Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 9:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2011, 7:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 13:17 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2011, 10:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
Ty bywałeś tam często i pewnie mógłbyś tu nam, szerszemu gronu przytoczyć jakie cykliczne wystawy malarstwa i rycin, czyjego autorstwa mogliśmy obejrzeć w Piwnicy, może nawet wygrzebałbyś w archiwum zdjęcia z tych wydarzeń, zwłaszcza z ostatnich lat działalności lokalu ;-)

turek pisze:
Ufam, że masz i nie zawahasz się ich użyć


W obydwu przypadkach odpowiedź jest jedna : po co???

Trzymam się Twojego cytatu :
turek pisze:
odkąd się tylko zalogowałem na tym forum, to cały czas jaja robię!

z tego wątku:
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=98015#98015
i nie będę marnował czasu na przekonywanie Ciebie , że czarne jest białe...czy jakoś tak :-? :roll: ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2011, 11:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 13:18 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2011, 12:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Przekorny - żaden ze mnie filar, a i podwórko zgorzeleckie już nie moje. Szczerze mówiąc nie mam ochoty ani chęci komentować całego tego cyrku pod znamiennym tytułem "Pani Społecznik robi w balona połowę Zgorzelca" - gdzie przerażająca i zbrodnicza Euroopera niszczy tego jedynego, ze wszech miar wybitnego, jedynego krzewiciela lokalnej kultury.

Ale skoro już mnie wywołałeś do tablicy dam Ci pod rozwagę kilka faktów:

* Euroopera jest dobrowolną organizacją społeczną a jej majątek, praca, sukcesy i porażki należą do wszystkich Zgorzelczan.

* NIKT w Europerze nie pobiera jakichkolwiek wynagrodzeń za swoją pracę. Nawet prezes. Cała praca stowarzyszenia oparta jest na dobrej woli, chęci działania i wolontariacie. W normalnym kraju tacy ludzie noszeni są przez władzę na rękach.

* Przez wiele lat Stowarzyszenie było jednym z prężniej działających organizatorów życia kulturalnego w mieście. Mimo tego, że praca jego członków nie była determinowana zakresem czyichś obowiązków czy marketingiem.

* Przez wiele lat Stowarzyszenie próbowało się dogadać z niesolidnym dzierżawcą piwnicy , który nie płacąc dzierżawy starał się uniemożliwić pracę stowarzyszenia na rzecz społeczeństwa miasta. Ten fakt wszystkim jakoś umyka. Dzisiaj, dobra wola Euroopery warta jest tyle, co naiwna wiara w dobre zakończenie podwórkowego frajera. Pani Społecznik skutecznie przybrała pozę ofiary, i myślę, że szczególnie śmieje się z tych, co na ten cyrk dali się nabrać.

* Przez wszystkie lata, od kiedy jestem członkiem Stowarzyszenia muszę tłumaczyć , że nie jesteśmy złodziejami ani przestępcami. Muszę to tłumaczyć ludziom, którzy niczego w życiu nie zrobili społecznie dla Zgorzelca, a którzy nie rozumiejąc, że można za swoją pracę niczego nie żądać - wietrzą w działalności stowarzyszenia gorszący spisek.

* kulturę " krzewioną " przez Panią Społecznik pozostawiam bez komentarza. Na szczęście to "krzewienie" ma ograniczone pole rażenia - akurat tyle co odległość rzutu pierogiem.

Przekorny : Ponieważ całe te wypociny skrobnąłem z wielką niechęcią i wbrew sobie, nie będę się więcej udzielał w tym temacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2011, 13:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
Zasięgnąłem informacji u źródła (bo za takowe można chyba uznać stronę internetową lokalu :roll: ) http://www.piwnica.starom...pl/imprezy.html i co?


Jeżeli za wiarygodne uważasz uaktualnianie strony internetowej i na tej podstawie oceniasz lokal odległy od Twego domu o 500 metrów to ja kolejny raz wysiadam... :roll:
Ciągle nie doceniam siły Twoich argumentów - za wysokie progi dla mnie... ;)

zubek pisze:
Ponieważ całe te wypociny skrobnąłem z wielką niechęcią i wbrew sobie, nie będę się więcej udzielał w tym temacie.


I ja tak samo :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2013, 12:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2013, 12:23
Posty: 1
cyt. "Rzucę więc pytanie, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi - co dalej z tym miejscem szacowna Euroopero??? Czy macie już gotowe plany, czy może wzorem imć Kononowicza - nie będzie tam niczego??"

Mija 2 lata odkąd Pani Ela oddała eurooperze lokal i co ? takie były plany i chętnych wielu... Pani Ela odcięła wrzoda i zdaje się, że ma spokój.
Czy to prawda, że ten lokal ten jest na zbyciu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..