Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 23:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 wrz 2015, 15:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Chcesz się licytować?
http://www.polishexpress.co.uk/12-tysie ... ni-szarii/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 19:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Nowy szlak tym razem przez Polskę, będą szli przez Zgorzelec....
http://ndie.pl/nowy-szlak-do-niemiec-pr ... a-granice/

Jeśli będą szli tą drogą a Niemcy zamkną granice, to możemy mieć w naszym mieście 200 tysięcy ludzi na karku. Jak nie więcej a takie obrazki jak te poniżej będą codziennością.

http://pikio.pl/imigranci-obozuja-na-cm ... ka-muzyka/

(nie mogłem edytować swojego ostatniego wątku, stąd podpiąłem się pod siebie)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 20:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Słyszał coś ktoś o tym, że podobno te brudasy z Görlitz chciały już na Warszawskiej zgwałcić jakąś kobietę i "miejscowe" Turki ich pogoniły?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 20:34 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
zubek pisze:
Słuchaj dumny Polaku - słowo dzicz, którego użyłeś ma tę właściwość, że pasuje do każdego - zależy tylko od punktu siedzenia. Powtórzę Ci powoli i w skrócie to co napisałem - uważaj - w czasach gdy byliśmy biedni i dobijaliśmy się do Europy przyjęliśmy ponad 80 tysięcy muzułmanów z Kaukazu i nawet tego nie zauważyłeś. a tylko z takiego powodu, że nikt nie uczynił z tego broni w walce politycznej. i nie były to potulne baranki jak pisze Tadam tylko ludzie, którzy jak czas pokazał - z bojowników o niepodległość przeistoczyli się dość masowo w dżihadystów.teraz wniosek - przeżyliśmy już coś takiego i nic się nie stało.sprawa kolejna - to, że ja staram się zrozumieć pobudki tych ludzi - a Ty nie - świadczy o Tobie. nie znaczy też, ze jestem szczęśliwy z tego co się dzieje. tez mi się dobrze żyje w dostatniej i spokojnej Europie i myślę z niepokojem o tym co będzie. i strasznie martwi mnie to, że my Polacy, w takich właśnie dyskusjach pokazujemy obrzydliwą - ciemną, zaściankową i histeryczną stronę naszej duszy. niewykluczone, że jak tak dalej pójdzie, to słowo Solidarnośc zniknie z naszego słownika i kojarzyć się już tylko będzie z pieskiem Kacperkiem.


Tak, tak tylko ty jesteś "nowoczesny i europejski" a 80% Polaków to ciemnota i zaściankowość.
Dzicz tak podtrzymuje bo jak inaczej nazwiesz to
https://www.youtube.com/watch?v=X2rmA9A7CEM
Dla mnie to jest zwykła POWTARZAM DZICZ, zobacz co zostawiają po sobie - hałdy śmieci, brud i syf. Rozmawiałem dziś z lekarzem, który mówił o ważnej rzeczy nigdzie nie poruszanej o zagrożeniu epidemiologicznym - ile chorób nowych mogą ze sobą przyciągnąć.
Na koniec to powiem, że prawdziwi uchodźcy aktualnie przebywają w obozach w Libanie i Turcji, do których nie dociera żadna pomoc humanitarna i którzy normalnie chcą wrócić do swojej ojczyzny.
To co się teraz dzieje to typowa migracja ekonomiczno-muzułmańska - poszła fama, że w Niemczech i Skandynawii nic nie trzeba robić i płacą.
Tutaj krótka migawka jakiej zapewne nie zobaczysz w twoim tvn-ie oraz krótkie wytłumaczenie w jakim celu tutaj przybywają.
https://www.youtube.com/watch?v=H73WSLQ1uEM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 21:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
zubek pisze:
Marunio - takimi celnymi żartami bardzo interesuje się prokuratura.


Będę wdzięczny za rozwinięcie tej myśli. Co mi grozi? Jeśli nie chcesz zaśmiecać wątku, to PW.

SeaBlade pisze:
Tak, tak tylko ty jesteś "nowoczesny i europejski" a 80% Polaków to ciemnota i zaściankowość.


Co by się musiało stać aby zubek to zrozumiał? Musieli by mu chyba zrobić coś osobiście dotkliwego...
Ja jednak jestem zdania, że życie jest zbyt krótkie aby uczyć się na własnych błędach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 8:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
oxo pisze:
Chcesz się licytować?
http://www.polishexpress.co.uk/12-tysie ... ni-szarii/

myślę, że licytowanie się nic nie da. Liczby i fakty można obracać jak tylko się chce. Można widzieć np. na Marszu Niepodległości (MN) samych faszystów, nazioli, katoli i zadymiarzy (w liczbie 100 osób) gdzie 100 tys. ludzi pokojowo demonstruje swoją tożsamość a można widzieć same biedne dzieci i pobite kobiety (w podobnej proporcji jak w MN) gdzie hordy roszczeniowo nastawionych młodych i agresywnych ludzi forsuje siłą kolejne granice, biją się jak naziole z MN. Ale kamery TVNu i aparaty gazety yborczej już nie są skierowane na tych "nazioli". I co śmieszniejsze jakoś nie widzę kolorowej niepodległęj ze Szczuką, która blokuje granice przed nawałnicą męskich szowinistów...

myślę, że nie ma się co licytować... bo czytelnicy jedynie słusznej gazety i widzowie obiektywnej telewizji widzą sami dobrze co im tam pokazują...

Ponawiam propozycję. Zorganizuję wycieczkę. Daje nocleg, śniadanie, podwiozę samochodem do tzw. "NO GO ZONE" i odbiorę później z umówionego miejsca po przeciwnej stronie.


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 8:58 przez tadam, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 8:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 11:08
Posty: 90
Cytuj:
Nowy szlak tym razem przez Polskę, będą szli przez Zgorzelec....


Myślę jednak, że przez Ukrainę nie pójdą (tym samym przez Zgorzelec, co najwyżej sugeruje ta mapka). Jeśli zamknięte są granice wewnątrz Schengen to pokonanie granicy UE - Ukraina i to dwa razy jest chyba niewykonalne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 9:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kilka dni temu wrocilem z Litwy i nawet Litwini wzmacniaja swoje granice w obawie przed uchodzcami - tymi, ktorzy chcieliby uciekac na polnoc. Nie mam pojecia jak mieliby sie tam dostac, bo przeciez nie przez Bialorus. Rosjanie chyba tez byliby im srednio przyjazni. Pewnie szlak wiodlby przez Polske wschodnia wzdluz granicy.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 10:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:

Tak, tak tylko ty jesteś "nowoczesny i europejski" a 80% Polaków to ciemnota i zaściankowość.
Dzicz tak podtrzymuje bo jak inaczej nazwiesz to
https://www.youtube.com/watch?v=X2rmA9A7CEM
Dla mnie to jest zwykła POWTARZAM DZICZ, zobacz co zostawiają po sobie - hałdy śmieci, brud i syf. Rozmawiałem dziś z lekarzem, który mówił o ważnej rzeczy nigdzie nie poruszanej o zagrożeniu epidemiologicznym - ile chorób nowych mogą ze sobą przyciągnąć.
Na koniec to powiem, że prawdziwi uchodźcy aktualnie przebywają w obozach w Libanie i Turcji, do których nie dociera żadna pomoc humanitarna i którzy normalnie chcą wrócić do swojej ojczyzny.
To co się teraz dzieje to typowa migracja ekonomiczno-muzułmańska - poszła fama, że w Niemczech i Skandynawii nic nie trzeba robić i płacą.
Tutaj krótka migawka jakiej zapewne nie zobaczysz w twoim tvn-ie oraz krótkie wytłumaczenie w jakim celu tutaj przybywają.
https://www.youtube.com/watch?v=H73WSLQ1uEM

nie mogę wyjść ze zdumienia jak Ty się w tym wszystkim wyznajesz - kto ma jakie zamiary, co mu siedzi w głowie i gdzie są prawdziwi uchodźcy a gdzie udawani. potrafisz też przewidywać przyszłość! człowieku - Ty się marnujesz - z taką wiedzą i umiejętnościami quasiwieszczymi zrobisz furorę w eMeSZecie.
musisz mieć super dane - na pewno przecież nie kierujesz się w swoich sądach stereotypami i tym , co jedna głupia baba powiedziała drugiej. nie kieruje też Tobą ksenofobia i rasizm - to by było już nie po chrześcijańsku. :roll:
hałdy śmieci zostawiają ludzie codziennie na plaży w Międzyzdrojach. w Wisełce ( na terenie parku narodowego) widziałem pampersy zagrzebane w piachu 2 m. od kosza na śmieci. mimo działającej ustawy śmieciowej cywilizowani rodacy dalej wywożą śmieci do lasu. "co Ty wiesz o zabijaniu..." gdybym zabrał Ci te wszystkie służby oczyszczania na które idą miliony z naszych podatków, to okolica twojego domu w miesiąc będzie wyglądać jak Mekka po przejściu 2 milionowej pielgrzymki.
PS. nie mam "swojego TVN". pytałem się żony - bo może jest coś takiego w domu - ale też nie. możesz wyjaśnić o co Ci chodziło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 10:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Wiesz co, szkoda z tobą dyskutować jeżeli nie miałeś kontaktu z tymi ludźmi i nie wiesz tak naprawdę kim oni są i jakie mają zamiary wobec nas i rządzonej przez debili UE, a wiedzę na ich temat czerpiesz z TVNu lub od ubeckich dzieci (Lis, Olejnik) to nie mamy o czym rozmawiać.
Osobiście to dla mnie tym "biednym" uchodźcom możesz nawet d...y dawać. Wiem jedno jakby, któryś z tej hołoty próbował zrobić krzywdę komukolwiek z polskich dzieci czy polskiej kobiecie na moich oczach to na pewno bym nie stał z boku ( a cios mam jeszcze dobry), ale zapewne taki osobnik jak ty zadzwonił byś na Policję i oskarżył mnie o ksenofobię i rasizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 11:00 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mam zamiaru się licytować, chciałem tylko pokazać, że w zależności od tego co jaki się efekt osiągnąć można pokazywać co się chce. Ktoś może wierzyć że polska emigracja zarobkowa to sami ciężko uczciwie pracujący ludzie, którzy brzydzą się złodziejstwem, oszustwem i wszystkim innym złem a tym samym są od emigrantów z Bliskiego Wschodu lepsi. Ciekawe tylko dlaczego Cameron postanowił przeprowadzić reformę zasiłków.

Ponure jest wyłącznie to w jaki sposób i energicznie niektórzy przystąpili do odhumanizowania emigrantów. Oczywiste że obowiązuje zasada stara jak świat - jak z kogoś robisz coś łatwiej sobie wytłumaczyć swoje postępowanie.

Rodzi się więc pytanie czym się różnimy od tych którymi tak pogardzamy ? Czym wszelkiej maści internetowi obrońcy Europy różnią się imamów wzywających do obrony przed zgnilizną zachodu ? W warstwie słownej już niczym bo poziom nienawiści, agresji i pogardy jest taki sam.

A później z niedowierzaniem patrzymy jak nakarmieni taką wizją "to nie człowiek" wysadzają, odcinają głowy - co im przychodzi łatwo bo podrzyna gardło "czemuś", niewiernemu który w jego oczach nie zasługuje na miano człowieka.

Po raz kolejny, bo już w paru dyskusjach już to podkreślałem, nie oznacza że wobec uchodźców z Bliskiego Wschodu jestem bezkrytyczny i witam ich otwartymi ramionami. Zachowuje ostrożność bo zdaje sobie sprawę z potencjalnych zagrożeń, ale do cholery nie dajmy się zwariować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 11:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:27
Posty: 2
PiotrArcimowicz pisze:
nakarmieni taką wizją "to nie człowiek" wysadzają, odcinają głowy
Piotrze! oni mają w nosie Twoją opinię, ocenę. Nasz styl życia, kultura, po trochu ta nieszczęsna tolerancja to dla nich "zło" samo w sobie i właśnie przed tymi "zgniłymi" regułami się bronią, a raczej atakują. Osobiście zdecydowanie popieram prewencję od skutków tej multi-kulturowej gehenny którą nam serwują "przyjaciele" z zachodu.
Nie chcę stawiać świata zachodniego "chrześcijańskiego" ponad światem muzułmańskim lecz czy ktoś słyszał o 700 ofiarach śmiertelnych na jakiejkolwiek pielgrzymce innej od tej w Mekce? Czy jakakolwiek religia ma wpisaną w fundamentalne wartości karę śmierci za apostazję? Nam się wydaje że te doniesienia dotyczą jakiś odległych czasów, a jednak nie, to się dzieje teraz obecnie i to także w Europie. Morderstwa "honorowe" to już także europejski problem. Ten muzułmański świat jak dla mnie może sobie istnieć zgodnie z moją tolerancją dla odmienności religijnej ale nie na moim podwórku i nie z butami i ich nietolerancją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 12:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Może w pewnym sensie rozwiązanie tkwi tutaj: 8)
http://joemonster.org/art/21712


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 14:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:
Wiesz co, szkoda z tobą dyskutować jeżeli nie miałeś kontaktu z tymi ludźmi i nie wiesz tak naprawdę kim oni są i jakie mają zamiary wobec nas i rządzonej przez debili UE, a wiedzę na ich temat czerpiesz z TVNu lub od ubeckich dzieci (Lis, Olejnik) to nie mamy o czym rozmawiać.
Osobiście to dla mnie tym "biednym" uchodźcom możesz nawet d...y dawać. Wiem jedno jakby, któryś z tej hołoty próbował zrobić krzywdę komukolwiek z polskich dzieci czy polskiej kobiecie na moich oczach to na pewno bym nie stał z boku ( a cios mam jeszcze dobry), ale zapewne taki osobnik jak ty zadzwonił byś na Policję i oskarżył mnie o ksenofobię i rasizm.

zaraz z empatii zrobisz zdradę narodową :roll: dramacik.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2015, 15:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:27
Posty: 2
http://www.pap.pl/palio/html.run/_Insta ... =677072816

Tak na marginesie. To może być początek nowego rozdziału w polityce zagranicznej Niemiec. Tylko że My znowu pomiędzy wielkimi sojusznikami. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..