Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 1:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 lip 2011, 23:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
pewnie za tego posta czeka mnie sympatyczna riposta


Nie - raczej nakierowanie na temat wątku :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 1:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Właśnie wróciłem z Bolesławieckiego Święta Ceramiki i koncertu grupy Happysad.
Spędziłem w tym mieście raptem kilka godzin, ale wiem już nawet po tym czasie, że dzielą nas miliony lat świetlnych.
Co się rzuca w oczy: było sporo Niemców i Czechów. Odnowiony rynek robił wrażenie, tak samo jak kolorowa fontanna. Dziesiątki kramów z ceramiką, ciekawa parada i rewelacyjny koncert Happysad - to wszystko po jednym dniu imprezy spycha nasze Dni Zgorzelca daleko, daleko w tył. A ile jeszcze zostało w zanadrzu! Konfrontacja wypada tak słabo, że chyba lepiej to przemilczeć. Zgorzelec wypada beznadziejnie w każdej kwestii: organizacji, atrakcji, gastronomi, muzyce, czasie trwania imprezy itd. Pozostaje mi tylko pogratulować organizatorom tak świetnej imprezy. Dni Zgorzelca połączone na dodatek z FMG to największa beznadzieja w całym województwie. Kiedyś mi się tylko tak wydawało, dziś to jednak już wiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 8:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Tez byłem w Bolesławcu. Impreza moim zdaniem zorganizowana profesjonalnie pod każdym względem. Bierzmy od nich przykład. Mamy także atuty, których nie potrafimy wykorzystać. Liczę, że JAKUBY wypadną okazale. Do zorganizowania takiej imprezy jak w Bolesławcu potrzeba sprawnych organizatorów, dobrego gospodarza i trochę szczęścia - pogoda. A pamiętam bywały w Zgorzelcu imprezy znane w całym kraju!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 9:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Co się rzuca w oczy: było sporo Niemców i Czechów.


Ja myślę , że to głównie zasługa słynnej ceramiki bolesławieckiej...
Co nijak nie umniejsza imprezie.
Dziś naocznie sprawdzę jak się sprawy mają - T.Love i Enej grają :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2011, 17:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Yello, jak wrażenia? Co mi się osobiście podobało, to umiejscowienie sceny - była w samym środku sporego osiedla - dookoła bloki i wieżowce, scena, obok wesołe miasteczko i wiele, wiele DARMOWYCH toalet. Pamiętam o pomysłach budowy nowego amfiteatru w Zgorzelcu - po tym co widziałem w Bolesławcu wiem, że jest on zupełnie niepotrzebny, a koncert można zorganizować gdziekolwiek - choćby na tymczasowej scenie zbudowanej np. za Lidlem, czy na innej łące. Dodam też, że byłem na wielu, wielu koncertach i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości nagłośnienia. Na Happysad była świetna!
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2011, 21:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Yello, jak wrażenia? Co mi się osobiście podobało, to umiejscowienie sceny - była w samym środku sporego osiedla - dookoła bloki i wieżowce, scena, obok wesołe miasteczko i wiele, wiele DARMOWYCH toalet. Pamiętam o pomysłach budowy nowego amfiteatru w Zgorzelcu - po tym co widziałem w Bolesławcu wiem, że jest on zupełnie niepotrzebny, a koncert można zorganizować gdziekolwiek - choćby na tymczasowej scenie zbudowanej np. za Lidlem, czy na innej łące. Dodam też, że byłem na wielu, wielu koncertach i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości nagłośnienia. Na Happysad była świetna!


Na Enej i T.Love podobie - choć Ci drudzy coś mieli jakiś problem mały w tej kwestii.
Umiejscowienie sceny faktycznie robi wrażenie. Cały plac z wesołym miasteczkiem ogólnie mnie zszokował - fotki podrzucę jak sklecę wątek.

Wrażenia bardzo pozytywne - przede wszystkim fajny profil imprezy , bo nacisk na straganach (notabene identycznych w ładnych rządkach) położony na wyroby ceramiczne , artystyczne , biżuterię itp. rzeczy cieszące oko (portfel nieco mniej). Sporo antyków - tylu dawno nie widziałem.
Po koncercie (północ) rynek juz był posprzątany , a wielkie (co ważne) kubły na śmiecie opróżnione. To może się ująć zwłaszcza w zderzeniu tego co zostało po koncercie ;)

Bolesławiec sam z siebie jest ładnym miastem , nocą ładnie oświetlonym , iluminacja ratusza czy kamieniczek robi wrażenie. Ładne miasto , ładny festyn...
Możemy pozazdrościć również możliwości zamknięcia tylu ulic - bo to też rzuciło mnie na kolana ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sie 2011, 13:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
jendrzej pisze:
Liczę, że JAKUBY wypadną okazale
jakby nie wypadły, w konfrontacji z Altstadtfest-em będzie mniej okazale. Może więc powinniśmy połączyć siły i robić wspólne imprezy, nie siląc się na wojów piastowskich. Byłoby chyba lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 7:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Już w przyszły weekend - Dni Zgorzelca 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 7:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Już w przyszły weekend - Dni Zgorzelca 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 9:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Cytuj:
22 czerwca, amfiteatr, MDK

ok. godz. 20, koncert Varius Manx

ciekaw jestem ilu ludzi przyszloby na koncert w przypadku awansu Polakow do cwiercfinalu euro... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 11:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Strzelam, że mała garstka fanów :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 15:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:17
Posty: 30
Jo
jak by ktoś nie wiedział to podaję info Dni Miasta z Lubania, gdzie też będzie dobrze i ciekawie:

23 czerwca
15:00 - scena młodych - występy zespołów artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu
16:30 - koncert zespołu SYSTEMATIC (disco-dance)
18:00 - uroczyste otwarcie LAWY 2012
18:10 - koncert KASI WILK z zespołem
19:30 - koncert hip-hop - donGURALesko
20:30 - koncert zespołu PRINCESS (Czechy)
Gwiazda wieczoru
21:30 - zespół VOLVER
Prowadzi Dariusz Maląg (Muzyczne Radio)

24 czerwca
15:00 - scena młodych - występy zespołów artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu
15:20 - widowisko teatralne dla najmłodszych „ZABAWIĄTKA”
16:35 - występ zespołu SYNDROM (rock)
17:10 - koncert zespołu ZA KRATĄ (blues-rock)
18:25 - koncert reggae - zespół BETHEL
Gwiazdy wieczoru
19:50 - zespół RÓŻE EUROPY
21:15 - ANIA WYSZKONI
Koncert prowadzi Dariusz Maląg (Muzyczne Radio)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 15:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
W zgorzelcu biednie ale dużo ciekawiej . Lubań upada przynjamniej z otwartą kulturą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 20:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Uważam, że oferta repertuarowa na dni miasta dużo mniejszego Lubania jest dalece ciekawsza od Zgorzeleckiej...

bog180, co to jest ta "otwarta kultura". wg Ciebie??? :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie jak co roku Dni Zgorzelca to maksymalne dno. I jak co roku je bojkotuję.
Dziwi mnie to, że ludzie wiedząc co dzieje się w innych miastach akceptują to co się serwuje nam. Widocznie mieszkańcy naszego miasta mają małe potrzeby.

Varius Manx - co to za gwiazda, to jakieś popłuczyny! Znani byli za czasów Lipnickiej i trochę później - wtedy jakoś się nie kwapili tu przyjeżdżać. Teraz gdy nikt ich nie chce słuchać grają po pipidówach.
Połączenie z FMG to kolejny przewał. Dlaczego święto miasta ma być świętem Greków? Niech będzie to osobna impreza!
UM co roku skutecznie zaniża poziom imprezy, a ludzie to łykają. Tego zrozumieć nie mogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..