Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 14:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 11:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Wolałbym, aby polityk partii liberalnej (przynajmniej w hasłach) wygłaszał zapowiedzi wspierania drobnej przedsiębiorczości, a nie przygotowywania jej do bankructw.

O jaką partię liberalna Ci chodzi? Chyba nie o PO bo tam zwolenników liberalizmu to ze świecą szukać. Oni mieli fajne, liberalne hasła typu podatek liniowy 3 x 15% ale po przegranej z PiSem dali sobie z tym spokój.

[ Dodano: Czw Paź 06, 2011 12:20 pm ]
Taki jest Wrocław, taka może być cała Polska! Głosuj na kandydatów do Senatu KWW Rafał Dutkiewicz:

[center]Taki jest Wrocław...[/center]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 11:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Defender pisze:
Taki jest Wrocław...

http://www.google.pl/search?q=najbardzi ... channel=np

]:->

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wroclaw ... 57155.html


Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 11:33 przez CICHY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Przeczytałem opinie o Michalskim i co mnie zastanowiło? Większość tych opinii wystawiają ludzie, do których jak ulał pasuje określenie "konwertyta." Określają Jasia jako wybitnego samorządowca. Faktycznie 1,5 roku z rozdania politycznego był Wicestarostą, a jak skończył i co przez ten czas zrobił wszyscy ( no może wszyscy) pamiętamy. Ostatnio popisał się tchórzostwem, wystraszył się Zielińskiego i nie wziął udziału w bezpośredniej debacie. Czego się bał? Zieliński solo wypadł bardzo dobrze, znajomość regionu i jego potrzeb, wie czym zajmuje się parlament i co chce dla nas zrobić. Profesjonalizm w zakresie znajomości tematyki samorządowej, precyzja wypowiedzi, kultura słowa. To wszystko w pełni uzasadnia, aby na Niego głosować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo miło zaskoczył mnie dzisiaj pewnien kandydat do Sejmu a mianowicie Pan Paweł Kamiński z SLD. Nie przepadam za tą partią ale sam kandydat jako jeden z niewielu zdecydował się spotkać z mieszkańcami Zgorzelca i bezpośrednio przekonywać do swojej kandydatury co bardzo sobie cenię. Zapytałem go konkretnie co zamierza zrobić dla ludzi młodych i bardzo spodobał mi się jego pomysł ponieważ Pan Paweł zamierza utworzyć w famach fundacji tzw. inkubator przedsiębiorczości dla absolwentów szkół wyższych gdzie nie trzeba na początek zakładać własnej działalności tylko można swobodnie działać w ramach inkubatora. Pomysł bardzo dobry dlatego Panie Pawle, trzymam Pana za słowo i życze powodzenia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 23:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 wrz 2011, 23:03
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec/UK
http://www.nop.org.pl/2011/10/06/gazeta ... ciwko-nop/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 5:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejny spadochroniarz... :roll:

Co gorsza takie osobniki robią więcej krzywdy swoim kandydatom niż pożytku :|
W tym przypadku to akurat cieszy ]:->


Defender pisze:
Taki jest Wrocław, taka może być cała Polska! Głosuj na kandydatów do Senatu KWW Rafał Dutkiewicz:


Fajną kontrę dostałeś :

CICHY pisze:
http://www.google.pl/sear...e=hp&channel=np

http://www.bankier.pl/wia...em-2157155.html


8)

I co Ty na to?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
YELLO_35 pisze:
Fajną kontrę dostałeś :


a ja się trochę zastanawiam jak to jest z tą udaną kontrą, gdy w linku przesłanym przez CICHEGO stoi:

Cytuj:

W bardzo złej sytuacji są Toruń i Wrocław, których zaległości finansowe zbliżają się do dopuszczalnej granicy 60 proc. dochodów. Oba miasta są jednak spokojne, ponieważ mają dobre wskaźniki obsługi zadłużenia, czyli stosunek kosztów kredytów do własnych dochodów.


kredyty, nawet te największe są dla tych których na nie stać, tu nikt nigdzie nie napisał, że Wrocławia na coś nie stać. żeby zacząć czerpać zyski trzeba najpierw zainwestować, wydaje mi się, ze to jeszcze nie jest moment na ocenę czy inwestycje były trafione czy nie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wybory2 ... u,p,o.html
to jest kolejny dowód na to że dupokracja jest do PUPY.
pochyl się nad tym yello i pomyśl chwilę a nie tylko atakujesz mnie i nie tylko dla samych ataków.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:42 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Fajną kontrę dostałeś :

CICHY napisał/a:
http://www.google.pl/sear...e=hp&channel=np

http://www.bankier.pl/wia...em-2157155.html


I co Ty na to?
Czy ja wiem czy fajną? Cichy zamieścił linka o zadłużeniu Wrocławia jednak w podanym artykule wyraźnie pisze ze miasto Wrocław nie martwi się o swój dług ponieważ posiada dobry wskaźnik obsługi zadłużenia - stosunek kosztów kredytów do własnych dochodów. Wszystkie duże miasta w naszym regionie rozwijają się właśnie dzięki kredytom np. Wrocław czy Bolesławiec. Mają one duże dochody więc problemu ze spłatą nie ma. Także kontra nie trafiona :lol: Poza tym zamieszczony link do spotu wyborczego ma skłaniać do refleksji jak senatorzy Dutkiewicza chcą zmieniać Polskę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Jeden wniosek mi się nasuwa.
Jasio szwędaczek musi dostać"FILCA"-czyli przegrać.
]:->


Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 8:52 przez CICHY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wybory2011/kandydaci/stemler,1,6,10,1,s,n,u,p,o.html
to jest kolejny dowód na to że dupokracja jest do PUPY.
pochyl się nad tym yello i pomyśl chwilę a nie tylko atakujesz mnie i nie tylko dla samych ataków.
]:->
W tym wypadku zgodzę się z Cichym, coś z tą stroną jest nie tak i administrator musi to poprawić. Jest to pewien przykład dyskryminacji kandydata, niezależnie z jakiej opcji politycznej on by nie pochodził.

[ Dodano: Pią Paź 07, 2011 9:55 am ]
CICHY pisze:
Jeden wniosek mi się nasuwa.
Jasio szwędaczek musi dostać"FILCA"-czyli przegrać.
]:->
Oj nie jedna osoba chciałaby mu sprzedać "filca" ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Defender pisze:
Wszystkie duże miasta w naszym regionie rozwijają się właśnie dzięki kredytom np. Wrocław czy Bolesławiec.


może się mylę, ale wydaje mi się też, że zwiększone zadłużenie miasta może wynikać z tego, ze aby na pewne inwestycje wyrwać dofinansowanie z UE trzeba najpierw samemu za wszystko zapłacić a później dopiero dostaje się zwrot dajmy na to 75% inwestycji.
dlatego co wynika z zadłużenia w danej chwili ciężko stwierdzić bez większej ilości informacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 8:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
pochyl się nad tym yello i pomyśl chwilę a nie tylko atakujesz mnie i nie tylko dla samych ataków.


A gdzie tu był atak na Ciebie? Przewrażliwiony jesteś , bo akurat zaufałem Ci (błędnie jak się okazuje - nie powtórzę tego błędu...) i Twój link podałem jako kontrę do postu Defender'a :roll:

CICHY pisze:
Jasio szwędaczek musi dostać"FILCA"-czyli przegrać.


Im bardziej tak piszesz tym bardziej namawiasz mnie na głosowanie na Jasia - choć akurat tego nie zamierzałem... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 9:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Na złość Cichemu zagłosuję na Jasia... - pomyślał YELLO_35 ]:->

CICHY pisze:
pochyl się nad tym yello i pomyśl chwilę


Nie wymagajmy rzeczy niemożliwych... :roll:

Defender pisze:
W tym wypadku zgodzę się z Cichym, coś z tą stroną jest nie tak i administrator musi to poprawić. Jest to pewien przykład dyskryminacji kandydata, niezależnie z jakiej opcji politycznej on by nie pochodził.


Pełna zgoda...

YELLO_35 pisze:
Im bardziej tak piszesz tym bardziej namawiasz mnie na głosowanie na Jasia - choć akurat tego nie zamierzałem... :-?


No to poczytaj sobie za ile Jasiu wydzierżawił teren przy CSR a później idź i zagłosuj na "najlepszego"... :smt058


Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 9:20 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 9:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
No to poczytaj sobie za ile Jasiu wydzierżawił teren przy CSR a później idź i zagłosuj na "najlepszego"...


Cytując dalej Ciebie :

przekorny pisze:
Nie wymagajmy rzeczy niemożliwych...


nie wymagaj proszę... :smt058
zresztą i tak do myślenia mnie nie zmusisz ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..