Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dni Miasta
Post: 28 cze 2011, 16:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem bardzo ciekawa jaka jest Wasza opinia na temat tegorocznych Dni Miasta zarówno jeśli chodzi o zaproszonych artystów jak i całą "otoczkę" czyli stoisk jakie im towarzyszyły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 16:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak dla mnie marna trójka(w skali 1-6) te Dni Zgorzelca.... :| Nie dośc że kiedyś radowalismy świetem naszego miasta 3 dni to w tym roku padło tylko na sobote. Co do Neonówki fajnie miło pośmialismy sie i to by było na tyle tych dni.... zespół Raz dwa trzy nie porwał mnie bo poprostu nie slucham takiej muzyki dlatego sie nie wypowiadam. W niedziele miałem zamiar isc na greckie ale zdecydowalem jednak pojechac na Dni Lubania Lawa 2011 i powiem krótko daje im mocna piątke było naprawde świetnie!! Na początek porwał cała publicznośc w amfiku zespół Video wraz z niespodzianką Anią Wyszkoni :lol: Po naprawde dobrym koncercie przyszedł czas na gwiazde wieczoru Katerine i mimo że znalem dziewczyne tylko z jednej piosenki to zrobiła na mnie też świetne wrażenie :lol: :lol: :lol: Porwała publicznośc do zabawy :smt026


Powiem krótko bladna nam dni naszego miasta... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 17:13 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Moim skromnym zdaniem Raz Dwa Trzy nie do końca wpasowało sie w sobotni wieczór. Kapela świetna ale nie w tej atmosferze pikniku. Nie jestem zwolennikiem takich imprez na siłę, dlatego wnioskuje wyłącznie po opiniach i zachowaniu się szerszej publiczności. Oni po prostu chcieli się bawić, a zaserwowano im wieczór pełen dobrych głębokich tekstów. Niedziela za to była pełna „dysko trzasków” piknikowej zabawy i mniej wyrafinowanych wrażeń., a w poniedziałek większość idzie do pracy. Powinno być odwrotnie, sobota dyskotekowa/dożynkowa, a niedziela chillout’owa.

Nie lepiej było by dać Habakuk za darmo w sobotę na dniach miasta? Frekwencja w Kuźni była i tak marna ( do przewidzenia zważając na cenę biletu), a w Kuźni zorganizować Raz Dwa Trzy? Na jednym i drugim frekwencja była by znacząco wyższa. Przynajmniej członkowie obu kapel nie mieli by złych wspomnień z grania w naszym mieście. Nie wiem czy to wynik słabego wyczucia gustów czy jakaś premedytacja. Już tego nie rozumiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 21:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2008, 7:10
Posty: 35
Lokalizacja: zgorzelec
Witam, jak ja lubię czytać tak zwanych fachowców od wszystkego.Błagam nie ośmieszajcie się.Gdzie nie zajrzę tam Wasze opinie :smt082.Żenada nie poparta elementarnymi elementami wiedzy estradowej.A jak wam sie podobali prowadzący?Co powiecie na pogodę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2011, 21:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Medea pisze:
Wasza opinia na temat tegorocznych Dni Miasta

Qurtx pisze:
te Dni Zgorzelca

Dr. Dre pisze:
na dniach miasta

To chyba nie były Dni Miasta, lecz Dzień Miasta ( bo tylko sobota), albo jak głosił baner w centrum miasta Dnie Greckie od 25.06- 26.06.
Dla mnie najlepsze było w niedzielę około 21.00, kiedy ktoś kto miał przy MDK basen z tymi kulami dla dzieci zaczął się zwijać i wylewał z niego wodę, zdziwił mnie potok, który płynął alejkami skweru Popiełuszki i ludzie którzy uciekali na trawnik. Wody po kostki jak przy jakiejś nawałnicy, krzyżówka zalana przy ul. Wolności :lol:

A impreza ogólnie słabo dopasowana. Bo kasę na hale trza zacząć skrobać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Dr. Dre pisze:
Nie lepiej było by dać Habakuk za darmo w sobotę na dniach miasta?
(...)
Dr. Dre pisze:
Już tego nie rozumiem.

Czego tu nie rozumiesz? Dni Miasta organizowane są przez MDK a koncerty w Kuźni organizuje Stowarzyszenie Kuźnia – podmioty w żaden sposób ze sobą nie związane.
Dr. Dre pisze:
w Kuźni zorganizować Raz Dwa Trzy

Stowarzyszeniu Kuźnia życzę budżetu, który umożliwi im zorganizowanie koncertu zespołu Raz, Dwa Trzy.
Dr. Dre pisze:
Przynajmniej członkowie obu kapel nie mieli by złych wspomnień z grania w naszym mieście.

Nie wiem jak zespół Raz, Dwa, Trzy ale chłopaki z Habakuka byli wesolutcy przez cały wieczór. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:22 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
PiTeK pisze:
Nie wiem jak zespół Raz, Dwa, Trzy ale chłopaki z Habakuka byli wesolutcy przez cały wieczór.


No ale nie z powodu udanego koncertu, a bardziej polskiej gościny :D
Komentarz członków był dobry jak weszli na podwórko gdzie stała scena...
cos w stylu: " o kur... ( w przekładzie na Polski "motyla noga")".

PiTeK pisze:
– podmioty w żaden sposób ze sobą nie związane.
Coś jednak ich wiąże, scala. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Cytuj:
Coś jednak ich wiąże, scala. :P

Masz na myśli położenie geograficzne? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:30 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
...a do reszty sie nie odniesiesz? Podobało Ci sie? To jest to o co walczyłeś kiedy Dobrzyn i Nikos uprawiali samowolę estradowo-muzyczną? Pamiętasz wspólna krytykę prawie całego naszego pokolenia? I co Ci z tego pozostało? :smt028

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 8:31 am ]
PiTeK pisze:
Masz na myśli położenie geograficzne?

zimno :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Komentarz członków był dobry jak weszli na podwórko gdzie stała scena...
cos w stylu: " o kur... ( w przekładzie na Polski "motyla noga")".


Najwyraźniej nie dosłyszałeś lub nie chciałeś dosłyszeć całego zdania. Powiedzieli coś w stylu:
" o kur..., co się za nami pęta krok w krok ten w okularkach, uśmiechając się przymilnie i patrząc każdemu z nas głęboko w oczy. Kumpli szuka czy jak....???" :smt044 :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 8:57 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
co się za nami pęta krok w krok ten w okularkach, uśmiechając się przymilnie i patrząc każdemu z nas głęboko w oczy. Kumpli szuka czy jak....???"


i wszystko jasne ... ale Ty nie nosisz okularów? :smt082 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 9:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
i wszystko jasne ... ale Ty nie nosisz okularów? :smt082 :smt082


Zgadza się - o kogo w takim razie mogło im chodzić??? :smt082 :smt044 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 9:15 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Zgadza się - o kogo w takim razie mogło im chodzić???


no tak zapomniałem, krytyka dopuszczona tylko wyłącznie do wrogów Twej nieomylności. Zapomniałem, klakier broni kumpla. Ale ja doceniam misiu pysiu to co robi Grucha, bo to jedna z ostatnich twierdz normalnej muzyki. Faktem jest jednak iż wolałbym zobaczyć jego pracę np. przy organizacji dni miasta, przynajmniej jednego dnia. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 9:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Okiem przyjezdnego.
Nie mam skali porównawczej w stosunku do imprez które wcześniej miały miejsce w Zgorzelcu. Dopiero się przeprowadzę do Was.
Gdy pierwszy raz przyjechałem odniosłem WRAŻENIE, że dość dużo imprez jest inicjowanych w Zgorzelcu. Jednak gdy przyjechałem na długi weekend byłem zaskoczony, że oto są DNI ZGORZELCA. W piątek odwiedziłem wszystkie markety w Zgorzelcu, przeszedłem z buciorka chyba z 10 km i w sumie nie zauważyłem, że takowa impreza będzie miała miejsce. Chyba widziałem 1 plakat... Przez przypadek syn mojej przyjaciółki powiedział, że cos takiego ma miejsce. Nie zastanawiając się poleciałem z nimi na miejsce. Zdążyłem na NEONÓWKĘ...są nie do wyhaczenia."
Moje spostrzeżenia.

#Dla przyjezdnego ta impreza mogła przejść niezauważona. Może to kwestia mojej nieuwagi, ale przydałoby się ją nagłośnić w marketach, przejechać kilka razy samochodem z megafonem po osiedlach....

#Idąc na miejsce nie mogłem dorwać programu. Nie miałem pojęcia co mnie ominęło, co mnie może jeszcze czekać.

#Przydałoby się wzmocnić voice prawej strony patrząc na scenę. Postawić głośniczek od tyłu.

#Zaskoczony byłem ustawieniem straganów tuż przy wejściu na teren gdzie była scena. Efekt, trzeba było się przepychać jak na targach dominikańskich w Gdańsku. Rozumiem, że każdy chciał mieć miejsce strategiczne, ale efekt był taki, że 3 razy powolnym krokiem obszedłem MDK, zanim młody dotarł do kolejki i kupił sobie watę cukrową. Same wejście w bramę było ok, ale 10 kroków wcześniej...korek jak na A4 w Katowicach po zderzeniu czołowym.

#Stragany/KASA. Dla mnie impreza jest udana jak atrakcji dostępnych ze free (przynajmniej dla dzieci) jest więcej jak sklepów. Myślę, że można było tu więcej zdziałać. Choć przyznaję byłem tam kilka godzin i wydaje opinię tylko po tym co widziałem dookoła MDK. Takie imprezy powinny oferować atrakcje do których dostęp byłby bez udziału kasiorki. Może zamiast wydawać kasę na Neonówkę i inne zespoły zrobić totalny odjazd dla maluchów? Może zamiast pokazać ścigające się po błocie wozy terenowe, wsadzić na pakę rozwrzeszczane pisklaki i wrypać się samochodem do połowy w błoto i efektownie wyjechać...Więcej bezpośredniego udziału!

#Zastanawiam się czemu DNI ZGORZELCA nie były zorganizowane zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie.

Nie czuję się kompetentny w krytyce tego co można było a czego nie, tym bardziej, że jak wspomniałem jestem przyjezdnym. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że takie imprezy bez chemii lokalnej społeczności nigdy nie będą rewelacyjne, niemniej jakieś odczucia tam mam.
Życzę Miastu ( i sobie poniekąd) odjechanej publiczności.
Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 9:38 przez oxo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 cze 2011, 9:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre, lubię czasami poczytać Twoje szczekanie, chłopku-roztropku, choć brak wiedzy w niektórych kwestiach poruszanych przez Ciebie czasami poraża. Jak choćby to:

Dr. Dre pisze:
Faktem jest jednak iż wolałbym zobaczyć jego pracę np. przy organizacji dni miasta, przynajmniej jednego dnia. 8)


Spieszę Cię oświecić, że Grucha ma tyle do powiedzenia w kwestii programu imprez organizowanych przez miasto czy (ściślej rzecz ujmując) MDK, co Ty i ja. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć jego pracę przy organizacji którejś z miejskich imprez, nie do niego kieruj swoje pobożne życzenia, tylko do władz miasta... Sądzę, że Grucha chętnie by się podjął takiego zadania i jestem przekonany, że efekt byłby o niebo lepszy aniżeli ten, który mieliśmy okazję zaobserwować w miniony weekend w miejskim amfiteatrze...

Jakoś dziwnie mnie mierzi czytanie wypocin złośliwego ludka, który choć twierdzi, że:
Dr. Dre pisze:
to jedna z ostatnich twierdz normalnej muzyki
, to jednocześnie ujada na to czy owo, co z powodów prozaicznego braku funduszy nie wygląda tak jak ów by sobie tego życzył...
Niejednokrotnie dałeś do zrozumienia, że jesteś specjalistą od niemal wszystkiego - może czas najwyższy, żebyś to Ty się wykazał i udowodnił wszystkim jak powinna wyglądać impreza muzyczna... A później poczytał złośliwe komentarze o efekcie swoich wysiłków... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..