Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 18 lut 2016, 18:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
niuans pisze:
Cytuj:
W związku z tym, że w goerlitz ugościliśmy sporą ilość imigrantów w syrii (głównie młodych i wykształconych) to proszę, aby każda obywatelka zgorzelca i okolic była w gotowości do zaspokojenia potrzeb muzułmanów.
Jest to nie tylko zalecane ale i wskazane, gdyż kobieta która nie zgodzi się na współżycie z muzułmanem może zostać oskarżona o rasizm i w ten sposób powinna ponieść dotkliwe sankcje materialne.


Materiał zabezpieczono 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 18 lut 2016, 18:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
YELLO_35 pisze:

Materiał zabezpieczono 8)


....i powinien być chyba nie widoczny, bo dalszy taki stan rzeczy kumuluje szkody moralne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 18 lut 2016, 20:46 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Gero pisze:
Myślę, ze Namruf oraz Gobo tez poczują się urażeni tym co piszesz.


Ja tam nie jestem urażony, nawet otwarcie mogę przyznać, że ze swojej firmy wyniosłem bardzo wiele......doświadczenia zawodowego i cennej wiedzy technicznej 8)

@ MARUNIO, zerknij na profil tego całego M.K na facebooku i ocen sam co to za typ. Internetowy ekshibicjonizm w publicznych postach może dużo o człowieku powiedzieć :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 18 lut 2016, 22:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Przygotowania do najazdu na Europe. W temacie.
Za bardzo się spinacie.


https://www.youtube.com/watch?v=diJCFSpVtfA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 0:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 lut 2016, 16:24
Posty: 9
Proponuję Art. 16. § 1. Osoba pełnoletnia może być ubezwłasnowolniona częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 9:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Namruf pisze:
nawet otwarcie mogę przyznać, że ze swojej firmy wyniosłem bardzo wiele
hahah... chyba jednak nie oto chodzilo :smt023

MARUNIO pisze:
Takie jest moje, skromne zdanie.
Jesli to co zostalo napisane moze zostac udowodnione to nie balbym sie zadnego procesu.

Namruf pisze:
Internetowy ekshibicjonizm w publicznych postach może dużo o człowieku powiedzieć
Pelna zgodnosc. Mysle, ze psychiatra mialby duzo pracy :smt020

aadamski pisze:
Prawa autorskie do tej figury retorycznej należą do mnie :) (proszę o linka jeżeli ktoś wie że jest inaczej).
Mylisz sie. Moje kolezanka z USA twierdzila tak w polowie listopada. Niestety nie bede mogl tego udowodnic screenem/linkiem, poniewaz jej tolerancja nie pozwolila tolerowac tego, ze mam odmienne zdanie i na dowod tej tolerancji usunela mnie ze znajomch.. (do tej pory nie moge sie pozbierac) :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 16:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Gero pisze:
Jesli to co zostalo napisane moze zostac udowodnione to nie balbym sie zadnego procesu.


Przegapiłeś coś. Chodziło mi o ujawnienie danych osobowych.
Patrz podaną podstawę prawną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 16:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
niuans pisze:
Cytuj:
W związku z tym, że w goerlitz ugościliśmy sporą ilość imigrantów w syrii (głównie młodych i wykształconych) to proszę, aby każda obywatelka zgorzelca i okolic była w gotowości do zaspokojenia potrzeb muzułmanów.
Jest to nie tylko zalecane ale i wskazane, gdyż kobieta która nie zgodzi się na współżycie z muzułmanem może zostać oskarżona o rasizm i w ten sposób powinna ponieść dotkliwe sankcje materialne.


Sarkazm, ale jest w tym wiele prawdy.

W kwestii gwałtów, w świecie islamskim to kobieta niemalże w 100% jest winna temu, że została zgwałcona. Wystarczy, że ma obcisłe spodnie i jest to powód by zgwałcić. Nie piszę o doktrynie religijnej tylko o zwyczajach. Zresztą biorąc pod uwagę brak podziału na sacrum i profanum, każde prawo jest tam religijne...Zresztą z tego powodu ginie wiele kobiet, bo kobietę nierządną (czyli taka, która doprowadza do gwałtu) można zabić ot, tak. Muzułmanin nie może zabić ot tak, więc gwałci by mieć powód do zabicia. Nawiązuję do skrajnych przypadków, bo do takich na pewno nawiązał Niuans.

Co tam gwałt, wystarczy słuchać muzyki pop...

Tu właśnie jest problem z rozmową na temat Islamu.
Jestem rasistą i moim zdaniem islam jako taki, powinien być eksterminowany-takie są moje poglądy.
Niestety żyjemy w państwie w którym życie z takimi poglądami uczyniłoby ze mnie kryminalistę, więc na poglądach muszę poprzestać. Nie mniej uczestniczę w "życiu" wielu for traktujących o islamie. Dlatego rozumiem kolegę Niuansa i wiem, że ma rację.
Ale...
Pracuję od jakiegoś czasu z muzułmanami (Turcy, Bułgarzy, Czeczeni) i wiem, że gdybym ich traktował jak arabów, którzy najechali Europę dostałbym po twarzy. Oni w takim samym stopniu gardzą nimi jak Polacy nienawidzący muzułmanów-w szerokim znaczeniu.
Są to ludzie bardzo uprzejmi, gościnni, bardzo rozmowni, towarzyscy (socjalizują się tylko we własnych grupach), gdy się ich zna osobiście, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czuł do nich nienawiści
Ale...
Gdy w firmie (bardzo duża) uczczono minutą ciszy ofiary we Francji, wszyscy muzułmanie walili o blachy jakimiś przedmiotami. Wyrazili tym samym poparcie dla terroryzmu. Niestety po takim zachowaniu, po rozmowach wiem, że islam w europie oznacza eksterminację chrześcijan i nie będzie tutaj żadnych kompromisów.
Albo my, albo oni.
Chciałbym mieć inne zdanie, nie potrafię, muzułmanie nie dają mi szansy.

Może na koniec kawał, mam nadzieję, że nikogo nie urazi ale pokaże te różnice, które skutecznie nas dzielą.

Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich lepiej się zintegruje z naszym krajem.
Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:
- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami i zaraz zabieram dzieci do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?
- Spier***aj tam, skąd przyjechałeś, kozo**bco - odpowiada drugi.


A teraz na poważnie, dla tych co uważają że muzułmanie są cacy, że nie ma z nimi żadnego problemu...
http://euroislam.pl/berlin-najwyzszy-po ... stycznego/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 17:20 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
aadamski pisze:
Ok, niech będzie że przegrałem… mam już swoje lata i doskonale pamiętam czasy gdy to Polacy byli nielegalnymi imigrantami na zachodzie, ściganymi, deportowanymi, gnębionymi przez policje. Dlatego szok(...).
Francuzi powinni zlikwidować obozy na wybrzeżu, dać wybór albo składasz wniosek o azyl i idziesz do ośrodka albo odstawiamy cię na lotnisko.


Rozumiem Pana.

Kto sieje wiatr zbiera burzę, tak racja. Nienawiść prędzej czy później obróci się ku nam.
Te problemy można bardzo łatwo rozwiązywać ale niestety rządy nie stanęły na wysokości zadania, wręcz są dowody na to, że przyzwalają na taki stan i zachęcają do dalszych eskalacji.
W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego niż niczym nienasycona nienawiść.

Tego stanu permanentnej nienawiści się boję, bo będąc rasistą nie z własnej woli ciężko znaleźć prawdziwe przyczyny problemów a jeszcze trudniej jest dostrzec racjonalne rozwiązania.

Einstein się mylił, czwartej wojny światowej nie będzie, bo w trzeciej ukamieniują nas muzułmanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 19 lut 2016, 22:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
oxo pisze:
Rozumiem Pana.


W kwestii formalnej - na forum nie ma pani/panów 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 20 lut 2016, 1:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 sty 2016, 14:43
Posty: 30
Śmieszy mnie ta sztucznie podkręcana histeria w temacie muzułmańskich uchodźców którzy do Polski przedostali się jak na razie w liczbie jednego, bohatersko i z narażeniem życia zatrzymanego przez członków paramilitarnej bojówki przypominającej te popularne w Republice Weimarskiej w latach 30-tych.

Oczywiście wiem że wstrętna Unia chce nam podesłać kilkuset następnych "islamistów". Jeżeli do tego dojdzie, wydaje się że trzeba ich będzie trzymać pod kluczem, bo puszczeni wolno natychmiast wrócą do Niemiec choćby wpław przez Nysę (przepłynęli morze więc mała rzeka ich nie powstrzyma). Chyba że skuszą się na 500 zł na dziecko. Przecież, jak wiadomo, przyjeżdżają wyłącznie po zasiłki. Ale Niemcy płacą 190 euro i to już na pierwszego małego islamistę, więc także na tym polu polska zielona wyspa przegrywa i nie wydaje się żeby groził nam zmasowany najazd panów od Allaha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 20 lut 2016, 12:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 lut 2016, 16:24
Posty: 9
Cytuj:
Śmieszy mnie ta sztucznie podkręcana histeria w temacie muzułmańskich uchodźców którzy do Polski przedostali się jak na razie w liczbie jednego, bohatersko i z narażeniem życia zatrzymanego przez członków paramilitarnej bojówki przypominającej te popularne w Republice Weimarskiej w latach 30-tych.

Oczywiście wiem że wstrętna Unia chce nam podesłać kilkuset następnych "islamistów". Jeżeli do tego dojdzie, wydaje się że trzeba ich będzie trzymać pod kluczem, bo puszczeni wolno natychmiast wrócą do Niemiec choćby wpław przez Nysę (przepłynęli morze więc mała rzeka ich nie powstrzyma). Chyba że skuszą się na 500 zł na dziecko. Przecież, jak wiadomo, przyjeżdżają wyłącznie po zasiłki. Ale Niemcy płacą 190 euro i to już na pierwszego małego islamistę, więc także na tym polu polska zielona wyspa przegrywa i nie wydaje się żeby groził nam zmasowany najazd panów od Allaha.


oczywiście że to jest temat sztucznie podgrzewany przez te osoby które chcą wykreować się i podkręcić piar na bidoku z Syrii który jak sądzę poczuł się przy obdrapanym murze jak u siebie.Tu żadna siła ich nie przyciągnie ponieważ nie ma do czego.Polska to nie jest kraj strategiczny w którego można by udeżyć przez potencjalnych dżichdystów a dla normalnego Syryjczyka który ma rodzinę i cgce normalnie żyć to tylko kraje Europy zachodniej które są bardziej zaawansowane kulturowo , społecznie ,demograficznie i gospodoarczo od Polski.Do tego dochodzi oświata,nauka,słóżba zdrowia,dochhody ludności i urbanizacja.Poziom urbanizacji jest przy tym silnie skorelowany z poziomem ekonomicznego rozwoju .Wyjątkowo wysoki poziom dobrobytu mierzony tymi aspektami reprezentują prawie wszystkie kraje Europy Zachodniej, Stany
Zjednoczone, Kanada, Japonia, Australia i Nowa Zelandia, które zajmują
dominującą pozycję w gospodarce światowej. Dlatego nie bójmy się o to że do Polski przyjadą emigranci z Bliskigo Wschodu lub wojownicy ISIS


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 21 lut 2016, 8:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Szaleństwem jest sądzić, że Polska jest poza zasięgiem islamizacji. Często oni pochodzą ze środowisk o wiele uboższych niż ma to miejsce w Polsce. Druga sprawa, muzułmanie nie spieszą do Szwecji dlatego bo mają socjal, chodzi im głownie o prawo uchodźcy, który już po pół roku może sprowadzić rzeszę rodziny do siebie a państwo musi nadać im status.
Gdyby Polska dawała status uchodźcy po 3 miesiącach, mielibyśmy 4 miliony muzułmanów w Bobrownikach Wielkich, jeśli nie w Zgorzelcu.

Zapodam link do filmu, może nie zawiera on źródeł do końca rzetelnych, ale pokazuje wg. mnie dopry punkt odniesienia
https://www.facebook.com/10001105969584 ... 566502032/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 21 lut 2016, 12:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Wreszcie mamy możliwość uczyć się na błędach innych a nie swoich. Szwecja w ciągu 15-20lat będzie muzułmańska, ten raj, który znamy z lat 70-80 już nie istnieje.
Film oxo mówi wszystko. Jeszcze tylko dodam, że muzułmanie są w większości ludźmi stroniącymi od pracy, tam gdzie się pojawiają wzrasta przestępczość.
niuans pisze:
kraje Europy zachodniej które są bardziej zaawansowane kulturowo , społecznie ,demograficznie i gospodoarczo od Polski.

Nie rozumiem w czym przejawia się ta wyższość kulturowa, społeczna i demograficzna?
Pisząc takie słowa od razu jako Polak ustawiasz się w pozycji kolanowej przed tym "wspaniałych i cudnym" zachodem, który jedynym zgodnym faktem w którym przeważa jest jeszcze gospodarka. Chociaż nawet i one nie wytrzymają płacenia socialu na takie rzesze, już przebąkują o jakimś podatku dla imigrantów, który płaciły by "solidarnie" wszystkie kraje UE.
Organizacje antypolskie typu hejtstop, Amnesty International i inne g..na powinny być jak najszybciej zdelegalizowane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Imigranci
Post: 21 lut 2016, 17:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 lut 2016, 16:24
Posty: 9
Cytuj:
Nie rozumiem w czym przejawia się ta wyższość kulturowa, społeczna i demograficzna?
Pisząc takie słowa od razu jako Polak ustawiasz się w pozycji kolanowej przed tym "wspaniałych i cudnym" zachodem, który jedynym zgodnym faktem w którym przeważa jest jeszcze gospodarka. Chociaż nawet i one nie wytrzymają płacenia socialu na takie rzesze, już przebąkują o jakimś podatku dla imigrantów, który płaciły by "solidarnie" wszystkie kraje UE.
Organizacje antypolskie typu hejtstop, Amnesty International i inne g..na powinny być jak najszybciej zdelegalizowane.


No cóż a więc po krótce,Polska należy do krajów wschodniej Europy które pełnią rolę tanich podwykonawców wymyślonych na Zachodzie technologii i rewolucyjnych wynalazków i tutaj nie ma myślenia tak jak wspomniałeś pozycji kolanowej tylko po prostu to jest fakt i czy to nam się podoba czy nie to jesteśmy zaściankiem europy.
Wystarczy dla przeciętnego śmiertelnika porównać dwa szpitale tzn. szpital w Zgorzelcu z którego to media lokalne wykreowały najnowocześniejszy i najpiękniejszy szpital w Polsce i szpital w Goerlitz z jego całą zewnętrzną infrastrukturą - kto ma jakieś wątpliwości niech znajdzie chwilę czasu i porówna te dwa obiekty.
Współczesne poglądy i przekonania zróżnicowanych etnicznie grup ludzkich -Niemcy-Polacy co do natury świata, a także sposobu postrzegania go i myślenia o nim , podejście do sprawowania władzy ,atrybucji i tworzenia modeli przyczynowych różnią się radykalnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..