Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 12:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
w nim nie znajda się osoby nastawione wyłącznie na brać... To naturalna potrzeba Polaka. Pływać żabką dosiębierną...


Wtedy prędziutko odwołujemy typka i powołujemy nowego... Dopóki nie znajdziemy rzeczywistego gospodarza, a nie dorobkiewicza z tendencją do inwestowania w nieruchomości we Wrocławiu...

Ale ale - Ty chyba nie ustosunkowałeś się do tegorocznych Dni Miasta!
Podobały Ci się, czujesz się usatysfakcjonowany przygotowanym programem dla mieszkańców itd.??? :smt020


Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 12:11 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 12:28 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Czy mi się podobało?
Nie miałem zbytnio czasu na tegoroczne Dni Miasta Zgorzelec. Byłem chwilkę zobaczyć kabarety, strefę kibica, oraz wczoraj dwie godzinki na FPG. Kabarety jak kabarety. Od kilku lat ich poziom mocno spada. To już nie „Potem”. Strefa kibica – niewypał, bo nie można było wchodzić z własnym piwem w puszce, więc większość stała obok… a FPG w tym roku był o niebo lepszy od poprzedniego. Znalazłem w nim coś dla siebie. Fajnie, że urozmaicone.
Dać Ci przepis na dobre i tanie Dni Miasta? Które zaakceptują mieszkańcy? Więc:
Kupić 300 kg kiełbasy, z 1000 litrów piwa, zaprosić jakąś kapelę Disco-Polo albo dwie i rozdać to wszystko za darmo najlepiej z dala od centrum miasta, bo mogą być ekscesy w kolejce po darmowe piwo. Aha ! Zapomniałem jeszcze o wybiegu dla panienek i kawalerów w markowych ciuchach i z nadmiarem perfum oraz wielki, wręcz ogromny parking na lanserkę wiejskiego tuningu. :smt028


Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 12:31 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 20:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Kupić 300 kg kiełbasy, z 1000 litrów piwa, zaprosić jakąś kapelę Disco-Polo albo dwie i rozdać to wszystko za darmo najlepiej z dala od centrum miasta, bo mogą być ekscesy w kolejce po darmowe piwo. Aha ! Zapomniałem jeszcze o wybiegu dla panienek i kawalerów w markowych ciuchach i z nadmiarem perfum oraz wielki, wręcz ogromny parking na lanserkę wiejskiego tuningu


Nareszcie ktoś wpadł na świetny pomysł - od dawna czekam na taką imprezę ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 13 cze 2013, 9:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Może w tym roku uda się dogodzić naszym wymagającym mieszkańcom ;)

Dni Zgorzelca 2013
2013-06-13
- z głównej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 19:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Hurra!!! 8)
Idą wybory, w parze z wyborami idą wydatki i wzmożona aktywność władz naszego miasta ;)
Jak widać w tym roku troszkę bardziej przyłożyli się do Dni Miasta - to się chwali !! :smt020

Jeśli wszystko się powiedzie to ekipa trzymająca władzę jeszcze w tym roku wyleci z hukiem, tak głośnym hukiem, że o Zgorzelcu będą słyszeć w każdym zakątku Świata... I już za rok nie będą musieli martwić się o organizowanie Dni Miasta, nie będą musieli martwić się o wybory... :lol: :smt033

Pozdrawiam,
Burmistrz Europa-Miasta Zgorzelec/Görlitz ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 19:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Znowu ktoś zbiera podpisy o odwołanie burmistrza?
Coś czuję że nawet jak uda wam się zebrać to w referendum nie będzie tak kolorowo.

W tym roku naprawdę dni miasta bardzo dobre. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 21:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Żadnego referendum. Są inne sposoby a my postawiliśmy na wykorzystanie zupełnie nowej metody na pozbycie się tej czerwonej hołoty.... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 21:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty - ja nie byłbym taki pewien. Dla mnie nie ma tam nic ciekawego i na pewno się tam nie wybiorę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 22:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
gobo007 pisze:
ja nie byłbym taki pewien
a ja bym był :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=7VfoAeDMjrM

Mariki ze Spokoarmią reklamować nie trzeba :smt020

dajcie sobie luzu z tą polityką podwórkową :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 16 cze 2013, 23:03 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
alien_zgc pisze:
my postawiliśmy na wykorzystanie zupełnie nowej metody na pozbycie się tej czerwonej hołoty....
zamach bombowy? TVN przejedzie, "coś" się będzie działo. :smt068


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 17 cze 2013, 7:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
TVN przejedzie

i bedziemy w telewizorni :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 17 cze 2013, 20:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Namruf pisze:
Przybij kopyto, czy tam racice z reniferem bambi z europamiasto.pl bo widzę że macie podobne spojrzenie na świat i życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowego krytykanta, albo zatrudnij się w administracji państwowej lub startuj w wyborach i pokaż że można wszystko zrobić lepiej :)

Lemingu, a zdajesz sobie sprawę, że na stworzenie marki "Europa-Miasto Zgorzelec/Görlitz" wydano ponad 40 mln zł. ???? Wiem, że ukradłem to - nie musisz mi tego przypominać ;) ...ale zamiast marnować czas biegnij czym prędzej do prokuratury, na policję i do urzędu miasta zgłosić ten fakt :smt044 ....zobaczysz jak będą reagować :smt033

Popatrz co się dzieje, popatrz na projekt RÓŻNA HISTORIA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ. Miasto oficjalnie wycofało się z jego organizacji, tak jest w dokumentach które mogę Ci przedstawić w każdej chwili. Takie same informacje posiada Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

W rzeczywistości projekt został zrealizowany, bez przetargu, nie wiadomo kto za niego zapłacił, nic nie wiadomo bo nie wolno o tym pisać...
Pewne jest tylko to, że organizację tej imprezy zlecono firmie, która w tym samym czasie organizowała przedwyborczą PRopagandę dla Rafała Gronicza...
Czyżby spryciarze z PO z pieniędzy miasta opłacili sobie wybory? ....wszystko na to wskazuje :)

Nie wolno o tym pisać pod groźbą okrzyknięcia PEDOFILEM ??? ...władze naszego miasta już pokazały, że jednak można bezkarnie zrobić z człowieka PEDOFILA a najciekawsze są akta tej sprawy - nikogo nie przesłuchano, nikt niczego nie widział, sprawę umorzono ]:->
Zgłoszenie tego faktu do Rady Miasta spotyka się z BUFOREM, którym jest Przewodnicząca Zofia Barczyk.
Zgłoszenie tego na policję czy do prokuratury nie spotyka się z niczym, nawet nie sprawdzają tego bo nie wolno sprawdzać przestępstw lokalnych POpaprańców Tuska...

Wychodzi na to, że trzeba zadzwonić po Brunona K. aby szybko i bezboleśnie zdetonować całe złodziejstwo i nieróbstwo podczas najbliższej sesji rady miasta :smt096

[edit]
Ja żadnych zamachów bombowych nie organizuję i nie mam takiego zamiaru - musiałem to napisać bo ekipa z PO zaraz stwierdzi, że chcę ich wybić i jutro rano czarne kundle mnie powinią :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 22 cze 2013, 8:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Wątek mocno odbiegł od tematu więc wrócę.

Oto mój komentarz do wczorajszego koncertu: Spokoarmia z Mariką robili co mogli, a reszty po prostu nie było. To był najgorzej zorganizowany koncert na jakim byłem. Nic przed, ani nic po Marice, a jakość nagłośnienia uwłaczał temu miastu. Niech już te dni miasta odbywają się w Plazie tam coś takiego pasuje. Bogatynia zorganizuje coś znacznie lepszego, jak co roku. :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 23 cze 2013, 8:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Marika już dostała informację, że grała na zaproszenie ludzi, którzy bezkarnie robią z obywateli PEDOFILI - to było dopiero zaskoczenie.... :lol: :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Dni Miasta
Post: 23 cze 2013, 9:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczorajszy koncert Dire Straits symfonicznie dał rade. Sfinansowany przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki, czy coś w tym stylu, ale wynikało z tego, że UM Zgorzelec nie miał z imprezą nic wspólnego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..