Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2013, 12:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 kwie 2013, 12:20
Posty: 1
W dnu dzisiejszym tj. 08-04-2013 miałam zaplanowany wyjazd do Jeleniej Góry z Ruszowa. Niestety Nie było bezpośredniego połączenia, więc musiałam skorzystać u usług PSK Zgorzelec. Aktualny rozkład jazdy znalazłam w internecie. Odpowiadało mi połączenie Ruszów - Zgorzelec o godzinie 11:15. Po przyjściu na przystanek niestety nigdzie nie spostrzegłam rozkładu jazdy autobusów. Po chwili na przystanku pojawiło się już sporo osób. Każdy nerwowo spoglądał na zegarek, a autobus nie nadjeżdżał. Po chwili pobliski sąsiad powiedział, że - "Ten autobus jeździ tylko czasem. Ostatnio cały tydzień nie przyjeżdżał." Po półgodzinnym oczekiwaniu stwierdziłam że nie zdążę już na pociąg do Węglińca do JG. Niestety moje plany legły w gruzach. Musiałam zatelefonować do pracy i wziąć urlop na żądanie. Po przyjściu do domu skontaktowałam się z sekretariatem PKS Zgorzelec i chciałam wyjaśnić sytuację. Odebrała Pani. Spytałam się z kim mam przyjemność rozmawiać, a na to usłyszałam że - "Przecież mówię że sekretariat!". Pani nie zechciała mi podać swoich danych. Po przedstawieniu sytuacji przekierowała mnie dalej. Rozmawiałam z kolejną przemiłą Panią, która również była bezimienna i po opisaniu sytuacji Pani stwierdziła, że przekieruje mnie do sekretariatu. Powiedziałam, że właśnie że stamtąd zostałam przekierowana . Pani wybuchła śmiechem... W ty momencie to był szczyt bezczelności ze strony niekompetentnego pracownika PKS. Kiedy powiedziałam Pani, że mnie to nie śmieszy i zwróciłam jej uwagę powiedziała, że przecież się nie śmieje. Wzięła mój numer telefonu i powiedziała, że wyjaśni tą sprawę. Po kilku minutach Pani oddzwoniła powiedział, że informatyk jest na L4 i nie ma kto zmienić informacji w internecie odnośnie zmian w kursowaniu autobusu. Jestem bardzo niezadowolona z obsługi Pań z PKS Zgorzelec. Nie życzę nikomu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2013, 18:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
tak działa PKS :smt068 siedzi w biurach kilkadziesiąt osób,ale to nie ich działka, a pan/i od aktualizacji rozkładu jest na L4,urlopie itd i nawet pół roku może to trwać i dlatego nikt inny tego nie zrobi :smt021 ,znam osobiście procedury tam panujące, a teraz jak jest prawie koniec, to nie ma się co dziwić że zwiększyła sie zachorowalność wśród załogi, a ci co tam są to się śmieją, że to jeszcze działa :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2013, 20:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
A czy Pani prezes nie była nominowana do miana osobowości roku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2013, 9:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
bog180 pisze:
A czy Pani prezes nie była nominowana do miana osobowości roku?

była była :grin: a dlatego bo nie było kategorii porażka roku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..