Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Czy żadasz przedstawienia szczegółów nt inwestycji, o których wspomina R. Gronicz w kampanii?
Tak i uzależniam od tego poparcie dla burmistrza 19%  19%  [ 4 ]
Tak, ale nie wierzę, że do tego dojdzie 48%  48%  [ 10 ]
Nie, burmistrz nie musi się nikomu tłumaczyć bo rozwój widać gołym okiem 33%  33%  [ 7 ]
Nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 21
Autor Wiadomość
Post: 03 lis 2014, 17:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
-na marginesie sprawy sądowej-
Kandydat Gronicz pozwał w trybie wyborczym i przegrał, nie wiem kto mu doradza ale na miejscu kandydata renegocjowałbym stawkę lub nie zapłacił ostatniej faktury. Strzał w stopę to mało powiedziane-na podstawie wyroku można o nim powiedzieć, że kłamie lub jest tak słaby, że nawet nie wie ile miasto ma długu- co przy poziomie jego wiedzy "ekonomicznej" nie dziwi.

- w sprawie 150 mln zł-

No jakoś nie doczekałem się precyzyjnego wyliczenia inwestycji na kwotę 150 mln zł - sprawa jest prosta KWW Rafała Gronicza manipulował faktami na samym początku kampanii- manipulacja polega na:
1. ukryciu okresu w jakim doszło do tych inwestycji (w domyśle dwie kadencje),
2. ujęciu remontów jako inwestycje (a to przecież różnica),
3. ukryciu kim są osoby określone jako "MY", którzy zainwestowali (prawdopodobnie to my wszyscy, czyli być może Plac Pocztowy prywatnego inwestora też mógłby się tam znaleźć)
4. nie podkreśleniu, że 1/3 to wydatki na "mauzoleum przy ulicy Lubańskiej"- co ani rozwojowe ani rozsądne.

Dla mnie sprawa prosta- nie zainwestowali takiej kwoty, a jeśli wydali tyle pieniędzy to rozwój miasta nie jest proporcjonalny.
Zamilkł kandydat Gronicz w sprawie Specjalnej Strefy Ekonomicznej i innych swoich obiecanych wcześniej głupot.
Dziwi mnie fakt, że w sytuacji gdy jeszcze wisiały banery z kwotą 150 mln (dziś je już zastąpiono) żaden z kontrkandydatów nie pozwał obecnego burmistrza o kłamstwo, bo to wymusiłoby udowodnienie, że to hasło jest prawdziwe. A taka wygrana to by była WY- GRA - NA, nakaz usunięcia materiałów zawierających nieprawdę etc etc, to co marzyło się kandydatowi a obróciło się przeciwko niemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 1:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
next pisze:
-na marginesie sprawy sądowej-
Cytuj:
Kandydat Gronicz pozwał w trybie wyborczym i przegrał, nie wiem kto mu doradza ale na miejscu kandydata renegocjowałbym stawkę lub nie zapłacił ostatniej faktury. Strzał w stopę to mało powiedziane-na podstawie wyroku można o nim powiedzieć, że kłamie lub jest tak słaby, że nawet nie wie ile miasto ma długu- co przy poziomie jego wiedzy "ekonomicznej" nie dziwi.

A może to cały Rafałek: obłuda, zakłamanie, nepotyzm, znaczne zadlużenie miasta a wręcz głupota ?
A z tym pozwem do sądu przeciwko p. Aniszkiewicza to sie wygłupił. Wyszła prawda o zadłużeniu miasta.
59 mln + 4 = 63 mln.
A może, on niewie na ile zdłużył miasto ?

https://www.facebook.com/mojzgorzelec/p ... =1&theater


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 11:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
bartekz pisze:
A może, on niewie na ile zdłużył miasto ?

https://www.facebook.com/mojzgorzelec/p ... =1&theater


Doskonale wie, bo dowiedział się tego (zresztą nie tylko on) w sądzie. Chociaż przyznam, że nawet mnie ta kwota zaskoczyła.
Jednak nie jest to powód do radości. Mamy tak wysoki dług Miasta, że nawet w jeśli się on nie zwiększy to jeszcze z pewnością nasze dzieci będą go spłacały. Pod warunkiem, że nie opuszczą naszego Miasta w poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a przede wszystkim pracy, która zapewni im godziwy byt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 23:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
Staram się ustalić ile właściwie "zainwestowaliśmy", bo w słowa kandydata Gronicza nie wierzę już od dawna.

Na podstawie informacji o zrealizowanych projektach (zgorzelec.eu)- projekty zrealizowane wg listy:
1. Modernizacja ul. Armii Krajowej w Zgorzelcu - II i III etap
2. "Rewitalizacja podwórek w obszarze Śródmieścia w Zgorzelcu"
3. Zagospodarowanie terenu w obrębie ulicy Daszyńskiego „Arkadia” z przeznaczeniem na urządzenie placu miejskiego wraz z modernizacją ciągu pieszo-jezdnego i zagospodarowaniem podwórka przy ul. Wolności w Zgorzelcu
4. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Henrykowskiej w Zgorzelcu
5. Przebudowa zabytkowego skweru (zieleńca) im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Zgorzelcu
6. Strefy rekreacji w Parku Błachańca w Zgorzelcu
7. Edukacja ekologiczna szansą na zachowanie potencjału środowiskowego Zgorzelca. Modernizacja zabytkowego Parku Nadnyskiego w Zgorzelcu
8. Budowa drogi na przedmieściu Nyskim
9. Budowa kompostowni opadów ulegających biodegradacji i zakup wyposażenia niezbędnego do selektywnego zbierania odpadów w mieście Zgorzelec
10. Modernizacja i wyposażenie budynku Miejskiego Domu Kultury
11. Zagospodarowanie terenów przy ulicy Parkowej dla potrzeb sportu i rekreacji
12. Przebudowa ulicy Lubańskiej i Zamiejsko-Lubańskiej w Zgorzelcu
13. Modernizacja ulicy Langiewicza
14. Rewitalizacja Śródmieścia - II etap
15. Wsparcie aktywnych form turystyki w mieście Zgorzelec poprzez budowę ścieżek rowerowych
16. Mieszkania Socjalne
17. Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży
18. Budowa boiska do piłki nożnej w ramach programu BLISKO BOISKO
19. Modernizacja Zakładu Uzdatniania Wody systemu uzdatniania i dystrybucji wody w Zgorzelcu
20. Rewitalizacja części obszaru miasta Zgorzelec

wyszła mi kwota łącznych nakładów: 56,5 mln zł, z czego dofinansowanie zewnętrzne: 34,1 mln zł i środki własne: 22,4 mln zł

Pytanie: czego w tym zestawieniu jeszcze brakuje poza halą? orliki- bo nie wyczytałem ile w końcu kosztowały? wkład miasta do Specjalnej Strefy Ekonomicznej- czy ktoś wie ile miasto zainwestowało w to "Eldorado"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2014, 21:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
DIALOG, a właściwie odpowiedź na MONOLOG BREDNI
Rafał Gronicz pisze:
Szanowni Państwo, dobiega końca druga kadencja mojej pracy na stanowisku burmistrza.

no i Panu Bogu dziękować, że się wreszcie kończy
Rafał Gronicz pisze:
Przez osiem lat, wspólnie z Państwem zmienialiśmy Zgorzelec i dzisiaj można powiedzieć, że jest miastem zadbanym, przyjaznym i otwartym.

że niby ja i Pan? że my razem? no powiedzieć można wszystko ale to prawdy w tym nic nie ma, bo ani zadbane, ani przyjazne a i zamknięte jak dworzec Zgorzelec Miasto
Rafał Gronicz pisze:
Miastem, w którym coraz lepiej się żyje, które chętnie się odwiedza i do którego z przyjemnością się wraca.

no Panu żyje się znacznie lepiej, czytałem, że przez dwie kadencje zaoszczędził Pan milion złotych. A co do powrotów to z nimi jak z powrotami Polaków z emigracji- oni wracają po resztę swoich rzeczy, ale to dzięki Pańskiej partii zjawisko ogólnopolskie
Rafał Gronicz pisze:
Dokonaliśmy tego razem, dlatego pragnę serdecznie podziękować za zaufanie, jakim mnie Państwo darzycie, za wyrozumiałość, okazywane wsparcie i wskazówki, ale też za wszystkie mobilizujące słowa krytyki, uwagi i sugestie.

nie ma za co dziękować, bo mojego zaufania Pan nie posiadasz, ani wyrozumiały dla Pana bredni nie mam, nie wspieram Pana a z kolei Pan nie słucha wskazówek, krytyki, uwag i sugestii
Rafał Gronicz pisze:
Zrealizowaliśmy większość podjętych zobowiązań. Wyremontowaliśmy m.in. ulice: Lubańską, Zamiejsko-Lubańską, Armii Krajowej, Francuską, Emilii Plater, Reymonta i Bohaterów II Armii Wojska Polskiego.

rzeczywiście w XXI wieku osiągnął Pan cywilizacyjny szczyt
Rafał Gronicz pisze:
Zmodernizowaliśmy zakład i stację uzdatniania wody,

a kiedy to uzdatnianie zacznie działać?
Rafał Gronicz pisze:
budujemy kolejne parkingi i chodniki, wymieniamy oświetlenie, odnawiamy podwórka, wspieramy finansowo remonty kamienic, dzięki którym Zgorzelec odzyskuje piękny wygląd, a w zabytkowej zabudowie Śródmieścia przybywa architektonicznych perełek. Ścieżki rowerowe i atrakcyjne, bezpieczne place zabaw na podwórkach, osiedlach, w przedszkolach i szkołach; powszechnie dostępne, nowoczesne obiekty sportowe i boiska, skatepark i ścianka wspinaczkowa zachęcają do aktywnego spędzania czasu, a zrewitalizowane parki, uporządkowane i urządzone tereny zielone i place miejskie, jak skwer Popiełuszki, czy park Nadnyski szybko stają się ulubionymi miejscami wypoczynku.

to prawda, ale dlaczego Pan pomija, że będą miejsca pracy, inwestycje w Specjalnej Strefie Ekonomicznej? zapomniał Pan co obiecywał cztery lata temu?
Rafał Gronicz pisze:
W hali sportowo-widowiskowej, której budowa właśnie dobiega końca, sympatycy sportu już niebawem oglądać będą wydarzenia sportowe, w tym mecze naszej mistrzowskiej drużyny PGE Turów Zgorzelec, a fani muzyki wysłuchają tu niejednego porywającego koncertu.

budowa dobiega końca, ale złośliwi mówią, że coś albo ktoś tam umoczył na tym terenie, gdzie kiedyś było zwykłe bajoro, poza tym podobno wydałeś Pan tyle pieniędzy, że na te multimedialne centrum na Traugutta już nie wystarczy. A inni złośliwi mówią, że przed wyborami ciąć wstęgi Pan nie będziesz, bo nie będzie zgody na eksploatację.
Rafał Gronicz pisze:
Nie zapominamy przy tym, że miasto to przede wszystkim jego mieszkańcy,

szybko Pan sobie o nich przypomniał, czyli co kampania dociera do Pana ta zadziwiająca nowina, że miasto ma mieszkańców? lepiej późno niż wcale, lepiej co kampania niż wcale
Rafał Gronicz pisze:
dla których nie mniej ważna, niż remonty ulic, czy zmiany zachodzące w wyglądzie Zgorzelca jest ciekawa i bogata oferta edukacyjna i kulturalna, czy dofinansowanie profilaktyki prozdrowotnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom starszego pokolenia zgorzelczan powołaliśmy do życia w 2009 roku Miejski Klub Seniora, organizujemy bezpłatne zajęcia ruchowe i zapewniamy szczepienia profilaktyczne. Wspieramy też działalność Transgranicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i licznych klubów seniorskich,

bezsprzecznie seniorów w tym mieście przybywa, bo młodzi wolą inne polskie miasta lub nawet zagraniczne, byle nie to- takie przez Pana rozwinięte
Rafał Gronicz pisze:
a dzieciom i młodzieży zapewniamy dostęp do szerokiej gamy zajęć, dzięki którym rozwijają swoje talenty i realizują pasje.

zbudowaliście skutecznie boiska, czy dobrze pamiętam, że w związku z jedną budową musiał Pan skutecznie zmienić skład osobowy w magistracie?
Rafał Gronicz pisze:
Wiem, że zauważacie Państwo zachodzące w mieście zmiany. Mam nadzieję, że są pozytywnie oceniane.

no zauważamy, zauważamy... no nadzieja jest matką ...
Rafał Gronicz pisze:
Te opinie są dla mnie bardzo ważne.

wiem, że teraz opinie stały się bardzo ważne, po wyborach już takie nie będą
Rafał Gronicz pisze:
I choć nie wszystkie zamierzenia udało się jeszcze zrealizować, to przecież nie rezygnujemy z nich.

a jak Pana nie wybiorą?
Rafał Gronicz pisze:
Rewitalizacja miasta i podwórek, dalsze remonty dróg, parków i osiedli, wymiana sieci wodociągowej, zagospodarowanie Zalewu Czerwona Woda i wiele innych, które przedstawię Państwu już niebawem, to cele na kolejne lata. Już teraz przygotowujemy wnioski o ich dofinansowanie unijnymi pieniędzmi.

a jak Pana nie wybiorą?
Rafał Gronicz pisze:
Przed nami wybory.

jest Pan młodym człowiekiem to i Pan nie wie, że człowiek staje przed wyborami co krok, a te samorządowe to tylko dla Pana są te jedyne i najważniejsze
Rafał Gronicz pisze:
Jako burmistrz kończący drugą kadencję, a zarazem kandydat w nadchodzących wyborach wierzę, że ocena mojej pracy wypadnie pozytywnie.

wcześniej napisał Pan, że ma Pan nadzieję, teraz Pan napisał, że wierzy, to w końcu wierzy Pan czy ma nadzieję?
Rafał Gronicz pisze:
Jestem dumny, że przez ostatnich 8 lat darzyli mnie Państwo zaufaniem.

no to może nie ma aż takiego wielkiego powodu do dumy, może proporcjonalnie do zaufania proszę to ująć trochę jestem dumny, bo tylko garstka Panu jeszcze ufa
Rafał Gronicz pisze:
Z nadzieją, że wciąż mogę liczyć na Państwa głos, proszę o poparcie mojej kandydatury.

czyli jednak nadzieja a nie wiara, że może Pan liczyć- czyli nie wierzy Pan w nasze glosy? proszę nie prosić ... to takie upokarzające


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2014, 19:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie ma swojego wątku - wklejam więc tutaj :

KLIK KLIK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2014, 23:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Nie ma swojego wątku - wklejam więc tutaj :

KLIK KLIK


Uf, już myślałem że coś takiego będzie w temacie nekropolityki KLIK KLIK
Swoją drogą to raczej krecia robota z Zawadą, tak przypuszczam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2014, 1:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Tych, którzy tu jadą po Groniczu jak po burej suce z powodu jego przegranej w sądzie i rzekomego kłamstwa w podaniu kwoty zadłużenia miasta, chciałbym poprosić o odświeżenie pamięci i przypomnienie sobie co ich pupil mówił, gdy na ścianach domów w Zgorzelcu zawisły banery z jego krzywo uśmiechnięta facjatą. Mowił - to nie jest kampania wyborcza, to akcja społeczna. Pytany, czy będzie kandydował, odpowiadał to samo - akcja społeczna. No więc sytuacja jest taka, że to nie jest żadna akcja społeczna, ani nawet kampania wyborcza, tylko ordynarna walka o władzę. To ta rzekoma kampania społeczna była kłamstwem, od początku do końca wymyślonym przez jego spindoktorów. Bo tylko władza pozwoli mu przetrwać. Tak zresztą jemu jak i pozostałym najemnikom, których ma u boku. Którzy mówią - chcemy zmian i lepszego jutra. Jasne kuźwa dla siebie. Bo jesteście gołodupcami albo cholernymi bankrutami z nadywbujałymi ambicjami. Nie łączy was żaden program, tylko chęć odkucia się na samorządzie za lata zawodowych niepowodzeń i dziesiątki tysięcy długów. I taka jest prawda.... I ona w końcu zwycięży, tj. wypłynie. I to bliżej, niż dalej. I to będzie prawdziwy hit.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2014, 8:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Brawo Zulus Czytającym ten "samobójczy" wpis proponuje, aby zrobili to na głos, w stylu "Gomułki"
Efekt murowany :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2014, 9:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 lut 2010, 12:37
Posty: 8
Lokalizacja: Zgorzelec
Zulus trochę ten twój wpis desperacki i rozpaczliwy a wręcz straceńczy... czyżby powoli zwolennicy Gronicza się poddawali i godzili z porażką ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2014, 18:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
@zulus
posłuchaj kolego- znajdź gdziekolwiek moją deklarację na kogo w tych wyborach zagłosuję lub czyją kandydaturę popieram- nie sugeruj, że każdy kto krytykuje lub jak wolisz "jedzie po Groniczu" to zdeklarowany wyborca jednego z kandydatów. Mój krytyczny stosunek do kandydata Gronicza to efekt jego arogancji, manipulacji i nieuzasadnionej pewności siebie. Zarzucasz "bliżej nieokreślonej grupie wspierającej jednego z kandydatów", że nie grzeszą moralnością a ich jedyną przesłanką są po prostu pieniądze. Zwróć uwagę, że TWÓJ SKUTECZNY PUPIL nie wywodzi się z "Karmelitów Bosych", tylko z doskonale zorganizowanej grupy gospodarczej (nie mówię przestępczej) jaką jest rządząca tym krajem partia polityczna - Platforma Obywatelska, którą ja po prostu się brzydzę. Twoje argumenty wyglądają śmiesznie, bo zapominasz o patologiach jaką w tym mieście, jak i w całym powiecie ta partia wprowadziła. Najprostszym przykładem niech będzie KKS Turów Zgorzelec- zawłaszczony przez partię, jednego marszałko- ministra i lokalnego działacza- bogobojnego kandydata do powiatu, którzy "przepuścili" kogo chcieli przez: prezesowanie, grę w drużynie, trenowanie, asystenta trenera (wystarczy wspomnieć "doskonałego byłego biznesmena" który został senatorem po prezesowaniu).

Chcesz więcej? Działasz tak jak ja z przekonań czy na zlecenie kandydata Gronicza?

Nie wiem na kogo zagłosuje na burmistrza ale wiem na kogo na 100% nie zagłosuję:
1. na obecnego burmistrza, gdyż budzi we mnie najgorsze emocje,
2. na kandydata z PIS, gdyż nie lubię tej partii.
Pozostali mają równe szanse i powtórzę, ze jeśli jeden z kandydatów złoży deklarację, że rozliczy obecnego burmistrza z każdego ze 150 milionów argumentów oraz wszystkich nietrafionych decyzji ma moje poparcie (myślę, że wielu tego się spodziewa).


Ostatnio zmieniony 07 lis 2014, 18:19 przez next, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2014, 18:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
YELLO_35 pisze:
Nie ma swojego wątku - wklejam więc tutaj

@YELLO_35, gdybyś nie był absolwentem Górnika to bym to zrobił brutalniej, ale na miłość boską zrób se swój wątek, przecież wiesz jak ... oj Arek Arek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 0:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Pozwolę sobie na zadanie pytania redakcji zgorzelec.info poprzez moderatorów niniejszego forum dlaczego np temat :
http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b
jest dla szanownej redakcji ważniejszy niz np.
1. Kupowanie głosów w nadchodzących wyborach samorządowych?
( może jakaś prowokacja, śledztwo dziennikarskie, a nie pisanie o wiewiórkach )
2. Sprawa w prokuraturze przeciwko burmistrzowi Groniczowi o zatajenie dochodów?
( dowiadujemy się z TV, Facebooka )
3. Informacja o dwukrotnej przegranej burmistrza Gronicza z Aniszkiewiczem w sądach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 1:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Owszem, bronię Gronicza. Ale nie z wyrachowania. Z naiwności prędzej. Po prostu brzydzę się obłudą, a kampania najmniejszego w stawce kandydatów jest nią przepełniona. Szanuję Tyca i złego słowa o nim nie powiem. Boję się tylko, że z powodu wieku i zdrowia może nie podołać. Mazurowej nie znam, więc milczę. Zawadę nawet lubię, ale z kolei nie szanuję przez to, że firmuje swoim nazwiskiem partyjne bzdury. Kto mi więc zostaje? Bo przecież nie zagłosuję na kogoś, kto w kampani wyborczej, a i pewnie po niej, daje się kręcić jak marionetka bankrutowi, zakompleksionemu pseudointelektualiście i teraz jeszcze do kompletu raczej miernemu specowi od showbiznesu, co to w piątek zrobił show, bo chce zrobić biznes :-D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 1:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
Martaw33 pisze:
Cytuj:
Pozwolę sobie na zadanie pytania redakcji zgorzelec.info poprzez moderatorów niniejszego forum dlaczego np temat :
http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b
jest dla szanownej redakcji ważniejszy niz np.
1. Kupowanie głosów w nadchodzących wyborach samorządowych?
( może jakaś prowokacja, śledztwo dziennikarskie, a nie pisanie o wiewiórkach )
2. Sprawa w prokuraturze przeciwko burmistrzowi Groniczowi o zatajenie dochodów?
( dowiadujemy się z TV, Facebooka )
3. Informacja o dwukrotnej przegranej burmistrza Gronicza z Aniszkiewiczem w sądach?


Ciekawe pytania, czekamy na odpowiedź Szanownej Redakcji. :smt023
Dla przypomnienia pkt. 2 pytania znajduje sie tu:
https://www.facebook.com/mojzgorzelec/p ... =1&theater
Pkt. 3 tu:
https://www.facebook.com/mojzgorzelec/p ... =1&theater
Pkt. 1 tu:
https://www.facebook.com/mojzgorzelec/p ... =1&theater

Poczekamy, zobaczymy ? : :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..