Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 21:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 17:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
No i prosze jak pięknie Pan Dyrektor się zachował. Co na to Arigato??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 22:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
YELLO_35 pisze:
czaja_ pisze:
tam nigdy nie można być przy naprawach i zerkać jak robią , albo zostawia się kluczyki albo wyganiają na kawę .


Jak w każdym serwisie teraz :roll:
Czasy sterczenia nad majstrem minęły bezpowrotnie :|


I tu Się mylisz. Pojedź do Lubina (VW) a siedząc przy kawce wszystko będziesz widział..
Ja w Ultimie byłem raz. Jestem nie zawiedziony i chyba pojadę ponownie do czasu aż.... odpukać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011, 23:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Po1. Reakcja Skody prawidłowa i konkretna

Po2.
YELLO_35 pisze:
Gero pisze:
Dziwie sie ze ludzie nie jezdza do Gorlitz tam czasami wcale nie jest tak strasznie drozej a obsluga milsza zdecydowanie.

Bariera językowa pewnie...
Kiedyś Clio tam robiłem i wyszło szybciej i taniej.

Żadna bariera, bo w tej chwili chyba w każdym serwisie w okolicy pracuje jakaś Polka lub jakiś Polak (w BMW i VW wiem na pewno)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2011, 22:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lut 2007, 16:41
Posty: 96
Lokalizacja: Zgorzelec
panu Lipowskiemu należy się szacunek za wypowiedź.

a co do tekstów tego typu (Gero):
Cytuj:
Dokladnie. Tym bardziej ze jak mowi prawo Murphy'ego: stopien glupoty twojego postepowania jest wprost proporcjonalny do liczby przygladajacych sie osob ]:->

Dziwie sie ze ludzie nie jezdza do Gorlitz tam czasami wcale nie jest tak strasznie drozej a obsluga milsza zdecydowanie.

dziękuję za radę ale ja mam swoje zdanie na temat tego co Niemcy myślą o Polakach i jak nas przeważnie traktują, lepiej dać zarobić swoim.


Ostatnio zmieniony 10 gru 2011, 22:57 przez mylene, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2011, 9:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Swoi cie okradną a potem wyśmieją żeś frajer


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2011, 15:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
mylene pisze:
panu Lipowskiemu należy się szacunek za wypowiedź.

Jaaasne... wyślij mu kwiaty... zrób mu najlepiej jeszcze... kawę z radości.. a później leć umyć szyby w Ultimie... Za to mu płacą droga mylene wiec nie emocjonowałbym się zbytnio

mylene pisze:
dziękuję za radę ale ja mam swoje zdanie na temat tego co Niemcy myślą o Polakach i jak nas przeważnie traktują, lepiej dać zarobić swoim.

Skoro Twoim zdaniem lepiej się wyfrajerować niż zaoszczędzić i poczuć się jak Klient przez duże "K" to gratuluje... bo tam niestety klient to jest kasa, a reki, która daje sianko się nie gryzie bez względu z jakiego kraju pochodzi... czego "nasi" często nie rozumieją...

xionc pisze:
Swoi cie okradną a potem wyśmieją żeś frajer

Dokładnie tym bardziej ze na niektórych rzeczach maja przebitkę dość dużą i tutaj posłużę się przykładem konkretnym, turbina w Ultimie była wyceniona na ok 5500zl (cena bez kosztów wymiany) gdzie ta sama turbina w Niemczech kosztuje 800€


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2011, 15:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 gru 2011, 12:11
Posty: 1
Lokalizacja: zgorzelec
widać że hejterów nie brakuje :P
no ale to Polska a nie elagancja Francja
na każdy argument jest kontrargument
takie prawo wolności wypowiedzi
nie logowałem sie tu ale po przeczytaniu tych pierdów i wypocin stwierdziłem że i Ja może coś napisze ;D

xionc napisał/a:
Swoi cie okradną a potem wyśmieją żeś frajer


ciekawe czy to z własnego doświadczenia ?? a jeśli tak to co to ma wspólnego z tematem ASO SKODA??


Gero


skoro Twoim zdaniem lepiej się wyfrajerować niż zaoszczędzić i poczuć się jak Klient przez duże "K" to gratuluje...


duże "K" jak Pani z lasu ?? Niemcy na Ciebie pluja a Ty mowisz ze deszcz pada ??


porównywałem ceny z katalogów tzw. Etka SKODA a VW. ceny prawie identyczne różnią sie stawkami Vat Polska 23% DE19%

[shadow=green]mamy wolny rynek więc zawsze można szukać alternatywy dla naszego zakupu[/shadow]. jest internet i poratle aukcyjne na których sa atrakcyjne ceny ALE CO Z GWARANCJĄ. w salonie masz pełną na usługe i towar. a w internecie przepychanki o zwrot pieniędzy. a czas poswiecony na przepychanki lepiej zmienić na :smt030


pozdrawiam wszystkich :smt084 rozmówców i heterów. Swięta idą moi mili więc radujmy się . czas poświęcony na klikanie kolejnych pierdół poświęcmy RODZINIE.


aaaaaaa i jeszcze jedno ceny części w salonach Skody są TAKIE SAME w całej Polsce więc nie obwiniajmy o to zło tylko ULTIME.

pozdrawiam :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2011, 13:03 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
jaragandi pisze:
mamy wolny rynek więc zawsze można szukać alternatywy dla naszego zakupu. jest internet i poratle aukcyjne na których sa atrakcyjne ceny ALE CO Z GWARANCJĄ. w salonie masz pełną na usługe i towar. a w internecie przepychanki o zwrot pieniędzy.


O jakim internecie Ty piszesz? :roll:
Naprawa auta przez net?

jaragandi pisze:
...nie logowałem sie tu ale po przeczytaniu tych pierdów i wypocin stwierdziłem że i Ja może coś napisze ;D


Przyganiał kocioł garnkowi :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2011, 18:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Widze tu ciężki przypadek. Nie wiem jak jest z ASO Skody ale to żadna tajemnica że najbystrzejsze umysły w ASO nie pracują, tam sie naprawia samochody metodą "wymieniamy jak leci i może akurat uda sie trafić". Jak auto jest na gwarancji i klient dostanie zastępcze to pół biedy ale jak nie to można zbankrutować. Jak ktoś jest dobry to otwiera swój warsztat, jak jest słaby to robi w ASO a jak jest totalnym partaczem to go wywalają i klepie ople i polonezy u pana Henia. Swoją drogą widziałem jak sie traktuje auta klientów w pewnym aso: ostra przygazówka zimnego klekota z turbiną, pałowanie do odcinki bmw z V8. Właściciele pewnie byli zadowoleni z usług, w końcu dali zrobić swojemu, polskiemu warsztatowi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2011, 22:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
jaragandi pisze:
widać że hejterów nie brakuje :P
no ale to Polska a nie elagancja Francja
na każdy argument jest kontrargument
takie prawo wolności wypowiedzi
To hejtujemy czy mamy rożne zdania? Bo skoro piszesz prawie do wypowiedzi to sadze, ze nie rozumiesz sam co napisałeś, albo wolność wypowiedzi rozumiesz tak, ze każdy musi mieć takie samo zdanie jak Ty.

jaragandi pisze:
nie logowałem się tu ale po przeczytaniu tych pierdów i wypocin stwierdziłem że i Ja może coś napisze ;D
w tej chwili w pierdach masz pierwsze miejsce...

jaragandi pisze:
duże "K" jak Pani z lasu ??
dziwne masz doswiadczenia z kobietami, ale nie o tym temat

jaragandi pisze:
Niemcy na Ciebie pluja a Ty mowisz ze deszcz pada ??
albo jesteś idiota albo jednym z tych mechanikow, który
xionc pisze:
jest słaby to robi w ASO
Widać gówno w życiu widziałeś, ale pewnie szef kazał to się udzielasz... miałem okazje być obsługiwany w BMW, VW, a ostatnio w Mazdzie i to jest do Ultimy (zresztą nie tylko) przepaść.

jaragandi pisze:
porównywałem ceny z katalogów tzw. Etka SKODA a VW. ceny prawie identyczne różnią sie stawkami Vat Polska 23% DE19%
Sorry, ale po wycenie turbiny i stosunku 5500zl do 800€ to nie wiem czy Ultima nie ma jakiegoś swojego podatku... a z tego co pamiętam wtedy chyba była jeszcze stawka 22%

jaragandi pisze:
jest internet i poratle aukcyjne na których sa atrakcyjne ceny ALE CO Z GWARANCJĄ. w salonie masz pełną na usługe i towar. a w internecie przepychanki o zwrot pieniędzy. a czas poswiecony na przepychanki lepiej zmienić na :smt030
Z tym się mogę zgodzić, ze tak teoretycznie jest... zawsze wiadomo gdzie pójść z pretensja, tylko tu nie mówimy o tym akurat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 gru 2011, 22:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Gero pisze:
albo jesteś idiota albo


Gero pisze:
Widać gówno w życiu widziałeś


Ty uważaj, bo jeden tutaj za mniejsze sprawy traktuje ostrzeżeniem.... :D :D


Ostatnio zmieniony 13 gru 2011, 22:49 przez przekorny, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..