Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31 sty 2012, 9:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tadam pisze:
ciąg dalszy w nieco weselszym wydaniu ;)

wroclaw.gazeta.pl pisze:
Bo czy Niemiec odwiedzający Wrocław dowiedziałby się kiedykolwiek, że w Polsce, na Dolnym Śląsku, tuż przed granicznym Zgorzelcem jest wieś Jędrzychowice? Albo miasteczko Olszyna? Dzięki znakom posiądzie tę wiedzę, a przez ich konsekwentne powtarzanie na A4 jeszcze ją utrwali.


Więcej... http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 ... z1j2kVSP76

8)


to oznaczenie to naprawdę najstersztyk... w niedzielę musiałem podjechać na lotnisko we Wrocławiu, miałem chwilę czasu więc zajechałem najpierw na Bielany i później zamiast wrócić na autostradę podążyłem za znakami kierującymi z Bielan na lotnisko, dzięki czemu zwiedziłem opłotki Wrocławia... obwodnica działa już jakiś czas, a tam po prostu zostały znaki kierujące z czasu przedobwodnicowego. ale koniec końców do lotniska kierują prawidłowo więc, że kłamią nie da się powiedzieć.
w drodze powrotnej było jeszcze ciekawiej. na szczęście tadam przeczytałem kiedyś ten artykuł który tu wrzuciłeś więc wiedziałem, że mogą być niespodzianki. wyjeżdżając z lotniska - jak się okazało - prawidłowo, podejrzewałem, że trzeba jechać po prostu na Kudowę/Lubawkę - przecież to takie oczywiste dla każdego. kierunek Warszawa/Poznań jest oznaczony jak trzeba, ale jeżeli ktoś z lotniska chce dojechać do A4 (czyli nie tylko na kierunek Legnica,Zgorzelec, Berlin, ale również Opole, Katowice, Kraków) to może się nieźle zdziwić, bo takiego kierunku przy wjeździe z lotniska na obwodnicę po prostu nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2012, 19:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
Jak myślicie czemu nikt nie wpadł na pomysł pociągnięcia kilkudziesięciu kilometrów autostrady z Liberca do Zgorzelca, zobaczcie co by dał ten łącznik...
http://goo.gl/maps/yWmNP


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2012, 19:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
zobaczcie co by dał ten łącznik...

Napisz co by niby dał?
Ja nie jestem kumaty i muszę mieć jasny przekaz...

PS. Potem sam przeanalizuj międzynarodowe trasy w kierunku z północy na południe Europy :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..