Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2012, 6:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Plotkarskie jest to, że zamykam bandziora, który żeruje na naszych portfelach? :lol:

Gronicza też mam głaskać i drapać za uszkiem bo zdefraudował 0,8 mln pln na wizualizację nowej hali aby utrzymać się przy korycie? 8)

Enzo, Ty to akurat najwięcej się przejmujesz profesją dziennikarską, eh... popracuj nad używaniem znaków diakrytycznych bo widzę, że na lekcję polskiego to się nie chciało chodzić a do powiedzenia to masz najwięcej :smt028


[edit by YELLO_35]

Wojtek - kolejny wrzut linka do Twojego portalu nagrodzę ostrzeżeniem :smt021 Pisz , dyskutuj , rób co chcesz (w granicach rozsądku) bylebyś spamem mi tu nie rzucał , bo Ty konkurencja jesteś :smt027


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:55 przez wizjoner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 12:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak mam dyskutować jeśli jakiś moderatorek przeciąga dyskusję na stronę bandytów? Nie jestem konkurencją dla ZGORZELEC.INFO bo nie mam z nimi szans :smt021
To jest forum a Ty nie jesteś moderatorem tylko stronniczą szują, która prawdopodobnie dostala kilka groszy za umieszczenie swoich fotek na stronie Urzędu Miasta i teraz ciśnie wazeline....

To nie spam, to brakujący link do moich poprzednich wypowiedzi:


A jeśli uważasz, że jest to spam lub jestem konkurencją to wyczyćś ten i inne wątki z konkurencyjnych odnośników. Jeśli to uczynisz to przestane Ci zarzucać STRONNICZOŚĆ :smt027

Ostrzeżenie Wojtusiu :smt021 Uzasadnienie jest we właściwym miejscu.
Wojtusia poszukaj sobie w....


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:54 przez wizjoner, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 12:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
jaki agresywny wizjoner

@Wizjonerze - wiesz, że jak komuś brakuje argumentów nawet w obronie własnej rzetelności to będzie czepiał się braku polskich znaków ( i nie, nie dodaje Ci inteligencji, jak je fachowo nazwiesz) Nie chcę bronić Enzo, ale ma dużo racji - czasem zdarza mi się czytywać "konkurencyjny portal" i mam wrażenie, że jest redagowany na poziomie gazetki w liceum, w dodatku tej nielegalnej, w której można śmiać się z nauczycieli. Jak miałem 16 lat to mnie to jarało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 13:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Po przeczytaniu regulaminu stwierdzam, iż publikacja niniejszego linku jest jak najbardziej z nim zgodna.

W przypadku skasowania go proszę o podanie konkretnego punktu regulaminu, który został naruszony.

Stosując retorykę z Twojego portalu - moderator ma zawsze rację :smt021 Doceń fakt , że możesz tu nadal pisać. Zbyt Cię cenię żeby nie wiedzieć , że będziesz naszą konkurencją :twisted: To tylko kwestia czasu. Wierzę w Ciebie... Skup sie na meritum - możesz wspominać o swoim portalu , swej skutecznej działalności itd. Ale linkami nie rzucaj z powodu j.w.


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:54 przez wizjoner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 14:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Medea pisze:
Wojtek - ty masz dzisiaj wolne czy znowu zajmujesz się nie tym co trzeba w czasie pracy?

Nie Twój interes 8)
Jeśli już bardzo Ci zależy na informacjach tego typu to pragnę Cię poinformować, że szef wymaga ode mnie 100% normy. Ja wyrabiam ponad 200%. Jeśli nie wierzysz to sprawdź :lol:

Jeśli baaaardzo chcesz sprawdzać czyjąś pracę to zajmij się urzędnikami przejadającymi nasze podatki... np. nim:


Byłem tu - YELLO_35 :smt020


DO MODERATORKA:
Jaki jest cel tego wątku?
Dlaczego nie mam możliwości swobodnego wypowiadania się?
Dlaczego Moderatorek uważa że Europamiasto to konkurencja i nie można zamieszczać linków do tego serwisu, a np. ZINFO to hmmm... to Wasi wielcy przyjaciele i ich linki mogą się znajdować na niniejszym forum?


O cel pytaj założyciela wątku - nie mnie :roll:
Niedługo , jak tak dalej pójdzie , zamknę wątek - chyba , że wcześniej zarobisz na permanentnego bana :smt021


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:54 przez wizjoner, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 15:39 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
To jest forum a Ty nie jesteś moderatorem tylko stronniczą szują, która prawdopodobnie dostala kilka groszy za umieszczenie swoich fotek na stronie Urzędu Miasta i teraz ciśnie wazeline....


Pewnie stan niespokojnego ducha wizjonera, spowodowany jest swędzącymi wypryskami na ciele, które z powodu jadu nie mogą się zagoić , albo żółta koszulka go ciśnie lub swędzi od zbyt długiego użytkowania.......... ]:->

wizjoner pisze:
Dlaczego Moderatorek uważa że Europamiasto to konkurencja i nie można zamieszczać linków do tego serwisu, a np. ZINFO to hmmm... to Wasi wielcy przyjaciele i ich linki mogą się znajdować na niniejszym forum?


Tu akurat ma racje jedno prawo dla wszystkich ....... dlaczego cichy wrzuca swoje linki, chociaż prowadzą do prawicowych stron i nic ?????? I po co się pucować do wizjonera.
Daj mu YELLOW liścia i napisz za co, podaj konkretnie punkt regulaminu i koniec. NIe próbuj kopać się z hieną.... sorki koniem ]:->
Zawsze na bakier byłem z przysłowiami.... :smt068


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:53 przez fisban, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 15:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
NIe próbój kopać się z hieną....


OK - przekonałeś mnie :smt028

Cichy nie rzuca linków do swojej strony - a to różnica. Ale mniejsza o to...


wizjoner - wrzucaj co chcesz. Zobaczymy jak to się rozwinie :)
Wiedz jednak , że ZINFO to nie konkurencja dla nas - a Ciebie doceniamy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 15:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
NIe próbój kopać się z hieną....

No i po cwaniakowaniu..... ach ten moderator wszystko wyłapie. Próbuję się poprawić

:smt044


Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, 15:58 przez fisban, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 15:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner - posty nie na temat będę usuwał :smt021

To apel również do usera Medea.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 - mój post (a nawet dwa) były jak najbardziej na temat. Wątek dotyczy konkretnej osoby mieniącej się "dziennikarzem społecznym". Zarzuca wszystkim co tylko może, a sam jest bardzo nie w porządku wobec innych. Moje posty dotyczyły czasu jaki w pracy poświęca na prywatne wojenki na forach internetowych czy zamieszczanie pseudo dziennikarskich artykułów na swojej płytkiej stronce - zamiast na obowiązki za jakie bierze wynagrodzenie. Wydaje mi się, że usunięcie moich postów ma bezpośredni związek z zarzutem Wojtka pod Twoim adresem - jakobyś i Ty moderował wątek w czasie godzin pracy.
Nieprawdaż?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Medea - doskonale wiesz , że dotyczył również rodziny Wojtka... Są jednak granice prywatności :roll:

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzę że nie masz pojęcia gdzie Wojtek pracuje - zapewniam Cię, że chodziło tylko o pokazanie krystalicznej uczciwości rzeczonego "dziennikarza"- jego rodzina jest mi kompletnie obojętna. A imię, którego użyłam w poście to imię jego współpracowniczki. Więc nie unoś się, wypij melisę na uspokojenie i przyjmij do wiadomości, ze nie jesteś wszechwiedzącym, choć takie wrażenie próbujesz na forum robić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Medea pisze:
A imię, którego użyłam w poście to imię jego współpracowniczki

A to Cię przepraszam w tym układzie... :oops:
Inaczej to odebrałem :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
A widzisz.... Nie zawsze to Twoje zdanie jest jedynym słusznym. Więc proszę o przywrócenie moich postów skoro już sobie wyjaśniliśmy, że nie dotyczyły w żaden sposób rodziny Wojtka - a jedynie jego nieuczciwości wobec innych.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Madea, a gdzie zostało napisane, że jestem dziennikarzem? Na jakiej podstawie nazywasz mnie dziennikarzem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..