Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2012, 9:59 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Nie ma tygodnia, aby nie wpadł do mnie jakiś "polski złodziej" proponując kradzione towary. Od kosmetyków po elektronarzędzia. Mają taki tupet, że zabierają nawet cenę z półki, aby udowadniać, że towar jest tyle i tyle wart. Wiem, powinienem zgłosić to na policję, ale instynkt samozachowawczy mi na to nie pozwala. Nie wiem, co lepsze, narodowa duma czy wizerunek złodzieja Polaka. Jeśli miałbym wybierać wolę niemieckie patrole z uproszczonymi procedurami niż tą negatywną "łatkę" złodziejskiego narodu. Za wzór stawiam mojego dziadka, który wracając z niewoli w Niemczech mógł zabrać, ukraść trochę mienia swego oprawcy, ale miał honor, bo jego nauczono... wstyd to kraść, a On był dumnym człowiekiem. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2012, 10:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Profesjonalista ten strażnik, i oni chcą żeby dać im broń i policyjne uprawnienia? Przecież te niemoty są bezradne jak dzieci we mgle, dać im broń to jak małpie brzytwe. Przechowalnia dla swojaków i ciepłe posadki dla wczesnych emerytów z różnych mundurówek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2012, 16:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Nasza SM niestety to obraz nędzy i rozpaczy.... Z punktu widzenia miasta to dobra formacja, bo ktoś napełniać mandatami kiese miasta musi, ale z logicznego punktu widzenia to bezużyteczna pseudomundurówka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2012, 21:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:26
Posty: 46
Witam pewnie jak zawsze Admin usunie post w strachu o swoją posadkę bo cukru i wazeliny tu nie będzie . Co do Straży Miejskiej to myślę ,że wystarczy zapytać taksówkarzy , busiarzy i pekasiaków gdzie jezdza co robią a Burmistrz im przytakuje a morze to oni na jego polecenie , trzeba by się zastanowić kto kogo i za ile !!!. i komu . n ie prawdaż ,że ciekawe .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2012, 22:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:26
Posty: 46
Wiesz co jakiś czas temu byłem naocznym ,świadkiem jak uzbrojona Policja w Pistolet i 4 gachów kopała skutego leżącego łebka w biały dzień pofatygowałem się o tel na 997 przed stawiłem się z imienia i nazwiska poprosiłem o rozmowę z Komendantem i tu zawód pupka BLADA potem zadzwoniłem do komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu co zrobi z takim faktem 4-gachów z Policji Zgorzelec z słynnego Patrola kopiali leżącego z bronią przy głowie . Zgadujcie Komendant z Wrocka przekazał swoim GACHOM KONTROLOWĆ TEGO CO ZADZWONIŁ DŁUGO I DOCIEKLIWIE CYTAT : NIECH SIĘ NIE WP... W NIE SWOJE SPRAWY KONIEC CYTATU . komuno wróć , no co Admin niewygodny temat i zaś skasujesz

Adminem tu nie jestem ale poprawiam pewne nieprawidłowości za które otrzymujesz ostrzeżenie. Poza tym byłoby miło gdybyś bardziej sensownie budował zdania - ale to już mniej ważne... YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2012, 7:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Panie Pławiak narkotyk zwany piko jest na prawdę straszny. To nie wino pisane patykiem z lat Pańskiej młodości , które jak widać w małych ilościach nie szkodzi na intelekt.
Nawet takiemu zawidowskiemu "rozbójnikowi "jak Pan.
Powinni tamtego łepka nastukać mocniej ,ale nie publicznie.
Skąd wiesz,że na polecenie komendanta z Wrocławia trzepia Ci teraz autobusy?
Skoro sa sprawne i wszystko z nimi jest w porządku to po co się napinać?
Zresztą nie oszukujmy się cóz to jest zatrzymanie DR w dzisiejszych czasach , prawda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2012, 9:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 mar 2006, 12:02
Posty: 145
Lokalizacja: Zgorzelec
a co na to pan pokrzywdzony, może jednak było inaczej, a Twoje oczy Cię zawodzą. Widząc jak bronisz tego dilerka Zawidowskiego nasuwa się myśl, że porostu masz w tym interes, udział. Od kogo słyszałeś takie słowa komendanta? Wojewódzki tak powiedział do Ciebie? Czy sobie wszystko sam wyobrażasz i dodajesz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2012, 10:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 mar 2006, 12:02
Posty: 145
Lokalizacja: Zgorzelec
Do dr.dre - Twoja postawa, że nie informujesz policji o tym, że przynoszą Ci te kradzione elektronarzędzia to błąd bo nigdy nie masz pewności, że one nie są z Polski, może ukradli je jakiemuś polakowi a tylko mówią że z Niemiec bo tak łatwiej sprzedać. I to jest Polska mętalność, jak was okradną to lecicie z płaczem na policję i macie pretensje że nikogo nie łapie i waszych rzeczy nie znajduje, ale jak wam złodziej cośprzynosi to sami kupujecie, albo wiecie kto to i nic nie robicie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2012, 11:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
ArturZgorzelec pisze:
nie informujesz policji o tym, że przynoszą Ci te kradzione elektronarzędzia to błąd bo nigdy nie masz pewności, że one nie są z Polski, może ukradli je jakiemuś polakowi


Dla Ciebie to jakaś różnica? Najwidoczniej tak... Żenada Arturze, żenada. Nie kupuje kradzionych fantów i nie dzwonie na policję, bo system prawny w tym naszym kraju udowodnił mi nie raz, że to nie ma sensu. Kiedyś przyłapałem na gorącym uczynku włamywacza do auta, spędziłem na komisariacie ponad godzinę i ku mojemu zdziwieniu spotkałem kolesia na drugi dzień na ulicy. Nawet mi nie groził, tylko uśmiechał się szyderczo. Ot państwo prawa. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2012, 14:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Moi drodzy dziś z głównej :
KALENDARIUM
Dzień Strażnika Miejskiego

:smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003

To w dniu dzisiejszym posterunek SM będzie nieczynny.
będzie fajnie .... :smt068 :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2012, 9:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 mar 2006, 12:02
Posty: 145
Lokalizacja: Zgorzelec
ale chyba nie masz pretensji do policji, bo za takie rzeczy się wypuszcza złodziei, włamywaczów, ba nawet prezesów amber gold tylko uprzedzam jak Tobie okradną coś i innej osobie przyniosą do sprzedania też się zachowa tak jak Ty czyli nic nie zrobi, a ludzie mają pretensje do policji a sami się zachowują jak złodzieje lub paserzy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2012, 10:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
ArturZgorzelec pisze:
za takie rzeczy się wypuszcza złodziei, włamywaczów, ba nawet prezesów amber gold



Najpierw się doinformuj , potem pisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2012, 10:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
http://praca.wp.pl/title,SLD-krytycznie ... omosc.html

Popieram :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2012, 7:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
dziś w radiu wrocław podają wiadomość, że w pobliskim Świeradowie za dwa tygodnie już nie będzie straży miejskiej, burmistrz stwierdził, ze nikomu nie są do niczego potrzebni i już.
można? można.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2012, 13:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
neandertalski pisze:
dziś w radiu wrocław podają wiadomość, że w pobliskim Świeradowie za dwa tygodnie już nie będzie straży miejskiej, burmistrz stwierdził, ze nikomu nie są do niczego potrzebni i już.
można? można.

Za 2 tygodnie to podobno nie będzie niczego :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..