Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 8:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 paź 2011, 18:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
http://www.youtube.com/watch?v=28MMxZSd ... re=related

Oto film dokumentalny na temat "Kiboli"

Agresja sprzedaje sie najlepiej llecz dobrej strony nikt nie widzi i zadna prasa o tym nie pisze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2011, 20:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
tadam gdyby kiedyś w UK myśleli tak jak ty teraz to dalej byliby w ciemnej pupie a kibolstwo robiłoby co chciało.
Tylko że tam wprowadzone przepisy działały, u nas wyłącznie wzmagają agresje. Prawo ma być skuteczne, nie wzniecające zamieszki i stwarzające dodatkowe zagrożenie. :roll:

[ Dodano: Wto Paź 04, 2011 7:36 am ]
Chcę tylko dodać, że nowy spot wyborczy PO pokazujący agresywnych kiboli oraz "moherowe berety" w fanatycznym transie na przedmieściu krakowskim jest obrzydliwy i upraszcza w iście Lepperowskim stylu podziały polityczne w Polsce. Nie spodziewałem się po rządzącej partii takiej demagogii. Teraz już rozumiem, dlaczego zależało im na wzniecaniu tej agresji wśród kibiców... Po prostu potrzebowali zdjęć do tego spotu ( to raz) , oraz atmosfery strachu, którą wywołali wśród społeczności polskiej ( to dwa). Kibic od lat kojarzony jest z agresją, przemocą, gdyż wystarczy kilkudziesięciu naćpanych idiotów, aby zniszczyć wizerunek kilkuset tysięcy kibiców przychodzących dopingować drużynę, a nie robić zadymy/ustawki. Każdy idiota dobrze wie ( jak nie, to niech się dowie), że mając dostęp do mediów można w bardzo prosty wręcz banalny sposób wykreować każdą emocję (negatywną najprościej) w stosunku do każdej grupy społecznej, zawodowej, o grupach narodowościowych nie wspominając. Jestem już w 100% przekonany że cała akcja z kibolami została sztucznie sprowokowana ( wykreowana) do celów propagandowych, wizerunkowych, jak kto woli. Idealnie zaplanowana, wykonana i wpięta w kampanię wyborczą. To wszystko szanowny obywatelu za subwencję z budżetu państwa. To twoje pieniądze. Super! Zamiast rozmawiać o podatkach, wizji nowej Europy, wybrano temat zastępczy: STRACH PRZED KIBOLAMI I FANATYKAMI RELIGIJNYMI. BRAWO!!! Albo jesteś kibol lub moher albo jesteś z PO. O ! a co... demokracja jak H... Wyobrażam już sobie te rozmowy spin doktorów w platformie. "Heniu powiedz mi, jaka cecha, emocja jest najsilniejsza wśród Polaków? Jak to jaka Janku, homofobia, nietolerancja, agresja... To ja juz wiem jak powinna wyglądać nasza kampania...Dajmy im kogoś znienawidzić!!!! Oni kochają nienawidzić. Czyli co? Kogo tym razem? Moherki? Eeeeeee to już było i się znudziło. To może Lekarzy? Nie lekarze też już byli i nawet w kamasze ich ubierali...Wiem!!! kibole !!!!!! Młodzi są, narwani, a wśród nich jest zawsze grupka agresywnych bezmózgich debili, których bez naszej pomocy nigdy się nie pozbędą. No to dobrze, idziemy wkur... pseudokibiców, wyślijmy im policje na stadiony to sami zaczną dymić. Społeczeństwo uratujemy przed ta hardą kibiców to na nas zagłosują. To do dzieła… :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 7:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
http://wyborcza.pl/1,75248,10402929,I_l ... tawek.html
A w Bydgoszczy to demolowali stadion prowokatorzy policyjni żeby oczernić biednych patriotycznych kibiców. Oczywiście za wiedzą i przyzwoleniem Tuska.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 7:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
tadam pisze:
kiedyś złapali pedofila w Belgii - podobno był spotterem


PODOBNO - czyni wielką różnicę, a może to był jednak zwykły fotograf?
Założę się że miałeś kiedyś aparat fotograficzny w ręku...

tadam pisze:
MARUNIO - najbardziej boję się tych co wrzucają wszystkich do jednego wora. Spytam jeszcze raz: czy nie wystarczy obecne prawo by bandytę wsadzić do pierdla na długie lata? I czym różni się bandyta na stadionie od bandyty przed nocnym sklepem na Kościuszki???


To że nasze prawo wrzuca wszystkich do jednego wora- to fakt i oczywiście czas to zmienić.
Jeśli jest konkretny debil, to oczywiście należy go zapuszkować na długie lata, jeśli kamery w sklepie na Kościuszki udokumentują jego "mądrość" , a jeśli zaś na stadionie trudno jest dokładnie określić jaka była osobista rola każdego bandyty w zajściu, zamieszkach to tym właśnie różnią się bandyta sklepowy, od stadionowego, zatem wracamy do praktyki - WSZYSCY DO JEDNEGO WORA i niestety za nasze podatki :(

xionc pisze:
A w Bydgoszczy to demolowali stadion prowokatorzy policyjni żeby oczernić biednych patriotycznych kibiców.


Piszesz poważnie? Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 7:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
http://wyborcza.pl/1,75248,10402929,I_liga__Jest_kandydat_kiboli_na_posla__Chce_ustawek.html
A w Bydgoszczy to demolowali stadion prowokatorzy policyjni żeby oczernić biednych patriotycznych kibiców. Oczywiście za wiedzą i przyzwoleniem Tuska.

Chcesz mi powiedzieć, że państwo polskie nie jest w stanie wyłapać i posadzić odpowiedzialnych za to i podobne zajścia? Co to to za państwo? Mam wrażanie że komuś naprawdę zależy na tym, aby te zadymy (przestępstwa) trwały nadal. Zarówno PiS (poręczając ich niewinność) jak i PO, które tą sytuację ewidentnie wykorzystuje do celów propagandowych, j.w.
MARUNIO pisze:
To, że nasze prawo wrzuca wszystkich do jednego wora- to fakt i oczywiście czas to zmienić.
Jeśli jest konkretny debil, to oczywiście należy go zapuszkować na długie lata, jeśli kamery w sklepie na Kościuszki udokumentują jego "mądrość" , a jeśli zaś na stadionie trudno jest dokładnie określić jaka była osobista rola każdego bandyty w zajściu, zamieszkach to tym właśnie różnią się bandyta sklepowy, od stadionowego, zatem wracamy do praktyki - WSZYSCY DO JEDNEGO WORA i niestety za nasze podatki
pełna zgoda...


Ostatnio zmieniony 04 paź 2011, 7:46 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 8:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Nie chcę się odnosić do poszczególnych wypowiedzi ale jak w każdym wątku odzywają się tutaj różne osoby mające szeroką wiedzę na KAŻDY TEMAT.
Powiem tak.Śmieszy mnie fakt iż tak potężny aparat policyjno-prokuratorski jaki posiadamy nie może sobie poradzić z bandytami przy obecnym prawie.
Ilu ich jest 100-500-1000 w skali kraju?
Przestępczość jest wszędzie,narkotyki również o co tutaj chodzi?
Uderzono w środowiska kibiców piłkarskich bo to oni są najbardziej zorientowaną "na prawo" i patriotycznie grupą kibiców.
Dlatego najprościej było przywalić w nich pod pretekstem jakiś haseł na stadionach zasłaniając swoją bezradność w walce z prawdziwymi problemami.
Jeśli ktoś chce przykładów to w pózniejszym terminie.
]:->
Mniej teorii a więcej praktyki.Często jestem na meczach Śląska.Potężna dawka kultury i PATRIOTYZMU podczas kibicowania.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 8:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
MARUNIO pisze:
To że nasze prawo wrzuca wszystkich do jednego wora- to fakt i oczywiście czas to zmienić.

to, że prawo wrzuca wszystkich do jednego wora to akurat pozytyw. Temida ma być ślepa. Natomiast to co się obecnie dzieje stara się to prawo zrobić wybiórczym - kibiców traktujemy tak a innych traktujemy inaczej.

Dodam, że słabe to państwo wraz z jego zbrojną ręką jeśli nie potrafi wyłapać kilku debili ze stadionu. Jak mam się czuć bezpieczny w kraju, w którym policja nie radzi sobie ze zidentyfikowaniem kilku zadymiarzy, którzy podani są jak na tacy! przychodzą o wiadomej godzinie, siadają w wiadomym sektorze, noszą ekstra szaliki, żeby ich było lepiej widać... to jak sobie policja radzi z przypadkiem kiedy dostanę w trąbe na Kościuszki (poza zasięgiem monitoringu)???

W pełni zgadzam się z Dr. Dre brak pomysły na władze, skostniałość służb, przerośnięta biurokracja, sranie się z bandytami w imię jakiś wyższych idei oraz szukanie kozła ofiarnego - to są wg mnie główne powody obecnej "wojny" z kibicami.

PS.
MARUNIO ale nie pracujesz z dziećmi? :lol:

[ Dodano: Wto Paź 04, 2011 9:31 am ]
EDIT:
CICHY pisze:
Śmieszy mnie fakt iż tak potężny aparat policyjno-prokuratorski jaki posiadamy nie może sobie poradzić z bandytami przy obecnym prawie.
Ilu ich jest 100-500-1000 w skali kraju?

o! CICHY właśnie to samo napisał ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 9:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
tadam pisze:
PS.
MARUNIO ale nie pracujesz z dziećmi? :lol:


Oczywiście że mam poczucie humoru :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2011, 11:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Trzeba nam zawsze w górę iść, choć nie raz nęka nas życie a jeśli w końcu przyjdzie nam paść… to paść na szczycie
]:->
FORZA ULTRAS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 19:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Stawiam że kibic w zielonej górze też sam się pod koła wrzucił :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 20:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Renegat pisze:
Stawiam że kibic w zielonej górze też sam się pod koła wrzucił :twisted:

No jeśli miał 2,78 promila to ciężko uważać na przejeżdżające samochody...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Mądrego to i warto posłuchać :)
http://www.youtube.com/watch?v=wL91BF9E ... re=related


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 paź 2011, 16:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Wiadomość z ostatniej chwili.
ZIDENTYFIKOWANO PRZYWÓDCÓW KIBOLI.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 9:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
No i jakoś ci kibole ze swoimi idiotycznymi tekstami (i zdjęciami) rządu Tuska nie obalili... :roll: ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2011, 11:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Jedyne co te niemoty mogą obalić to muche w kiblu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..