Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Czy jesteś za likwidacją Wydziału Promocji Miasta i powołaniem niezależnego Biura Promocji Miasta?
TAK 77%  77%  [ 10 ]
NIE 23%  23%  [ 3 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 10:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Yello nie baw się w proroka i lepiej zdobądź karmę - potwierdź moje przypuszczenia o cenzurowaniu mediów przez pietruszkę :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 10:50 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Proponuje dostosować się do słów mojego ojca w okresie stanu wojennego. Nie gadać za dużo, nie wychylać się, być pokornym, odwracać głowę gdy biją i udawać że wszystko jest w jak najlepszym porządku. To przepis na święty spokój…


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 11:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Święty spokój, hmmm... Może to i ważne ale "ogarnia mnie furia gdy mam przed sobą durnia, powie coś i wiem, że w głowie gnój ma to mnie wkurwia"! (Fokus).

Poza tym czyżby to było publiczne przyzwolenie na:
• koncepcję nowej hali za 1 000 000 zł. (kiedyś gdy nie było komputerów to owa koncepcja była określana jako SZKIC)
• bezpłatny internet za 140 000 zł.
• światełka w asfalcie na ul. Kościuszki za 40 000zł.
• fontanny w stawach do napowietrzania wody aby całość nie zaczęła gnić za 5000zł. (??)
• "koperkowe" imprezy organizowane "w drodze przyjaźni" z Groniczem + wsparcie z kasy miasta w kwocie wyższej niż 5000zł. ;) a może o wiele wyższej....
• koncepcję nowego amfiteatru za X,XX miliona złotych - coming soon... :smt044
• o tym że starostwo zakupuje sobie pendive'y 64gb po ok. 1000zł. każdy w ilości 16 sztuk to już nie będę wspominał... dobry gadżet nie jest zły...

A wszystko z naszych portfeli :roll: :roll:

Yello, dowiedziałeś się już co z tą cenzurą? Czy jak Wydział Promocji masz gdzieś wszelkie prośby i zapytania?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 11:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Podobnie jak zapewne nie wiedział o tym, że nie wolno kasować swoich ostatnich postów. Bo niby po co jest udostępniona taka możliwość?? Nie po to, żeby z niej korzystać??


przekorny - za chwilę powiesz , że nie wiedział , że przeklinać nie wolno i za to ostrzeżenia się nie daje :roll: Od kiedy to nieznajomość ogólnie przyjętych (netykieta się to tutaj zwie) zasad zwalnia od ich przestrzegania? Policjantom , gdy Cię złapią na łamaniu przepisów , też tak się tłumaczysz? :-?

przekorny pisze:
Bo chyba za to dostał ostrzeżenie, czy się mylę??


Uzasadnienie jest - więc poczytaj :)

Oddalam się na mały urlopik - niech już nikt nie krzyczy za moderatorem , gdy coś złego na niego ktoś inny napisze - bo to mało męskie jest... :smt044
Po drugie na etacie tu nie jestem... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 11:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
Święty spokój, hmmm... Może to i ważne ale "ogarnia mnie furia gdy mam przed sobą durnia, powie coś i wiem, że w głowie gnój ma to mnie wkurwia"! (Fokus).


I wykrakałem... :roll:


wizjoner pisze:
Yello, dowiedziałeś się już co z tą cenzurą? Czy jak Wydział Promocji masz gdzieś wszelkie prośby i zapytania?


Tak , Twoje owszem ]:->
Daruj sobie teksty do mnie , bo zbyt wiele "żyć" Ci nie zostało ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 11:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Oj tam, oj tam... ;)
Kilka lat temu też mnie unicestwiłeś - to w drodze przypomnienia ;)

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź... nie ma to jak moderator posiadający zbyt dużo praw. Nie chce mi się tu pisać bo jak nie Gruszecki forumowy trolec z kilku kont mnie obraża to teraz moderator ma swoje widzi mi się....
Oczywiście wszyscy widzieli ale mod nie widział i w przypadku Gruchy nie będzie używał swoich proroczych mocy.... ]:->


Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 12:32 przez wizjoner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 13:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Będę o tyle mniej przyjemny od Alexa , że dam Ci ostrzeżenie za kasowanie swoich postów :smt084


Widziałem to uzasadnienie ale wg mnie nie ma ono tzw. "umocowania prawnego" w postaci jednoznacznego zapisu w regulaminie, zakazującego usuwania własnych postów przez ich autora.
Ale może ja nieuważnie przeczytałem cały regulamin i takowy punkt się jednak tam znajduje, jeśli tak, wskaż mi go proszę,... zanim czmychniesz na urlop (przy okazji: udanego wypoczynku życzę)... :smt028

W przeciwnym razie w dalszym ciągu będę stał na stanowisku, że w przypadku tego konkretnego ostrzeżenia powodowałeś się jedynie chęcią przypodobania się osobom krytykowanym przez Wizjonera, własnym kaprysem lub nieznajomością regulaminu... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 14:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
jakie szczęście, że na urlop jedzie :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2011, 20:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
jakie szczęście, że na urlop jedzie :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Nie ciesz się tak bardzo... 8)
W dzisiejszych czasach nawet z drugiej półkuli mogę zerkać na forum ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2011, 21:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorry ale to nie dotyczy tematu dyskusji w moim temacie, sam mówiłeś że o czymś takim mam pisać w innym wątku 8)

Sorry, że pytam ale Ty zajmujesz się moderacją czy także kontrolowaniem dyskusji??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2011, 22:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Oj wizjoner śmierdzisz warnem, a co za tym idzie odpoczynkiem... :lol:
ps. sorka za OT ale nie łatwo sie powstrzymać w takich sytuacjach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 3:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
MARUNIO pisze:
Oj wizjoner śmierdzisz warnem, a co za tym idzie odpoczynkiem... :lol:


Nie rozumiem o czym piszesz?? Co to jest ten "warn" i dlaczego ma iść za nim odpoczynek??? Odpowiedz mi, proszę, czy Twoim zdaniem Twoje posty i zamieszczane tam foto nim nie śmierdzą, czym się różnią od postów Wizjonera i co je odróżnia???
Czy jeśli wejdę w tematykę w której tak dzielnie się udzielasz zasypując forum zdjęciami samolotów i stwierdzę, że to wg śmierdzą one "warmem" czy będzie to dla Ciebie obraźliwe, czy spłynie to po Tobie jak woda po gęsi???
Nie rozumiem po prostu co masz na myśli, bądź więc łaskaw wypowiadać się tak, żeby być zrozumiałym dla wszystkich...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 12:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja nie nie rozumiem o czym w ogóle jest ten temat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 12:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Miało chyba być coś o wydziale promocji miasta, ale się nie udało, dlatego prponuję zlikwidować ten temat :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2011, 13:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
a ja proponuje manzira zlikwidować bo też się nie udał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..