Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 20:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 paź 2011, 7:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2011, 19:24
Posty: 6
Lokalizacja: DZG
PiotrArcimowicz pisze:
Jednak z drugiej strony gdzie te psy mają się wybiegać kiedy ludzie zagarniają każdy wolny skrawek przestrzeni ? Nie ma miejsca w Zgorzelcu gdzie bezpiecznie można spuścić psa ze smyczy, bez obaw że nie wybiegnie lub nie wyjdzie na niego jakiś miłośnik sportu. Psy reagują instynktownie nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich czynów, traktują Cię jako zagrożenie i zgodnie ze swoją naturą albo uciekają albo atakują. Dla mnie problem jest w tej naszej ludzkiej ekspansji, która powoduje, że dla naszych "mniejszych braci" nie ma już miejsca. Co gorsza rozciąga to się także na ludzi którzy opiekują się tymi zwierzakami, bo nagle się okazuje, że on i jego pupil są "na cenzurowanym".

Ps. ogólnie temat się zgrał z małą inicjatywą mam nadzieję, że ją poprzecie :)


E tam Piotrek, dramatyzujesz. Kupiłeś sobie ludojada i dorabiasz ideologię do prostej sprawy. :lol:
Dookoła Zgorzelca jest pełno fajnych miejsc, gdzie można spokojnie puścić psa, tyle tylko, że właścicielom nie chce się ruszyć pupki poza miasto, wolą utyskiwać na ludzi uprawiających sport.
W ogóle o jakiej ludzkiej ekspansji mówimy? Że polski naród w końcu zrozumiał, że aktywny wypoczynek jest cool? I chwała mu za to, oby jak najwięcej ludzi uprawiało sport, może NFZ nie zbankrutuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2011, 16:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Dookoła Zgorzelca jest pełno fajnych miejsc, gdzie można spokojnie puścić psa, tyle tylko, że właścicielom nie chce się ruszyć pupki poza miasto, wolą utyskiwać na ludzi uprawiających sport.


Wybrałem się za miasto. Dwóch grzybiarzy plus bliżej niezidentyfikowana para... Co "ludożerstwa" Abe to zbyt pochopna opinia :) Zważając na różne głosy, które sobie notuje - w Polsce można mieć tylko dwa rodzaje psów - labradora lub yorka. A gdy już spełnisz ten warunek, koniecznie musisz spełnić następny, tenże york lub labrador bezwzględnie musi być w kolczatce, w kagańcu i na maksymalnie półmetrowej smyczy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 20:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
przeciez gdzies musza wyjsc :).


Ostatnio zmieniony 21 mar 2013, 8:32 przez cortland, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 20:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
No i super - czasem ich brak nie wynika ze złej woli właścicieli, a braku wiedzy o takiej potrzebie. Mi szczególnie brakuje stojaków w moim rejonie, czyli pawilonów przy ul. Poniatowskiego (przypinam się do słupa, lub barierek) i przy Eko w byłej Barbarze - tam stojak jest tylko przy punkcie Lotto i to na dodatek często zajęty. Chyba przed żadną Żabką w mieście miejsca do przypięcia rowerów nie da się uświadczyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 paź 2011, 17:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2010, 20:53
Posty: 5
Lokalizacja: moje miasto
gobo007, To byli na pewno Mirek,Sebo i Gaja,oni często biegają razem z psami,czasami ja jadę na rowerze,córka na rolkach,a Gaja Mirek biegną.Pies na wolnej przestrzeni biega bez smyczy i kagańca.Ma skończony rok,ale jesteśmy odpowiedzialni i staramy sie,aby ona nikomu nie przeszkadzała.Zresztą ona nie reaguję,jak napisałeś,ani na rowerzystów,ani biegaczy,jest zbyt pochłonięta biegiem ze swoim panem.Raz pewna nadgorliwa kobieta chciała na S.M. lub na policję dzwonić,bo my psa męczymy:)
gobo007 pisze:
Co do psa i wczorajszej akcji: jakieś 200m wcześniej mijałem dwóch biegaczy, a przed nimi biegł duży, długowłosy owczarek - bez smyczy i kagańca. Mijając ich zapytałem, czy pies mi nic nie zrobi. Panowie zapewnili, że nie i faktycznie - gdy obok niego przejeżdżałem tylko na mnie popatrzył. Jak widać sporo zależy od właściciela psa - jak się go ułoży


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 paź 2011, 18:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
grace62 pisze:
To byli na pewno Mirek,Sebo i Gaja...


Nie wiem czy dobrze trafiam ale to ten duet co w TYM LINKU podczas I Wielkanocnego Biegu dla Jaj?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 paź 2011, 20:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2010, 20:53
Posty: 5
Lokalizacja: moje miasto
YELLO_35, Tak,to ten duet :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 paź 2011, 17:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Arek pytanko - na marginesie- czy na fotce nr13 w okularach to jakiś belfer?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2011, 6:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Arek pytanko - na marginesie- czy na fotce nr13 w okularach to jakiś belfer?


Nie znam człowieka. Jakiś lokalny człek poważnie podchodzący do tematu ;)
Na kolacji go nie było w każdym razie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
YELLO_35 pisze:
w TYM LINKU


pozwolę sobie zauważyć, że relacja przedstawiona na zdjęciach została spreparowana a ilość uczestników sztucznie powiększona! porównując zdęcia nr 8 i 13 wniosek jest jeden Pani w koszulce na ramiączkach nie jest żywą osobą tylko przestawianą dwuwymiarową atrapą ;-)

https://picasaweb.google.com/1057546839 ... 4757927138


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 19:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale wydaje mnie się, że to jednak inne zdjęcie, ale pewnie odbiegamy od tematu bo to się nadaje do FOTOGRAFII.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 19:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 8:40 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 20:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
zmanipulowane czy nie, zdjęcie z biegnącą panienką jest ok, dobrze wstawiona ;-)

Wracając zaś do tematu psów, jako rowerzysta nigdy nie miałem większych problemów z psami i ich właścicielami i przyjąłem opisywane przypadki za ekstremę. Aż tu nagle jadę przy zmroku i widzę kobitkę a właściwie dwie zagadane a obok, raz bliżej, raz dalej biegającą psinkę, chyba yorka. Zaważyło doświadczenie, że coś może być nie tak, dlatego zwolniłem. I dobrze, bo się okazało, że psinę i właścicielkę łączy niewidoczna smycz. Gdybym tak przypedałował, piesek skończył by pewnie z główką między szprychami , bo najpierw wkręciła by się smycz a potem on. Właścicielki raczej by nie wciągnęło;-)
Ku przestrodze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2011, 5:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
Psy to jeszcze pikuś, gdzie indziej to są problemy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=S2oymHHyV1M


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2011, 8:09 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
BELUSHI pisze:
Psy to jeszcze pikuś, gdzie indziej to są problemy


Dobrze , że polskie krowy nie są takie skoczne 8)

neandertalski pisze:
Pani w koszulce na ramiączkach nie jest żywą osobą tylko przestawianą dwuwymiarową atrapą

MARUNIO pisze:
to jednak inne zdjęcie
turek pisze:
nie mam wątpliwości
Chuck Norris jr pisze:
zmanipulowane czy nie, zdjęcie z biegnącą panienką jest ok, dobrze wstawiona


Wykryliście podstęp...
Ciemny lud chętniej ogląda zdjęcia z ładnymi kobietami niż bez nich :roll:
Stąd ta manipulacja ;)

:smt044 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..