Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 10:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Cytuj:
...a do reszty sie nie odniesiesz? Podobało Ci sie?

Nie byłem, nie wypowiadam się.
Dr. Dre pisze:
To jest to o co walczyłeś kiedy Dobrzyn i Nikos uprawiali samowolę estradowo-muzyczną? Pamiętasz wspólna krytykę prawie całego naszego pokolenia? I co Ci z tego pozostało?

Min. to, że nie tracę czasu na imprezach, które mi się nie podobają. To, że nie kończę na krytyce - w minioną sobotę kiedy niektórzy „męczyli się” na Dniach Miasta, byłem w Jeleniej Górze i oglądałem Dirt Town Cup - http://youtu.be/vNYs6s7dzxk
W dniach 19 - 20 sierpnia organizuję Zgorzelec Dirt Town Na tą imprezę złoży się min:
- warsztaty na skateparku
- pokazy filmów skateowych,
- impreza plenerowa, na której min. zagrają Ostatni Aborygen Jasiu wraz z Siwym czyli legendarny Kosmos Mega Sound System.
- IV edycja Dirt Town Cup http://on.fb.me/jV7HC5
- na cenie zagra min zespół Akurat http://www.youtube.com/watch?v=UhyeywiEzKo

Już teraz zapraszam - darmocha!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 10:49 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Jakoś dziwnie mnie mierzi czytanie wypocin złośliwego ludka, który choć twierdzi, że:


Przekorny przyzwyczaiłem się do Twojego nastawienia do mojej osoby, a Twoje zdziwienie moją krytyką tłumaczę tylko jednym: po prostu Ty obsypujesz złotem wszystko co zostało dokonane przez osoby/osobę która Cię toleruje (jeszcze), ja zaś na zimno podałem powody dla których mi jak moim znajomym dni miasta się nie podobały, a jako odbiorca tej imprezy przedstawiłem jak chciałbym aby one wyglądały (nawet w formie oszczędnościowej). Zły dobór repertuaru, forma, czas itp. JAKO UCZESTNIK TEJ IMPREZY kumasz? Właz sobie w każde dupsko, jakie wybierzesz z całej rzeszy wszystkich dupsk, ale mi pozwól na własne zdanie. Ujadam jak to napisałeś w przypadku koncertu Habakuk tylko z jednego powodu - mała frekwencja. Ktoś kiedyś chyba „Turek” tez strasznie był oburzony na frekwencję w Kuźni, ale on w odróżnieniu ode mnie winił za to mieszkańców Zgorzelca, a ja upatruję problem w cenie biletów. Mieliśmy kiedyś po te 18 lat i przypomnij sobie czy 35 czy nawet 25 to nie było dużo? Z Tobą nie można polemizować, bo u Ciebie jest albo białe albo czarne.
Co do organizacji przez Gruchę w przyszłości dni miasta to nie jest to nierealne…

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 10:50 am ]
PiTeK pisze:
Nie byłem, nie wypowiadam się.

chyba najlepsze rozwiązanie, przynajmniej nie będę rozczarowany.

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 11:01 am ]
PiTeK pisze:
Już teraz zapraszam - darmocha!!!

PiTeK pisze:
W dniach 19 - 20 sierpnia organizuję Zgorzelec Dirt Town

Jednak coś zostało. super! a nawet rewelacja! :smt058

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 11:59 am ]
PiTeK pisze:
To, że nie kończę na krytyce

a do tego odniosę sie oko w oko... przypomnij proszę jakbym zapomniał. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 12:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
Gdy pierwszy raz przyjechałem

witaj oxo, od razu powiało świeżością wypowiadanych sądów, bez względu na to, czy się z nimi zgadzać, czy nie. Towarzystwo tutaj zajęte jest sobą i nie zauważa nawet wypowiedzi nowych użytkowników ;-) pisz, może to coś zmieni, pozdrawiam
Swoją drogą cieszy, że są jacyś 'przyjezdni' do tego miasta, bo w ostatnich latach słychać było wyłącznie o 'wyjezdnych'.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 14:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Przekorny przyzwyczaiłem się do Twojego nastawienia do mojej osoby,


Trudno traktować poważnie człowieka, który wyskakuje z takimi "perełkami", świadczącymi jedynie o niskiej złośliwości. Bo inaczej nie można traktować tego co w swoimi pokręconym umyśle spłodziłeś: "Przekorny zazdrości takiego życiorysu :lol: … z takim życiorysem już byś jeździł z Macierewiczem na prelekcje z represjonowania, a tak cóż, banał. :roll:". Ani to tematyczne, ani krzty w tym prawdy - ot zwykłe zaczepki zakompleksionego ludka.

Dr. Dre pisze:
Ty obsypujesz złotem wszystko co zostało dokonane przez osoby/osobę która Cię toleruje (jeszcze)


To fakt i jestem pełen podziwu dla Roberta. Znamy się już ok. 25 lat, nigdy między nami nie dochodziło do żadnych spięć,... a on wciąż mnie "toleruje"... :smt082 :smt044 Ty i te Twoje infantylne docinki,... :lol:

Dr. Dre pisze:
na zimno podałem powody dla których mi jak moim znajomym dni miasta się nie podobały, a jako odbiorca tej imprezy przedstawiłem jak chciałbym aby one wyglądały (nawet w formie oszczędnościowej).


Problem polega na tym, że Ty bladego pojęcia nie masz o organizowaniu czegokolwiek,... no może z wyjątkiem jakiegoś niewielkiego ogniska z kumplami nad brzegiem Nysy... - wymądrzasz się natomiast za pięciu. Pamiętam, jak nie podobał Ci się sposób organizacji jakiegoś koncertu w MDK (chyba też organizowany przez Gruchę), teraz nie podobają się Tobie Dni Miasta a wcześniej,... cena biletów na koncercie Habakuka. W tematach dot. zgorzeleckiej koszykówki również starasz się brylować swoimi "cennymi" uwagami. A to nie podoba Ci się skład drużyny, a to sposób dopingowania przez KK... słowem wszędzie starasz się uchodzić za eksperta w każdej dziedzinie. Nie robiąc jednocześnie nic! Żenada...

Wracając do Kuźni podpowiem Ci coś. Widzisz, jakiś rok z hakiem temu byłem na urodzinach w Kaprysie. Podano tam m.in. jakieś ziemniaczki i do nich zestaw mięs (3 rodzaje), z czego jedno z trudem przełknąłem,... dwa pozostałe miały konsystencję podeszwy buta... Przestałem tam jadać nie komentując szerzej tej mojej "przygody" z tamtejszą kuchnią. W ogóle przestałem tam bywać. Może i Ty powinieneś przestać przyłazić do Kuźni, przemyśl to, proszę....

Jeśli chodzi o Dni Miasta to musisz chyba wiedzieć, że zanim program imprez zacznie być realizowany, musi być wcześniej zaakceptowany przez burmistrza (jednego albo drugiego). To on również obejmuje patronat nad imprezą, wdzięczy się przed rozpoczęciem każdej imprezy przed publiką, więc jeśli niemal każda impreza dalece odbiega od oczekiwań "specjalisty Dr. Dre", do niego kieruj te swoje pretensje,... przyprawione "genialnymi rozwiązaniami".

I jeszcze na krótko wrócę do Kuźni. Bywałem na organizowanych tam BEZPŁATNYCH koncertach, o zorganizowaniu których informowały rozklejone po całym mieście ogromne plakaty. I wyobraź sobie, że i wówczas frekwencja daleka była od zadowalającej. Czym wytłumaczysz ten fenomen???

Na zakończenie wrócę jeszcze na chwilę do mojego apelu skierowanego w Twoją stronę:
Cytuj:
Niejednokrotnie dałeś do zrozumienia, że jesteś specjalistą od niemal wszystkiego - może czas najwyższy, żebyś to Ty się wykazał i udowodnił wszystkim jak powinna wyglądać impreza muzyczna... A później poczytał złośliwe komentarze o efekcie swoich wysiłków... :smt021


Masz możliwości lokalowe, tryskach cudownymi pomysłami, emanujesz wiedzą wszechstronną - do dzieła zatem... ;)

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 3:33 pm ]
Dr. Dre pisze:
Masz rację, poddaje się, idę na ognisko... 8)
Nie mam na Ciebie siły :-? , a poza tym mocno dotarły do mnie te oto słowa:
Chuck Norris jr napisał/a:
Towarzystwo tutaj zajęte jest sobą


Dość często zdarza mi się zaobserwować, że piszesz jakiegoś posta po czym za chwilę go kasujesz... Czym to wytłumaczysz,.. jeśli oczywiście można zapytać??? Jakaś niestabilność emocjonalno-intelektualno-twórcza czy co??? Czy może sam się nie zgadzasz z tym co piszesz, więc likwidujesz radosny efekt pracy własnych zwojów mózgowych??? :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 15:36 przez przekorny, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 15:59 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Masz rację, poddaje się, idę na ognisko... 8)

Dni miasta były wyśmienite, na Habakuk’u było 600 osób, a jak nie, to winni są mieszkańcy Zgorzelca, bo ich nie stać na bilet. No i aby cokolwiek krytykować np. imprezę masową należy najpierw zorganizować przynajmniej dwie duże podobne. Reszta niech siedzi cicho i jak baranki niech beczą jednym głosem. Albo najlepiej niech milczą jak im się nie podoba. Tylko jak się odnieść do Twojego niezadowolenia z funkcjonowania obecnej władzy miasta? Przecie Ty nigdy niczym nie rządziłeś i nawet nie byłeś w radzie miasta, więc na jakiej podstawie krytykujesz sposoby rządzenia lokalnej PO? Jesteś niekonsekwentny w swoich wnioskach. To się chyba nazywa hipokryzją. Ale OK masz rzeczywiście rację ja niepotrzebnie wyskoczyłem przed szereg w swej krytyce, a Ty pokornie będziesz cicho w sprawach rządzenia miastem/powiatem, oczywiście do czasu aż zdobędziesz doświadczenie. No i zmień Nick z przekorny na pokorny.

Chuck Norris jr pisze:
Towarzystwo tutaj zajęte jest sobą


[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 4:02 pm ]
przekorny pisze:
Dość często zdarza mi się zaobserwować, że piszesz jakiegoś posta po czym za chwilę go kasujesz... Czym to wytłumaczysz,.. jeśli oczywiście można zapytać??? Jakaś niestabilność emocjonalno-intelektualno-twórcza czy co??? Czy może sam się nie zgadzasz z tym co piszesz, więc likwidujesz radosny efekt pracy własnych zwojów mózgowych???


Tak mam rozdwojenie jazni w tej chwili jestem Napoleonem... :smt082


Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 23:35 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 18:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Chłopaki :) to zapraszam na BEZPŁATNE dwa koncerty podczas DIRT TOWN zespołu AKURAT I TOTENTANZ - 20 sierpnia , a wcześniej na BEZPŁATNY festiwal ludowy 13-14 sierpnia i na BEZPAŁTNE warsztaty fotograficzne w Szklarskiej Porębie we wrześniu , we wrześniu także na BEZPŁATNE szanciki dla dzieci - zagra ZEJMAN & GARKUMPEL , we wrześniu niestety płatny III festiwal szantowy GranicznaKuźniaSzant , ale w tym z 10 koncertów :) plus noc piracka / niektórzy mylą i mówia pijacka :) , 10 września na BEZPŁATNY przegląd rokowych kapel pod wodzą naszego WOLFA :), w październiku lub listopadzie na płatny / no cholera znowu trza płacić :)/ ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY I dawne , czy obecne nowe ,, ŁZY'' A w chwili obecnej na BEZPŁATNE warsztaty z gliną , organizuje także BEZPŁATNE warsztaty sportowe w Zgorzelcu i w Szklarskiej Porębie - niestety miejsc już brak - także na wyjazd na Ukrainę :)
W tym ambarasie zaznaczam że Czarusiowi piwa nie stawiam wręcz Czaruś mi :) , gdyby ktoś coś sobie myślał :) .A od Doktorka też biorę rady bo zwrócił mi uwagę na brak saportów przed koncertami i teraz w miarę możliwości są . Wszyscy ,, radni '' naszymi przyjaciółmi są :).
Jak mówią górale - reklama dźwignią handlu :smt026 , a zapomniałbym o wieczorze koncertowo filmowym WŁADCY MUCH z zespołem Behavior i pewnie o paru innych - ale o tym się dowiecie w meilach


Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 18:22 przez Robert Gruszecki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 22:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 9:14 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 23:11 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
turek pisze:
(dałem takie różnorodne emotikony bo nie wiem, czy się mam uśmiechać, czy już spierd...ć)


uuuuuuuuu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 23:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre - hipokryzją jest krytyka czegoś, czego samemu nie potrafiło i nie potrafi się dokonać pomimo możliwości jakie się posiada a nie wtedy, kiedy takiej możliwości nie ma i nie było...

Nie liczę na to, że w pełni zrozumiesz powyższe zdanie, ale w głębi ducha mam nadzieję, że zaczniesz bardziej rozważnie dobierać słowa w trakcie uporczywego nabijania licznika swoimi niskich lotów postami... ;)

Dr. Dre pisze:
uuuuuuuuu :lol:


Niech zgadnę - teraz dla odmiany jesteś kundelkiem wyjącym do księżyca??? :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 6:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzę, że potraficie w każdym temacie i z każdego powodu rzucić się sobie do gardeł.... Żenujące.
Nie zgadzam się z Przekornym - każdy ma prawo do własnej oceny działań ludzi, których opłacamy z naszych kieszeni. Bez względu czy potrafi, nie potrafi, ma możliwości czy też nie ma.
Co do tematu. Ja również mam bardzo krytyczne zdanie co do tegorocznej imprezy.
Jedynym jasnym jej punktem była oczywiście Neonówka. Cała reszta poniżej krytyki. Nikt z Was nie odniósł się do stoisk jakie Dniu Miasta (sobota) towarzyszyły. Stał ktoś po feralną pajdę ze smalcem 40 minut? Dostał ją ociekającą wodą z ogórków? Bo ja tak. Po chwili zrobiła się z tego jedna "ciapaja".... Ktoś tu wspomniał o Dobrzynie. Ja za nim zatęskniłam. Możemy się nie zgadzać z jego poglądami politycznymi, nie aprobować zagrywek z niedawnej kampanii, ale uczciwie trzeba przyznać, że sprowadzenie firmy cateringowej z bodajże Dzierżoniowa było kompletną porażką.
Pierwszy raz dokonano eksperymentu łączenia Dni Miasta z Festiwalem Nikosa. I to moim zdaniem był gwóźdź do trumny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 6:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Nie będę się odnosił przekorny/pokorny to tych Twoich oderwanych od rzeczywistości plugawych komentarzy. Nic w życiu jeszcze nie osiągnąłeś/zrobiłeś aby mnie pouczać, więc nie robisz na mnie żadnego wrażenia nieszczęśliwy frustracie. :lol:


Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, 7:20 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 10:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre, zadziwiające jest, że mamy o sobie dokładnie takie samo zdanie. Będę więc niewymownie wdzięczny, jeśli dotrzymasz słowa i przestaniesz odnosić się do moich komentarzy. Nie lubię Cię, nie szanuję, z trudem odpowiadam na Twoje powitania i jak zapewne zauważyłeś, omijam Cię szerokim łukiem nie kryjąc obrzydzenia. Tak więc rozwiązanie polegające na wzajemnym ignorowaniu się jest dla mnie czymś wymarzonym. ;-)

Medea pisze:
Nie zgadzam się z Przekornym - każdy ma prawo do własnej oceny działań ludzi, których opłacamy z naszych kieszeni.


Ależ zgadzam się z Tobą w 100%-ach. Chodziło mi jedynie o ten konkretny przypadek upierdliwca, który wiecznie utyskuje na jakość oferowanych usług przez osobę prywatną i jednocześnie namolnie wciąż z niej korzysta. Powyżej podałem przykład restauracji "Kaprys" w której byłem i z której wyniosłem nie najlepsze wspomnienia dot. jakości potraw, za które przecież również zapłaciłem. Wg mnie byłoby skończonym idiotyzmem gdybym nieustannie wracał tam, płacił za nie najlepszej jakości jedzenie (o czym kiedyś się przekonałem), po czym wskakiwał na forum i za każdym razem zrzędził na jego jakość. Ja wybrałem proste rozwiązanie - po prostu przestałem tam bywać i płacić za ich usługi,... i już. I to jest moim zdaniem zdrowe podejście...

Medea pisze:
Jedynym jasnym jej punktem była oczywiście Neonówka. Cała reszta poniżej krytyki.


Zgadzam się w 100%-ach.

Medea pisze:
Cała reszta poniżej krytyki. Nikt z Was nie odniósł się do stoisk jakie Dniu Miasta (sobota) towarzyszyły. Stał ktoś po feralną pajdę ze smalcem 40 minut?


A próbowałaś karczku z grilla?? Niewielkiego kawałka za 25 zł??? To dopiero rarytas... :lol:

Medea pisze:
Ktoś tu wspomniał o Dobrzynie. Ja za nim zatęskniłam. Możemy się nie zgadzać z jego poglądami politycznymi, nie aprobować zagrywek z niedawnej kampanii, ale uczciwie trzeba przyznać, że sprowadzenie firmy cateringowej z bodajże Dzierżoniowa było kompletną porażką.


Ależ Dobrzyn był tam obecny. Do niego należały stoiska z piwem. I on też wygrał przetarg na catering całej imprezy,... tyle tylko, że za kwotę na tyle wysoką, że po prostu wolał nie ryzykować i odstąpił część cateringu z żarciem w roli głównej innej firmie. A jej jakość i cennik mieliśmy okazję poznać...
Gdyby kwota jaką musiał zapłacić za obsługę strony konsumpcyjnej była w granicach "zdrowego rozsądku", wiesz mi, że to Dobrzyn zająłby się całością. Ja oczywiście rozumiem,... wolny rynek, popyt/podaż,... ale władze miasta w tym pędzie do próby zwrotu kosztów organizacyjnych całości imprezy nieco się chyba zapędziły. I skutki tego widzieliśmy. W końcu Dni Miasta są dla całej społeczności miasta, finansowane z jego budżetu - może więc powinni w końcu wziąć pod uwagę, że być może nie wszystkich stać będzie na zakup pajdy ze smalcem czy kiełbaski... Sam nie wiem...

Medea pisze:
Pierwszy raz dokonano eksperymentu łączenia Dni Miasta z Festiwalem Nikosa. I to moim zdaniem był gwóźdź do trumny.


To nie był eksperyment lecz świadome i doskonale obliczone działanie, zmierzające do zminimalizowania kosztów organizacji obu imprez. Tak, aby i wilk (Nikos-radny miasta) był syty, i owca (UM) cała. Zamiast opłacić dwudniową imprezę pod hasłem Dni Miasta i dodatkowo po części dofinansować odrębnie odbywający się Festiwal Piosenki Greckiej, wymyślono sobie "Salomonowe rozwiązanie", jakie mieliśmy możność oglądać w ubiegły weekend. I nikogo nie obchodziło, możesz mi wierzyć, że mieszkańcy miasta na tym stracą... A stracili, bo zamiast dwudniowej imprezy z dobrym programem artystycznym i FPG w późniejszym terminie - otrzymali hybrydę, która nie spełniła oczekiwań zdecydowanej większości odbiorców w stopniu choćby minimalnym... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 12:07 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Dr. Dre, zadziwiające jest, że mamy o sobie dokładnie takie samo zdanie. Będę więc niewymownie wdzięczny, jeśli dotrzymasz słowa i przestaniesz odnosić się do moich komentarzy. Nie lubię Cię, nie szanuję, z trudem odpowiadam na Twoje powitania i jak zapewne zauważyłeś, omijam Cię szerokim łukiem nie kryjąc obrzydzenia. Tak więc rozwiązanie polegające na wzajemnym ignorowaniu się jest dla mnie czymś wymarzonym.


Jak ty lubisz afiszować sie swoją nienawiścią. Cóż, są ludzie stworzeni do nienawiści.
Mi ciebie po prostu szkoda. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 17:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny i Dr. Dre - jeśli zajdzie potrzeba to wymieniajcie uprzejmości pomiędzy sobą na PW :roll:

WRACAMY DO TEMATU !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2011, 21:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
przekorny pisze:
Dr. Dre pisze:
uuuuuuuuu :lol:


Niech zgadnę - teraz dla odmiany jesteś kundelkiem wyjącym do księżyca??? :|


Od jakiegoś czasu czytam forum i jad z jakim atakuje przekorny jest co najmniej przerażający.
I pewnie za tego posta czeka mnie sympatyczna riposta :)


Ostatnio zmieniony 09 lip 2011, 21:50 przez cortland, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..