Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 5:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 11:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Nie dam się wmanipulować w tą dyskusję ale jeszcze jeden cytat , który niektórzy powinni wziąć sobie do serca ja już to zrobiłem od dawna mi się podoba szczególnie dla określenia niektórych lokalnych i nie tylko politykierów
"Moim zdaniem wolność nie polega na mieszkaniu w domu ludzi, których zabiłem."
Autor: Orson Scott Card,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 11:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Namrufie, jestem niezmiernie rad, że znalazłeś coś dla siebie i podskakujesz z radości, że Twój "wysoki" poziom kultury (co widać w postach, które zamieszczasz), został całkowicie zaspokojony. Zapewne miłujesz przez to nasze światłe władze jeszcze bardziej, aniżeli przed tym kulturalnym, kabaretowym wydarzeniem...
Ja jednak, pomimo Twoich usilnych starań wmówienia mi, że górujesz nade mną kulturą i dobrym smakiem, wciąż będę stał na stanowisku, że program tegorocznych Dni Miasta to lipa i tandetne repertuarowo widowisko dla mas...

Ale ponieważ Ty czujesz się duchowo zaspokojony, rozumiem przez to, że wszyscy powinni tak się czuć i każdego, który pozwoli sobie mieć odmienne zdanie, zmieszasz "kulturalnie" z błotem... :smt084

Zastanawia mnie natomiast jedno - dlaczego czytasz te moje wszystkie "wypociny", skoro dla Ciebie jedynym miarodajnym i w pełni wiarygodnym źródłem informacji jest Biuletym Zgorzelca??? Oszczędź sobie zatem tej tortury a obaj na tym skorzystamy - bez większego żalu z utraty tak wiernego czytelnika z mojej strony... 8)

Czy to nie Ty stałeś w pierwszym rzędzie w rozpieprzonym, pachnącym żywicą wyciekającą z ławek miejskim Amfiteatrze, powiewałeś chusteczką i ze łzami wzruszenia i bezkrytycznego uwielbienia biłeś gorące brawa Groniczowi??? Bo z poziomu Twoich wypowiedzi wynika, że to mogła być Twoja osoba... :|

Cytuj:
"Moim zdaniem wolność nie polega na mieszkaniu w domu ludzi, których zabiłem."
Autor: Orson Scott Card,


Piękny cytat bog-u i dziękuję Ci za niego... Będę go odtąd przypominał wszystkim znajomym PO-wskim kacykom z zapytaniem, jak się czują mieszkając w takim "domu"... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 16:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Sorry Przekorna chorągiewko. Niestety nie potrafię zniżyć się do Twojego poziomu dyskusji. Z mojej strony koniec tematu :) bełkocz sobie dalej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 18:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Nic nie szkodzi Namruf sprzedawczyku... Ja za to zdołałem zniżyć się do Twojego poziomu, a na drugi raz nie rozpoczynaj dyskusji, która Cię przerasta,... perło "kultury-inaczej"... :smt058

Kiedy już pozbyłem się szczekających bez ładu i składu lemingów, czas wrócić do tematu...

Byłem dzisiaj na Festiwalu Greckim i ze zdumieniem spostrzegłem, że słuchaczy było więcej aniżeli na Varius Manx... Ok. 18-tej trudno było znaleźć wolne miejsca na ławeczkach "pachnących i ociekających żywicą"...

Czy to oznacza, że jednak zainteresowanie kulturą i muzyką grecką istnieje w Zgorzelcu, wbrew zapewnieniom burmistrza?? A jeśli tak, czy nie rozsądnie byłoby ponownie rozdzielić te dwie imprezy i porządnie dofinansować festiwal - choćby z pomocą środków zewnętrznych - tak, aby stał się ponownie festiwalem (z konkursem), znanym na terenie kraju???
To nasz produkt regionalny (o czym z uporem maniaka powtarzam) i głupotą jest jego marginalizowanie, mimo, że jakiś tam Gronicz właśnie tego sobie życzy... 8)

Ponadto - dlaczego było tak mało kramików gastronomicznych??? Cały teren vis a vis wejścia głównego do MDK zastawiony był samochodami - tworząc jeden wielki -parking - zamiast wzorem lat poprzednich - ławeczkami, namiotami i stoiskami ze smakołykami?? Czyżby MDK ponownie chciał kosztem handlowców podreperować własną kasę??? Bo w brak zainteresowania handlem w tych dniach raczej powątpiewam... :shock:

I co z tymi ławkami, do których można było się przykleić?? MDK informowało przy wejściu, że za zabrudzone żywica ubrania nie odpowiada... Kto zatem jest odpowiedzialny za amfiteatr i miejsca siedzące dla mieszkańców??? Czyżby nikt??? :smt021


Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 18:37 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 19:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Cały teren vis a vis wejścia głównego do MDK zastawiony był samochodami - tworząc jeden wielki -parking


Pewnie dlatego, że wczoraj gościła u nas mobilna strefa kibica, a te niby punkty gastronomiczne przeniesiono obok MDK'u - ot i cała filozofia.

Po co bić pianę, skoro wszyscy wiedzą o co kaman ?! ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 19:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
A po kiego była ta cała strefa?? W całym kraju strefy powstawały tuż przed Euro a nasi wywalili strefę jak już Polacy zostali wykopani z mistrzostw... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 20:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolego to jest mobilna strefa, która jeździ po całym kraju bez względu na to, czy polacy grają, czy nie.

Wyluzuj - take it easy man ... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 20:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
manzir pisze:
Kolego to jest mobilna strefa, która jeździ po całym kraju bez względu na to, czy polacy grają, czy nie.


Nie wiedziałem... :)


Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 20:43 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2012, 21:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Czyli jednym słowem powinniśmy się cieszyć, że mobilna strefa nie przyjechała do nas już po Euro!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 6:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Czyli jednym słowem powinniśmy się cieszyć, że mobilna strefa nie przyjechała do nas już po Euro!


Tia, a nawet przed :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 9:12 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
do Namrufa.
Zgadzam się z Twoją polemiką z niejakim Przekornym. Rzadko tu wchodzę, bo mierzi mnie hucpa tego człowieka i hipokryzja. Nie jestem bez grzechu więc mam prawo krytykować. Ale ten Przekorny czepia się wszystkiego, a zwłaszcza działań burmistrza. Czyżby chciał powrotu rządu pułkownika i całej tej komuny i nepotyzmu? Na to wygląda...
Kolego Przekorny też mieszkam w Zgorzelcu od 64 lat i staram się szanować wysiłki władz, nieważne jakiej opcji (prócz postkomuny) - a Tobie się nic nie podoba...Ot taka typowa polska przypadłość. I nie wysilaj się z odpowiedzią bo szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą.
Pozdrawiam Namruf :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 9:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Mozart_WA pisze:
staram się szanować wysiłki władz, nieważne jakiej opcji (prócz postkomuny) - a Tobie się nic nie podoba...


I to jest dopiero hipokryzja - bo albo się szanuje czyjąś pracę, albo nie... Ty sobie przypisujesz święte prawo do braku poszanowania działań tej tzw. "postkomuny", ale mi odbierasz prawo do krytyki nieudolnych działań obecnego burmistrza... Dlaczego nie napiszesz wprost, że należysz do grupy obywateli, którzy bezkrytycznie podchodzą do czegokolwiek, co robi PO???

Ręce opadają, kiedy czyta się tak "logicznych" gości, którzy krytykują mnie, za krytykę innych... :|

Zamiast udowodnić mi, że Gronicz to świetny finansista i menadżer, i że mylę się pisząc o sprawach, które ewidentnie spieprzył, odmawiają mi prawa mojej prywatnej oceny burmistrza...

Jest funkcja "IGNORUJ" i radzę z niej skorzystać, dla obopólnej korzyści... :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 9:53 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Mozart_WA pisze:
staram się szanować wysiłki władz, nieważne jakiej opcji (prócz postkomuny)

Mozart_WA pisze:
Czyżby chciał powrotu rządu pułkownika i całej tej komuny i nepotyzmu? Na to wygląda...


Popatrz, :roll: są jeszcze w tym mieście normalni ludzie. :P
przekorny pisze:
Ty sobie przypisujesz święte prawo do braku poszanowania działań tej tzw. "postkomuny",
I ja... oczywiście nie personalizując upodobań uważam że postkomuna powinna pozostać w muzeach, jako największy błąd III RP.

Przekorny! Pokaż czy raczej udowodnij mi, że w Zgorzelcu jest siła polityczna oczywiście prawicowa, która mogłaby unieść władzę w naszym grajdołku. Kto? Ty? ]:-> bez minimum zaplecza? Czasem zachowujesz się jak Don Kichot ;) , a polityka nadal sie kręci. ;)

Chyba nikomu się nie chce... robić z siebie politycznego błazna. To trzeba mieć we krwi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 10:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Przekorny! Pokaż czy raczej udowodnij mi, że w Zgorzelcu jest siła polityczna oczywiście prawicowa, która mogłaby unieść władzę w naszym grajdołku.


Mam nadzieję, że takowa się narodzi... Jeśli nie - będziemy skazani na dalsze rządu nieudaczników i kolesi... Najpierw powalili na kolana finanse miasta, a teraz będą sprzedawać co tylko się da i ciąć koszty,...
Jeśli zaś chodzi o nepotyzm (który mi umknął w wypowiedzi Mozarta), to znam tego rodzaju przypadków od groma... Było ich od cholery w tamtej "kompanii" i jest ich od groma w tej obecnej... W tej materii kompletnie nic się nie zmieniło...

Dr. Dre pisze:
Kto? Ty?


Nie no - myślałem raczej o Tobie... ]:->

Dr. Dre pisze:
Czasem zachowujesz się jak Don Kichot ;) , a polityka nadal sie kręci. ;)


Byłoby lepiej, gdybym się nie odzywał i nie opisywał rzeczy, które najnormalniej mnie wkurzają?? :)

Dr. Dre pisze:
Chyba nikomu się nie chce... robić z siebie politycznego błazna. To trzeba mieć we krwi...


Albo otrzymywać za to sowite wynagrodzenie - na którymś z eksponowanych stanowisk... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 cze 2012, 10:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Albo otrzymywać za to sowite wynagrodzenie - na którymś z eksponowanych stanowisk...
Wszystkich nie zmienisz, wiesz dobrze że większość Polaków to pozerzy i naciągacze, aby tylko dochrapać się stanowiska i czerpać z tego wszelkie korzyści. Tacy jesteśmy... cóż nie wierzę że…
przekorny pisze:
Mam nadzieję, że takowa się narodzi...
w nim nie znajda się osoby nastawione wyłącznie na brać... To naturalna potrzeba Polaka. Pływać żabką dosiębierną...

Sory wszystkich za OT.


Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 10:48 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..