Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2015, 20:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty pisze:
Czy tylko mnie wkurza parkowanie na Daszynskiego? W ciagu dnia wszędzie zawalone autami
Wymalowane na jezdni linie nic nie znaczą, bo trzeba je ciagle przekraczać, wymiszać pierwszeństwo żeby móc przejechać.
Kiedy wreszcie policja albo straż miejska zrobi z tym porządek?


Zgadza się - to jest irytujące.
Ponadto na Boh. Getta parkujące na lewym pasie auta zmuszają do łamania przepisów - czyli przekraczania linii ciągłej.

zgc_qwerty pisze:
Kiedy wreszcie policja albo straż miejska zrobi z tym porządek?


Policję zostawmy - ale SM jest od tego jak du...no nie napiszę... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2015, 10:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak, wkurza parkowanie na Daszyńskiego i Getta, wkurza jak jasna cholera. Denerwuje też dzikie parkowanie na trawnikach w okolicy Ul. Poniatowskiego (róg Lubańskiej) i Sybiraków. Od tego parkowania poniszczona jest cała infrastruktura wokół (trawniki, chodniki, obrzeża), wszystko rozjeżdżone niczym na poligonie w Drawsku, czy innym Świętoszowie. Najgorsze, to , że powiadamiana Straż Miejska nie reaguje. Wzywani byli niejednokrotnie, a dzikie parkingi jak były, tak są. Myślę, że kilka blokad od czasu do czasu załatwiłoby sprawę. Można by też zwyczajnie wybudować w tym miejscu parking, bo trawników i tak już tam nie ma, zostało tylko klepisko, które po deszczu zmienia się w trzęsawisko. Pu, puk, Urząd Miasta, macie pole do popisu. Może tak mały ukłon w stronę wyborców. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2015, 10:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka :)


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2015, 10:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale beka :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 18:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek

Dama, a parkuje jak ...... :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 19:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy tylko ja nie widzę zdjęcia?
Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 19:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Czy tylko ja nie widzę zdjęcia?


Tzn. że nie jestem sam :smt028
Też nie widzę... :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 19:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie jesteście sami :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 21:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek

Dama, a parkuje jak....!!!!

Da radę jakoś edytować starsze posty? jakoś nie mogę poprawić poprzedniego postu.

Teraz widac obrazek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 7:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Prawdziwa dama "naznaczona siódemą" ;)

Starszych postów nie da rady edytować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 19:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
Starszych postów nie da rady edytować.


Tylko moderacja może :|

manzir pisze:
Prawdziwa dama


Ja bym był ostrożny w oskarżeniach - możliwe, że układ aut z boków wymusił takie zaparkowanie. Auta odjechały, a łoś nie zdążył. Wysoce prawdopodobne, że też tak niejednokrotnie zaparkowałem - ale za łosia się (raczej) nie uważam ;)
Zresztą auto z prawej też idealnie nie stoi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2015, 8:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy ktoś wreszcie zlikwiduje dziki parking w poblizu ul. Lubańskiej i Poniatowskiego? Z czasem sytuacja staje się co raz bardziej irytująca. Zniszczone trawniki, nie tylko te na których parkują ale również sąsiednie ponieważ ignoranci wyjeżdżając z "parkingu", żeby ułatwić sobie sprawę wjeżdżają na sąsiedni trawnik. W ten sam sposób niszczą boisko. Chodniki i okalające je obrzeża również sie zapadają będąc nieprzystosowanymi do takiego natężenia ruch samochodowego. Wzywana straż miejska bagatelizuje sprawę. Urząd Miasta nie reaguje.Najwyższy czas reagować, bo okolica zaczyna wyglądać ja poligon w Drawsku czy innym Świętoszowie. Zastanawiam się, czy tym ludziom to nie przeszkadza? Prawdopodobnie lubią żyć jak bydło w chlewie?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2015, 10:22 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
viper126pzgc pisze:
bo okolica zaczyna wyglądać ja poligon w Drawsku czy innym Świętoszowie.

Na poligonach jest czysto i schludnie, a pojazdy parkowane są pod "sznurek" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2015, 17:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
viper126pzgc pisze:
Już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy ktoś wreszcie zlikwiduje dziki parking w poblizu ul. Lubańskiej i Poniatowskiego? Z czasem sytuacja staje się co raz bardziej irytująca. Zniszczone trawniki, nie tylko te na których parkują ale również sąsiednie ponieważ ignoranci wyjeżdżając z "parkingu", żeby ułatwić sobie sprawę wjeżdżają na sąsiedni trawnik. W ten sam sposób niszczą boisko. Chodniki i okalające je obrzeża również sie zapadają będąc nieprzystosowanymi do takiego natężenia ruch samochodowego. Wzywana straż miejska bagatelizuje sprawę. Urząd Miasta nie reaguje.Najwyższy czas reagować, bo okolica zaczyna wyglądać ja poligon w Drawsku czy innym Świętoszowie. Zastanawiam się, czy tym ludziom to nie przeszkadza? Prawdopodobnie lubią żyć jak bydło w chlewie?



a to dziwne bo w tej okolicy osobiście zapłaciłem mandat za niszczenie zieleni stanąłem na trawniku i ktoś zgłosił na policje (patrol nie był przekonany do nałożenia mandatu po moich wyjaśnieniach ale powiedzieli, że muszą bo było zgłoszenie że tu stoję )
nie próbowałem unikać tej kary, bo fakt stanąłem tam,choć tylko w celu rozładunku, co w niczym nie usprawiedliwia mnie ale traktujmy wszystkich jednakowo :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2015, 20:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Ja bym był ostrożny w oskarżeniach - możliwe, że układ aut z boków wymusił takie zaparkowanie. Auta odjechały, a łoś nie zdążył.


To był wtorek jakoś 18:20, więc UM nieczynny sporo czasu, Po za tym znak Tylko dla pojazdów UM, obok SM(co się spodziewać po nich reakcji, przecież zgłoszenia o interwencje nie mieli to co tak sami z siebie będą się czepiać? :smt003 )
Normalnie fotki bym nie pstryknął, ale ta rejestracja DA-MA, to musiałem... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 102  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..