisz pewnie o Jakubach w czasie wielkiej powodzi....... :smt082

"Teraz Ty wyjaw łaskawie swoje dokonania, żebym miał pewność, że masz pełne prawo mnie pouczać i domagać się ode mnie działań... ;-)"

Proszę bardzo :"TECHNIK MECHANIK OBRÓBKA-SKRAWANIEM" :smt023 mieszkaniec Zgorzelca

"Jeśli chodzi o Sylwestra pod CSR to czasu jest wystarczająco dużo, żeby zorganizować ją ze smakiem, choć bez zbędnego przepychu... Problem polega jednak na tym, że ludziom, którym się płaci za pracę w tego rodzaju zakresie, najwyraźniej po prostu się nie chce..."

No teraz przeginasz.... no chyba , że chodzi o zwykłe głośniki + przytupawka i kilka serpentyn......

"Wyświechtany slogan o "rewolucji, którą należy zacząć od siebie", schowaj głęboko do szafy. Ja nie mam ani narzędzi, ani też możliwości zorganizowania tego typu imprezy, w przeciwieństwie do np. Pitka czy Arcima... Nijak więc ma się ten sloganik do tematu o którym dyskutujemy... :roll:"

A zgłosiłeś się do nich wcześniej i pogadałeś na ten temat z nimi????? A sloganik jest może prosty ale życiowy....... :P


"A co do "farbowanych lisków" to rzeczywiście ich nie brakuje... A wyobraź sobie ilu ich przybędzie, kiedy nastąpi spadek notowań PO. Wówczas dopiero nastąpi prawdziwa epidemia "przefarbowań"... :smt026 "

Oj bracie nie załapałeś...........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011, 20:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiTeK pisze:
To dlaczego nie zwrócisz się do tych instytucji?


Właśnie się zwróciłem, za pośrednictwem forum i zaufanego człowieka burmistrza, członka zarządu PO, czyli Ciebie... Uważasz, że to za mało, żeby apel dotarł do wspomnianych instytucji??? ;)

fisban pisze:
Jak to leży???? Nie powiesiłeś go sobie nad łóżkiem :smt050 podejrzewam, że jak dobrze poszukać i Złota Gwiazda Bohatera Związku Radzieckiego się znajdzie :smt044 a mówisz pewnie o Jakubach w czasie wielkiej powodzi....... :smt082


Normalny jesteś?? :o

fisban pisze:
"Teraz Ty wyjaw łaskawie swoje dokonania, żebym miał pewność, że masz pełne prawo mnie pouczać i domagać się ode mnie działań... ;-) "

Proszę bardzo :"TECHNIK MECHANIK OBRÓBKA-SKRAWANIEM" :smt023 mieszkaniec Zgorzelca


No brawo, gratuluję, ale... nie o takie dokonania mi chodziło. Raczej o dokonania na polu działań kulturalnych, które dają Ci prawo do upominania mnie i zaprzęgania do pracy na rzecz społeczności lokalnej. Teraz rozumiesz...?? 8)

fisban pisze:
No teraz przeginasz.... no chyba , że chodzi o zwykłe głośniki + przytupawka i kilka serpentyn......


No jeśli Twoja wyobraźnia co do możliwości organizacyjnych Sylwestra sięga zaledwie do takiego poziomu, to chyba marnujemy czas dyskutując ze sobą... :smt044

fisban pisze:
A zgłosiłeś się do nich wcześniej i pogadałeś na ten temat z nimi?????


Widzisz, ja nie sądzę, żeby tego rodzaju rozmowa cokolwiek zmieniła. Arcim wykona jakieś zadanie, jeśli w sposób wyraźny zleci to jemu jego przełożony... W innym przypadku "się nie da...".

fisban pisze:
Oj bracie nie załapałeś...........


Najwyraźniej i Ty,... bracie.... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 8:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
przekorny pisze:
Właśnie się zwróciłem, za pośrednictwem forum i zaufanego człowieka burmistrza, członka zarządu PO, czyli Ciebie... Uważasz, że to za mało, żeby apel dotarł do wspomnianych instytucji??? ;)

Ty nawet organizację sylwestra chcesz upolitycznić :| Zwróciłeś się do zarządu CSR oraz do dyrekcji Muzeum Łużyckiego. Mam Ci zrobić zawody sylwestrowe czy prosić muzeum o przygotowanie średniowiecznego sylwestra?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 9:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
"No jeśli Twoja wyobraźnia co do możliwości organizacyjnych Sylwestra sięga zaledwie do takiego poziomu, to chyba marnujemy czas dyskutując ze sobą... "


To znaczy że jest Was dwóch?? :smt082

Zaczynam się martwić , iż może być to spowodowane tym że nie przestrzegasz ilości pigułek zaleconych przez lekarza rodzinnego :smt096

A tak poza tym znowu mylisz mnie z kimś innym..... ale nic to pozdrawiam :smt023

Także zgadzam się całkowicie z Pitkiem wszystko upolityczniasz....
oj tam oj tam niektórzy myślą tylko o gołych babach, a ty o Groniczu i PO........... ciekawe ......
Cytując klasyk filmowy ;-) Czy jest Pan pewien że to jest kura?????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 10:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiTeK pisze:
Ty nawet organizację sylwestra chcesz upolitycznić :| Zwróciłeś się do zarządu CSR oraz do dyrekcji Muzeum Łużyckiego. Mam Ci zrobić zawody sylwestrowe czy prosić muzeum o przygotowanie średniowiecznego sylwestra?


Oj Pitku, ja tylko podrzucam Wam myśl o zorganizowaniu Sylwestra dla mieszkańców miasta. Jeśli jednak przerasta Was to, lub po prostu najnormalniej nie chce Wam się,... dalej nic nie róbcie... Ty poczekaj spokojnie na zastrzyk pieniędzy z publicznej kiesy, szumnie nazywany "podniesieniem wkładu własnego" (1,5 mln zł.), aby ponownie, jak co rok, "przejeść go" z wilczym apetytem. W przyszłym roku znowu nastąpi "podniesienie wkładu własnego"... więc po co się wysilać?? Arcim ponownie zafunduje mieszkańcom ze 4 piesze wyprawy do Goerlitz i kawałek swojego wkładu w Jakuby i wystarczy... Po co jakieś zmiany, jakieś novum, jakaś nikomu niepotrzebna, nowa oferta rozrywkowa dla mieszkańców??? W końcu mając kumpla w magistracie i większość w radzie nikt Was specjalnie nie rozliczy z działań. Miało się mieszkańcom żyć lepiej,... no i tak jest. Wy dwaj, burmistrz i reszta ekipy z PO jesteście wszak mieszkańcami miasta, prawda? :lol:

Może rzeczywiście wymagam niemożliwego i niepotrzebnie kruszę kopie?? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 15:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Ok. przekonałeś mnie. W porozumieniu z Arcimem (Muzeum Łużyckie) postanowiłem przychylić się do Twoich próśb. W związku z tym, że w 2011 obchodzimy 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego postanowiliśmy zrekonstruować imprezę sylwestrową 1981! Zbieram zapisy!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 18:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Wiesz, moim zdaniem akurat ta rocznica nie jest odpowiednim tematem przewodnim dla wesołej zabawy karnawałowej. Ale skory Ty, jako członek zgorzeleckiego zarządu PO uważasz, że pod tym "szyldem" można się doskonale bawić, i nie widzisz w tym niczego niestosownego, zorganizujcie to.
Za kogo Twoim zdaniem mają się zgorzelczanie przebrać, żeby nadać odpowiedni ton imprezie??? Za zabitych przez Milicję robotników, za internowanych działaczy "Solidarności", za katowanych podczas przesłuchań przywódców robotniczych protestów, czy może za ZOMO-wców???
Wiesz, ja dostrzegam nawet pewną analogię w działaniach ówczesnych władz PRL-u i aktualnie nam "panujących". A konkretnie chodzi o pewnego rodzaju restrykcje wobec "nieprawomyślnych"...
Tak czy inaczej, powodzenia, "wesołku"... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 20:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Czy ja gdzieś napisałem, że organizujemy wesołą zabawę karnawałową?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 20:33 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
No i znowu polityka przekornego. :( Podejrzewam, że jak będzie wystawa pomidorów, przekorny będzie protestował przeciwko zbyt wielkiej ilości czerwonych i różowych pomidorów....... Taka natura........ :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 20:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Cytuj:
Czy ja gdzieś napisałem, że organizujemy wesołą zabawę karnawałową?


Rozumiem już, Sylwester przez Was/Ciebie organizowany ma być imprezą pełną zadumy i refleksji nad poprzednim systemem, którego doprowadził do społecznego sprzeciwu i w konsekwencji do stanu wojennego??? :) Świetny pomysł, taki,.. nowatorski... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 20:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Jednak nie rozumiesz... zapomniałeś wspomnieć o PO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 20:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiTeK pisze:
Jednak nie rozumiesz... zapomniałeś wspomnieć o PO


Staram się ograniczyć upolitycznianie... Wiesz, ten maruda zrzędzi... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 21:10 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
heheheh no no postęp nawet Gronicza nie wezwałeś na świadka....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 22:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Znaczy że co Pitku, ponownie ani Groniczowi (ukłon w stronę fisbana) ani Tobie, ani Arcimowi nie chce się organizować sylwestrowej imprezki "pod chmurką" dla zgorzelczan??? :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 23:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
przekorny pisze:
Znaczy że co (...) ani Tobie, ani Arcimowi nie chce się organizować sylwestrowej imprezki "pod chmurką" dla zgorzelczan??? :o

???
Popsuło Ci się coś z forum i nie możesz wrócić do poprzeczniach wpisów, czy zapomniałeś, że chcę zrobić rekonstrukcję sylwestra 1981


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..