Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2012, 18:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.gazetawroclawska.pl/tag/stan ... l?cookie=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 18:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 20:31 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
No dobra cichy..... a teraz opisz sytuację swoimi słowami ....nie obrazkami.... może być tak 100 słów.... ale tak od siebie.... A tak po za tym to znak równości pomiędzy stanem wojennym i traktatem lizbońskim jest trochę niesmaczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 20:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
No dobra cichy..... a teraz opisz sytuację swoimi słowami ....nie obrazkami.... może być tak 100 słów.... ale tak od siebie.... A tak po za tym to znak równości pomiędzy stanem wojennym i traktatem lizbońskim jest trochę niesmaczne.

Bawią mnie twoje historie o przepraszam histerie.
Pierwsze relacje.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... a-material

]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 20:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
I jeszcze "obrońca" niepodległości Kaczyński Jarosław, gorąco wpychający Polskę w niewolę unijną:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vp44Ce4UV0
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 20:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
A tak po za tym to znak równości pomiędzy stanem wojennym i traktatem lizbońskim jest trochę niesmaczne.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ca0jQbbw70
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 23:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy Wy po prawej stronie potraficie żyć i nie nienawidzić? Wy, którzy na każdym kroku podcieracie sobie cztery litery wiarą, Bogiem, padacie krzyżem przed ołtarzami, przy okazji Wszystkich Świętych zapalacie znicze pod miejscami kaźni itp.? Gdzie Wasza chęć wybaczania wrogom, nagradzanie złego dobrem? Jesteście najbardziej zaślepionymi nienawiścią ludźmi, najbardziej zakłamanymi istotami w naszym Państwie. Ciągle szczujecie ludzi na siebie, wymyślacie spiskowe teorie, żerujecie na najbardziej prymitywnych przesłankach, a szczególnie na ludziach, którzy mają problem z adaptacją do dzisiejszej rzeczywistości. Wykorzystujecie ich do swoich celów - jesteście cholernymi egoistami i wcale nie chodzi Wam o dobro naszego kraju - chyba tylko idioci i paranoicy w to wierzą.
Brzydzę się Wami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 1:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
gobo007 pisze:
Gdzie Wasza chęć wybaczania wrogom, nagradzanie złego dobrem? Jesteście najbardziej zaślepionymi nienawiścią ludźmi, najbardziej zakłamanymi istotami w naszym Państwie.


Mam nadzieję, że będziesz konsekwentny w swoich słowach. I kiedy wręczą Ci wypowiedzenie z pracy, mówiąc, że jest to konsekwencją Twoich wypowiedzi wobec aktualnie rządzących, stulisz ogon pod siebie i "nagrodzisz złe dobrem". Życzę Ci tej tego doświadczenia z całego serca, bo może wtedy coś zrozumiesz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 5:57 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
gobo007 pisze:
Czy Wy po prawej stronie potraficie żyć i nie nienawidzić? Wy, którzy na każdym kroku podcieracie sobie cztery litery wiarą, Bogiem, padacie krzyżem przed ołtarzami, przy okazji Wszystkich Świętych zapalacie znicze pod miejscami kaźni itp.? Gdzie Wasza chęć wybaczania wrogom, nagradzanie złego dobrem? Jesteście najbardziej zaślepionymi nienawiścią ludźmi, najbardziej zakłamanymi istotami w naszym Państwie. Ciągle szczujecie ludzi na siebie, wymyślacie spiskowe teorie, żerujecie na najbardziej prymitywnych przesłankach, a szczególnie na ludziach, którzy mają problem z adaptacją do dzisiejszej rzeczywistości. Wykorzystujecie ich do swoich celów - jesteście cholernymi egoistami i wcale nie chodzi Wam o dobro naszego kraju - chyba tylko idioci i paranoicy w to wierzą.
Brzydzę się Wami.

Wybaczam Ci za tą nienawiść, małość jak i marność nad marnościami marny człowieku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 9:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
Wy po prawej stronie

gobo007 pisze:
Jesteście najbardziej zaślepionymi nienawiścią ludźmi, najbardziej zakłamanymi istotami w naszym Państwie.

gobo007 pisze:
jesteście cholernymi egoistami i wcale nie chodzi Wam o dobro naszego kraju - chyba tylko idioci i paranoicy w to wierzą.

gobo007 pisze:
Brzydzę się Wami.


Powiedz po której Ty jesteś stronie. A natychmiast zmienię poglady, bo też brzydzę sie ludźmi zaślepionymi nienawiścią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 10:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja wszystkich lubię - jednych mniej, innych więcej. Nie ma osób których bym nienawidził - szkoda mi czasu i energii na takie zachowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 10:39 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Trzeba mieć wiele nienawiści w sobie aby w tak obrzydliwy sposób uogólniać i obrażać osoby o prawicowych poglądach. To takie w stylu: "krew wypije, a dziurki nie zrobi". To taka nowomoda miłości. Brzydzę się taką postawą jaką prezentuje gobo007.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 10:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
:) Nie każdy na prawicy robi to, o czym wspomniałem - swoje uwagi kierowałem tylko do hien, które wykorzystują patriotyzm i wiarę do walki o stołki. Inni nie powinni czuć się dotknięci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 10:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
gobo007 pisze:
Gdzie Wasza chęć wybaczania wrogom, nagradzanie złego dobrem?

Dobrze jest mówić o przebaczeniu ludziom którzy nie mają co wybaczać i nie mam tu na myśli konkretnie Ciebie bo Cię nie znam tylko poglady te głoszą w większości ci ludzie.
A tak naprawdę co innego wybaczyć a co innego ukarać za zbrodnie.Tego właśnie widzę że nie rozrużniasz.
gobo007 pisze:
Czy Wy po prawej stronie

Nie szufladkuj mnie tam gdzie mnie nie ma.
Za to zapewne mogę Cię znienawidzić.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2012, 11:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
gobo007 pisze:
Inni nie powinni czuć się dotknięci.

Ok nie czuję się dotknięty bo nie jestem z prawicowej bajki.
gobo007 pisze:
wykorzystują patriotyzm i wiarę do walki o stołki.

O stołki też nie walczę.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..