Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 20:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Czy jesteś za likwidacją Wydziału Promocji Miasta i powołaniem niezależnego Biura Promocji Miasta?
TAK 77%  77%  [ 10 ]
NIE 23%  23%  [ 3 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 13:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
a ja proponuje manzira zlikwidować bo też się nie udał.


Dobrze chociaż, że są jeszcze tacy udani ludzie, jak tadam, bo inaczej świat byłby już marnością nad marnościami, a tak mamy kogo wielbić i chwalić, za jedynie słuszne jego słowa i opinie.

Cieszmy się - Hura !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 20:07 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Ja nie nie rozumiem o czym w ogóle jest ten temat


Fenomenem tego wątku jest to , że nikt już nie wie o czym on jest :smt026
W głównej mierze przyczynił się do tego sam Autor wątku :D
Miał wskazane wątki gdzie może na mnie narzekać ale woli zaśmiecać swój własny :roll:

A żeby było cokolwiek na temat to dodam to :

wizjoner pisze:
Rozkręciłem 2 lokale, kręciły się aż za bardzo bo dostawałem zjeby że za dużo ludzi...


Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem - taka osobistość , a czas swój traci na takie marne forum :roll:

wizjoner pisze:
Oba upadły po tym jak właściciele zobaczyli zbyt dużo gotówki, której nie chcieli zainwestować w zaproponowany przeze mnie sposób, pierwszy padł dokładnie rok po tym jak odszedłem, drugi walczył twardo ponad 2 lata, zatrudniając 6 managerów, każdy miał swoją wizję i każdy brał prawie 3000 na rękę, dobre co???


Ja chyba Cię zatrudnię ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 20:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35, najpierw wyrzucasz z forum gościa dając mu trzecie i ostatnie ostrzeżenie a później "podejmujesz z nim" dyskusję??? :smt082

Wiem wiem, to taka pokazówka dla nas, żebyśmy wiedzieli, że Ty masz tutaj ostatnie słowo... ;-)

Ps. Jak minął urlop?? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 20:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Jak minął urlop??


Był na tyle krótki , że nawet nie kapnąłem się kiedy kolega z wizją nas opuścił... ]:->

przekorny pisze:
Ty masz tutaj ostatnie słowo...


Nie do końca - bo w drugim wątku to nawet opisać mi się już do Ciebie nie chce. Zostawiam Tobie ostatnie słowo :roll:

przekorny pisze:
najpierw wyrzucasz z forum gościa dając mu trzecie i ostatnie ostrzeżenie


Kolejne fakty naciągasz tak żeby było Ci wygodnie :roll:
Jak to jest tak w żywe oczy kłamać , a potem zerkać w lustro goląc lico? Na wymioty nie zbiera? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 21:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Nie do końca - bo w drugim wątku to nawet opisać mi się już do Ciebie nie chce. Zostawiam Tobie ostatnie słowo :roll:


W wątku w którym pytam z jakiej racji dałeś ostrzeżenie facetowi za coś, co nie jest zakazane?? Rozumiem... :smt058

YELLO_35 pisze:
Jak to jest tak w żywe oczy kłamać ,


Nie wiem, opowiesz w wolnej chwili?? :roll:
I nieco poważniej - dałeś facetowi drugie ostrzeżenie (moim zdaniem bezpodstawnie) uznałem więc, że to trzecie też jest Twoim dziełem. Miałem takie prawo, czy nie???
I na koniec dla Twojej informacji - nieznajomość faktów i późniejsze spekulacje nie są kłamstwem - to pomyłki wynikające z niewiedzy... :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 9:30 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Kolejne fakty naciągasz tak żeby było Ci wygodnie

No.... obok takiej hipokryzji nie mogę przejść spokojnie.
To akurat Yello jest nasza ogólnonarodowa przypadłość, często stosowana także przez Ciebie. Więc trochę więcej samokrytycyzmu. ;)

[ Dodano: Pią Sie 19, 2011 10:38 am ]
YELLO_35 pisze:
Na wymioty nie zbiera?

Zbiera zbiera :-? ale z innych powodów - zamknij proszę ten temat jak i poprzedni tego autorstwa i przejdźmy do bardziej banalnych historii. OK? Zaczynasz sie bronić/tłumaczyć jak "słoń w składzie porcelany" :roll:
Pogoda dziś znowu nas nie rozpieszcza, dawno nie padało... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 12:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Zaczynasz sie bronić/tłumaczyć jak "słoń w składzie porcelany" :roll:


I pisze to osoba , która postawiła interes "swojego" lokalu ponad bezpieczeństwo ludzi idących wzdłuż walącego się muru na Wrocławskiej... :roll:
Daruj sobie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 12:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Więc do tej hipokryzji sie przyzwyczaiłeś. Ciężko w tym wieku wyplenić w Tobie tą przypadłość. 8) Chcesz sobie poprawić humor czy jak? :smt058 Mogę nadstawić drugi policzek i tak mnie to, nie tyka, bo to tylko durna nadinterpretacja i w dodatku kogoś, kto powinien dbać o porządek na tym forum. Upodabniasz się do trola? To jakaś zasłona dymna? Czegoś się wstydzisz? :roll:


Ostatnio zmieniony 19 sie 2011, 23:41 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 12:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
YELLO_35 pisze:
wizjoner pisze:
Rozkręciłem 2 lokale, kręciły się aż za bardzo bo dostawałem zjeby że za dużo ludzi...


Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem - taka osobistość , a czas swój traci na takie marne forum :roll:

wizjoner pisze:
Oba upadły po tym jak właściciele zobaczyli zbyt dużo gotówki, której nie chcieli zainwestować w zaproponowany przeze mnie sposób, pierwszy padł dokładnie rok po tym jak odszedłem, drugi walczył twardo ponad 2 lata, zatrudniając 6 managerów, każdy miał swoją wizję i każdy brał prawie 3000 na rękę, dobre co???


Ja chyba Cię zatrudnię ]:->


A z tych wycieczek nie rozumiem nic a nic. Zupełnie jak dziecko małe :smt021 ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 15:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 22:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Kubek pisze:
A z tych wycieczek nie rozumiem nic a nic. Zupełnie jak dziecko małe :smt021 ...


YELLO_35 właśnie w ten sposób "moderuje" dyskusje na forum - a robi to tak "subtelnie", że aż się dyskutować odechciewa... :oops:

Lubi płynąć z falą i być postrzegany jako przyjaciel obecnej władzy - tzw. "swój chłop"... Znowu mi mdło... :oops:

Moderator powinien pobudzać dyskusję, wtrącać się kiedy ona wygasa, zadawać odpowiednie, pobudzające pytania pozbywszy się stronniczości - tymczasem mamy tutaj do czynienia z gościem który namiętnie stara się przypochlebić kilku kumplom...
Modami są tutaj paawlus, YELLO_35 i mike1006 - dlaczego nie widać dwóch pozostałych, natomiast systematycznie "moderuje" ten drugi, swoimi nieśmiertelnymi tekstami w rodzaju "pełna zgoda" lub w przypadku napotkania wypowiedzi jakiegoś "niepokornego" - przekpinkami i dziwacznymi wycieczkami??

Lubię to forum - jest (lub może powinno takim być) miejscem swobodnej wymiany myśli i poglądów, ale nie w sytuacji, kiedy moderator działa wbrew regulaminowi lub po prostu sprawia wrażenie jakby nie rozumiał "co autor ma na myśli" - wtrącając swoje światłe uwagi...


Ostatnio zmieniony 19 sie 2011, 23:04 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 10:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Kubek pisze:
A z tych wycieczek nie rozumiem nic a nic. Zupełnie jak dziecko małe


To w ramach rozmydlania rozmydlonego wątku było ]:->


przekorny - wszyscy już znają Twoje stanowisko. Tylko dlaczego nadal zaśmiecasz ten wątek , a nie piszesz w tym właściwym (notabene Twoim) to nie wiem 8)
A ten wątek prawie w całości nadaje się do ...KOSZ-a. Dzięki m.in. Twoim wypowiedziom nie na temat :roll:

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 15:55 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
A ten wątek prawie w całości nadaje się do ...KOSZ-a. Dzięki m.in. Twoim wypowiedziom nie na temat


I Twoim, do czego cynicznie się nawet przyznałeś.
YELLO_35 pisze:
To w ramach rozmydlania rozmydlonego wątku było


Zastanawiam sie więc czy przekorny nie ma racji... :roll:
przekorny pisze:
Moderator powinien pobudzać dyskusję, wtrącać się kiedy ona wygasa, zadawać odpowiednie, pobudzające pytania pozbywszy się stronniczości - tymczasem mamy tutaj do czynienia z gościem który namiętnie stara się przypochlebić kilku kumplom...
:|

Nic do tych Twoich kumpli nie mam ale fakt jest faktem panie moderator. Nie wiem czy robisz to z zamiłowania ale jeśli sie czegoś podejmujesz to rób to przynajmniej poprawnie, profesjonalnie. :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..