Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 13:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Przekorny, może przeprowadź się do Lubania jak Ci tak źle w Zgorzelcu. Tam nie ma Gronicza i będziesz wiódł spokojne życie i jakie fajne Dni Miasta mają :)



Wielki plus za Kabareton, podejrzewam że kosztował niemało. Mam nadzieję że będzie kontynuowany co rok, może tylko o późniejszej godzinie, tak żeby był to "gwóźdź programu"

Napisz proszę Przekorny jakie konkretnie gwiazdy muzyczne, czy też inne atrakcje musiałyby być w repertuarze Dni Miasta aby Twój kulturalny apetyt był zaspokojony tak żebyś nie marudził?

Dla mnie zorganizowanie Kabaretonu to już wystarczający powód żeby nasze Dni Miasta uznać za lepsze od Lubańskich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Namruf, odpowiem skromnie, że wystarczyłby mi program, jaki mają w Lubaniu... :)

Kabarety średnio mnie bawią, więc dla mnie nie było niczego ciekawego dzisiaj - dlatego też nawet tam nie poszedłem.
Myślę sobie, że program Dni Miasta powinien być tak ułożony, żeby dla każdego znalazło się coś ciekawego... Ale może wymagam zbyt wiele i w zupełności wystarczy, żebyś Ty był zadowolony... :-?

Wybiorę się za to jutro, na Festiwal Grecki. Szkoda tylko, że nie jest to impreza oddzielna, jak było przed laty...
Gronicz najpierw usiłował zlikwidować ten festiwal a teraz, kiedy doszło do niego, że jest na to za "krótki", wkomponował go w Dni Miasta...

I żeby nie było wątpliwości - mieszkam w Zgorzelcu od urodzenia i nie przeprowadzę się nigdzie tylko dlatego, że władze w nim sprawuje tak nieudolny burmistrz... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
tak myślałem, krytykowanie dla krytyki :) "dla każdego coś ciekawego" bla bla bla panie Przekorny, nie da się zadowolić wszystkich, bo zawsze znajdzie się taka maruda jak Ty, której coś nie przypasi :)

Co do Festiwalu Greckiego, bardzo dobrze że jest jeden dzień, w zupełności wystarczy. nie ma za czym tęsknić, bo w te 3 dni tak na prawdę nic się nie działo


Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 21:40 przez Namruf, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Namruf pisze:
nie da się zadowolić wszystkich, bo zawsze znajdzie się taka maruda jak Ty, której coś nie przypasi :)


I odwrotnie - zawsze znajdzie się grupa, która podskakiwałaby z radości, biła brawa i pisała peany pochwalne nawet wówczas, kiedy burmistrz wyszedłby na scenę, pokazał najmniejszego palca lewej ręki, zgiął go... po czym zamknął Dni Miasta... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 21:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
No i dochodzimy do sedna, piszesz i tu, i na tym swoim blogu tylko po to żeby dosrać Groniczowi :)

powiedz mi drogi Przekorny po co burmistrz ma się zajmować Dniami Miasta i ich organizacją? Ma od tego ludzi, czyli pracowników Domu Kultury, to ich robota, więc miej pretensje do nich jak Ci się nie podoba.

dam Ci szanse napisania czegoś z sensem: skoro uważasz że nasze dni miasta są do niczego, uzasadnij to proszę, co KONKRETNIE Ci się nie podoba i co byś zmienił :)


Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 21:55 przez Namruf, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 22:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Przekorny jeteś nieudzcznym naśladowcą \jarka choćby w Zgorzelcu było nadzwyczajnie ty będziesz perd... o katastrofie bo jesteś trafiony tu i na zawsze . \\bujaj się wokół kumpli nieudaczników i spróbuj na świat patrzec normalnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 22:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
orny jeteś nieudzcznym naśladowcą \jarka choćby w Zgorzelcu było nadzwyczajnie ty będziesz perd... o katastrofie bo jesteś trafiony tu i na zawsze . \\bujaj się wokół kumpli nieudaczników i spróbuj na świat patrzec normalnie



Wow plask, całus i policzek odezwały się razem..... :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 22:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Namruf pisze:
No i dochodzimy do sedna, piszesz i tu, i na tym swoim blogu tylko po to żeby dosrać Groniczowi :)


Nieprawda - po prostu oceniam sposób sprawowania rządów przez burmistrza i jego kolesi - mam chyba do tego prawo??? :roll:

Cytuj:
powiedz mi drogi Przekorny po co burmistrz ma się zajmować Dniami Miasta i ich organizacją? Ma od tego ludzi, czyli pracowników Domu Kultury, to ich robota, więc miej pretensje do nich jak Ci się nie


Choćby dlatego, że za prawidłowe funkcjonowanie podległych jednostek odpowiada właśnie on, a nie kto inny... Podejrzewam, że pchając się do koryta z programem pełnym obietnic, których nie zrealizował, miał chyba tego świadomość... Choć mogę się mylić... 8)

Namruf pisze:
dam Ci szanse napisania czegoś z sensem:


Zacznij pierwszy... ;-)

bog180 pisze:
choćby w Zgorzelcu było nadzwyczajnie


Ale nie jest... I trzymając się Twojego poziomu retoryki, powiem tak - bujaj się w gronie kumpli/lemingów, czyli "młodych, wykształconych z wielkich miast", którzy uważają, że wszystko jest cacy. I nie zdejmuj przypadkiem różowych okularków, bo rzeczywistość bez pseudo obiektywnych informacji, serwowanych przez TVN24, może przyprawić Cię o zawał... :lol: 8)


Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 22:36 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 7:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Myśle że ty się karmisz informacjami z zgazety polskiej . faktów i mitów i wszelkich innych gdzie czarnowidztwo z pod znaku choćby ufo ale tak jest bo jak tak uważam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 8:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Poddaję się bog-u... Siła i jakość Twoich argumentów rozłożyły mnie na łopatki, obróciły w perzynę moje i jestem gotów publicznie przyznać, że Dni Miasta Zgorzelec ze swoim repertuarem (z najwyższej kulturalnej półki), nie mają sobie równych jak Polska długa i szeroka...

Tym bardziej, że jak powszechnie wiadomo,... z fanatyzmem się nie wojuje... 8) :smt058 :smt111


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 10:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Bog180 zgadzam się z tobą. Dodam tylko, że pseudonim "przekorny" całkiem pasuje do autora, jest przeciwny wszystkiemu co go otacza. Musi być nieszczęśliwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 10:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:17
Posty: 30
gobo007 pisze:
Dziwi mnie to, że ludzie wiedząc co dzieje się w innych miastach akceptują to co się serwuje nam. Widocznie mieszkańcy naszego miasta mają małe potrzeby.


I tak i nie :) Uważasz, że w jaki sposób niezadowoleni mieszkańcy mają to wyrazić, manifestacja, nie wychodzenie z domu, bojkot wśród znajomych, internecie ? Jakie tego efekty ? Znajomi byli na wczorajszych kabaretach no i podobało się, było śmiesznie. Mnie to nie przekonywało, opcja z Lubaniem okazała się być dla mnie weselsza.

Nie dziwi mnie to co prezentuje się w Zgorzelcu, ponieważ wiem, że jest to u nas wypadkowa braku zaangażowania w tworzeniu i rozwijaniu inicjatyw w zakresie kultury oraz sporych oszczędności gospodarzy w tym temacie. Z czego to wynika i co na co dzień uprawia się w mieście widzisz sam.

Okazuje się, że w Lubaniu dni miasta oficjalnie trwają ponad tydzień i podejście sąsiadów w tym roku do takiej imprezy nie ogranicza się wyłącznie do programu rozrywkowego. Nie wiem co miał na myśli ktoś, kto napisał o upadku otwartej kultury w Lubaniu, ale jest to raczej chybione.

Pozostaje życzyć miłego dnia, jak i gdzie kto woli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2012, 10:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Medea pisze:
Jestem bardzo ciekawa jaka jest Wasza opinia na temat tegorocznych Dni Miasta zarówno jeśli chodzi o zaproszonych artystów jak i całą "otoczkę" czyli stoisk jakie im towarzyszyły.


Ciekawy mógł być ten temat i istnieć latami, ale oczywiście jak w innych tematach wcześniej czy później znajdzie się ktoś, kto narobi gnoju. Poziom tego forum cierpi niemiłosiernie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 10:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
halcia pisze:
pseudonim "przekorny" całkiem pasuje do autora, jest przeciwny wszystkiemu co go otacza. Musi być nieszczęśliwy.


Halciu, genealogia mojego nicka (nie pseudonimu), sięga roku 2006, a jego powstanie należy łączyć raczej z odpowiedzią na nick "krytyczny", który w owym czasie nie zostawiał suchej nitki na Groniczu i jego "światłych" kolesiach... "Krytyczny" wziął i zniknął w "niewyjaśnionych" okolicznościach, natomiast "przekorny" pozostał... :P
Z jednym jednakże zgodzę się z Tobą... Niezmiernie trudno uszczęśliwić mnie rzeczami małymi i tandetnymi, w przeciwieństwie do Ciebie i bog-a... A za takie uważam propozycje programowe na Dni Miasta anno domini 2012... :roll:

Ps. Nie wysnuwaj pochopnie jakiś pseudo psychologicznych powiązań pomiędzy mną samym a moim nickiem, bo w odpowiedzi ktoś mógłby wysnuć hipotezę, z której wynikać będzie, że Twój niczek, kojarzący się z kusą częścią damskiej bielizny, oznacza niechybnie, że jesteś bardzo wyuzdaną osóbką... A przynajmniej chcesz za taką uchodzić i stąd ten nick... ]:->

Ps. 2 MARUNIO - Twój post jest absolutnie nie związany z tematem wątku i sugerowałbym, żebyś natychmiast zaapelował do administratorów o wlepienie Ci upomnienia!!! :smt028

Ps. 3 Nutka z dedykacją dla bog180 - KULT :smt050


Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 11:01 przez przekorny, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 11:29 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Przekorny, dalej nie piszesz nic z sensem, tylko ciągniesz swój bełkot.

Piszesz że trudno Cie uszczęśliwić rzeczami małymi i tandetnymi, a wcześniej napisałeś że to co zaprezentowano w Lubaniu, całkowicie spełnia twój kulturalny apetyt.

Nie mierz wszystkich swoją miarką, bo to nic dobrego. Jeśli uważasz przeciętne koncerty przeciętnych gwiazd w Lubaniu, za lepsze od zgorzeleckiego Kabaretonu, no to gratuluje poziomu twojej kultury, oraz wysublimowanego gustu muzycznego. To już moja miarka, ale mam poczucie że nie będę odosobniony w mojej opinii. Ale rozumiem Twoje rozgoryczenie, wszak żeby lubić kabaret i się z niego pośmiać trzeba go zrozumieć, a to Cie przerasta i wolisz pobujać się przy muzyczce :) dla każdego coś miłego co nie ;)

Co do Twoich wypocin Przekorny, przeczytałem je chyba wszystkie i jedyne co mi się nasuwa na myśl to "Folwark Zwierzęcy" Orwella.

Przybij kopyto, czy tam racice z reniferem bambi z europamiasto.pl bo widzę że macie podobne spojrzenie na świat i życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowego krytykanta, albo zatrudnij się w administracji państwowej lub startuj w wyborach i pokaż że można wszystko zrobić lepiej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..