Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 10:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 9:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Arek co sądzisz?


Sprawa jest poważna... ]:->

Dr. Dre pisze:
Wyrocznio ty moja


Też Cię kocham :smt058 :smt033

Ed Lover pisze:
Ktos kto ma ogrod lub dzialke i uprawia na niej rosliny tez na pewno zauwazyl ze od jakiegos czasu wszystkie rosliny nadmiernie choruja.


Moje thuje od pasa w dół...okazuje się , że sarny podżarły je zimą. A potem pewnie gazy poszły... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 9:37 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Też Cię kocham


"stety" platonicznie :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 13:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Pierdy to co najwyżej wypowiedzi niektórych... pseudoekolodzy i spiskowcy, którzy łykną każdą brednie niezrównoważonych psychicznie pseudonaukowców. Najciekawsze jest to, ze Ci co najbardziej się udzielają jakoś sami biorą w tym udział. Proszę bardzo gadacie tyle o ekologii no to sprzedajcie samochody i na rowerek... ew kupcie sobie konia. Albo lepiej nie z uwagi na te pierdy jednak rower... bylebyście sami nic nie puszczali z wysiłku podczas jazdy. Wycieczka do Egiptu, Tunezji czy wujka w Hameryce? Tak, ale samolotem bron boże! Statkiem o konwencjonalnym tez nie! Polecam coś z epoki wikingów lub Krzysztofa Kolumba. No i jak będzie sztorm to pamiętajcie... pierdy ze strachu nie wchodzą w grę (ekologia). Jak już to wszystko opanujecie to podczas podroży uważajcie na mglę, hel i spadające metale ciężkie (telewizory, pralki i inne rzeczy wyrzucane przez patrolujące samoloty wroga)... bo ruscy i hamerykance nie śpią ... mec. Rogalski pewnie udzieli wam szczegółowych instrukcji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 14:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2010, 20:55
Posty: 26
Lokalizacja: yo! RAP´s
Widze ze wolicie zeby ktos myslal za was .....

Tutaj wycinek reportazu ktory puscila niemiecka telewizja publiczna ZDF:

http://www.youtube.com/watch?v=xCpEcHya7Jk

Tutaj niemiecki meteorolog takze z ZDF tlumaczy pochodzenie "pseudo chmur" z wojskowych samolotow - na lewej czesci mapy (zachdnie niemcy).

http://www.youtube.com/watch?v=Xot1EI4s6j0

A tutaj krotki reportaz niemieckiego RTL

http://www.youtube.com/watch?v=BVjKg1JO ... re=related

Zaraz na pewno i tak to wysmiejecie, no coz lepiej ogladac WSI/UB/SB TV - czyli caly kram ITI ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 15:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Ed Lover pisze:
A tutaj krotki reportaz niemieckiego RTL
http://www.youtube.com/watch?v=BVjKg1JO ... re=related

Manipulacje pogodowe to żadna nowość... w czasach ZSRR często robili to ruscy... Jeśli ktoś chciałby nas wykończyć to uwierz mi są lepsze metody i mniej rzucające się w oczy

Ed Lover nie mam zamiaru Cie przekonywać... każdy może wierzyć w co chce taka prawda...

Jeśli uważasz, ze na niebie może się pojawić nagle 10 samolotów w jednym miejscu i wszystkie coś rozpylają to chyba ktoś powinien myśleć za Ciebie. Czy w dobie setek spoterow, którzy jak Marunio śledzą niebo i pojawiające się na nim samoloty coś takiego przeszłoby bez echa? Nie, a materiał TV powyżej tylko to potwierdza. Proponuje kupno aparatu i dluuuuuugiego obiektywu (Marunio chętnie pomoże coś dobrać) i fotografuj "producentów" zobaczymy ile złowrogich trafisz. Nie sadze aby w rozpylaniu brały udział samoloty pasażerskie, których ruch jest ścisłe kontrolowany i żeby zabrać Ci argument kolejny.... podszywanie się pod jakiegoś przewoźnika tez szybko by wyszło na jaw... wiec daj nam znać jak ustrzelisz coś wojskowego. takie właśnie samoloty robiły to nad terytorium Niemiec.


Ed Lover pisze:
Zaraz na pewno i tak to wysmiejecie, no coz lepiej ogladac WSI/UB/SB TV - czyli caly kram ITI ....

Teraz Ciebie rozumiem... jak sadze na Krakowskim Przedmieściu w namiocie już byleś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 16:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
O uniwersytecie YouTube słyszałem, o uniwersytecie ZDF jeszcze nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 21:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
dziś nad zgorzelcem to chyba wysypali tego tyle, że aż się prawdziwy lej na niebie utworzył pod ciężarem zasypki ;-)
tu widok z autostrady od niemieckiej strony przed przejściem granicznym:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/I ... directlink


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 23:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 13:33 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 maja 2011, 23:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
dziś nad zgorzelcem to chyba wysypali tego tyle, że aż się prawdziwy lej na niebie utworzył pod ciężarem zasypki ;-)
tu widok z autostrady od niemieckiej strony przed przejściem granicznym:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/I ... directlink


Też to widziałem - tyle że ja byłem wtedy na przedmieściu nyskim :) Ta rzadka chmura to cumulonimbus, jest bardzo wysoka i moim zdaniem piękna!
Zrobiłem zdjęcia: http://qbanez.wordpress.com/2011/05/19/ ... gorzelcem/


Pozdro!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 6:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Chmura super !!!

Tylko to kolejny dowód na to , że Ed Lover ma rację...trują nas i wykończą bezwzględnie... ]:->




Gero pisze:
mec. Rogalski pewnie udzieli wam szczegółowych instrukcji...


Też go lubię ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 7:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
turek, ja bym Cię prosił co byś w tym wątku kolejnych legend nie dodawał...
ja nawet nie jestem, autorem zdjęcia które wrzuciłem - zrobiła je wczora z wieczora, wracając zza rzeki do domu Moja Lepsza Połowa i nawet jeszcze nie wie, że jej zdjęcie już zdążyło w sieci wylądować ;)
ibanezbass dzięki za identyfikację chmury, wstyd się przyznać ale dawno temu na kursie żeglarskim mnie nawet o tej chmurze uczyli, zapamiętałem jedynie, ze ma kształt kowadła, co jak widać nie zawsze jest zgodne z prawdą. wydaje mi się też, że kilka lat temu właśnie od chmury tego typu rozpoczął się tragiczny biały szkwał na mazurach, o którym było dosyć głośno...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 8:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
No bo to chmura agresywna, burzowa, często niosąca bardzo porywisty i nieprzewidywalny wiatr oraz opady. Jutro koniec świata, więc myślę, że to może mieć ogromny związek z pojawieniem się tej chmury ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 8:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 13:34 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 9:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ibanezbass pisze:
Jutro koniec świata

turek pisze:
to już jutro????


ja pierdziele...pakuje walizki... 8)



neandertalski - Ty masz połapane w terenie - gdzie tu najbliższy schron atomowy? Albo przynajmniej jakiś poniemiecki solidny bunkier... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 10:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
http://www.bolec.info/index.php?op=gall ... &pic=15402 w bolesłąwcu taka sama


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..