Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 13:16 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Nie znam sprawy ale nie chciałbym współpracować z kimś kto ciąga mnie po sądach. Choćby nimi grozi. Więc trochę mogę rozumieć niechęć do Twojej osoby. Ale to tylko taka uwaga z "D" bo zupełnie nie znam waszych problemów w komunikacji.


Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 13:20 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 13:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
To Gronicz ciąga mnie i Pitka po sądach, co nie Pitku? :lol: Ja jestem oskarżany a Pitek robi za żołnierza i obrońcę Gronicza ;) Minęło pół roku, postępowanie umorzono oraz podpisano ugodę przed sądem - pisał o tym Przekorny na swoim blogu :grin:

Problemy z komunikacją wynikają tylko i wyłącznie z niechęci Pitka do robienia czegokolwiek - to się nazywa nieróbstwo. Dał ciała z gumowymi wykładzinami, dał ciała z Sylwestrem. Zaznaczam, że wykładziny to był mój pomysł, natomiast Sylwester był to Pitka pomysł.

Poczekajmy aż Pitek zabierze głos, czas ucieka a on milczy.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 13:44 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
wizjoner pisze:
wyłącznie z niechęci Pitka do robienia czegokolwiek

Widzisz trochę go znam i nie od dziś, więc jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć. Bardziej wierzę w to iż pewnych tematów nie dają mu zrealizować. Może boją sie jego popularności, nawet tej hipotetycznej? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 14:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Sugerujesz, że wuj Gronicz ogranicza swoich ludzi? :smt096

Sylwester Miejski kosztem marnych imprez Stowarzyszenia Kuźnia? :smt030
Poczekajmy aż prezes Stowarzyszenia Kuźnia się zorientuje, że wróciłem. Zaraz się Smoluch odezwie, zacznie się trollowanie forum w imię honoru Gronicza, w imię honoru Gruchy, w imię kłamstwa i obłudy..... :smt111


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 14:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Widzisz trochę go znam i nie od dziś, więc jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć. Bardziej wierzę w to iż pewnych tematów nie dają mu zrealizować. Może boją sie jego popularności, nawet tej hipotetycznej? ;)


Mam podobne odczucia w stosunku do Pitka i sądzę, że w całej tej sforze zgłodniałych zaszczytu i pieniędzy platformerskich aparatczyków on sam przedstawia się najbardziej pozytywnie. Potrafi rozmawiać z ludźmi, wysłuchać, przedstawić swoje racje i to jest bardzo duży plus.

Dlatego tez miałem nadzieję, że to właśnie on podchwyci tę inicjatywę, bo naprawdę głęboko wierzę, że jest tego warta i że wielu mieszkańców skorzystałoby z tego typu oferty na spędzenie przynajmniej części sylwestrowej nocy. Wierzyłem, że właśnie on, jako jedyny z całej plejady ludzi utrzymujących się ze środków budżetowych, będzie w stanie skutecznie zadziałać... I zrobi to!
Jednak zarówno jego reakcje (pisemne) na ten swoisty apel jak i brak działań w tym zakresie każą mi domniemywać, że być może po prostu Pitek wpadł w kołowrót "tumiwisizmu", "spychologii" i olewatorstwa... w którym wesoło baraszkują już od dłuższego czasu jego partyjni i "bezpartyjni" koledzy... A szkoda...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011, 14:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Hmmm...
2 lata temu Pitek zadziałał, jakąś wizję miał, nie mówię że złą, nie neguję jego działań. Wiem, że moja oferta dotycząca Sylwestra utknęła w MDK, natomiast oferta dotycząca zakupu gumowych wykładzin na halę CSR utknęła w Urzędzie Miasta.

Wydaje mi się, że to nie jest wina Pitka tylko ludzi z którymi on współpracuje. Groniczowi nie było na rękę aby zakupić gumowe wykładziny na halę CSR bo przecież wybory się zbliżały i trzeba było stworzyć złudne wrażenie, że do szczęścia potrzebna jest nam nowa hala.
Oferta sylwestrowa nie przeszła przez MDK bo to oni żądzą kulturą w tym mieście. Wydaje mi się, że najzwyczajniej w świecie komuś nie było na rękę aby do tego typu działań dopuścić kogoś z zewnątrz, kogoś kto nie był związany ani z Groniczem, ani z PO. Idealnym przykładem współpracy spełniającej wymienione wyżej warunki są czysto przyjacielskie kontakty Gronicza i Stowarzyszenia Kuźnia - pieniądze płyną na drętwe imprezy, wszyscy są szczęśliwi i wszyscy siedzą cichutko...

Jednak obie oferty zostały złożone na ręce Pitka i to on powinien mi udzielić odpowiedzi a nie jak dziecko uciekać.... Facet ogarnij się i nie bój się podnieść ręki na resztę bandy Gronicza, w przeciwnym razie po najbliższych wyborach polecisz razem z nimi - a tego raczej nie chcesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2011, 13:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Oj Przekorny sorki, ale straciłeś u mnie "palmę pierszeństwa"....... jest stary/nowy gwiazdor, kochający swój głos, pragnacy ruszyć zmurszały "układ zgorzelecki" u podstaw ]:-> . Nie chodzi mi o to co chce zrobić ale o Jego ekspresję przekazu....... Wizjoner, pruj dalej ze swoim słowotokiem zalewającym nasze skostniałe "podwórko" kochamy cię :smt023 Połączenie ze soba wykładzin i imprezy noworocznej , która sie miała odbyć 2 lata temu, w poście o imprezie noworocznej 2011 uważam za mistrzowskie posuniecie :smt044 , godne miana arcymistrza retoryki... jest dobry i to nasz człowiek ze Zgorzelca :smt026
I jak dokopał Pitkowi za jego brak zaangażowania w działania dla społeczności Zgorzelca, stwierdzając przy tym chytrze:

"Wiem, że moja oferta dotycząca Sylwestra utknęła w MDK, natomiast oferta dotycząca zakupu gumowych wykładzin na halę CSR utknęła w Urzędzie Miasta. "

Najpierw go zje......ł a potem stwierdził, że to nie jego wina....... Prawdziwy lider-ojciec, który bije a potem dodaje, że to z miłości......

A tak na poważnie, możecie sobie to wyjaśnic przy wódce a nie prać prywatne brudy na forum????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2011, 14:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie piję wódki i uważam, że są to sprawy bardziej publiczne niż prywatne ;)
Wszyscy chcemy aby coś się działo w tym umierającym mieście...

Wiem gdzie utknęły oferty przygotowane dla Pitka, wiem także że to on powinien mi udzielić odpowiedzi. Najwidoczniej boi się czegoś - wuj Rafał spuści mu lanie jak się będzie ze "złymi" ludźmi zadawać :smt044 Pitku powiedz nam czego się boisz :smt111 Święta są a wuj Rafał zrozumie i wybaczy :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..