Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Stacja STATOIL
Post: 23 paź 2016, 11:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydaje mi się, że Polacy powinni zrobić bojkot tej stacji i tankować gdzieś indziej - jest przecież w Zgorzelcu jeszcze tańsza stacja - zobaczymy, jak wtedy statoil będzie prządł na samych niemiaszkach.
Tu jest Polska, a nie Niemcy!

Statoil tylko dla Niemców?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2016, 17:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Ja bym z bojkotem poszedł jeszcze dalej i przestał tankować w ogóle. Na pohybel koncernom paliwowym! TU JEST POLSKA! :D :lol:

A bardziej poważnie, zadziwia mnie ilość komentarzy, oburzenie i zdenerwowanie tych, których tak bardzo razi cena w euro na polskiej ziemi. Przecież tam też jest cena w PLN. To, że ta cena jest formatem mniejsza, od tej w euro to powód do bojkotu? Taka ładna pogoda, zamiast pospacerować, pocieszyć się kolorową jesienią, to ludzie nerwy szarpią taka błahostką jak wielkośc formatu ceny na stacji paliw :) Podziwiam i pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2016, 19:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Spacer OK :smt023

Idź powiedz niemiaszkom, aby tak zrobili, to Cię wyśmieją, a jedyne co usłyszysz to: Hier sind Deutschland.

My Polacy zawsze wchodzimy w du.pę bez masła, nie szanujemy się i później marnie to się kończy dla nas - czas zmienić naszą mentalność i postawę służalczą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2016, 11:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
Wydaje mi się, że Polacy powinni zrobić bojkot tej stacji i tankować gdzieś indziej...


Wydaje mi się, że Polacy już dawno tankują gdzie indziej - stąd właśnie ta "europejska cena" ;)

Namruf pisze:
Przecież tam też jest cena w PLN.


Gdzie jest? Na dystrybutorze być musi - ale na "reklamie" widnieje euro.

Namruf pisze:
...ludzie nerwy szarpią taka błahostką jak wielkośc formatu ceny na stacji paliw...


Nadinterpretujesz IMHO nieco - nerwów sobie nie szarpią tylko informują, że nie podoba im się ów fakt. Mi też się nie podoba ale interesuje mnie to w podobnym stopniu jak cena marchewki na ryneczku, na którym i tak zakupów nie robię :roll:

manzir pisze:
Tu jest Polska


Też tak uważam - ale nawet reklamy w tv lecą w innym języku :roll:
Pierwszy z brzegu przykład Volvo - notabene ładna reklama pokazująca przy okazji, że Szwedzi nie mają żadnego miasta/obiektu/zabytku/miejsca kojarzącego się z ich krajem :? Volvo is coming - jakby po polsku brzmiało to gorzej :smt021
Tradycyjnie zboczyłem z tematu :smt075

manzir pisze:
My Polacy zawsze wchodzimy w du.pę bez masła, nie szanujemy się i później marnie to się kończy dla nas - czas zmienić naszą mentalność i postawę służalczą.


Nowy rząd to zmieni - już zaczął :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2017, 12:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sty 2017, 12:17
Posty: 2
Mam nadzieję, że uporządkują nie tylko to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2017, 18:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wyświetlanie cen wróciło do normy - czyżby ilość polskich klientów znacząco spadła? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2017, 7:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tankowałem tylko tam. Gdy zaczęto wyświetlać ceny ''po niemiecku'', przeniosłem się na BP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 0:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwie sie, ze chce sie Wam marnowac energie na takie duperele. Dla mnie moze byc cena nawet w szeklach - nie interesuje mnie mnie to. Tankuje tam, gdzie mam blizej i gdzie mi po drodze. Moze gdybym tankowal jeden zbiornik miesiecznie, to celebrowalbym to tak, jak i Wy. Tankuje jednak kilka razy w miesiacu i paliwo to paliwo - wszedzie takie samo. A moj czas stracony na jezdzenie przez cale miasto, by zatankowac o kilka groszy taniej, lub tam gdzie ceny sa w zlotowkach jest wiecej wart niz ta pozorna oszczednosc na paliwie. Wiekszymi pariotami przez tankowanie, tam gdzie ceny sa w zlotych i tak nie bedziecie - i tak kasa idzie do zagranicznych koncernow i tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 9:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gobo - nie chodzi o to, gdzie kto tankuje - ja też tam nie tankuje i nie szukam groszowych oszczędności - inni może tankują przy okazji zakupów w markecie. Chodzi o sam fakt, o zasadę - jesteśmy w Polsce, więc ceny mają być w naszej walucie. Ciekawy jestem, czy wyobrażasz sobie reakcję niemiaszków, czy pepików, gdyby nagle ceny u nich pojawiły się w złotówkach? Rozumiem, że istnieje wąska grupa społeczeństwa, która ma na takie niby "szczegóły" wywalone, no ale bez przesady, póki co nie jesteśmy w strefie euro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 11:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
a może mają chrzczone paliwo i chcą się na Niemcach zemścić za IIWŚ? Brawo, tak trzymać :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 12:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 maja 2011, 20:25
Posty: 31
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Wiekszymi pariotami przez tankowanie, tam gdzie ceny sa w zlotych i tak nie bedziecie - i tak kasa idzie do zagranicznych koncernow i tak.


No właśnie. A aby kierować się patriotyzmem to najlepiej byłoby tankować na stacjach z polskim kapitałem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 23:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ceny w euro mi nie przeszkadzaja. Nie trawie natomiast reklam w miescie - piekne kamiennice, ladne otoczenie i reklamy, reklamy, reklamy. Nie jestem w stanie zrozumiec czemu miasto z tym nie walczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2017, 20:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Te reklamy to jakaś masakra jest - spaliłbym je wszystkie :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2017, 11:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
nie jest tak źle w Zgorzelcu z reklamami, są brzydsze rzeczy.
Na świecie są miejsca bardziej obłożone ;)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2017, 21:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Bylem w Tokio w dzielnicy Shibuya, gdzie nie brakuje reklam. Byłem też na Times Square w Nowym Jorku. O londyńskim Piccadilly Circus nie wspomnę, bo tam byłem kilka razy. Nigdzie jednak reklamy nie były tak prymitywne, słabe jakościowo, nachalne i po prostu brzydkie tak jak u nas:)
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..