Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 21:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 11:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Przekorny, widzę, że sezon ogórkowy nastał u Ciebie wcześniej niż poprzednich latach. Aby ratować forum przed totalnym marazmem jak co roku wracasz do starych „sprawdzonych” tematów. Teraz na tapetę wróciłem ja jako ubezwłasnowolniona, chowająca się po kontach pacynka burmistrza, a może żeby Ci ułatwić POcynka ;). Zaraz będzie ocena Dni Miasta, żal nad Festiwalem Greckim oraz ocena poziomu, a raczej jego braku, imprez kulturalnych w naszym mieście. A na koniec wakacji Twoje ulubione deprecjonowanie Arcima przy okazji oceny Jakubów. Jedyne co może zmienić kolejności poruszanych przez Ciebie tematów to zbliżające się Euro 2012 i wpływ tej imprezy na nasze miasto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 15:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiTeK, dziękuję Ci za przypomnienie imprez, których pomimo ich cyklicznej powtarzalności, nie jesteście w stanie zorganizować jak należy... Co roku wyłażą podobne do poprzednich buble organizacyjne, brak pomysłu, beznadziejny repertuar i widoczny, wręcz wszędobylski "tumiwisizm"... Zresztą, ja jedynie głośno artykułuję uwagi, które inni wymieniają między sobą... Ponieważ jednak stanowicie wąski, zamknięty krąg nadętych bufonów - niezmiennie przekonanych o swojej wyjątkowości - tak więc wszelką krytykę witacie jak wrogi, personalny atak. Osobiście wolałbym, żebyście reagowali bardziej jako na głos mieszkańca i uczestnika tychże imprez, wskazujący pewne bardziej lub mniej poważne niedociągnięcia, które należałoby poprawić. Jeśli jednak wolicie się obrażać - Wasza sprawa...
Sezon wiosenno-letni już się rozpoczął, za "chwilę" rozpoczną się Dni Miasta i inne imprezy. Mam cichą nadzieję, że tym razem miasto, jako organizator, stanie na wysokości zadania. Bądź wówczas pewien, że pierwszy zacznę bić brawo i układać peany na Waszą cześć...

Jednak trudno nie zauważyć, że z typową sobie beztroską, całkowicie rozminąłeś się z istotą mojego wcześniejszego posta, w którym prosiłem Cię o pewne wyjaśnienia... Zamiast więc najnormalniej w świecie zdementować lub potwierdzić pogłoski o sądowej nagonce na jednego z mieszkańców miasta, do której rzekomo ochoczo się włączyłeś, Ty rozpocząłeś litanię narzekania na mnie za to, że.... ja narzekam na Wasze działania... Litości... 8)

PiTeK pisze:
ubezwłasnowolniona, chowająca się po kontach pacynka burmistrza, a może żeby Ci ułatwić POcynka ;)


Ty to napisałeś, nie ja... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:00 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Litości: Proszę Pana Burmistrza Rafała Gronicza aby dopuścił przekornego do pomocy w organizacji czegokolwiek aby mógł wykazać się, pokazać nam ten wysoki poziom organizacyjny. kompetencję. Aby zorganizował coś taniej, lepiej, na wysokim poziomie artystycznym. Wtedy stanie sie On wiarygodny. Gadać każdy może jeden lepiej drugi gorzej, ale to nadal będzie tylko gadanie. Chce to zobaczyć. Proszę! :smt023


Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 16:00 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre, jaki to proces myślowy przeprowadziłeś, że w jego wyniku wyszło Ci, że przekorny chce być do czegokolwiek łaskawie "dopuszczony"???
Nie oceniaj mnie, proszę, swoją miarą... :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:17 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Litości: Proszę Pana Burmistrza Rafała Gronicza aby dopuścił przekornego do pomocy w organizacji czegokolwiek aby mógł wykazać się, pokazać nam ten wysoki poziom organizacyjny. kompetencję. Aby zorganizował coś taniej, lepiej, na wysokim poziomie artystycznym. Wtedy stanie sie On wiarygodny. Gadać każdy może jeden lepiej drugi gorzej, ale to nadal będzie tylko gadanie. Chce to zobaczyć. Proszę! :smt023
Niestety ale zgadzam się z przedmówcą. Krytykować na forum to i każdy może. Dla mnie to bicie piany, obrzucanie się błotem, dużo emocji i nic poza tym. Zastanawiam się tylko po co to wszystko ale poza osobistymi urazami do pewnych osób widzę pewien cel...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:23 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
"dopuszczony"???
No faktycznie dopuszcza się raczej psa do suki. :P Przepraszam. Miałem na myśli - zatrudnienie przy organizacji imprez kulturalnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
No faktycznie dopuszcza się raczej psa do suki. :P Przepraszam. Miałem na myśli - zatrudnienie przy organizacji imprez kulturalnych.


To jest już nas dwóch... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:38 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Jakoś małe zaangażowanie widzę w Tobie. Jeśli tak będzie wyglądało to zaangażowanie w pracę to lipa wyjdzie. Jeszcze raz. ;) :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Ustępuję Tobie pola... Jak wiadomo, w urządzanie imprez, zwłaszcza o charakterze muzycznym, jesteś po prostu bezkonkurencyjny... :smt023
Ja wolę pozostać przy ocenie ich jakości, jeśli oczywiście łaskawie mi na to pozwolisz... :smt050


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 16:52 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Jak wiadomo, w urządzanie imprez, zwłaszcza o charakterze muzycznym, jesteś po prostu bezkonkurencyjny...
nieprawda - nie udało mi się choćby Ciebie przyciągnąć/zaprosić na te w mojej ocenie najlepsze. Widocznie nie trafiłem (liśmy) w gusta muzyczne Polaków. Niemcom sie podobało, jak i nielicznym mieszkancom Zgorzelca i okolic, ale nie o to chodziło. Poddałem się... Ty sie tym prawdopodobnie chełpisz. Ile to ja od Ciebie słyszałem że brakuje w mieście koncertów. :roll:
przekorny pisze:
Ja wolę pozostać przy ocenie ich jakości, jeśli oczywiście łaskawie mi na to pozwolisz...
zawiodłem się na Tobie. :( To mało... Może jednak ? Naprawdę chcę zobaczyć efekt Twojej pracy. Daj mi szansę.

OT'a można by wydzielić


Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 17:07 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 17:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
nie udało mi się choćby Ciebie przyciągnąć/zaprosić na te w mojej ocenie najlepsze.


Po prostu nie miałem czasu - koncerty w ocenie moich znajomych wypadły bardzo dobrze... Dlatego wróżę Tobie świetlaną przyszłość w tej dziedzinie... I niniejszym, jako wybitnego specjalistę, zgłaszam Cię do współorganizacji wszelkich możliwych imprez, które zaplanowano na ten rok... :smt023

Dr. Dre pisze:
Naprawdę chcę zobaczyć efekt Twojej pracy. Daj mi szansę.


Ależ już ją miałeś... Wspierałem organizację Jakubów bodajże w 2007 roku za co zostałem doceniony przez Twojego faworyta, obecnego burmistrza, ślicznym dyplomem... Współorganizowałem również X-lecie powiatu zgorzeleckiego. Występował tam m.in. UK LEGENDS SMOKIE. Pamiętasz? Fajnie było, czy beznadziejnie?? :D

Dr. Dre pisze:
zawiodłem się na Tobie. :(


Łzy wzruszenia zalały me oczyska... :cry: :lol:


Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 17:19 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 17:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Ależ już ją miałeś... Współorganizowałem Jakuby bodajże w 2007 roku za co zostałem doceniony przez Twojego faworyta, obecnego burmistrza, ślicznym dyplomem... Współorganizowałem również X-lecie powiatu zgorzeleckiego. Występował tam m.in. UK LEGENDS SMOKIE. Pamiętasz? Fajnie było, czy beznadziejnie??
Tym bardziej będę ponaglał moją prośbie do burmistrza abyś poprowadził któryś z miejskich projektów kulturalnych. Tylko pamiętaj, że w 2007 było ogromne zaangażowanie wielu naszych dobrych znajomych, nie wiem czy uda Ci się wzbudzić ponownie takie emocje i zapał do pracy. Życzę Ci tego, dla naszego wspólnego celu - dobrych jakościowo darmowych imprez miejskich. Jak myślisz, ktoś to doceni? Trafisz w większość gustów? nie wierzę! Przykro to głośno przyznać ale większości nie chce się nic, bo we Wrocławiu są lepsze, gdzieś tam piwo było tańsze, muzyka w ogóle mogła by nie grać, a jeśli juz, to najlepiej Disco-Polo, albo "koko euro spoko". Jakby wino sprzedawali w plastiku to nikomu by to nawet nie przeszkadzało oraz cieszyło. Co nie... fisbanie? Pozdrowienia dla wszystkich chcących i...naprawdę przekorny cieszy mnie Twoja troska o nasze imprezy zgorzeleckie i zapraszam na dzisiejszy wieczór: "JazzTage" w Goerlitz. Lecę... :P


Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 23:54 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 20:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
APELUJĘ DO ADMINISTRACJI O ZROBIENIE PORZĄDKU W TYM TEMACIE, BO ZROBIŁ SIĘ BAŁAGAN!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 5:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydzielono z wątku :

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... a94a632ce8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 22:05 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Jakby wino sprzedawali w plastiku to nikomu by to nawet nie przeszkadzało oraz cieszyło. Co nie... fisbanie?

Orzesz Ty wiem że mi grasz na ambicji ale poczekajmy do końca sezonu wtedy, dla ciebie plastik też będzie ok :P
I nigdy nie sprzedawałem moich wyrobów....... robię to społecznie co dobrze wpisuje się w ten wątek :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 152 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..