Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 paź 2012, 10:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
O naszym mieście zrobiło się wyjątkowo głośno, dzięki dziennikarce TTV Sylwii jakiejś tam.

Nie mieszkam w Zgorzelcu zbyt długo (no może trochę jednak tak :) ), więc zastanawiam się jakie jest Wasze zdanie na temat tego zamieszania. Z jednej strony, słysze głosy, że tego całego Wojtka chcą medialnie zamordować a z drugiej, że on sam nie lepszy a wczęsniej mu na sucho uchodziło. Jak to było na prawdę? ktoś może mi pomóc wyrobić sobie opinię na ten temat?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 10:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:30
Posty: 16
dla mnie to wszystko jest trochę dęte, chociaż nie znam pobudek, dla których W.K. został tak dojechany. Czytałam też jego portal, na nim są równie ostre zdjęcia i podpadające pod kategorię "etycznie wątpliwych" teksty…


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 12:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
ja nie mam wątpliwości, że zinfo chciało co najmniej ośmieszyć WK

MW jest osobą taką a nie inną, jest jak widać konfliktowy próbujący pozbyć się konkurencji
ale to działanie jest motywowane zemstą, mści się za wykorzystywanie zinfo w celu reklamowania swojego nowego portalu

ten portal jaki jest każdy widzi, cały czas źle o burmistrzu, uważam że to przegięcie,
wiadomo mogłoby być lepiej, ale negacja wszystkiego i wyzywanie burmistrza od złodziei jest nie na miejscu

z jednej strony zinfo postąpiło bardzo niemoralnie, z drugiej zaś WK na to zapracował, bo sam nie wypracował marki nowego portalu, tylko w komentarzach na zinfo się reklamował

o tej sytuacji można by jeszcze dużo napisać, zwłaszcza w kontekście MW i związków z władzą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 13:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
zgc_qwerty pisze:
o tej sytuacji można by jeszcze dużo napisać, zwłaszcza w kontekście MW i związków z władzą


To pisz waćpan, poczytamy :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 14:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
Zinfo w końcu się doigrało. Zrobili sobie taki regulamin, że jak ktoś poda jakiś link reklamujący w komentarzu nawet nieświadomie to od razu wysyłają takiemu człowiekowi fakturę do zapłaty na 1000 zł. Cwaniaki doigrali się. Zobaczymy, czy przypadkiem oni teraz nie będą płacić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 14:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:32
Posty: 23
pewnie zapłacą, tak to brzmi w telewizji…
Właśnie o to mi chodziło, czy przypadkiem nie jest tak, że Wojtek sam się o to prosił


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 16:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
obcy pisze:
Zinfo w końcu się doigrało. Zrobili sobie taki regulamin, że jak ktoś poda jakiś link reklamujący w komentarzu nawet nieświadomie to od razu wysyłają takiemu człowiekowi fakturę do zapłaty na 1000 zł. Cwaniaki doigrali się. Zobaczymy, czy przypadkiem oni teraz nie będą płacić.

ale to pojawiło się po tym jak WK zaczął się tak intensywnie reklamować w komentarzach na zinfo
jak dali ten regulamin trochę się uspokoiło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 17:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Może mi ktoś wyjaśnić kto to jest ten cały WK i ogólnie całą sprawę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2012, 19:34 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2006, 1:57
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
A moim zdaniem dobrze ze jakaś osoba komentuje poczynania naszego Pana Burmistrza w końcu skoczyliśmy z 69 czy jakoś tak na miejsce w pierwszej 10 zadłużonych miast. Wyjaśnię w koncu jak to będzie.

będą wybory miasto jest zadłużone wybierzemy innego burmistrza niż dotychczas wiec nowy burmistrz podniesie podatki albo narzuci jakis tam podatek i wtedy nowy burmistrz będzie beee bo narzuca podatki. A tak naprawdę bedzie staral sie zalatac dziur po dotychczasowej wladzy. Dlatego jestem za osobami ktore trochce krytykują nasza politykę miasta.

Następnie co do kampanii UWAGA PEDOFIL zdjecie osoby ze zgorzelca jest tam nie na miejscu choc zerkając na baner od razu rzucil mi sie w oczy czerwony napis a nie osoba na foto ale i tak jestem zdania ze nie powinno to miec zajścia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 8:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 kwie 2006, 15:05
Posty: 134
Wojciech Krzeszowski w komentarzu na glownej pisze:
.. Nie mam władzy, nie rżnę podatników, nie napastuję dzieci bo nie jestem nauczycielem ani duchownym.. ;-)

niezly tok rozumowania ma ten koles..
przypomina mi sie stary dowcip, ktory sie konczyl:
" .. masz rybki, to jestes pedalem!"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 8:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Obejrzałem ten śmieszny pseudo dziennikarski reportaż (film). Postać gościa o nazwisku Krzeszowski przedstawiona została jakoś strasznie niekorzystnie dla tego biedaczka. To jest dziennikarz? pretenduje na fotel burmistrza? Koleś jak z bramy w blokowisku i na dodatek nie potrafi wysłowić się po Polsku. Biednie to wygląda. Szczególnie jak pokazuje rozdrapane strupy na ręku po ukąszeniu komarów. Chroń nas Panie Boże przed takimi opozycjonistami. Sama krytyka władzy nie czyni lepszym. Krytyka tak ale ta merytoryczna, a nie brukowa. :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 8:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
Dr. Dre pisze:
Obejrzałem ten śmieszny pseudo dziennikarski reportaż (film). Postać gościa o nazwisku Krzeszowski przedstawiona została jakoś strasznie niekorzystnie dla tego biedaczka. To jest dziennikarz? pretenduje na fotel burmistrza? Koleś jak z bramy w blokowisku i na dodatek nie potrafi wysłowić się po Polsku. Biednie to wygląda. Szczególnie jak pokazuje rozdrapane strupy na ręku po ukąszeniu komarów. Chroń nas Panie Boże przed takimi opozycjonistami. Sama krytyka władzy nie czyni lepszym. Krytyka tak ale ta merytoryczna, a nie brukowa. :smt075

samo sedno!

A co do cytatu o duchownych i nauczycielach - ja jestem nauczycielem i teraz zastanawiam się czy bardziej wypada mi teraz iść do sądu czy skuć mordkę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 9:13 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Obejrzałem ten śmieszny pseudo dziennikarski reportaż (film). Postać gościa o nazwisku Krzeszowski przedstawiona została jakoś strasznie niekorzystnie dla tego biedaczka. To jest dziennikarz? pretenduje na fotel burmistrza? Koleś jak z bramy w blokowisku i na dodatek nie potrafi wysłowić się po Polsku. Biednie to wygląda. Szczególnie jak pokazuje rozdrapane strupy na ręku po ukąszeniu komarów. Chroń nas Panie Boże przed takimi opozycjonistami. Sama krytyka władzy nie czyni lepszym. Krytyka tak ale ta merytoryczna, a nie brukowa. :smt075


Pełna zgodność :smt023
Forumowy troll cieszy się teraz rozgłosem...
Jaki troll taki rozgłos :smt075
A ZINFO niejednokrotnie dało się poznać jako portal niskich lotów :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 9:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Panie Wojtku proszę zmienić dietę.
to szkodzi jak widać http://wolnekonopie.org/
1.Wróblewski i spółka ewidentnie przegieli.
2.Do prokuratury i sądu.
3.Cała ta napinka medialna jest co najmniej żenująca.
4.Tak to się kończy jak ktoś swoją działalność opozycyjn.a sprowadza do poziomu PALI kota.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2012, 13:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Panie Wojtku proszę zmienić dietę.
to szkodzi jak widać http://wolnekonopie.org/

Nie prowokuj Wojtka - on ma dość innych problemów , a konopie też mu się za dobrze nie kojarzą... Chyba... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..