Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 20:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 kwie 2011, 13:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Czytuję niekiedy konkurencyjny portal - zastanawia mnie skąd tyle niechęci (wręcz nienawiści) do osób , które coś osiągnęły. Osiągnęły lub czymś się wyróżniają...

Przykłady:

ANNA KŁYS

HONEY - zablokowano komentarze ale upust dano sobie w innym wątku... :smt021

KWASU

GADŻETOMIANIAK

Macie na to jakieś teorie?
Kto wypisuje takie komentarze?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 14:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Cytuj:
zastanawia mnie skąd tyle niechęci (wręcz nienawiści) do osób , które coś osiągnęły. Osiągnęły lub czymś się wyróżniają...


myślę, że zwykła chęć podniesienia własnego ego czy własnej wartości poprzez poniżenie kogoś innego. To dość typowe chyba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2011, 14:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 paź 2008, 19:56
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
zapewne to zawiść

sama czytam często własnie komentarze, bo nieraz można się pośmiać z głupich wypowiedzi, czegoś dowiedzieć a czasem po prostu przerazić.

nie rozumiem dlaczego ludzie najczęściej odnośnie czyjejś śmierci wypisują różne głupie komentarze raniące rodzinę zmarłego. tego nie potrafię wyjaśnić ;/ natomiast jeśli chodzi o kogoś kto się czymś wyróżna, to jest to zwyczajna zawiść nic poza tym... pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 14:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
może jeszcze próba zaistnienia. Tekst na przekór jest zawsze wyróżniającym się tekstem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 14:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja nie komentuję tych artykułów, ale takie gwiazdy, to żadne gwiazdy.
Teraz wystarczy być byle miernotą, lub mieć dobrego promotora i z wszystkiego można zrobić hit - na siłę. Przykłady wszystkich stacji muzycznych telewizyjnych i radiowych dobitnie to pokazują.
Kiedyś na status gwiazdy trzeba było sobie zasłużyć. To co teraz się promuje, to "wielkie" gwiazdy jednego (i to niepełnego) sezonu.
Więcej pokory - tego na pewno brakuje tym młodym ludziom.
Życzę im jednak jak najlepiej i chciałbym by moje miasto rozsławił w końcu ktoś pozytywnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 14:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
myślę, że zwykła chęć podniesienia własnego ego czy własnej wartości poprzez poniżenie kogoś innego. To dość typowe chyba.

tadam pisze:
może jeszcze próba zaistnienia. Tekst na przekór jest zawsze wyróżniającym się tekstem


Pełna zgodność :|


kamusia316 pisze:
zwyczajna zawiść nic poza tym...


Najczęściej pewnie tak...


gobo007 pisze:
...takie gwiazdy, to żadne gwiazdy.


Słowa "gwiazda" celowo nie użyłem. Ale to osoby , które coś chcą osiągnąć jednak.
Czymś różnią się od tego internetowego cwniaka co takie komentarze wypisuje... :|

gobo007 pisze:
Teraz wystarczy być byle miernotą, lub mieć dobrego promotora i z wszystkiego można zrobić hit - na siłę. Przykłady wszystkich stacji muzycznych telewizyjnych i radiowych dobitnie to pokazują.
Kiedyś na status gwiazdy trzeba było sobie zasłużyć. To co teraz się promuje, to "wielkie" gwiazdy jednego (i to niepełnego) sezonu.


No niestety...takie czasy :roll:

gobo007 pisze:
Życzę im jednak jak najlepiej i chciałbym by moje miasto rozsławił w końcu ktoś pozytywnie.


Otóż to - ja uważam , że powinno się takie osoby wspierać , a nie głupio przygadywać :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 14:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
Słowa "gwiazda" celowo nie użyłem.


uprzedziłeś mnie, bo dokładnie to samo miałem napisać. Nikt nie oczekuje, że co roku Zgorzelec wypuści jednego Elvisa, jedną Prońko, jednego Bibera i jednego z braci Kliczków. "Gwiazdy" są na miarę miasta.

Tekst "hooooho to co robi ten koles to zenada.... " lub "[komentarz został usunięty przez moderatora]" pisane są zwykle przez frustratów, nieudaczników, mających żal do całego świata oraz przez tych co to jakby chcieli to by zrobili lepiej ale im się nie chce :)

Ja zwykle pomijam je milczeniem - nic tak nie wkurza tego typu trolli jak zignorowanie takiej wypowiedzi :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 19:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 21:36 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011, 20:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak się zdziwiłem, że jako pierwszy nie skomentowal tego tematu turek(bez urazy :smt058 ). Może coś się stało? ma ktoś tel. do niego? ;)



YELLO_35 pisze:
Czytuję niekiedy konkurencyjny portal - zastanawia mnie skąd tyle niechęci (wręcz nienawiści) do osób , które coś osiągnęły

Na tym portalu pewnie również były by takie głupie i dziwne komentarze, gdyby ktoś tego nie kontrolował.
gobo007 pisze:
Życzę im jednak jak najlepiej i chciałbym by moje miasto rozsławił w końcu ktoś pozytywnie

YELLO_35 pisze:
Otóż to - ja uważam , że powinno się takie osoby wspierać , a nie głupio przygadywać

kamusia316 pisze:
zapewne to zawiść

Zazdrość i chęć sprowadzenia wybijającej się w jakikolwiek osoby do parteru, ale w jakim celu? nie wiem :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2011, 5:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Internauci kochają naszą Honey

Pogratulować wypada !!!
I powodzenia życzyć :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 cze 2011, 16:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Tak- racja. Życzę powodzenia, ale żeby nie była to taka krótka wypowiedź napiszę co myślę. Nie wypowiem się na temat piosenki, bo generalnie nie gustuje w tego rodzaju muzyce. Wykonanie ocenił bym na poprawne, choć jaką ma skalę głosu raczej nie pokazała. Wyglądała bardzo ładnie, ładna sukienka, jednak ruch sceniczny wg. mnie pozostawia wiele do życzenia i chcę wierzyć że to tylko przez te szpilki, w których chyba nie do końca się czuła. Tremy się wyraźnie pozbyła na dobre i tym chyba skończę swoją myśl. Mam nadzieję że nikt nie odbierze tego jako obrazę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2011, 6:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest bardzo średnia ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2011, 6:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 21:36 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2011, 6:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
W tym wątku nie chodzi o ocenę osoby czy jej twórczości tylko o to kim są osoby wypisujące w necie takie złośliwe i nieładne komentarze...

Modern Talking też kiedyś był średni - wręcz wstyd było się przyznać , że się ich słucha :roll:

Jak nietrudno się domyślić mnie też ten rodzaj muzyki średnio kręci - ale dlaczego miałbym takie bzdury wypisywać? :roll:

Problem nie dotyczy tylko osób - bo jak się okazuje nawet darmowy plac zabaw potrafi wzbudzić wielkie emocje...
Pomóżmy Żarskiej Wsi
Pytanie tylko dlaczego tacy jesteśmy... :smt053


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2011, 7:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 21:37 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..