Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2013, 8:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
renegat - honor - a kodeks honorowy kiboli to są dwie różne rzeczy. i to wykluczające się. kodeks honorowy kibola ma tyle samo wspólnego z honorem, co złodziej nie okradający swoich kumpli z przedwojennym oficerem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2013, 8:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
renegat - honor - a kodeks honorowy kiboli to są dwie różne rzeczy. i to wykluczające się. kodeks honorowy kibola ma tyle samo wspólnego z honorem, co złodziej nie okradający swoich kumpli z przedwojennym oficerem.

ale masz na myśli oficera polskiego czy rosyjskiego? 8)
zubek - kodeks honorowy to kodeks honorowy bez względu na to, kto go stworzył i ten jest honorowy kto ów kodeks przestrzega. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że znajdę więcej honorowych kiboli niż polityków (i to tych z Wiejskiej - o reszcie nawet nie mówię).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2013, 13:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
tadam pisze:
że znajdę więcej honorowych kiboli niż polityków

co to za porównanie? Polityka z kodeksem honorowym. Wolne żarty. To jak ogień i woda. Generalnie w Polakach coraz mniej postaw honorowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2013, 0:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Poznałem trochę kibiców czołowych polskich drużyn piłkarskich i wybaczcie mi za stwierdzenie, ale to totalne bezmózgi. Priorytetem jest "siłka" i to co należy brać na rozrost, z kim się "napie..ać", gdzie zrobić zadymę itp, a hasła patriotyczne to takie uzupełnienie całości, można by rzec lukier na pączku.
Honor u większości tych ludzi to taki dowcip, bo nawet nie wiedzą jak ten wyraz napisać bez błędu.
Każdy kto wierzy w patriotyzm kibola jest nadmiernym optymistą. Ktoś kiedyś powiedział - "ludzie myślcie - to nie boli!" - kibice są wyjątkiem od tej reguły. Ich boli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2013, 7:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
Ja zadnego kibola nie znam ale wydaje mi sie ze tak uogolniajac sam schodzisz do poziomu takich ludzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2013, 8:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Normalni ludzi są w tej grupie mniejszością. Czasem trzeba uogólniać - trudno rozpatrywać przypadek każdego kibica osobno. Sama sobie odpowiedz jak postrzegana jest np. grupa kibiców jadących pociągiem na mecz. Zachowują się jak bydło, terroryści, cwaniaki silne w grupie. To, że jest wśród nich pewnie kilku normalnych i inteligentnych ludzi niewiele zmienia - ich głos rozsądku jest i tak przytłumiany instynktami pierwotnymi i stadnymi reszty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2013, 10:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Sam przez lata byłem kibicem piłki nożnej WKS i dzisiaj się zatanawiam , czy w grupie to człowiekowi odbiera rozum , nigdy nie byłem ultrasem ale musiałem ewakuować się z sektoru bo byłem zle widziany mimo ,że grzeczny zupełnie nie byłem. Dzisiaj patrze na wszystko z dystansem i myśle że jeżeli cała akcja nie jest przykrywką to jej inicjatorzy będą się ewakuować . Politycznie ,niech to będzie rondo Kaczyńskiego lżej mi będzie po nim jeździć, oczywiście żart , jest mi to naprawdę obojętne .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 wrz 2013, 19:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2006, 12:03
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Rocznica Września obchody na cmentarzu ,a pseudo patriotów kiboli z MKS Nysa ani jednego
jak dla mnie sami się pogrzebali oby o nich więcej nie było słychać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2013, 0:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Źli bandyci są na takich rzeczach oraz działają w mieście źle, nie ma też źle :grin:

Spokojnie jeszcze o nas usłyszysz :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2013, 4:56 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Renegat pisze:
Źli bandyci są na takich rzeczach oraz działają w mieście źle, nie ma też źle

Spokojnie jeszcze o nas usłyszysz


Może zanim usłyszymy, to popracujesz nad pisanym językiem polskim? Bo składnia jakby węgierska. :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2013, 16:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
co do honoru to kibice mają własny kodeks honorowy

Jeśli wszyscy kibice przestrzegają tego Waszego wydumanego "kodeksu" tak samo jak kibice Śląska swoich dziesięciu przykazań, to lepiej odpuśćcie sobie zabawę w kodeksy i honory, bo jak czytam o tym, że "Noszenie barw będąc pod wpływem zbytniego upojenia alkoholowego nie jest godne kibica Śląska. Osoby, które tego nie rozumieją i nie dostosują się muszą liczyć się z konsekwencjami." i widzę codziennie naprutych cwaniaków w zielonych koszulkach (nie wspominając już o amfetaminie, która w środowisku wrocławskich kibiców cieszy się sporą popularnością) to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Nie wspominając już o tym, że "Szanujemy środki transportu, którymi podróżujemy na mecze", więc z wyrazami szacunku oblepiamy je wlepkami i piszemy markerami po szybach, lub wydrapujemy kluczem, że Śląsk jest wielki. No błagam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2013, 20:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Kibice, którzy umieszczają 'wlepki' są zwykłymi wandalami, którzy za nic mają miasto w któym mieszkają. Weźcie przykład z kibiców koszykówki, którzy nie potrzebują manifestować sympatii do swojej drużyny na każdym napotkanym znaku drogowym, przystanku autobusowym, rynnie, moście itp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2013, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Cytuj:
Po jednym dniu akcji mówi o nas Oficjalne konto Nysy Zgorzelec, Wielki Śląsk, Stadionowi Oprawcy, chłopaki z Wilna-Pozdro!,Robert Winnicki( szef Ruchu Narodowego), Adam Gmurczyk (szef Narodowego Odrodzenia Polski) czy chłopaki z Forum Kibiców Śląska. Relacja o nas ma się pojawić także min. na stronie narodowcy.net czy na Drodze Legionisty. DZIĘKI !

coraz bardziej zdumiewa mnie wszechstronność wielkiego myśliciela spod Zawidowa, no ale wódz musi się znać na wszystkim, niejako z urzędu - zaczynam więc z lekką obawą zaglądać do lodówki;)
http://www.cire.pl/item,83679,1,0,0,0,0 ... zawie.html
Cytuj:
Wśród prelegentów będą m.in. David Rothbard, Craig Rucker, eksperci klimatyczni z CFACT, prof. Leszek Marks, kierownik Zakładu Geologii Klimatycznej z Uniwersytetu Warszawskiego, Artur Zawisza, Robert Winnicki i Michał Putkiewicz z Ruchu Narodowego, mec. Tomasz Chmal, ekspert Instytutu Sobieskiego, Marek Adamczyk, ekspert NSZZ Solidarność, dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji, Gabor Vona, przewodniczący węgierskiej partii Jobbik.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2013, 23:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Marks i Winnicki na jednej konferencji? To nie może sie skończyć dobrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2013, 11:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tak mi się skojarzyło ;)
http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/1183 ... slych_.php


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..