Dzisiaj jest 11 maja 2024, 23:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: strzelnica
Post: 15 lut 2010, 8:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
podobno w EDENie jakas prowizorka funkcjonowała i podobno w jakiejś szkole, ktoś coś kombinuje co by jakąś sensowną strzelnicę zmajstrować w naszym mieście, ale wszystko co słuszałem to tylko - podobno. wie ktoś może coś więcej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2010, 9:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 23:11 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2010, 10:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 maja 2006, 8:02
Posty: 25
Lokalizacja: Zgorzelec
W Edenie i owszem - funkcjonowała ...
Obsługa i stan zabezpieczeń, nie wspominając o sprzęcie - żenada i o wypadek aż się prosiło :twisted: . Takiego lekkiego podejścia, bez wyobraźni :cry: w życiu na strzelnicy nie widziałem.
Oby nigdy wiecej.

A w mieście? - poczekamy - zobaczymy ...

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2010, 11:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
w tej sytuacji dobrym przykładem wylania dziecka z kąpielą jest likwidacja strzelnicy przy koszarach na Moysie :( jak już je rozjechały spychacze to ludziska zaczynają głowić się nad zmajstrowaniem takowej.
swoją drogą w dawnym tzw. lasku myśliwskim na wysokości ul. Francuskiej ostały się jeszcze nasypy po dawnych niemieckich strzelnicach, teren nadal odludny i na strzelnicę chyba w mieście trudno o lepszy. choć strzelnice pod gołym niebem dziś wielkich szans nie mają na utrzymanie się chyba... u Czechów w Libercu strzelnicę mają np. albo w starym schronie pod blokiem albo nówkę, zdaje się w centrum ARENA.
szkoda, że w naszym kraju strzelnice to artykuły ostatniej potrzeby. PLAZA jak mi się wydawało miała w założeniach być miejscem nie tylko biernego relaksu (np. kręgielnia), ale podejrzewam, że z pierwotnych planów zostały tylko przestrzenie do wynajęcia.
swoją drogą to by chyba nie byłby zły interes, jakby ktoś w niego zainwestował, tylko kto się odważy;)


Ostatnio zmieniony 15 lut 2010, 11:55 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2010, 12:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:34
Posty: 128
Lokalizacja: ZGORZELEC
turek pisze:
postrzelać do portretów miłościwie nam panujących... ]:->
Szkoda, że tej jednej tarczy tam nie mają ]:-> Muszę przyznać ,że wczoraj strzelano w Edenie ostro,a co do samej strzelnicy to
miejscowy pisze:
Obsługa i stan zabezpieczeń,
:cry: fakt-katastrofa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2010, 13:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 maja 2006, 8:02
Posty: 25
Lokalizacja: Zgorzelec
Postrzelać z pneumatyka w terenie to nie problem. Trochę chęci i głowa na karku.
Podobnie w pomieszczeniach.
Schody są gdy sprawa rozbija się o broń palną. Ale to nam z Zgorzelcu nie grozi :lol:
Teren po strzelnicy nie spełniał wymagań pod ten dział rozrywki. Za duże koszty inwestycji modernizacji i zabezpieczeń, a grosz ze sprzedaży sporawy dla zainteresowanych zamknięciem tego rodzaju rozrywki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2010, 10:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
z tego co słyszałem w EDENie mają kulochwyty z regipsów, więc póki tam strzelają moja noga tam raczej nie postanie. niby to tylko śrut ale jak powiadają pan bóg kule nosi - zwłaszcza w "edenie";)
prawdziwe zabawa to jednak wg mnie broń palna. szkoda, ze u nas na dźwięk tych dwóch słów wszystkim włosy dęba stają, a za południową granicą można wejść na strzelnicę dosłownie z ulicy i popróbować nawet szotganów czy innych kalibrów 44 - co kto lubi. inny kraj, inne zwyczaje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2010, 13:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2010, 21:52
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
Razem z kolegą byliśmy w EDENIE na "strzelnicy" jeżeli można to tak nazwać. Żenada. 100 strzałów a repliki ASG kosztuje 10 zł, wychodzi 10 gr strzał. :smt044 My kupujemy 4000 kulek za 26 zł. Wiatrówki miały rozkalibrowane celowniki(żeby mężczyzna strzelający z 10m celując przez lunetę nie trafił ani razu). Porażka. Kompletny brak kompetencji u obsługi, nieznajomość tego co się posiada(w sobotę starszy pan wmawiał mi i koledze, że replika kałacha znajdująca się tam jest na śrut). :smt082
Z tego co wiem klasa wojskowa z "Górnika" razem z policja buduje strzelnice, ale żadnych szczegółów nie znam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2010, 19:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
neandertalski pisze:
prawdziwe zabawa to jednak wg mnie broń palna.
najlepiej się wali z granatnika :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 11:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Chuck Norris jr pisze:
neandertalski pisze:
prawdziwe zabawa to jednak wg mnie broń palna.
najlepiej się wali z granatnika :grin:


skoro tak mówisz to będę musiał spróbować ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 21:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:34
Posty: 128
Lokalizacja: ZGORZELEC
to dajcie wcześniej cynk w jakich godzinach będzie te ostre strzelanie i w jakiej dzielnicy Zgorzelca :smt026 -


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..