Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 21:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 lip 2005, 10:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lip 2005, 10:19
Posty: 20
Witam!
Czy nie sądzicie, że brak możliwości odbioru TVP3(dolnośląskiej) w naszym mieście to czysta kpina. Nie każdy ma w domu kablówkę, a duża część Zgorzelca nawet gdyby chciała mieć to i tak TVK Tomków nie jest w stanie ich podłączyć ze względu na swój zasięg sieci kablowej. Może poprzez to forum uda nam się choćby w małym stopniu wpłynąć na działania naszych "włodarzy miasta", którzy już parę lat temu zapowiadali możliwość oglądania TVP3 poprzez zwykłą antenę telewizyjną.
MY PRZECIEŻ NIE MIESZKAMY W DŻUNGLI TYLKO W 35-TYSIĘCZNYM MIEŚCIE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2005, 13:26 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
A dlaczego to TVK Tomków sie nie chce rozwijać :?: Pamietam, ze organiczeniem była możliwość ciągniecia kabla :lol: przez kanaly kablowe TPSA. Teraz przeciez telefon ma kazdy i kabel tez tą drogą mógłby być pociągnięty do spragnionych wielu kanałów telewidzów.Pytam więc: co z planami TVKTomków :?: :?:
Bo słabość wyczuje konkurencja i pogoni obecną kablówkę :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2005, 13:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
zgorzelcer pisze:
Witam!
"włodarzy miasta", którzy już parę lat temu zapowiadali możliwość oglądania TVP3 poprzez zwykłą antenę telewizyjną.
MY PRZECIEŻ NIE MIESZKAMY W DŻUNGLI TYLKO W 35-TYSIĘCZNYM MIEŚCIE.


Ja myśle, że "włodarze miasta" nie mogli czegoś takiego
zapowiadać, bo nie od nich zależy decyzja.

Nadajnik na śnieżnych kotłach więcej Ci już nie obsłuży.
(nie wiem, czy kwestia możliwości technicznych czy
np. brak wolnego pasma).

Jednakże, światełko w tunelu jest:
http://www.mi.gov.pl/prezentacje/jednos ... g_tv_(v3.0).pdf

Czyli czekamy na cyfrowa telewizje naziemną. Co nam na
dobre wyjdzie, będzie STEREO :) tudzież innej telewizje,
TVP Kultura itp...

pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2005, 16:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lip 2005, 10:19
Posty: 20
Faktycznie pomyliłem się pisząc, że "włodarze" zapowiadali odbiór TVP3 w Zgorzelcu. Informację tę podały nasze "ukochane" zgorzeleckie gazety - pamietam jak czekaliśmy na możliwość odbioru nowego programu ze zwykłej anteny no i nic z tego nie wyszło!!!

Chciałbym podkreślić, że większość mieszkańców Zgorzelca i okolic byłaby zadowolona gdyby TVP3 można było oglądać w domach za pośrednictwem zwykłych anten telewizyjnych. Tak jest w wielu miastach Polski.

Tuka być może ma rację, że jest to spowodowane brakiem możliwości nadajnika na Śnieżnych Kotłach, ale jest jeszcze nadajnik w Nowej Karczmie(być może ten dałby radę).

Mam nadzieję, że jeśli zacznie się mówić na temat TVP3 w Zgorzelcu w szerszym gronie - to może coś uda się jednak osiągnąć.

pozdr
zgorzelcer

[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2005, 17:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
to poczekamy :lol:

konwencja o nadawaniu sygnalu radiowo-telewizyjnego nie pozwala na przeskoczenie pewnych granic mocy sygnalu ze wzgledu na zbytnia bliskosc granicy, gdzie zachodzni i poludniowi sasiedzi na przyklad nie zycza sobie, zeby na ich kanalach odbierana byla telewizja polska.

nie wiem jak to dokladnie wyglada w praktyce, ale mozliwe ze chodzi o bezposrednia bliskosc granicy, gdzie nasze i niemieckie telewizje moga podawac sygnal na podobnych czestotliwosciach.

pozostalo czekac nam na telewizje cyforowa :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..