Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 21:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 sty 2012, 18:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 gru 2009, 5:36
Posty: 6
Lokalizacja: innąd
OFF ROAD TEAM ZGORZELEC zaprasza wszystkich wielbicieli aut terenowych i quadów na wspólne wspieranie akcji WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!!
W niedzielę 08.01.2011 zapraszamy wszystkich wielbicieli aut terenowych do wspólnej zabawy i wspierania akcji Jurka Owsiaka. Zamierzamy zorganizować rajd aut terenowych i quadów ( auta 4x4 fabryczne również mile widziane :lol: ). Zbiórka przed Plazą o godzinie 11:00. Tam wszelkich informacji udzieli "Dziadek Piotrek". Dla zachęty napiszę że w planach jest rajd na przeciwko Plazy po terenie między Orlenem a budynkiem Energetyki..., ognisko, oraz wspólne zbieranie do puszek pieniążków na WOŚP, główną atrakcją dla malusińskich wielbicieli off roadu będą przejażdżki autami terenowymi ( oczywiście za udzielone wsparcie dla WOŚP) Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!!!! więcej info Dziadek Piotrek tel. 888882356


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2012, 19:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://kefir2010.wordpress.com/2011/10/ ... i-showman/
]:->

[ Dodano: Czw Sty 05, 2012 7:38 pm ]
Tylko tyle i aż tyle mam do powiedzenia na temat tej imprezy.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2012, 19:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
sumko - specyficzny rodzaj wsparcia ze strony NOP-u już masz ]:->

Bardzo fajny pomysł i inicjatywa :smt023

Skoro już o tym mowa to pierwszy raz w historii zgorzeleckiego WOŚP-u będzie można licytować witrażowe serduszka - nawiasem mówiąc bardzo dobry prezent na Walentynki.
Wykonanie (wg metody Tiffany'ego) Katarzyny Ejsmont z podzgorzeleckiej wsi Jerzmanki :smt111

Więcej witraży TUTAJ

Przygotowano również inne atrakcje - warto więc zajrzeć do Plazy :smt023


Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 20:35 przez YELLO_35, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2012, 21:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2011, 19:24
Posty: 6
Lokalizacja: DZG
CICHY pisze:
http://kefir2010.wordpress.com/2011/10/04/oszustwo-wosp-polityczna-strona-jurka-owsiaka-tekst-archiwalny-ale-ciagle-na-czasie-jurek-owsiak-to-neoliberalny-polityk-i-showman/
]:->

[ Dodano: Czw Sty 05, 2012 7:38 pm ]
Tylko tyle i aż tyle mam do powiedzenia na temat tej imprezy.
]:->


Taa, zapewne jesteś wielbicielem Rydzyka i mistyków smoleńskich... w końcu to ich naklejki są na wielu sprzętach w zgorzeleckim szpitalu....

Bezinteresowana zawiść to wyjątkowo podła cecha charakteru, a najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie robią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2012, 22:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Zulu pisze:
Taa, zapewne jesteś wielbicielem Rydzyka i mistyków smoleńskich... w końcu to ich naklejki są na wielu sprzętach w zgorzeleckim szpitalu....


Zawsze reagujesz taką nienawiścią w stosunku do ludzi, którzy mają nieszczęście mieć inne zdanie, aniżeli Ty?? 8) Pewnie jesteś z PełO, twórców drugiej Irlandii, przyznaj się... :P

Zulu pisze:
Bezinteresowana zawiść to wyjątkowo podła cecha charakteru, a najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie robią.


A nienawiść do tych, którzy inaczej postrzegają różnego rodzaju inicjatywy do jakiej grupy cech charakteru zaliczysz?? Zawsze wrzucam do puszki parę złotych, ale jak czytam Ciebie, odechciewa mi się... ;-)

Przy okazji - dawniej WOŚP była wielką fetą, organizowano koncerty, licytowano samoloty, amfibie i inny tego rodzaju sprzęt, wcześniej wystawiany "do wglądu" w centrum miasta. W tę szlachetną imprezę potrafiono włączyć nawet Goerlitz... Jednak z roku na rok jest coraz gorzej, zebrana kwota coraz niższa a towarzysząca imprezie pompa przez niewydolność organizacyjną zdaje się obumierać... Dzisiaj licytowane rzeczy przypominają bardziej gadżety rodem z odpustu, nie dziwmy się więc, że zebrane przez miasto środki są i będą coraz mniejsze... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 12:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
http://s.wosp.org.pl/Files/Bilans%20Fun ... 281%29.pdf

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczeniafinansowe

to dla tych, którzy nigdy nie widzieli rozliczeń WOŚP


Cichy nie mów mi że nie byłeś nigdy na Przystanku, no chyba że żona cię nie puściła.....;-)
Tak więc Twoja wypowiedź może być tylko "buntem" przeciwko rządowi a nie WOŚP......

"Zawsze wrzucam do puszki parę złotych, ale jak czytam Ciebie, odechciewa mi się..."
przekorny myślę, że kto jak kto ale Ty nie liczysz się z jakimkolwiek zdaniem i tylko Twoje może być na wierzchu ]:-> Tak więc po co przejmujesz się innymi ???? Po prostu wrzucaj kaskę do puszki i to wystarczy :grin: :grin: :grin:

A tak dla wszystkich tych, którzy nie kochają Owsiaka i WOŚP, martwią się upadkiem moralnym, są przeciw wszystkiemu. W dup...ie mam ich narzekanie, dzięki aparaturze od WOŚP wiele dzieci przeżyło i to jest najważniejsze (sam jestem tatą i wiem jakie to jest uczucie gdy dziecko choruje ) i dlatego wrzucam kaskę do puszki aby inni ludzie nie musieli się tak czuć. Jak rząd nam nie pomaga to istnieje tylko jedna możliwość: działalność obywatelska, która jako jedyna daje wymierne korzyści co widać nawet w naszym szpitalu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 12:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Przekorny, nie jest tak źle!
Za gazeta.pl

"Zgorzelec

Finał WOŚP - około godz. 11 ulicami miasta przemaszeruje Orkiestrowa Parada Wolontariuszy. Poprowadzi ją tradycyjnie Orkiestra Dęta PGE Kopalni Węgla Brunatnego Turów. O godzinie 13 przy Gimnazjum nr 1 zagra Orkiestra Reprezentacyjna PGE Elektrowni Turów, która chwilę później zagra również na ul. Poniatowskiego (przy Barbarze), skąd przeniesie się do Miejskiego Klubu Seniora. Główną areną orkiestrowych wydarzeń będzie jednak Centrum Handlowo-Rozrywkowe „Zgorzelec Plaza”. Od godziny 10 do 14 na parkingu przed Plazą ustawiony będzie Krwiobus, czyli mobilny Punkt Poboru Krwi dla tych, którzy chcą oddać krew. Od 12 do 15 zgorzelecki finał WOŚP dla dzieci - w programie m.in. występy przedszkolaków, zabawy na dmuchanych zamkach i trampolinie, malowanie buziek, spotkania z postaciami z bajek oraz minidyskoteka i turniej bowlingowy w Fantasy Parku. Od godz. 15 na scenie głównej: Kabaret Skeczów Męczących, finałowe koncerty, w których zagrają: „Kwasu” (Bartek Świnicki), Chór Gospel „reGENERATION” oraz zespół Paihivo, a także pokazy zapaśników, pokazy taneczne w wykonaniu Grupy Tanecznej „Inna Show” i aukcje. W holu centrum Plaza: pokazy grup ratowniczych, Wielki Kiermasz Książek, loteria fantowa, spotkania z Polmisiem, stoisko Miejskiego Klubu Seniora, gry i zabawy. Zgorzelecki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zaprasza też na swoje stoisko, gdzie każdy będzie mógł zbadać sobie poziomu cukru we krwi i uzyskać informacje o cukrzycy. O godz. 20 na terenie przed Plazą tradycyjne światełko do nieba - tym razem oprócz fajerwerków w niebo poszybują czerwone lampiony w kształcie serduszek.

Finał w mieście: od godz. 10 przez cały dzień Związek Harcerstwa Polskiego zaprasza do udziału w Zawodach Strzeleckich XX Finału WOŚP, które odbywać się będą na Strzelnicy Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu. Od godziny 10 do 14 na basenie krytym przy ul. Maratońskiej odbędzie się sztafeta pływacka, w której może popłynąć każdy chętny. Od godziny 10 do 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej organizowany jest kiermasz połączony z wielką orkiestrową abolicją dla przetrzymujących książki. Od godz. 17 w Miejskim Klubie Seniora wieczorek taneczny za datek do skarbonki. O godz. 18 w Afirmacja Club & Restaurant odbędzie się koncert zgorzeleckiej grupy Freski połączony z licytacją prac z wernisaży, które odbywały się w Afirmacji.
"
Link do innych miejscowości Dolnego Śląska:
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 ... ybrac.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 12:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban pisze:
przekorny myślę, że kto jak kto ale Ty nie liczysz się z jakimkolwiek zdaniem i tylko Twoje może być na wierzchu ]:->


fisban, myślę, że Tobie mogę zarzucić dokładnie to samo... ]:->

gobo007 pisze:
Przekorny, nie jest tak źle!


Piotrze, zobaczymy jak ten program przełoży się na wysokość zebranej kwoty pieniędzy. Oczywiście w przypadku zebrania niewielkiej kwoty, zawsze można będzie wina obarczyć "skąpych" mieszkańców czy ogólnoświatowy kryzys, jednak wg mnie ciekawy program artystyczny, jakaś ciekawa inicjatywa czy fajne gadżety do wylicytowania (których w tym roku totalny brak), to główny motor stymulujący naszą "szczodrobliwość"... Tak czy siak - zobaczymy jak to będzie... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 13:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak świat światem ci co najmniej dają najbardziej liczą zebraną kasę...
I wyliczają innym ile mogliby inni zarobić gdyby "cośtam"... :roll:
Żałosne :| Skarbnice wiedzy z bożej łaski...

Pewnie ilość fajerwerków też policzą stwierdzając , że kiedyś to było coś :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 13:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Ciekawe, ile zostanie zebranej kasy z licytowania badziewia?? Czy to sabotaż organizatora, czy podziękowanie za nieustające wazeliniarstwo dla "autora" tej licytowanej tandety?? Cóż, w ten właśnie sposób miernoty wspierają inne miernoty, pozwalając na chwilowe zabłyśnięcie w mediach, ze stratą dla wysokości zebranych funduszy i samej idei WOŚP... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 13:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Ciekawe, ile zostanie zebranej kasy z licytowania badziewia??


Dla Ciebie wyjątkowo ważna informacja - będziesz mógł się pośmiać , nie?

przekorny - ja Ci szczerze współczuję rozumowania. Nie liczy się cel licytacji tylko prywatne animozje... Żal szczery. Życie Cię zweryfikowało odpowiednio... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 13:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Dla Ciebie wyjątkowo ważna informacja - będziesz mógł się pośmiać , nie?


Dostarczasz mi wystarczająco wiele powodów do śmiechu, bez tego zabawnego dodatku... :smt044

YELLO_35, - a mi Ciebie żal, i to z kilku powodów, których nie wymienię, bo znowu będziesz musiał dzwonić do Alexa z zapytaniem, czy zezwoli Ci na wlepienie mi kolejnego ostrzeżenia... :smt082

Celem licytacji jest zebranie jak najwięcej pieniędzy (m.in. z licytacji) z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego dla maluchów. Jeśli jednak wystawia się marne płody nieudolnych amatorów tylko dlatego, że przyklaskują władzy przy każdej okazji - to jest to żenada i stoi w sprzeczności z ideą tej zbożnej inicjatywy...

Pewnie nie jesteś w stanie tego zrozumieć, ale życie weryfikuje nas wszystkich nieustannie. Ciebie również, więc przyjdzie taki moment, że i ja się pośmieję. Bądź tego pewien, jak i tego, że na Twoje infantylne zaczepki zawsze odpowiem. 8)

Swoją drogą, doskonałymi pracami fotograficznymi, również z terenu miasta, dysponuje SZEF, czyli Stowarzyszenie Zgorzeleckich Entuzjastów Fotografii. Jak to się stało, że to nie do nich zwrócono się z prośbą o przekazanie na ten szczytny cel części swoich prac, lecz właśnie do niego??? Stowarzyszenie zrzesza o wiele lepszych fotografów, tymczasem wybrano kogoś, kto nie dorasta im do pięt... Wyjaśni mi ktoś tę zagadkę?? :|


Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 14:03 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 15:46 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny
"Celem licytacji jest zebranie jak najwięcej pieniędzy (m.in. z licytacji) z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego dla maluchów"

Fakt niezaprzeczalny! ale musi też pamiętać, że jest to akcja mająca na celu wciągnięcie do działania ludzi młodych , którzy swoim zachowaniem zaprzeczą teorii moherów iż dzisiejsza młodzież to....... i do tego...... no i...... czyli same zło i szatan ]:-> z tego powinieneś się cieszyć bo w jakimś innym poście narzekałeś iż młodzież nie ma nic do roboty i powinno się coś zrobić aby zagospodarować im czas.....

"Jeśli jednak wystawia się marne płody nieudolnych amatorów tylko dlatego, że przyklaskują władzy przy każdej okazji - to jest to żenada i stoi w sprzeczności z ideą tej zbożnej inicjatywy..."

Pamiętaj,że sztuka jest pojęciem względnym ... i nie mieszaj proszę polityki do WOŚP bo to właśnie apolityczność była kołem napędowym tych działań...... to właśnie tacy ludzie jak Ty i tobie podobni zabijają ideę tej zbiórki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 16:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
tymczasem wybrano kogoś, kto nie dorasta im do pięt... Wyjaśni mi ktoś tę zagadkę??


SZEF niech się sam wypowie - ja napiszę tylko tyle. Nikt (!!!) z UM czy MDK-u mnie o to nie prosił. To inicjatywa mojej partnerki życiowej , która nie pierwszy raz wspomaga Orkiestrę. Mieszkając w Żaganiu nie miała do czynienia z naszym zgorzeleckim piekiełkiem. Nie wiedziała co ją tu spotka. Obraziłeś ją Czarku pisząc o badziewiu. Nie pierwszy raz obrażasz żony/kobiety userów , które ie są związane z tym forum. To Ona namówiła mnie na oddanie kilku zdjęć na licytację. Nikt inny... :roll:

fisban pisze:
to właśnie tacy ludzie jak Ty i tobie podobni zabijają ideę tej zbiórki


Nic dodać , nic ująć...

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2012, 16:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Obraziłeś ją Czarku pisząc o badziewiu.


Miałem na myśli WYŁĄCZNIE Twoje fotografie, Arku... A piekiełko sam współtworzysz, szkoda tylko, że nie jesteś w stanie tego dostrzec... ;-)

fisban pisze:
i nie mieszaj proszę polityki do WOŚP bo to właśnie apolityczność była kołem napędowym tych działań


Nie ja mieszam politykę do WOŚP, to politycy i lokalni organizatorzy sami ją (i siebie) w nią wplątują. Bądź czujny i bacznie przyglądaj się w jaki sposób to robią - omówimy sobie to w poniedziałek... :)

Póki co, wytłumaczę w sposób jak najbardziej przystępny o co mi chodzi. A chodzi w zasadzie o to samo co zawsze, czyli o totalną ignorancję, niekompetencję i ociężałość organizacyjną naszych władz. Nie potrafią stworzyć niczego naprawdę godnego uwagi, nie są w stanie zorganizować niczego na wysokim poziomie. I mam tutaj na myśli również WOŚP, "grającą" na terenie miasta.
Poprzednia władza 2 razy wystawiała na licytację śmigłowiec MI-2, był samolot ISKRA, kuter torpedowy i nawet działo. Dwukrotnie organizowana była w Goerlitz, przy pełnym wsparciu władz niemieckiego miasta i można było rzecz ową dopiąć na ostatni guzik, pomimo tego, że jeszcze nie byliśmy w UE. Całość otoczona była opieką poprzedniej ekipy (zdaje się, że za organizację odpowiedzialny był wiceburmistrz Aniszkiewicz), która do WOŚP na tak wielką skalę przygotowywała się z półrocznym wyprzedzeniem.
O naszej WOŚP było głośno - przyjeżdżały takie stacje jak TVN, odbywała się transmisja w Polsacie, na miejscu byli prezenterzy radia RMF FM. Zbierano kwoty wielokrotnie przewyższające te, które zdolne są zebrać obecni organizatorzy...

Jestem za WOŚP całym sercem, wkurza mnie jedynie intelektualna impotencja władz, która nawet przy okazji tak szczytnej akcji, nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania... Czy wyraziłem się jasno?? :smt021


Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 16:50 przez przekorny, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..