Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 kwie 2015, 13:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
To był wtorek jakoś 18:20, więc UM nieczynny sporo czasu, Po za tym znak Tylko dla pojazdów UM, obok SM(co się spodziewać po nich reakcji, przecież zgłoszenia o interwencje nie mieli to co tak sami z siebie będą się czepiać? :smt003 )
Normalnie fotki bym nie pstryknął, ale ta rejestracja DA-MA, to musiałem...


A to rozumiem :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 9:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Na ul. Wolności ustawiono znak B 36 zakaz zatrzymywania się. To ja się pytam czy Urząd Celny ma jakieś względy? systematycznie parkują tam auta i jakoś nie widzę Straży Miejskiej aby nakładała mandaty na kierujących?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 7:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Urząd bezCzelny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 14:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 mar 2006, 12:02
Posty: 145
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest tabliczka pod znakiem B-36 nie dotyczy służby celnej, więc mogą tam parkować


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2015, 7:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ArturZgorzelec pisze:
Jest tabliczka pod znakiem B-36

OK, ale ta tabliczka stoi wyłącznie od strony Piłsudskiego (po stronie UC), co miało sens jak Wolności była jednokierunkowa. W obecnym układzie ten znak raczej nie ma żadnego sensu ani znaczenia. W związku z budowa CH, a także biorąc pod uwagę fakt, iż jest ona dwukierunkowa i niezbyt szeroka zezwolenia na parkowanie w tym miejscu jest bezsensowne, a parkowane tam samochody (często przeciwnie do kierunku jazdy) powodują utrudnienia. Chodnik jest w tym miejscu na tyle szeroki, ze te 3 miejsca na nim powinny w zupełności wystarczyć UC i nie powodować utrudnień dla pieszych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2015, 14:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
ArturZgorzelec pisze:
Jest tabliczka pod znakiem B-36 nie dotyczy służby celnej, więc mogą tam parkować

Dotyczy ich znak zgodnie z kierunkiem jazdy czyli od ul. Partyzantów.
Ten znak juz dawno tam stać powinien.
Gero pisze:
ArturZgorzelec pisze:
Jest tabliczka pod znakiem B-36

OK, ale ta tabliczka stoi wyłącznie od strony Piłsudskiego (po stronie UC), co miało sens jak Wolności była jednokierunkowa. W obecnym układzie ten znak raczej nie ma żadnego sensu ani znaczenia. W związku z budowa CH, a także biorąc pod uwagę fakt, iż jest ona dwukierunkowa i niezbyt szeroka zezwolenia na parkowanie w tym miejscu jest bezsensowne, a parkowane tam samochody (często przeciwnie do kierunku jazdy) powodują utrudnienia. Chodnik jest w tym miejscu na tyle szeroki, ze te 3 miejsca na nim powinny w zupełności wystarczyć UC i nie powodować utrudnień dla pieszych.

:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 cze 2015, 9:56
Posty: 5
Takich kierowców trzeba piętnować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2015, 10:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Taka sytuacja:
Jadąc ulica Wolności w kierunku Piłsudskiego natrafiłem na dwa zaparkowane tam samochody niemieckiego urzędu celnego. Samochody zaparkowane przeciwnie do kierunku jazdy co jest akurat w Niemczech niedozwolone. W Polce jest dozwolone takie parkowanie na ulicach o małym natężeniu ruchu, a na zdjęciu widać, ze ruch jest, zresztą ja sam tez musiałem poczekać, aby ich ominąć, bo z przeciwka jechały auta. Jakie znaczenie ma ten znak widoczny po lewej? Nie mam pojęcia - moim zdaniem żadnego bo tak postawiony znak (po lewej) stosuje się na jezdniach jednokierunkowych, a tutaj mamy jezdnie dwukierunkowa. Poza tym tabliczka zezwala na parkowanie pojazdów "Służby Celnej" ale nic nie mówi o pojazdach Zollamtu.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2015, 22:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Jakie znaczenie ma ten znak widoczny po lewej?


Żadnego znaczenia nie ma, troszkę dalej jest
Marcopollo pisze:
znak B 36 zakaz zatrzymywania się.

I to ten znak obowiązuje wszystkich\, łącznie z Urzędem Celnym systematycznie parkującym na chodniku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2015, 17:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Wiecie co...? Miałem napisać co o tym myślę- doszedłem jednak do wniosku że nie warto... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2015, 16:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Wiecie co...? Miałem napisać co o tym myślę- doszedłem jednak do wniosku że nie warto... :(


Daj upust swym emocjom - czekamy :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2015, 17:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Daj upust swym emocjom - czekamy


Ty go tak nie namawiaj, bo później będziemy czytać dwie strony wypracowania ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2015, 5:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
manzir pisze:
YELLO_35 pisze:
Daj upust swym emocjom - czekamy


Ty go tak nie namawiaj, bo później będziemy czytać dwie strony wypracowania ;)


Nie przesadzasz aby...? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2015, 6:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
Gero pisze:
Taka sytuacja:
Jadąc ulica Wolności w kierunku Piłsudskiego natrafiłem na dwa zaparkowane tam samochody niemieckiego urzędu celnego. Samochody zaparkowane przeciwnie do kierunku jazdy co jest akurat w Niemczech niedozwolone. W Polce jest dozwolone takie parkowanie na ulicach o małym natężeniu ruchu, a na zdjęciu widać, ze ruch jest, zresztą ja sam tez musiałem poczekać, aby ich ominąć, bo z przeciwka jechały auta. Jakie znaczenie ma ten znak widoczny po lewej? Nie mam pojęcia - moim zdaniem żadnego bo tak postawiony znak (po lewej) stosuje się na jezdniach jednokierunkowych, a tutaj mamy jezdnie dwukierunkowa. Poza tym tabliczka zezwala na parkowanie pojazdów "Służby Celnej" ale nic nie mówi o pojazdach Zollamtu.

Obrazek


służby mogą więcej,znam to z autopsji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2015, 12:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Obrazek

jak dla mnie sytuacja rownoznaczna z nielegalnym parkowaniem na miejscach dla inwalidow...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..